مهارت های خود را ارتقا دهید تا حقوق بیشتری دریافت کنید …


امروزه درک جوانان از مشاغل فناوری اطلاعات نسبت به گذشته تغییر کرده است. آنها به دنبال حرفه ای خارق العاده تر از جریان های معمولی هستند. در سراسر جهان ، بسیاری از فارغ التحصیلان و دانشجویان جوان به دنبال مشاغلی می گردند که فقط آنها را راضی نمی کند بلکه به دنبال نقش های پردرآمد و مداوم بر رشد هستند.

به خصوص در کشورهای نوظهور ، بازار کار در زمینه بخش IT در جایی که خودرو سهم شیر را به خود اختصاص می دهد ، رشد مناسبی را تجربه خواهد کرد. مقدار زیادی از … وجود دارد شغل با درآمد خوب گزینه های موجود ، و در اینجا می خواهیم لیست فناوری های رشد گرا را مورد بحث قرار دهیم.

“این معیارهای حقوق و دستمزد با مراجعه به موارد ذکر شده است لینکدین  “

مجوز تابلو

Tableau یکی از با ارزش ترین ابزارهای اطلاعاتی کسب و کار است که به شما امکان می دهد تصمیم گیری سریع بگیرید و به عنوان ابزاری برای تجسم داده ها درخشان است ، باعث کاهش مدت زمان نمایش نمودارهای نوار ، نمودارهای پای و… می شود..

Tableau برای انجام ساخته شده است و تجزیه و تحلیل بصری را خیلی سریع ارائه می دهد. در Tableau ، سه نوع محصول وجود دارد که عبارتند از Tableau Desktop ، Tableau Server ، Tableau Digital. اگر می خواهید کار خود را در Business Intelligence شروع کنید ، پس از آن انتخاب کنید مجوز تابلو مزیت بیشتری برای حرفه شما دارد.

 • متوسط ​​حقوق پایه: 10،000 دلار+

مهارتهای مورد نیاز: مهارتهای لازم در زبانهای پرس و جو ساختاری ، مهارتهای تحلیلی ، دانش مورد نیاز در نرم افزار سیستم ، نیاز به تجربه در زمینه معماری داده ها و ریزتراژها ، مهارتهای شفاهی و نوشتاری مؤثر.

برای یادگیری تابلو جالب به نظر می رسد؟ اینو ببین البته Udemy.

دانشمند داده

دانشمند داده حرفه ای است که در زمینه های مختلف مانند آمار ، برنامه نویسی و ریاضیات آنالیز را انجام می دهد. همه این موارد باعث شده است که دانشمند داده بتواند کلیه فعالیتهای مرتبط با داده را بسیار مؤثر مدیریت کند. شرکت ها با استفاده از تجزیه و تحلیل داده ها ، دانشمند داده را استخدام می کنند تا روند ، نرخ رشد و بینش های تجاری را پیش بینی کنند.

شغل دانشمند داده دارای تقاضای زیادی در سراسر جهان است. مطابق گزارش Linkedin 2018 ، آنها اعلام كردند كه شغل دانشمند داده ، سالانه شاهد رشد 45٪ درصدی خواهد بود. یک دانشمند داده باید مهارت های قوی در داشته باشد پایتون زبان برنامه نویسی.

 • متوسط ​​حقوق پایه: 130،000 دلار+

مهارت های لازم: پایتون ، یادگیری ماشین ، داده کاوی ، علم داده ، تجزیه و تحلیل داده ها.

دیوپس

Devops به عنوان یک حرکت ، روش و ابزار شناخته شد. در برخی از مناطق ، برخی دیگر مخالف این DevOps هستند که در اهداف خود کارآمد نیستند. انتخاب DevOps به عنوان یک مسیر شغلی نه تنها به همان اندازه سودآورتر است ، بلکه یکی از بزرگترین شخصی است که در بین بسیاری از شاخه های شغلی درست در بخش فناوری اطلاعات مورد رضایت شما قرار می گیرد..

طبق سال 2018 ، در واقع ثبت شده است ، از نظر تعداد مشاغل ، حقوق و فرصت ها ، نقش مهندس DevOps در رتبه سوم قرار دارد. در سال 2019 ، DevOps به یک دوره مورد تقاضا در بازار تبدیل می شود ، زیرا این نقش ها برای شرکت ها در سطح بعدی قابل توجه است. شرکت هایی که مهندسان DevOps را در سازمان خود دارند ، در مقایسه با سایر شرکت ها نتایج بسیار خوبی کسب می کنند.

برای موفقیت در این زمینه ، فرد باید به خوبی سازمان یافته و آماده باشد.

 • متوسط ​​حقوق پایه: 80،000 دلار+

مهارت های لازم: برنامه نویسی ، امنیت ، همکاری ، دانش زیرساخت ها و تصمیم گیری.

ابزارهای ՀՀԿ

امروزه ، اتوماسیون به همه جا وارد می شود ، تا بهتر صحبت کنیم درباره فیلم های علمی تخیلی که در آن روبات ها دنیا را تصرف می کنند ، و ما از درام لذت می بریم. اما سرعت فعلی ، اتوماسیون در هر زمینه ای نفوذ دارد. در زمینه تولید ، روبات ها کاملاً اشغال شده و نیاز انسان را ریشه کن کرده اند. با ضرب و شتم زیاد حزب عدالت و توسعه ، بیشتر دسته بندی های کارگری اثرگذار هستند.

ممکن است فرصت های بیشتری را برای ابزارهای ՀՀԿ مشاهده کنیم. در حال حاضر ، حزب جمهوری خواه تقاضای گسترده ای در بازار داشته و زمان مناسبی است که حرفه خود را به عنوان پیشرفته ترین فن آوری ، یعنی حزب جمهوریخواه انتخاب کنید. چندین نقش در معماری مانند معمار ، توسعه دهنده ، مشاور – پردازنده و از طرف دیگر – در VP وجود دارد. اکنون مشاور جمهوری اسلامی تقاضای قابل توجهی دارد. جدای از مشاور توسعه دهنده توسعه ، توسعه کاركنان نیز دارای فرصت های شغلی بیشتری هستند.

 • متوسط ​​حقوق پایه: 130،000 دلار+

مهارت های لازم: نقطه خالص ، در هر یک از ابزارهای اتوماسیون مانند اتوماسیون در هر نقطه ، روباتیک Pega ، منشور آبی خوب است.

پایتون

پایتون یکی از زبانهای برنامه نویسی سریع و رو به رشد است که تقاضا در سال 2019 دارد. این زبان از سایر برنامه نویسان به لحاظ توسعه دهنده فعال پایه اجتماعی به طور چشمگیری پیشی گرفته است. پایتون برای سریعترین فارغ التحصیلان جوان که به دنبال مشاغل سطح ورودی هستند یکی از سریعترین زبانهای مسافرتی است.

گواهینامه پایتون یکی از مهارتهای مورد نظر در کل دنیای برنامه نویسی است. زبان پایتون ساده و آسان برای یادگیری است ، با نحوی ساده و ویژگی تکمیل آن ، زمان توسعه را به حداقل می رساند ، همچنین کتابخانه های زیادی دارد که از تجسم ، تجزیه و تحلیل داده ها و دستکاری پشتیبانی می کنند..

 • متوسط ​​حقوق پایه: 110،000 دلار+

مهارت های لازم: چارچوب های وب ، هسته اصلی پایتون ، توسعه و استفاده از API های RESTful ، کاربرد برنامه پایتون و مهارت های طراحی خوب.

AWS

در سال 2019 ، رایانش ابری یکی از فن آوری های نوظهور در سراسر جهان است. در سالهای اخیر ، بیشتر سطح شرکتها در حال افزایش تجارت خود هستند. در پلتفرم رایانش ابری ، خدمات وب آمازون بسیار محبوب است و توسط آمازون ارائه می شود.

نمونه کارها AWS شامل 100 خدمات ابری اندک است که شامل مدیریت زیرساخت ها ، توسعه برنامه ها ، پایگاه داده و امنیت هستند. در سال 2013 AWS مجوز AWS را راه اندازی کرد. این یک تقاضای گسترده در بازار جهانی وجود دارد ، در سراسر جهان که به عنوان AWS گواهینامه پذیرفته شده ، یک گواهینامه استاندارد جهانی است که مهارت های محاسبات ابری شما را به سطح بعدی تبدیل می کند..

نقشه راه صدور گواهینامه AWS

اگر می خواهید کار خود را در ابر AWS شروع کنید ، گواهینامه AWS یک مزیت اضافه برای شما محسوب می شود ، و همچنین به دنبال کردن نقش های شغلی کمک می کند..

 • مهندس DevOps
 • مهندس نرم افزار ابر
 • معمار AWS Solutions
 • سرور AWS SysOps
 • مهندس پشتیبانی عملیاتی
 • یکپارچه ساز سیستم – ابر
 • معمار ارشد راه حل
 • معماران ارشد AWS Cloud

مهارت های لازم: رایانش ابری ، EC2 ، S3 ، RDS ، VPC ، شبکه ، ذخیره سازی و غیره.

 • متوسط ​​حقوق پایه: 90،000 دلار+

هوش مصنوعی

تمام دنیا به دلیل ابتکاری بودن ، در مورد هوش مصنوعی صحبت می کنند. در سراسر جهان ، اکثر شرکت ها برای حل مسائل پیچیده و در نتیجه رسیدن به نتایج مطلوب ، در AI سرمایه گذاری می کنند. دامنه هوش مصنوعی در سال 2019 60 درصد افزایش می یابد.

در حالی که تجزیه و تحلیل توانایی های موجود AI و بررسی استقرار AI نتایج بسیار خوبی در مورد پذیرش هوش مصنوعی می دهد. این ماده در بخش های مختلفی از جمله آموزش ، امور مالی ، حمل و نقل و دارو و غیره مورد استفاده قرار گرفته است.

یک تصور غلط در مورد هوش مصنوعی وجود دارد که قصد دارد کارهایی را که توسط انسان انجام می شود ، از بین ببرد ، اما وقتی از یک دیدگاه گسترده نگاه کنیم ، به نظر می رسد که امور کاملاً متفاوت است. هوش مصنوعی با از بین بردن مشاغل غیر خلاقانه و پیچیده برای ایجاد نقش های شغلی در جایی که به هوش انسانی و خلاقیت نیاز دارد ، موجوداتی هستند. با این حال ، جوانانی که مایل به ایجاد حرفه خود در دانشمند روباتیک ، دانشمند تحقیق ، مهندس یادگیری ماشین ، توسعه دهنده اطلاعات تجاری هستند. سپس هوش مصنوعی برای شما مفیدتر خواهد بود.

 • متوسط ​​حقوق پایه: 134000 دلار+

مهارت های لازم: مهارت با زبان های برنامه نویسی رایج مانند جاوا ، پایتون ، لیپس ، جولیا و غیره. فیزیک ، ریاضیات و رباتیک.

نتیجه

شرکت ها به اندازه کافی سریع در حال پیشبرد هستند تا فناوری های نو ، نوآورانه ای را به کار گیرند و این توانایی را دارند که بتوانند تجارت خود را به سطح بعدی برسانند. برای پیاده سازی و اجرای همه این کارکردها در سازمان های خود ، به متخصصانی نیاز دارند که دارای مهارت مهارت برای انجام همه این کارها باشند. در فوق الذکر نقش های شغلی برای کسانی که مایل هستند حرفه خود را در فن آوری های آینده گرا برتری دهند ، مناسب ترین است.

چگونه فن آوری های جدید را یاد می گیرید?

با تشکر از پلت فرم یادگیری آنلاین مانند اودمی, و افکار عمومی, جایی که می توانید هزاران دوره پیدا کنید.

برچسب ها:

 • هوش مصنوعی

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me