7 بهترین وبلاگ جاوا برای برنامه نویسان در تمام سطح

برنامه نویسی هرگز آسان نبوده است.


این یک زمینه مداوم و به سرعت در حال تحول است. چندین نکته مهم بدون توجه به زبان ، او در کتاب راهنمای مهارت دارد. برنامه نویسی فقط با تایپ چندین خط کد ، عملکردهای خاصی را اعمال نمی کند. درعوض ، این هنر زنده ماندن و همچنین ایجاد شگفتی در حالی است که در راه رسیدن به موفقیت قرار دارد.

برای داشتن ارتباط مناسب و قادر به برطرف کردن چالش های جدید ، برنامه نویسان باید از چیزهای بیشتری مراقبت کنند تا تصور کنند که باید انجام دهند. علاوه بر داشتن دانش برنامه نویسی مستحکم و درک کاملی از فن آوری های مرتبط ، برنامه نویسان باید خود را با آخرین روندها و کنوانسیون های مربوط به زبان (های) برنامه نویسی مربوطه به روز کنند..

هر روز ، دنیای برنامه نویسی چیز جدیدی برای ارائه دارد. از این رو ، رهبران صنایع مربوطه دوست دارند جامعه را از طریق وبلاگ ها ، وب سایت ها و خبرنامه ها به روز کنند. با پیشرفت جهان به سنی که مردم بیش از هر زمان دیگری به هم وصل می شوند ، زنده ماندن و شکوفایی ضروری است.

منابع به ظاهر بسیار زیادی وجود دارند که تسهیل می کنند یادگیری جاوا. با این حال ، همه آنها نمی توانند اهداف خود را به خوبی برآورده کنند. از این رو انتخاب بهترین ها از گله کاملاً چالش برانگیز است.

جای نگرانی نیست ، زیرا ما به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین ها را برای ماندن در آینده بدانید.

آدام بیین

از زمان انتشار JDK 1.0 در سال 1995, آدام بیین بطور مداوم به عنوان یک متخصص جاوا در زمینه کار مشغول به کار بوده است.

پست های وبلاگ وی روزانه توسط هزاران نفر از متخصصان ، فراگیران و علاقه مندان جاوا از سراسر جهان خوانده می شود. شما می توانید تمام اطلاعات مربوط به JavaFX و Java EE را در وبلاگ اختصاصی و سایر اطلاعات مفید Java پیدا کنید.

بیشتر پست های وبلاگ دارای فیلم هایی هستند که فرایند یادگیری ساده تر و کارآمد تر می شوند. همچنین چندین کتاب الکترونیکی نیز در منبع وب موجود است. آدام بین مرتباً رویدادهای وب و کارگاههای تعاملی را در وبلاگ اضافه می کند ، که حتی بهتر است در جاوا یاد بگیرند و پیشرفت کنند.

بائولدونگ

یکی دیگر از منابع ضروری وب برای برنامه نویسان جاوا در بائولدونگ. وب سایت اختصاصی جاوا گزینه ای عالی برای هرکسی است که به دنبال جدیدترین اخبار ، به روز رسانی ها و مشاوره حرفه ای جاوا است. علاوه بر ارائه مقالات با محوریت جاوا از طیف گسترده ای از متخصصان و متخصصان جاوا ، Baeldung دوره های یادگیری مفیدی را ارائه می دهد.

Baeldung به طور خاص روی اطلاعات HTTPClient ، جکسون ، جاوا ، پایداری و API های REST متمرکز است. به طور معمول ، هر روز چندین مقاله با کیفیت بالا به وب سایت اضافه می شود.

علاوه بر آموزش ها و راهنماهای مربوط به جاوا ، چندین مقاله در عمق وجود دارد آموزش در چارچوب بهار.

JavaWorld

JavaWorld, این نام به خودی خود توضیحی است درباره همه وب سایت. این یکی از منابع پیشرو برای توسعه دهندگان جاوا در مورد زبان برنامه نویسی و همچنین فن آوری های مرتبط است. JavaWorld جامعه ای برای افراد جاوا و برای آن است.

JavaWorld اطلاعات مربوط به پروژه های منبع باز جاوا ، Java Q را ارائه می دهد&به عنوان شغل و برنامه نویسی. این مکان ایده آل برای شروع برنامه نویسان جاوا است. سری وبلاگ های جاوا 101 در درجه اول برای کسانی که به زبان برنامه نویسی تازه تولید شده اند ، ساخته شده اند. این موضوع موضوعاتی مانند API ، بسته ها و نحو را در بر می گیرد.

کارشناسان Java Seasoned می توانند با بروزرسانی های منظم در مورد تغییرات ایجاد شده در Java و اطلاعات عمیق در مورد ابزارهای مختلف Java ، در بازی خود بمانند. JavaWorld مکانی عالی برای آگاهی از نظرات و دیدگاه های رهبران صنعت است.

مجدداً جاوا

سرپرستی Javin Paul ، یک متخصص جاوا با چندین سال تجربه در صنعت, مجدداً جاوا وبلاگ دیگری است که باید دنبال شود. این برنامه راهنماهای مختلف جاوا را به صورت گام به گام و بسیار عالی ارائه می دهد. بنابراین ، این یک گزینه مناسب برای یادگیری برای مبتدیان و برنامه نویسان جاوا است.

علاوه بر جاوا ، وبلاگ همچنین بر پروتکل FIX و Tibco RV تمرکز دارد.

یکی از مهمترین نکات مهم وبلاگ اختصاصی جاوا ، تشویق خوانندگان به انجام مصاحبه با جاوین است. در میان تمام سؤالاتی که پرسیده شد ، جاوین برخی از مهمترین موارد را جمع آوری کرده و آنها را به پست های مفصل وبلاگ تبدیل می کند.

JOOQ

JOOQ وبلاگ بر Java ، SQL و jOOQ تمرکز دارد. انبوه اطلاعات موجود در وبلاگ در درجه اول شامل چگونگی تهیه مقاله ها و راهنماهای گام به گام است. به دلیل تطبیق پذیری یکسان ، برای برنامه نویس جاوا در هر سطح مهارت ، چیزی ارزش یادگیری وجود دارد.

تعداد دفعات انتشار مقالات در وبلاگ نادر است. با این حال ، این موضوع به این صورت نیست که قبلاً انبوهی از مقالات وجود دارد. نوار کناری به کاربران امکان می دهد تا به راحتی راه خود را در بعضی از دسته ها از جمله جاوا و سایر زبان ها ، افکار در مورد برنامه نویسی و ترفندها و نکات SQL حرکت کنند..

افکار در مورد جاوا

توسط Thorben Janssen اداره می شود, افکار در مورد جاوا یک وبلاگ دیگر جاوا برای تازه واردان ، جانبازان و همه افراد در میان است. متخصص در Hibernate ، Janssen یک حرفه ای جاوا با بیش از 15 سال تجربه در صنعت است. هر هفته دو پست جدید وبلاگ به وبلاگ اختصاصی جاوا اضافه می شود. پست های وبلاگ همه چیز اعم از اخبار جاوا تا راهنمایان عمیق را پوشش می دهد.

توربن جانسن

علاوه بر مقالات ، می توانید از دوره های مختلف آنلاین ، کارگاه ها و فیلم های YouTube موجود در Thought on Java نیز بهره مند شوید.

علاوه بر این ، Janssen همچنین آموزش های کلاس و رو در رو ارائه می دهد. ورود به سیستم در افکار در جاوا ، برگه های تقلب ، کتابهای الکترونیکی قابل بارگیری و نکات قابل چاپ در مورد Hibernate را باز می کند.

ولاد میهالسا

ولاد میهالسا یکی از مشهورترین متخصصان و متخصصان جاوا است. او یک وبلاگ نویس اختصاصی و مربی است با دسترسی بیش از 75K بازدیدکننده در ماه. با طیف متنوعی از مقالات موجود در این وبلاگ ، برای توسعه دهندگان جاوا در تمام سطوح ، ارزش یادگیری وجود دارد. مقالات اخیر در وبلاگ هدف Hibernate است.

علاوه بر وبلاگ ، Vlad Mihalcea نویسنده کتاب Java High-Performance Performance است. این کتاب مستلزم بحث در مورد به روزرسانی های دسته ای ، مدیریت اتصال ، اندازه های واکشی ، چارچوب های دسترسی به داده های جاوا و تنظیم عملکرد دسترسی به داده های جاوا است. شگفت آور که محتوای کتاب از همان پستهایی که در وبلاگ منتشر شده الهام گرفته است.

به طور خلاصه ، وبلاگ ولد برای هر توسعه دهنده جاوا یک بازدید ضروری است. علاوه بر مقالات جدید که هر هفته منتشر می شود ، وبلاگ دارای آموزش های حضوری ، آموزش ها و یک دوره فیلمبرداری است.

همه مجموعه!

منابعی که در بالا به آنها اشاره شد ، با بهبود مداوم مجموعه مهارتهای جاوا و پایه دانش خود ، اطمینان حاصل می کند که در صنعت با این کار مرتبط باشید. و اگر نیاز به یادگیری چیزهای جدید دارید ، همیشه می توانید دوره آنلاین مورد نظر خود را در آن شرکت کنید اودمی.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map