عملکرد وردپرس خود را با این افزونه ها فوق العاده کنید

سرعت سایت برای رشد بسیار مهم است اما غافل است.


تصور کنید که تمام کارهای سختی را که برای نوشتن محتوا انجام داده اید و سایت خود را راه اندازی می کنید ، فقط باید کنار گذاشته شود و توسط رقبای خود کنار بیاید. گرچه ممکن است عوامل زیادی در پشت آن وجود داشته باشد ، اما یکی از این عوامل سرعت سایت است. صرف نظر از کشور یا دستگاهی که خواننده شما از آن استفاده می کند ، سایت شما برای بارگیری هرچه سریع تر نیاز دارد تا بتواند آنها را به سرعت بچرخاند.

نه تنها به چسباندن خوانندگان کمک می کند بلکه یک عامل رتبه بندی برای موتورهای جستجو است. اگر سرعت سایت شما به علامت نباشد ، بعید به نظر می رسد که رتبه بالاتری داشته باشید.

بنابراین ، آنچه واقعاً مانع سرعت سایت وردپرس شماست?

خوب ، این می تواند چندین عامل باشد و برخی از متداول ترین آنها در زیر مورد بحث قرار گرفته است.

افزونه های زیادی نصب شده اند

در حالی که افزونه ها تا حدی ضروری هستند ، داشتن تعداد زیادی از آنها باعث می شود سایت شما دچار نفخ شود و سرعت آن کاهش یابد. به دلیل اینکه باعث کاهش کار دستی می شوند ، به راحتی وسوسه می شوید ، اما اگر سرعت شما را قربانی کند ، فکر خوبی نیست.

اغلب نیمی از پلاگین ها فقط در آنجا نشسته اند و گرد و غبار جمع می کنند. بنابراین ، با مشخص کردن افزونه هایی که نیازی به آنها ندارید و حذف آنها ، شروع کنید.

تصاویر بهینه سازی نشده اند

این یک کار خوب است که یک تن تصویر را در داخل مقاله ها قرار دهید زیرا خوانندگان و همچنین موتورهای جستجو آن را دوست دارند. با این حال ، چیز خوبی نیست ، اضافه کردن تصاویر به سایت خود بدون فشرده سازی / بهینه سازی آنها.

مهم نیست که یک تصویر چقدر چشمگیر است ، اگر چیزی بیش از 200-300 کیلوبایت داشته باشد ، باید فشرده شود. فشرده سازی تصاویر اندازه را کاهش می دهد و به سختی کیفیت را از دست می دهد.

فشرده سازی / بهینه سازی می تواند به سرعت با استفاده از افزونه های خاص ذکر شده در این مقاله انجام شود. من کمی به آن خواهم رسید.

زمان پاسخگویی سرور کم است

مواقعی وجود دارد که شما هر کاری را انجام داده اید ممکن است ، اما مشکل در جایی دیگر است. در این حالت ، ممکن است ارائه دهنده میزبان شما باشد. برخی از شرکت های هاستینگ در خارج از کشور به میزان زیادی می توانند سرعت شما را محدود کنند ، و این باعث نمی شود سرعت سایت شما بهبود یابد..

یک راه حل ممکن این است که با آنها در رابطه با این موضوع تماس بگیرید یا ارائه دهنده هاست خود را به سادگی تغییر دهید.

نسخه PHP منسوخ شده است

به روز بودن موارد بهترین راه حل مشکلات است ، بنابراین چرا با نسخه PHP خود شروع نمی کنید؟ از آنجا که این زبان اصلی برنامه نویسی همه سایت های وردپرس است ، استفاده از آخرین نسخه آن به احتمال زیاد می تواند به افزایش سرعت سایت شما کمک کند.

با تکمیل نکات فوق ، برای افزایش هرچه بیشتر سرعت سایت خود باید از افزونه های خاصی نیز استفاده کنید. بیایید نگاهی به آنها بیندازیم.

موشک WP

WP Rocket به عنوان “قدرتمندترین” افزونه ذخیره سازی توسط کارشناسان وردپرس ، برای افزایش سرعت سایت شما بسیار ضروری است. نصب بسیار آسان و فوراً فعال می شود و هرگونه تلاش غیر ضروری را از بین می برد.

این افزونه بدون آنکه مجبور به انجام هر کاری باشد ، مانند انجام کارهای زیر در پس زمینه انجام می دهد.

 • وزن CSS ، HTML و JavaScript را کاهش می دهد
 • تصاویر را در سایت بارگیری می کند فقط هنگامی که کاربر پایین می رود
 • حافظه نهان صفحه را مرتباً پاک می کند
 • بازدید از قبل برای بارگیری در حافظه نهان ، شبیه سازی می کند

رابط کاربری آن بسیار ساده است و تیم پشتیبانی آنها برای حل هر یک از مشکلات شما همیشه آماده است.

فوق العاده

سرعت و عملکرد کلی سایت خود را با استفاده از آن افزایش دهید فوق العاده. با کاهش درخواست ها و دارایی های غیر ضروری HTML کار می کند. این داشبورد آسان است که از آن می توانید درخواست ها را فعال یا غیرفعال کرده و سایر تنظیمات را انجام دهید.

سابق:

 • تصاویر بار تنبل
 • پیش فرض DNS
 • مقدمه
 • بازنویسی CDN
 • حذف jQuery migrate ، جزئیات نسخه ، لینک RSD ، لینک کوتاه ، لینکهای فید RSS ، Dashicons ، پیوندهای REST API ، رشته های پرس و جو
 • غیرفعال کردن نظرات ، پیامهای خودکار ، ضربان قلب ، API ضربان قلب ، فونت های Google ، فیدهای RSS ، XML-RPC ، ایموجی ها ، تعبیه ها
 • URL ورود به سیستم ، فاصله خودکار را تغییر دهید

و خیلی بیشتر…

ناگفته نماند ، اندازه آن زیر 50 KB است که واقعاً سبک است. فضای خیلی زیادی را نمی گیرد و جاوا اسکریپت در جبهه ندارد. آیا من ذکر کردم که با تمام افزونه ها و مضامین موجود در آنجا سازگار است؟ هیچ احتمال درگیری وجود ندارد.

پس از نصب این افزونه ، می توانید از به روزرسانی های مکرر و پشتیبانی از سطح بالا لذت ببرید.

دود کردن

به یاد داشته باشید من در مورد فشرده سازی / بهینه سازی تصاویر خود را به شما گفته ام؟ خوب, دود کردن دقیقاً همین کار را می کند ویژگی های این افزونه حول تصاویر می چرخد ​​، که به شما امکان می دهد:

 • تغییر اندازه
 • فشرده سازی / بهینه سازی
 • آنها را روی “بار تنبل” بگذارید
 • تصاویر عظیم را تشخیص دهید

بهترین قسمت این است که می توانید تمام این کارها را به صورت خودکار انجام دهید و بگذارید در پس زمینه اجرا شود. Smush با گوتنبرگ سازگار است و هیچگونه حجم استفاده ماهانه را محدود نمی کند ، به این معنی که می توانید هر تعداد تصویر که می خواهید بهینه کنید.

ولی..

اگر می خواهید ویژگی های پیشرفته تری داشته باشید ، می توانید Smush PRO را نیز بررسی کنید.

یکی از ویژگی های عالی PRO CDN است. Smush تصاویر را از CDN سریع خود بدون پیچیدگی تغییرات DNS ارائه می دهد.

WP Super Cache

اسکریپت های PHP بسیار سنگین تر از HTML هستند و این امر را در خاطر داشته باشید, WP Super Cache در بهبود سرعت سایت شما کمک می کند. این فایل های HTML استاتیک را از وبلاگ پویا شما تولید می کند و نشان می دهد که به جای یک سنگین تمام عیار ، به بازدید کنندگان شما می دهد.

پس از پیکربندی ، حافظه نهان ناخواسته را نیز برای سرعت بخشیدن به کار پاک می کند. یکی دیگر از ویژگی های بسیار جالب “پیش بارگذاری” است. این افزونه به طور خودکار از صفحات سایت شما بازدید می کند و نسخه پیش بارگذاری شده آن را برای بازدید کنندگان شما ایجاد می کند ، به طوری که دیگر لازم نیست بار دیگر بارگیری شود.

دقیقاً مانند آن ، ویژگیهای کاملاً دیگری مانند این وجود دارد که با هدف دستیابی به سرعت بهتر سایت انجام می شود.

W3 حافظه نهان Total

یکی دیگر از افزونه های بزرگ ذخیره سازی, W3 حافظه نهان Total. این دانشگاه بیش از یک میلیون نصب دارد و آنچه را که برای آن شناخته شده است ، انجام می دهد – افزایش سرعت سایت از طریق ذخیره سازی.

این افزونه کاملاً رایگان و منبع باز است و می تواند با CDN ادغام شود تا به طور چشمگیر بهبود یابد. این دستگاه همچنین در موبایل کار می کند ، به این معنی که بازدید کنندگان همان مزایایی را که در رایانه رومیزی دارند دریافت می کنند.

WP سریعترین حافظه نهان

بسیاری از این افزونه های “cache” دارای نام های مشابه هستند ، و WP سریعترین حافظه نهان در این مورد فرقی نمی کند. بنابراین ، آسان است که بین آنها سردرگم شوید ؛ با این حال ، این افزونه دارای یک سری از ویژگی های منحصر به فرد است که باعث می شود آن را از هم متمایز کند.

دارای حافظه پنهان دسک تاپ است و می تواند HTML را به حداقل برساند. علاوه بر این ، آن را نیز گزینه های ترکیبی برای JavaScript و CSS. برخی از ویژگی های دیگر عبارتند از:

 • حافظه پنهان مرورگر
 • ابزارهای GZIP
 • بهینه سازی تصویر
 • پشتیبانی CDN
 • پایان نامه کش

صفحه تنظیمات این افزونه بسیار کاربر پسند است ، و هر کادر کادر توضیح کمی دارد ، بنابراین می دانید چه کاری انجام می دهید. اگر می خواهید به ویژگی های بیشتری دسترسی پیدا کنید ، می توانید به برنامه حق بیمه آنها ارتقا دهید.

بهینه ساز تصویر EWWW

بهینه ساز تصویر EWWW می تواند به شما در افزایش سرعت سایت ، ذخیره ذخیره و پهنای باند همه به شما کمک کند. پس از نصب ، این افزونه تمام تصاویر از پیش بارگذاری شده شما و همچنین تصاویر جدید را بهینه می کند. این فناوری هوشمند است که تشخیص می دهد که برای رسیدن به سرعت بهتر ، تصویر شما نیاز به فرمت فایل دیگر دارد و در صورت تمایل ، این کار را برای شما انجام می دهد.

شما می توانید مطمئن باشید که تصاویر شما هیچ کیفیتی را در این روند از دست نمی دهند و بهترین بخش این است که به لطف بهینه سازی سرور آنها ، برای بهینه سازی یک تن تصاویر برای همیشه لازم نیست..

زرین پر، زرین بال

یک افزونه بهینه سازی همه در یک, زرین پر، زرین بال همه چیز را برای سرعت بخشیدن به سایت خود دارد. شما می توانید فشرده سازی پرونده ، بهینه سازی دارایی ، ادغام Cloudflare و همچنین عملکرد خود را نظارت کنید. جدا از آن ، شما می توانید:

 • ترکیب و کم کردن کد
 • کل حافظه پنهان سایت را انجام دهید
 • فشرده سازی پرونده ها از طریق GZIP
 • در هنگام خرابی و بارگیری کند مطلع شوید
 • دسترسی به تجزیه و تحلیل برای سرعت صفحه

تعداد بیشتری از این افزونه برتر وجود دارد ، و می توانید همه آنها را با استفاده از آزمایش رایگان 7 روزه آنها امتحان کنید. اگر سرعت سایت اصلی ترین دغدغه شماست (مانند همه ما) ، پس حتما باید این موضوع را بررسی کنید.

تصور کنید

تصاویر سنگین خود را با سبک تر روشن کنید تصور کنید. این می تواند تمام تصاویر موجود و جدید شما را بدون به خطر انداختن کیفیت ، بهینه سازی کند. نکته مهم این است که شما مجبور نیستید هیچ یک از آن را بصورت دستی انجام دهید. پس از نصب این افزونه ، به طور خودکار شروع به بهینه سازی کرده و زمان زیادی را برای شما صرفه جویی می کند.

می توانید به صورت رایگان شروع کرده و در صورت لزوم به یک برنامه حق بیمه ارتقا دهید.

بداخلاقی

بداخلاقی افزونه قدرتمند دیگری است که به بهبود سرعت سایت شما کمک می کند. روش کار این است که ، تصاویر شما را به ابعاد معقول تغییر می دهد تا فضای کمتری را به خود اختصاص دهد. می توانید عرض و ارتفاع را پیکربندی کنید و حتی سطح کیفیت را تنظیم کنید.

یکی دیگر از ویژگی هایی که ارزش صحبت کردن در مورد آن وجود دارد ، این است که می تواند تصاویر PNG شما را به سیستم JPG در سیستم تبدیل کند ، بدون اینکه داشبورد خود را ترک کند. به طور کلی ، Imsanity برای انجام سریع کارها مفید و عالی است.

عملکرد سریع

تنظیم آسان, عملکرد سریع برای دستیابی به سایت بسیار سریعتر وردپرس نیازی به دانش برنامه نویسی ندارد. این مجموعه از ویژگی های مختلف ، مانند:

 • ذخیره صفحات
 • بهینه سازی تصاویر
 • بهینه سازی بانک اطلاعاتی
 • به حداقل رساندن CSS و JavaScript
 • فعال کردن / غیرفعال کردن افزونه ها در صفحات خاص

جدا از همه اینها ، بارگیری تنبل و گزینه های ذخیره پیشرفته تر را نیز ارائه می دهد. از آنجا که این افزونه رایگان نیست ، مجبورید یکی از برنامه های پرداخت شده آنها را خریداری کنید ، فقط از 39.99 دلار در سال.

اتصال سریع

یک افزونه بی نظیر, اتصال سریع, ناوبری را به نسیم تبدیل می کند. بسیاری از سایت ها (از جمله سایت های شناخته شده) از ناوبری کند از صفحه به صفحه دیگر رنج می برند. برای مقابله با آن ، این افزونه با بارگذاری مجدد صفحه بعد ، بارگیری را برای بازدید کنندگان شما به طور مسخره کاهش می دهد.

این فن آوری هوشمند است که در حال حاضر حدس می زند که بازدید کننده را به بازدید بعدی پیوند می دهد و از قبل بارگذاری می کند تا از هر زمان انتظار جلوگیری کند. Quicklink سبک وزن است و فقط آنچه لازم است را انجام می دهد. نه کمتر ، نه چیزی بیشتر.

نتیجه

در آنجا آن را دارید – بهترین افزونه های وردپرس برای ساختن شما بار سایت خیلی سریعتر از قبل امیدوارم این لیست به شما در دستیابی به رتبه بهتر و تجربه کاربری کمک کند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map