14 ابزار فشرده سازی رایگان تصویر برای افزایش سرعت وب سایت

وردپرس ، جوملا یا سایر تصاویر وب سایت خود را بهینه کنید تا بارگیری وب سایت شما سریعتر شود تا رتبه موتور موتور جستجو و تجربه کاربر افزایش یابد.


آمار جالب توسط بایگانی HTTP اندازه متوسط ​​صفحه وب را نشان می دهد 2.4 مگابایت و تصاویر 64٪ از آن را پشتیبانی می کنند.

درست است ، اندازه متوسط ​​یک صفحه وب است 1.5 مگابایت.

اندازه متوسط ​​وب سایت

اندازه صفحه وب شما چیست؟ می توانید سریع انجام دهید حسابرسی برای فهمیدن.

اگر یک وب سایت مبتنی بر تصویر دارید یا این عامل کمک کننده است ، برای کاهش اندازه باید آنها را بهینه کنید. با کاهش اندازه تصویر ، شما مزیت زیر را کسب می کنید.

 • به طور کلی اندازه صفحه وب را کاهش دهید
 • پهنای باند را ذخیره کنید
 • صفحه وب خود را سریعتر بارگیری کنید و در نهایت به رتبه بندی سئو کمک کنید

روش های مختلفی برای بهینه سازی تصاویر وجود دارد ، اما انجام بدون افت کیفیت روش هوشمندانه است. در این مقاله ، من سه نوع ابزار را پوشش داده ام. 

 • ابزارهای مستقل: نیازی به نصب چیزی در وب سایت خود ندارید. شما فقط می توانید به وب سایت ابزار مراجعه کرده و تصاویر را بارگذاری کنید ، و برای به دست آوردن تصاویر بهینه می شوید.
 • افزونه WordPress: شما باید افزونه را در وب سایت وردپرس خود نصب کنید و بر اساس تنظیمات ، هر زمان که تصاویر را بارگذاری می کنید ، از اندازه آن کاسته می شود.
 • برنامه های افزودنی جوملا: باید برنامه های افزودنی را در وب سایت جوملا نصب کنید ، و بهینه سازی از طریق سرور وب سایت جوملا شما اتفاق می افتد.

آماده افزایش سرعت وب سایت شما?

ابزارهای مستقل

استفاده از ابزارهای مستقل احتمالاً بهترین راه برای فشرده سازی تصاویر است ، اما به اندازه یا تعداد تصویری که می توانید آپلود کنید ، محدود خواهد بود. بنابراین شما باید سعی کنید کدام یک برای شما مناسب است.

PNG کوچک

TinyPNG برای کاهش اندازه پرونده های PNG یا JPG از تکنیک های فشرده سازی از دست رفته هوشمند استفاده می کند. شما می توانید حداکثر 20 تصویر با حداکثر 5 مگابایت در هر بار بارگذاری کنید.

tinypng

کمپرسور

اندازه تصویر خود را فشرده کرده و کاهش دهید 90٪ با کمپرسور ضمن حفظ وضوح با کیفیت بالا. این برنامه از JPEG ، PNG ، GIF پشتیبانی می کند & محدودیت اندازه SVG و پرونده ها 10 مگابایت است. 

کمپرسور

پونی PNG

PunyPNG فشرده سازی که فقط برای طراحان و توسعه دهندگان کار می کند. اگر اندازه تصویر شما در مگابایت باشد حد ممکن است مناسب نباشد زیرا حداکثر 150 کیلوبایت برای هر 10 پرونده است. این JPG ، GIF را فشرده می کند & انواع پرونده PNG.

اکنون فشرده سازی کنید

وزن فایل های تصویری را با کاهش دهید Compressnow. منحصر به فرد در مورد این ابزار این است که می توانید٪ از فشرده سازی را انتخاب کنید تا نتیجه بگیرید. بنابراین تحت فشار شما سطح فشرده سازی مورد نظر شماست.

کراکن

کراکن به شما امکان می دهد حالت بهینه سازی را بین LOSSY ، LOSSLESS و EXPERT انتخاب کنید. می توانید یک فایل را از رایانه ، Dropbox ، Google Drive یا Box خود بارگذاری کنید.

Optimi Zilla

حداکثر 20 پرونده را با فرمت های JPEG و PNG بارگذاری کنید OptimiZilla. اگر چندین فایل را بارگذاری کنید ، این گزینه را دارید که همه آنها را یک بار بارگیری کنید.

تصور کنید

شما می توانید سطح فشرده شده بین نرمال ، پرخاشگر و فوق العاده را انتخاب کنید. تصور کنید پرونده های خود را 24 ساعت نگه دارید تا در صورت تمایل بعداً بارگیری کنید.

تصور کنید

ابزارهای مستقل فوق باید بتوانند در کاهش پرونده ها به شما کمک کنند. بیایید نگاهی به افزونه وردپرس زیر بیندازیم.

افزونه های وردپرس

می توانید افزونه زیر را در وردپرس خود نصب کنید ، بنابراین هر زمان که تصاویر را بارگذاری کنید ، بهینه سازی صورت می گیرد.

بهینه ساز تصویر EWWW

بهینه ساز تصویر EWWW یکی از بهترین افزونه های بهینه ساز موجود است که به کاهش تصویر ، اندازه کمک می کند و گزینه ای را برای غیرفعال کردن بهینه سازی یا ایجاد برای اندازه خاص به شما می دهد..

اگر یک وب سایت مرتبط با عکاسی را راه اندازی کرده اید و نمی خواهید با فشرده سازی فقط تصاویر برجسته یا اندازه های خاص ، کیفیت آن را از دست بدهید ، این بسیار مفید است..

ewww-تصویر

WP Smush

نصب فعال برای بیش از 1 میلیون سایت ، افزونه فوق العاده توسط wpmudev ، که به شما امکان می دهد تصاویر را بصورت عمده یا هنگام بارگذاری فشرده سازی کنید. WP Smush محدودیت 50 در نسخه رایگان با حداکثر فشرده سازی فله.

wp-smush

این فرمت های JPEG ، PNG و GIF را پردازش می کند.

Optimus

Optimus توسط KeyCDN به شما کمک می کند تا اندازه تصویر را تا 70٪ کاهش دهید ، اما دارای حداکثر پرونده 100 kB است.

 • بهینه سازی تصاویر اصلی
 • هنگام بارگذاری بهینه سازی کنید

TinyPNG

JPEG را فشرده کنید & تصاویر PNG با TinyPNG. این چیزی است که من در حال حاضر از آن استفاده می کنم و از آن راضی هستم.

tinypng-wordpress

پیکسل کوتاه

نه فقط یک تصویر بلکه PDF را با آن فشرده کنید پیکسل کوتاه. با WooCommerce و همچنین GIF ، PNG ، JPG پردازش می کند & پرونده های PDF.

پیکسل کوتاه

در بالا افزونه وردپرس با کاهش اندازه تصویر می تواند در ساخت سریعتر وب سایت شما کمک کند.

برنامه های افزودنی جوملا

برنامه های افزودنی زیر برای استفاده رایگان هستند ، بنابراین پیش بروید و ببینید که کدام یک برای شما مفید است.

بازیافت تصویر

بازیافت تصویر پسوند محبوب جوملا است که به شما در بهینه سازی تصاویر و فایل های PDF کمک می کند. می توانید تصاویر به طور خودکار بارگذاری شده و همچنین تصاویر موجود را فشرده سازی کنید. شما می توانید سطح بهینه سازی نوع رسانه را تعیین کنید.

EIR

Resizer Resizer آسان اندازه تصویر را از طریق مدیر رسانه بارگذاری می کند. این سرویس را توسط کمپانی Optimus.io برای فشرده سازی ها افزایش می دهد.

نتیجه

امیدوارم ابزارهای فشرده سازی تصویر بالا در کم کردن اندازه کلی صفحه برای بارگذاری سریع سایت به شما کمک کنند. و اگر به دنبال نه فقط تصویر بلکه کل بهینه سازی وب سایت هستید ، ممکن است استفاده از CDN مانند SUCURI را در نظر بگیرید.

برچسب ها:

 • بهینه سازی

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map