4 CDN برتر برای Blogger

بهینه سازی یکی از تمرینات اساسی برای دارندگان وب سایت و وبلاگ نویسان است.


بدون بهینه سازی مناسب ، محتوای شما هرگز به مخاطب هدف نخواهد رسید و در نتیجه نرخ تبدیل و موفقیت ضعیف حاصل می شود. یکی از کارهایی که در زمینه بهینه سازی انجام می شود سرعت است و پاسخ صفحه تاخیری به کاهش تبدیل تبدیل می شود.

به عنوان یک وب سایت ، احتمالاً دیده اید که دیگر وبلاگ نویسان از اصطلاح CDN در اینجا و آنجا استفاده می کنند. اگر سؤال کرده اید که CDN چیست و چرا وبلاگ نویسان آن را مفید می دانند ، در جای مناسب قرار دارید. بیایید با CDN آشنا شویم و چرا باید از آن استفاده کنید.

درک CDN

هنگامی که شخصی به وبلاگ شما مراجعه می کند ، آنها به سرور میزبان وب سایت شما ، که در جایی از جهان واقع شده است ، هدایت می شوند. این سرور توسط هر شخصی که در حال حاضر در وب سایت شماست ، قابل دسترسی است. این حجم بالای ترافیک غالباً منجر به اضافه بار سرور می شود و در نتیجه واکنش های صفحه وب کند می شود.

کاربران تحت تأثیر کندی وب سایت قرار نمی گیرند. این می تواند باعث بی تاب و ناامیدی آنها شود ، در نهایت سایت را در جستجوی شخصی که بهتر و سریعتر کار کند ، رها می کند. این به معنی کاهش نرخ تبدیل برای تجارت شما است. در بدترین حالت ، سرور میزبان می تواند خراب شود و منجر به دستیابی وبلاگ شما شود.

CDN یک راه حل عالی برای جلوگیری از این مشکلات است زیرا این شبکه از سرورهایی است که در سراسر جهان پخش شده است. CDN ، که مخفف Network Delivery Network است ، ابزاری است که محتوای وب سایت را براساس موقعیت جغرافیایی خود به کاربران تحویل می دهد..

تصویر خوبی توسط Cloudflare.

هنگامی که یک سایت CDN را پیاده سازی می کند ، محتوای ثابت (و برخی پویا) وب سایت آن در این سرورها در سراسر جهان ذخیره و ذخیره می شود. محتوای استاتیک می تواند مانند JavaScript ، CSS ، تصاویر ، فیلم ها ، فونت ها و غیره باشد.

پس از اجرا ، وقتی شخصی از سایت بازدید می کند ، CDN آنها را به سرور نزدیک ترین مکان جغرافیایی خود هدایت می کند..

به عنوان مثال ، اگر سرور اصلی وب سایت شما در کالیفرنیا قرار دارد ، و یک کاربر از کیپ تاون در تلاش است تا به آن دسترسی پیدا کند ، CDN به طور خودکار آنها را به نزدیکترین سرور ، که ممکن است در کیپ تاون باشد هدایت می کند. هرچه کاربر به سرور میزبان شما نزدیکتر باشد ، بیشتر بر زمان بارگذاری وب سایت شما تأثیر می گذارد.

با پراکندگی محتوا به سرورها در سرتاسر جهان ، این امکان را می دهد که صفحات شما سریعتر بارگذاری شوند بدون اینکه فشار زیادی به سرور میزبان وارد شود. هرچه کاربر به CDN نزدیکتر باشد ، پاسخ وب سایت شما برای آنها سریعتر خواهد بود.

CDN در دو سال گذشته محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

تجربه کاربر نقش بسیار مهمی در موفقیت یک وب سایت دارد ، به همین دلیل است که فکر می کنید سرمایه گذاری در CDN برای شما خوب است.

چرا سایت شما به CDN احتیاج دارد?

همانطور که گفته شد ، CDN می تواند موفقیت یک وب سایت را به میزان قابل توجهی تحت تأثیر قرار دهد. بدون یک ، شما می توانید در معرض خطر از دست دادن مشتریان بالقوه باشید. در اینجا مزایایی وجود دارد.

سریع سایت را بارگیری کنید: پس از اجرای CDN ، صفحات وب در عرض چند ثانیه باز می شوند. این امر در مورد وب سایت های بزرگ با محتوای ویدیویی زیادی نیز صدق می کند.

حفاظت از خرابی: CDN به شما امکان می دهد تا محتوای سرور را در سرتاسر جهان مستقر کنید. این فشار از سرور میزبان اصلی شما را کاهش می دهد و خطرات ناشی از خفگی یا خراب شدن آن را کاهش می دهد.

بهبود سئو: طبق گفته های Google ، وب سایت های سریع پاسخ اغلب رتبه بهتری در موتورهای جستجو دارند. CDN به بهینه سازی وب سایت کمک می کند ، و وبلاگ شما را نسبت به سایرین نشان می دهد.

تجربه بهتر کاربر: استفاده از CDN می تواند به کاهش میزان گزاف گویی وب سایت شما کمک کند ، که اگر به دنبال بهبود تجربه کاربر هستید ، چیز خوبی است. یک صاحب سایت که از CDN استفاده می کند ، از افزایش ترافیک و همچنین مشاهده صفحه توسط کاربران جداگانه نیز خبر داده است. این نتیجه می گیرد که وب سایت های سریع منجر به رضایت بخش تر کاربر می شوند.

آماده استفاده از CDN در سایت یا وبلاگ خود باشید?

CDN77

CDN77 بعنوان پیشرو در میان نام های بزرگ بازار شناخته شده است. سرورهای CDN77 از نظر استراتژیک در بیش از 30 مرکز داده در سراسر جهان قرار دارند.

این پردازش و انتقال سریع رعد و برق را فراهم می کند و مجموعه ای از ویژگی های مناسب برای وب سایت های کوچک و بزرگ را در اختیار شما قرار می دهد.

HTTP / 2 ، TLS 1.3 ، فشرده سازی Gzip / Brotli ، محافظت از DDoS / منشا ، ادغام CMS و موارد دیگر ارائه می شود.

Cloudflare

CDN محبوب برای وب سایت های کوچک و غول پیکر است و در نسخه های رایگان و پولی ارائه می شود. Cloudflare ادغام از طریق یک رابط کاربر پسند آسان است.

نکته عالی قیمت گذاری است. شما ماهانه هزینه مسطح پرداخت می کنید و لازم نیست نگران استفاده از پهنای باند باشید. شبکه آنها در بیش از 180 مرکز داده در دسترس است ، بنابراین شما می توانید تصور کنید که کاربران از هر کجا می توانند مطالب را سریعتر دریافت کنند. صدها ویژگی عملکرد و امنیت توسط Cloudflare ارائه شده است ، و من اکیداً توصیه می کنم که بستر های نرم افزاری آنها را امتحان کنید.

سوچوری

Sucuri یک راه حل همه در یک ارائه می دهد – عملکرد ، محافظت ، پاسخ ، پشتیبان گیری و نظارت.

Sucuri WAF در CDN آنها یکپارچه شده است ، بنابراین تحویل محتوا سریعتر انجام می شود و در عین حال ، سایت از تهدیدات و آسیب پذیری های آنلاین ایمن می شود. اگر می خواهید SUCURI چقدر سریع باشد ، نتیجه این تست را بررسی کنید.

KeyCDN

با چند دقیقه شروع کنید KeyCDN.

KeyCDN سریع ، مقیاس پذیر و قابل اعتماد است. آنها آخرین پشته های فنی مانند HTTP / 2 ، فشرده سازی ، محافظت در برابر DDoS و ربات های بد ، راه حل پخش مستقیم و غیره را ارائه می دهند..

اگر از WordPress استفاده می کنید ، ممکن است Kinsta را نیز امتحان کنید که با استفاده از KeyCDN CDN رایگان دریافت کرده است.

نتیجه

بسیاری از CDN های دیگر در بازار وجود دارد ، اما من فهمیدم موارد فوق توسط تعداد زیادی سایت در سطح جهان قابل اعتماد و قابل اعتماد است. شما در انتخاب یکی از راه حل های فوق اشتباه نخواهید کرد.

برچسب ها:

  • Cloudflare

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map