7 هک برای بارگیری وب سایت شما با سرعت رعد و برق

تا به حال متوجه شده اید که ماهی قرمز در خانه دارید؟ بی پایان شنا می کنید – از گوشه ای از ماهی دریایی آن به گوشه دیگر؟ خوب ، تحقیقات نشان می دهد که از نظر شما نسبت به شما از توجه بهتری برخوردار است.


من شوخی نمیکنم.

متوسط ​​توجه انسانهاست کاهش یافته است از 12 تا 8 ثانیه در 20 سال گذشته ، که کمتر از ماهی های قرمز است – که است نه ثانیه.

اگرچه این ناگت تصادفی چیزهای بی اهمیت است بحث برانگیز, این پیامدهای بسیاری دارد که یکی از آنها به وب سایت کسب و کار شما مربوط می شود.

می بینید – 53٪ اگر بارگیری بیش از سه ثانیه طول بکشد ، کاربران وب در دنیای سریع قدم امروز وب سایت را ترک می کنند. تصور کنید – شما یک کلیک به دست آورده اید ، و تنها با امکان تبدیل آن را از دست داده اید زیرا وب سایت شما به اندازه کافی سریع بارگیری نکرده است.

این صدمه می زند ،?

در حالی که ارتباط صفحه و رتبه بندی صفحه هنوز معیارهای قابل توجهی برای رعایت یک وب سایت است ، به گفته گوگل ، زمان بارگذاری وب سایت نیز یک معیار قابلیت استفاده حیاتی است. متریک گفته شده نه تنها رتبه صفحه را به خود اختصاص می دهد بلکه تأثیر عظیمی در نرخ تبدیل دارد یا اینکه بازدید کننده در وب سایت بماند یا خیر..

بنابراین ، بدیهی است که شما نمی توانید سایتی با سرعت کم داشته باشید. انگیزه های زیادی در معرض خطر است!

اما شما چهطور این را انجام میدهید?

برای ایجاد بار وب سایت خود با سرعت رعد و برق ، چه هک هایی را باید پیاده کنید?

در اینجا برخی از هک های سریع برنده آورده شده است:

حافظه پنهان مرورگر را فعال کنید

این شاید رایج ترین هک برای بهبود زمان بارگیری صفحه وب باشد. هنگامی که یک کاربر برای اولین بار به وب سایت شما مراجعه می کند ، اجزای اصلی صفحه وب در ذخیره سازی موقت یا در هارد دیسک ذخیره می شوند. این بدان معناست که مرورگر آنها به راحتی می توانند به وب سایت شما دسترسی پیدا کنند بدون اینکه HTTP درخواست دیگری به سرور ارسال کنند ، و کاربر می تواند دفعه دیگر که سایت شما را بازدید می کند – تقریباً سریع.

برای تسهیل همان ، خدماتی مانند ذخیره سازی Nginx یا وردپرس W3 حافظه نهان Total و موشک WP برای فعال کردن حافظه پنهان مرورگر برای وب سایت مفید است.

پلاگین ها را محدود و حذف کنید

افزونه ها برای بهبود عملکرد خاص وب سایت “به سیستم وصل شده اند” ، که می تواند شامل اضافه کردن اطلاعات اضافی ، ارائه یکپارچه سازی یکنواخت تر بین سایت شما و یک ابزار خارجی یا تغییر عناصر بصری.

با این حال ، تعداد افزاینده افزونه ها برای بارگیری بیشتر زمان می برد. به عنوان مثال – “Facebook مانند جعبه” با كاهش 700 KB به وزن كل صفحه ، وب سایت را كند می كند! به همین ترتیب ، افزونه های با کیفیت پایین بار بار را نیز افزایش می دهند. نکته اصلی این است که پلاگین های باکیفیت را که وب سایت شما در واقع به آن نیاز دارند ، نگه دارید و موارد غیر ضروری را حذف کنید.

این پیشنهاد فقط برای سایت های WP نیست بلکه برای دیگران نیز مانند پسوندهای جوملا ، کتابخانه های جلویی و غیره.

کد CSS خود را بهینه کنید

چندی پیش ، اندازه صفحه وب ایده آل فقط 30KB بود. به شما فکر کنید – که شامل محتوا ، تصاویر ، کدها و گرافیک ها بود. به زودی ، محبوبیت اسکریپت CSS افزایش یافت ، زیرا می تواند تجربه کاربری وب پیشرفته ای را ارائه دهد.

با این حال ، این دارای نقاط ضعف آن است. هرچه پرونده CSS بیشتر در وب سایت خود داشته باشید ، درخواست HTTP بیشتر مجبور به ساخت می شود ، بنابراین سایت را کند می کند. در اینجا سه ​​روش برتر وجود دارد:

 • با استفاده از اپراتورها و اظهارات کمتر ، کد را در کوتاه ترین زمان ممکن قرار دهید. خطوط کمتری از اسکریپت CSS به معنی کمتر چرخه پردازش و زمان بارگذاری صفحه کوتاه تر است.
 • اطمینان حاصل کنید که CMS شما CSS را قبلاً بهینه کرده است. اگر اینطور نیست ، با استفاده از یک ابزار خارجی مانند CSS Minifier برای به حداقل رساندن پرونده های منابع توصیه می شود. به این ترتیب وب سایت سریعتر بارگیری می شود.
 • از استفاده از CSS در HTML مانند برچسب های DIV و H1 خودداری کنید.

ابزارهای بیشتری برای شما وجود دارد CSS را بهینه و قالب بندی کنید.

تغییر مسیرهای 301 خود را محدود کنید

تغییر ساختار وب سایت شما امری اجتناب ناپذیر است. این بدان معنی است که URL های صفحه شما نیز تغییر می کنند. اما از آنجا که شما نمی خواهید بازدید کنندگان وب خود را با URL های مختلف اشتباه گرفته و یا رتبه بندی هر یک از این صفحات را پایین بیاورید ، می توانید کلیک های خود را از یک URL قدیمی به آدرس جدید هدایت کنید.

تغییر مسیرهای 301 اطمینان می دهند که URL قدیمی هنوز هم کار می کند ، حتی اگر از نظر فنی وجود نداشته باشد. با این حال ، این راه حل آسان باعث کاهش زمان بارگذاری صفحه می شود زیرا این فرآیند پیوندهایی را در زنجیره ای ایجاد می کند که مرورگر شما باید از آن عبور کند تا بر روی URL جدید فرود بیاید.

بنابراین ، تغییر مسیرهای 301 خود را محدود کنید.

اندازه تصویر را کاهش دهید

بشر تکامل یافته است که موجودات بصری هستند.

جای تعجب نیست که مغز انسان تصویری را پردازش می کند 60،000 بار سریعتر از متن و هنگامی که به وب سایت ها می آید ، هیچ کس دوست ندارد وقت خود را صرف چیزی که خسته کننده است و بیش از حد پر از اطلاعات است بدون هیچ گونه نمایش تصویری.

جای تعجب نیست که هر وب سایت صالح از محتوای تصویری سهم منصفانه ای دارد – از تصاویر و نمایش اسلایدها گرفته تا Gif ها و فیلم ها ، در نتیجه نرخ تبدیل آنها را با افزایش 7 برابر.

با این حال ، با وجود مثبت ، تصاویر به طور خاص زمان بارگذاری یک صفحه وب را افزایش می دهند. تنها هک برای مقابله با این چالش ، ذخیره مجدد تصاویر است. و این به معنای برش دادن آنها نیست زیرا این صفحه همچنان باید کل تصویر را بارگیری کرده و در اندازه کوچکتر از نسخه اصلی خود نمایش دهد.

راه حل در اینجا تغییر اندازه تصاویر و فشرده سازی آنهاست. براساس گفته ها ، 25٪ از صفحات وب می توانند بیش از 250 کیلوبایت را ذخیره کنند ، و حدود 10٪ از آنها می توانند بیش از 1MB را صرفاً با فشرده سازی پرونده های بزرگ ذخیره کنید. گوگل. تعدادی از ابزارها را برای فشرده سازی تصاویر بدون ایجاد کیفیت ، بررسی کنید.

بنابراین ، تصاویر وب خود را بهینه کرده و زمان بارگیری صفحه را کاهش دهید.

از هاست شخص ثالث استفاده کنید

اگر وب سایت شما دارای پرونده های بزرگی است که شامل تصاویر و فیلم ها است ، زمان بارگذاری صفحه به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. علاوه بر این ، اگر از یک سرور مشترک برای میزبانی فایل ها ، به خصوص فیلم ها استفاده می کنید ، زمان بار حتی بیشتر می شود.

برای حل مشکل ، فایل های ویدیویی را در سیستم عامل های میزبان خارجی مانند YouTube یا Vimeo به اشتراک بگذارید. سپس این ویدئو را می توان با یک کد ساده در وب سایت جاسازی کرد ، در نتیجه سرعت بارگذاری وب سایت را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد.

اگر از WordPress استفاده می کنید ، باید از نظر میزبانی حق بیمه و همچنین برای بار و اطمینان بارگیری صفحه مطمئن باشید.

فشرده سازی و ذخیره سازی

آ ماشین آلات مطالعه نشان می دهد که وب سایت ها ، به طور متوسط ​​، مدت بارگیری صفحه را در حدود 8-11 ثانیه دارند. ممکن است تعداد کمی به نظر برسد ، اما همانطور که قبلاً ذکر شد ، بازدید کنندگان وب سایت بیش از سه ثانیه منتظر نیستند تا یک صفحه وب باز شود.

اینجاست که فشرده سازی تمام محتوای استاتیک سایت مفید است. معمولاً فشرده سازی بیشتر تنظیمات سرور است. اما اگر گزینه ای نیست ، از فرمت های فایل و برنامه های دیگر مانند Gzip استفاده کنید ، که رشته های همان کد را در پرونده های متنی شناسایی می کنند..

بیشتر پلتفرم هاستینگ در برنامه خود دارای ذخیره چند لایه است. با ارائه دهنده میزبان خود صحبت کنید تا بدانید که چه مواردی در دسترس است و چگونه می توانید در سایت های خود فعال کنید. مثال, SiteGround راه حل ذخیره سازی استاتیک ، پویا ، Memcached و HHVM را ارائه دهید.

و برای سایتهای WP, کینستا حافظه پنهان سرور و افزونه قدرتمند داخلی را برای مدیریت ذخیره سایت ارائه دهید.

با انجام این کار زمان بارگیری صفحه وب سایت به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

بسته بندی کردن

سرعت وب سایت اهمیت زیادی دارد. این اولین احساسی است که شما در مورد بازدید کنندگان بار اول ایجاد می کنید. و بله ، بارهای بارگیری صفحه ضعیف بر رتبه بندی جستجو ، تجربه کاربر و تبدیل شما تأثیر منفی می گذارد. چرا اجازه می دهیم این مشکل هنگامی اتفاق بیفتد که با هفت هک ما به راحتی حل شود?

همچنین ، اگر می خواهید عملکرد سرعت وب سایت خود را بر روی دسک تاپ و موبایل بررسی کنید ، می توانید این کار را انجام دهید حسابرسی Geekflare رایگان.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map