11 ابزار برای تقویت برنامه برنامه Android

ابزارهای توسعه برنامه Android برای سرعت بیشتر ، اشکال زدایی بهتر و امنیت بیشتر!


با حدود 3 میلیون برنامه کاربردی تلفن همراه در Google Play ، سیستم عامل آندروید قادر به رهبری چشم انداز جهانی است. مشاغل کوچک ، شرکتهای کوچک و متوسط ​​و شرکتهای بزرگ برای ایجاد حضور پرقدرت موبایل و تأثیرگذاری بر سهم آنها در بازار ، سخت تلاش می کنند. با این حال ، همه دانش و خدمات لازم برای ایجاد یک برنامه را از ابتدا توسط عوامل ابزارهای بومی ندارند.

همچنین ، بسیار باورنکردنی و زمان بر است ایجاد یک برنامه Android بیش از یک برنامه iOS. با این حال ، اگر به شما بگویم که این تقریباً صحیح نیست؟ مجموعه ای از ابزارها برای تسهیل توسعه سریع برنامه ها با همان هزینه و کارآیی در دسترس هستند.

می توانید خیلی سریعتر و کارآمدتر تمام برنامه های موجود در آنجا را خفه کنید. خوب ، به لطف محیط های توسعه یکپارچه (IDE) و همچنین سایر ابزارها و برنامه های زیر که برای توسعه برنامه اندرویدی استفاده می شوند باعث صرفه جویی در وقت می شوند.

استودیو اندروید

استودیو اندروید پلت فرم رسمی IDE Google است که ابزارهایی را برای توسعه برنامه های کاربردی برای همه دستگاه های Android ارائه می دهد. این ویرایشگر طرح بصری را ارائه می دهد ، ConstraintLayout را اجرا می کند ، که در آن برنامه نویسان می توانند طرح های ترکیبی را توسعه دهند و آن را در هر اندازه صفحه در دستگاه های مختلف پیش نمایش دهند.

به عنوان IDE رسمی برای همه برنامه های Android ، به نظر می رسد اندروید استودیو در صدر لیست ابزارهای انتخابی برای توسعه دهندگان قرار دارد. موارد زیر برخی از ویژگی های آن است.

 • ویرایشگر ناوبری
 • به روزرسانی های افزونه Android Gradle
 • دایرکتوری های بلااستفاده Android Studio را حذف کنید
 • بسته های برنامه Android اکنون از برنامه فوری پشتیبانی می کند
 • تغییرات IntelliJ IDEA 2018.2.2
 • شبکه پروفایل: متن فرمت شده
 • به روز رسانی Kotlin 1.3.11
 • پشتیبانی Clang-Tidy برای C++
 • جادوگر پروژه جدید نگاه کنید
 • پیکربندی کار تنبل
 • همگام سازی پروژه با یک نسخه
 • همگام سازی پروژه با یک نسخه
 • CPU Profiler: Frame Rendering Data

DevKnox

DevKnox زیباترین ابزار برای ایجاد برنامه های ایمن اندرویدی است. بسیاری از نقص های امنیتی در داخل برنامه ها پنهان شده اند که توسعه دهندگان حتی از آن آگاه نیستند و به جای آن می توانید قبل از اینکه جنبه های مهم امنیتی زیادی را برای گرفتن این نقص ها داشته باشید ، تمرین و تلاش زیادی را انجام دهید..

اما ، این ابزار عالی می تواند به شما در تشخیص نقص امنیتی کمک کند ، و شامل عملکردهایی است که به راحتی به عنوان یک چکر طلسم در IDE شما کار می کند. این تست آزمایش در زمان واقعی ، ردیابی آسیب پذیری ، آزمایش در زمان واقعی و یک داشبورد تعاملی را ارائه می دهد.

زامارین

زامارین یک ابزار توسعه متقاطع برای ساخت یک برنامه بومی فوق العاده است. از لایه های منطق تجاری و دسترسی به داده ها در برنامه ها استفاده مجدد می کند. نه تنها Android ، بلکه می توانید با کمک Xamarin برنامه های iOS و Windows را نیز توسعه دهید. موارد زیر برخی از مزایای آن است.

 • این یک چارچوب مونو است که از تماس با API دستگاه های تلفن همراه پشتیبانی می کند
 • فروشگاه کامپوننت Xamarin شامل کنترل های UI ، کتابخانه های cross-platform و کتابخانه های شخص ثالث است
 • نوبت به اشکالات کمتری رسیده است و بنابراین سرعت سریع تری را ارائه می دهد
 • این فهرست برنامه ها و پیوند عمیق را در اختیار شما قرار می دهد
 • عملکردهای مصرفی را که فقط در یک پلت فرم خاص قابل دسترسی هستند ، مجاز کنید

یک خارق العاده وجود دارد دوره Udemy برای یادگیری زامارین.

استودیوی دارایی Android

استودیوی دارایی Android تعداد قابل توجهی از ابزارهای با کاربرد آسان که انواع مختلفی از آیکون ها (راه‌انداز ، عمومی ، نمادهای میانبر برنامه و غیره) را ایجاد می کنند که در هنگام برنامه ریزی و توسعه برنامه های Android به آنها نیاز دارید.

 • نمادهای پرتاب – تصویر بصری برنامه شما
 • نمادهای نوار اکشن دکمه های گرافیکی از نوار برنامه اصلی هستند و عملکردهای مؤثر را نشان می دهند
 • نمادهای عمومی – نمادهای سبک / متنی هستند که در قاب برنامه شما استفاده می شوند
 • نمادهای اعلان – در ظاهر شدن اعلان اخیر ، به نحوه نمایش آرم برنامه در نوار وضعیت کمک می کند
 • نه تکه ساده – عناصر گرافیکی را برای تراکم صفحه نمایش مختلف ایجاد می کنید
 • برنامه برنامه – ایجاد سبک نوار اقدام سفارشی جالب و سر راست

LeakCanary

LeakCanary ابزاری عالی با منبع آزاد است که توسط Square ساخته شده است و کار شناسایی وقت و چالش برانگیز نشت حافظه را انجام می دهد. پس از راه اندازی ، هر زمان نشت حافظه در برنامه شما انجام می شود ، بلافاصله شروع به دادن اعلان به شما می کند ، با ردیابی نزدیک به پشته برای پشتیبانی از رفع مشکل شما.

LeakCanary ایجاد شده است تا در حد امکان آسان باشد. برای اکثر برنامه ها ، به سختی می توانید چند خط اضافی را در پرونده .gradle برنامه و یک خط کد دیگر در کلاس برنامه خود داشته باشید. این برای فعال کردن ردیابی خاصی برای نشت حافظه در پروژه ها کافی است.

برای پوشش كامل ، موضوع RefWatcher را می توان ارائه داد تا به چیزهایی بپردازد كه باید زباله جمع شوند .app

instabug

instabug نحوه ارائه کاربران به شما بازخورد برنامه را تغییر می دهد.

آنها می توانند تصاویر ، ضبط های ویدئویی و صوتی ، سیاهههای مربوط به جزئیات و موارد دیگر را به اشتراک بگذارند تا در شناسایی و رفع سریع اشکالات به شما کمک کنند. می توانید گزارشات خرابی در زمان واقعی را با جزئیات رد پشته ، مراحل تولید مثل خرابی ، داده های دستگاه و جلسه و موارد دیگر دریافت کنید. هر زمان که مشکلی در برنامه شما از طریق گزارش مشکلات و خرابی وجود دارد ، فوراً مطلع خواهید شد.

این ابزار به شما اطمینان می دهد که برنامه را از طریق گزارش جامع اشکالات و خرابی ها ، بررسی های درون برنامه ای و بازخورد کاربر در زمان واقعی ، برنامه را منتشر کنید..

استودیوی GameMaker

خوب ، برای توسعه دهندگان بازی اندرویدی ، یکی از برجسته ترین ابزارهای توسعه است استودیوی GameMaker. GameMaker به همه چیزهایی که شما نیاز دارید برای ایجاد بازی های 2D با استفاده از کد بسیار کم می دهد. این نرم افزار بسیار کاربر پسند با یک رابط کشیدن و رها کردن صاف است.

GameMaker ایجاد بازی های ویدیویی چند ژانر متقابل و چند ژانر را اجرا می کند که یک زبان برنامه نویسی بصری کشویی و رهاکننده یا یک زبان نوشتن معروف به GameMaker Language را اجرا می کند. در ابتدا ایجاد شده است تا برنامه نویسان رایانه ای تازه کار بتوانند بدون دانش برنامه نویسی زیادی برای تولید بازی های رایانه ای آماده شوند.

GameMaker: Studio برای توسعه دهندگان بازی مبتدی و تازه کار طراحی شده است.

هل دادن

هل دادن یک ابزار اطلاع رسانی فشار پیش رو است. این زبان از رایج ترین زبانها پشتیبانی می کند & چارچوب این سرویس گیرنده را فراهم می کند تا ضمن ارائه امنیت و امنیت کامل ، وقایع را با همه گزینه ها در همان کانال به اشتراک بگذارد. این شامل تمام موارد لازم برای راه اندازی سیستم فشار از جمله موارد زیر می باشد.

 • کنترل دسترسی / تأیید اعتبار
 • میخانه انعطاف پذیر / پیام فرعی
 • ویژگی Webhooks امکان دستیابی به فعالیت های گمرک در سیستم را در هنگام وقوع می دهد
 • هشدارها را در Slack دریافت کنید ، اندازه گیری ها را به داشبورد در Datadog بفرستید.

پارچه

شاید قبلاً قدردان چقدر توانمند و چشمگیر باشید پارچه است.

این SDK مدولار محبوب زیبا است که به کاربران امکان می دهد مجموعه ای از ابزارها را انتخاب و از آن استفاده کنند. توسط گوگل به دست آمده و قابل استفاده است. مجموعه ابزار شامل استقرار تست بتا ، آنالیز کاربر ، تجزیه و تحلیل خرابی و ابزار تبلیغاتی است. اگر قبلاً اینگونه نبوده ، به آن شلیک کنید.

در زیر برخی از ویژگی های پارچه ذکر شده است.

 • این برنامه از یونیتی پشتیبانی می کند ، بنابراین توسعه دهندگان می توانند از Crashlytics برای بهبود کیفیت بازی های خود استفاده کنند.
 • این برنامه از گزارش خرابی بومی در Android پشتیبانی می کند تا بتوانید پایداری کد بومی خود را کنترل کنید.
 • این امکان را به شما می دهد تا با ابزارهایی که قبلاً از آنها استفاده می کنید ، موضوع پایداری را به تیم خود ردیابی و مسیریابی کنید.
 • می توانید داده های خرابی خام خود را به BigQuery صادر کنید و آزادی آنالیز عمیق را داشته باشید.

سورس

سورس ابزاری ساده است که Git را کاربرپسندتر می کند.

می توانید تمام تغییرات ، نگه داشتن ها و شاخه های خود را به زیبایی پیش بینی کنید و هرگز نیازی به نوشتن یک فرمان واحد در خط فرمان به طور مکرر نیست. این می تواند برای همه تازه واردان خارج از کشور که با وسعت Git اشتباه می گیرند مفید باشد.

TensorFlow

TensorFlow در سیستم عامل همراه و سیستم عامل های تعبیه شده ایجاد شده است. TensorFlow یک کتابخانه نرم افزاری منبع آزاد و آزاد است برای برنامه ریزی داده ها و برنامه نویسی متفاوت در طیف وسیعی از کارها و برای هوش مصنوعی.

اگر در حال ساختن یک برنامه اندرویدی مبتنی بر هوش مصنوعی هستید و به دنبال به کارگیری یادگیری ماشینی هستید ، فریم ورک TensorFlow ارزش تلاش دارد. نکته خوب ، شما می توانید API را برای برنامه دسک تاپ نیز گسترش دهید.

نتیجه

با وجود ابزار و منابع مناسب ، توسعه اندروید جذاب تر و در دسترس تر شده است. توسعه دهندگان Android حتی سریعتر از گذشته پیشرفت می کنند. فرصت های عظیمی برای شما در آنجا وجود دارد. تمام آنچه شما نیاز دارید ایده خوبی است برای شروع برنامه خود ، و برنامه شما برنامه بعدی خواهد بود که خودش را در Google Play جای دهد..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map