13 Emulators محبوب Android و iOS برای ویندوز ، MAC و آنلاین

چه ال جی ، سامسونگ و یا هواوی ، 90 درصد از تلفن های همراه در Android کار می کنند. با توجه به چنین رشد شگرف در بازار توسعه برنامه تلفن همراه ، بسیاری از آزمایش های سازگاری در مقیاس گسترده انجام می شود ، اما توسعه دهندگان با توجه به حجم کاری که در حال حاضر رو به رشد است ، زمان لازم برای آزمایش مشکلات سازگاری عملکردهای برنامه تلفن همراه را ندارند..


به غیر از محدودیت های زمانی ، مشکلات کافی در دسترس بودن منابع برای انجام آزمایشات بر روی همه عملکردهای برنامه های متنوع وجود دارد. در نتیجه ، استفاده از تقلیدگر محبوبیت خاصی کسب کرده است که می توان از آن برای ساده تر و آسان تر کردن روند آزمایش ، ساده سازی و تسهیل روند آزمایش را انجام داد..

قبل از اینکه حرکت کنیم ، اجازه دهید ابتدا یک “شبیه ساز” را محکم بدست آوریم. پس چیست?

خوب ، برای شروع ، شبیه ساز ، ابزاری است که از سیستم عامل آندروید در رایانه رومیزی شخصی تقلید می کند. توسعه دهندگان شبیه ساز را طراحی می کنند تا به کاربران یا برنامه نویسان که می خواهند بدون استفاده از دردسر نصب ، از اندروید استفاده کنند ، کمک کنند.

این برنامه ای است که با تقلید از معماری دستگاه مهمان ، روی یک سیستم رایانه ای اجرا می شود. به عنوان مثال ، شما به راحتی می توانید بیشتر از بازی هایی مانند PUBG یا Pokemon Go را بر روی رایانه شخصی خود نصب کنید بدون اینکه آنها را نصب کنید. باحال است ، اینطور نیست?

در حال حرکت ، اکنون که می دانیم این ابزار دقیقاً برای چیست ، بیایید ببینیم که چگونه به تست برنامه ها کمک می کند.

ما شاهد پیشرفت چشمگیر در توسعه برنامه های کاربردی موبایل بوده ایم. به تدریج ، این برنامه های کاربردی تلفن همراه ، مسلماً تبدیل به گشودگی موجودیت ما شده اند و با استفاده از تلفن های همراه رواج بیشتری پیدا می کند. این که آیا این مسئله به اندازه خرید مواد غذایی یا فعالیتهای تفریحی مانند بازی کردن ، داخلی است ، همه چیز اکنون فقط با یک کلیک ساده فاصله دارد.

با بیان این موضوع ، برای اینکه یکپارچه کاری کار کند ، باید تا حد مشخص باشد.

بنابراین ، هر برنامه باید قبل از ارسال به مرحله کار خود ، مرحله سختی از آزمایش را برای ردیابی هرگونه ناهنجاری انجام دهد. از این رو ، برای همه توسعه دهندگان ، این یک خدادادی است که با توجه به چگونگی نشان دادن الگوهای رفتاری غیر منتظره یا غیرمعمول در مرحله تست یک برنامه تلفن همراه ، واقعاً خدادادی است..

قبل از شروع سفر به بحث در مورد شبیه سازهای مختلف ، بیایید کمی در مورد چگونگی عملکرد آن و اینکه چه چیزی باعث می شود کاربران به سمت انتخاب چنین ابزاری بروند ، کمی کاوش کنیم.

برنامه Android یا iOS یا یک مرورگر توسط یک شبیه ساز در یک سیستم عامل که به عنوان یک برنامه تعریف شده مانند برنامه Mac و Windows در نظر گرفته شده است ، شبیه سازی می شود. کاری که انجام می دهد این است که شرایط سخت افزاری مجازی دستگاه Android یا iOS را تعیین می کند. پس از این ، ما از آن برای آزمایش علاوه بر اشکال زدایی نیز استفاده می کنیم. مانند هر جای دنیا ، یک شبیه ساز نیز با سهم نسبتاً محدودی از آن روبرو است.

ما نمی توانیم تکلیف و نگهداری یک آزمایشگاه واقعی دستگاه Android را انکار کنیم زیرا هیچ قطعه ای از کیک نیست که علاوه بر به روزرسانی های مکرر دستگاه ، بتواند با هزینه های تعمیر و نگهداری منظم مقابله کند. بنابراین ، شبیه سازهای آنلاین اندرویدی و iOS یک انتخاب محبوب در بین کاربران و به درستی است!

بیایید شروع کنیم ، مردمی!

اشتها آور

اشتها آور یک شبیه ساز مبتنی بر مرورگر است و با HTML5 و JavaScript به خوبی مطابقت دارد.

با توجه به اینکه هیچ گزینه یا محدودیتی برای شبیه سازهای iOS برای رایانه های شخصی و Mac در دسترس نیست ، Appetize به عنوان بهترین راه حل به عنوان بیشترین چیزی که از شما درخواست می کند ، بارگذاری برنامه در وب سایت است و از این به بعد ، همه شما آماده هستید. این کارآمد هم برای اندروید و هم برای iOS سازگار است.

LambdaTest

با انتخاب 2000+ مرورگر متفاوت و سیستم عامل های مختلف محیطی, LambdaTest تضمین می کند که وب سایت ها و تمام برنامه ها از هرگونه اشکال خلاص شده و یکدست اجرا شوند. ابزارهای توسعه دهنده داخلی دروازه ای برای اشکال زدایی هستند ، که بسیار در زمان واقعی است.

این تست مرورگر متقابل را در چندین مرورگر تلفن همراه ، مانند صفری ، موزیلا و Google Chrome تسهیل می کند. ویژگی تونل لامبدا مزیت دیگری در تست صفحات میزبان محلی و خصوصی دارد.

ژنتیک

این یکی علاوه بر اینکه یک شبیه ساز غنی از ویژگی است ، قابل استفاده و تنظیم است. در نسخه رایگان و پولی ارائه می شود.

ژنتیک به دلیل داشتن کارتهای گرافیکی OpenGL قادر است. این امر آن را به یکی از بهترین و سریعترین شبیه سازهای اندرویدی تبدیل می کند. این نرم افزار دارای افزونه هایی برای Eclipse و Android Studio است.

به غیر از این ، در چندین سیستم عامل Windows ، Linux و OS X موجود است. همچنین امکان استفاده از وب کم برای یک دستگاه شبیه سازی شده به عنوان دوربین را فراهم می کند. دستورات ADB را می توان با استفاده از تونل ADB نیز انجام داد.

آزمایشگاه های سس

سوسلهاب شبیه سازهای Android و iOS یک رویکرد اقتصادی برای اجرای تست های مربوط به برنامه های تلفن همراه است. شبیه سازهای آنها به شما امکان می دهند تست های متقاطع مرورگر را با سرعتی جذاب با هزینه کمتری از دستگاه های واقعی انجام دهید.

به طور خلاصه ، آنها احتمالاً بهترین موارد موجود در آنجا هستند تا ترکیب خوبی از شبیه سازها ، شبیه سازها در ترکیب با دستگاه های واقعی را برای دستیابی به بهترین ها در هنگام اتوماسیون تست موبایل انجام دهند..

مزرعه دستگاه AWS

مزرعه دستگاه AWS به اجرای برنامه های وب و موبایل از طریق آزمایشاتی که در طیف گسترده ای از مرورگرهای رومیزی ، مانند Chrome ، Internet Explorer و Firefox و دستگاه های تلفن همراه واقعی انجام می شود ، کمک می کند. این اطمینان حاصل می شود که برنامه بدون در نظر گرفتن محیط مرورگر آن عملکرد یکسان دارد.

با آزمایش خودکار ، مسائل مشخص و گروه بندی می شوند تا بتوان در ابتدا به مهمترین مورد توجه کرد. آنها از طریق استفاده سنگین از فیلم ها ، سیاهههای مربوط به اکشن و کنسول و سیاهههای مربوط به درایور وب ، تجزیه و تحلیل می شوند.

Bluestacks

Bluestacks, مناسب است به این نکته اشاره کنیم که چقدر یک انتخاب محبوب و اصلی برای شبیه سازهای اندرویدی است. چرا اینطور است?

خوب ، برای مبتدیان ، Bluestacks یک شبیه ساز دسک تاپ است که با Windows و Mac به خوبی ترکیب شده است. در حالی که آنها آن را به روشی طراحی کرده اند که می تواند هر برنامه Android را اجرا کند ، ویژگی های آن به بهترین وجه کار می کنند تا تجربیات بازی های ویدیویی اندرویدی را در ویندوز بهبود بخشند..

بنابراین ، اگر شما کسی هستید که بسیار به بازی های گرافیکی بالا علاقه دارید ، پس این برای شما مهم است زیرا همه اینها مربوط به بازی های اندرویدی در رایانه شخصی است! مهمترین مزیتی که به دست می آید این است که مطلقاً از دست دادن کیفیت گرافیکی وجود ندارد و سازگاری قابل توجه آن با بیشتر و عمده بازی های اندرویدی را فراموش نمی کند..

میمو

این یک شبیه ساز اندرویدی است که به منظور افزایش تجربه شما در بازی های ویدیویی است. استفاده از آن آسان است زیرا شامل تغییر یا ایجاد تنظیمات در هر یک از تنظیمات پیچیده نمی شود. تمام آنچه که طول می کشد نصب است و شما خوب هستید که با بازی بروید. گشت و گذار در مترو ، Geometry Dash و Minion rash برخی بازی ها هستند که با استفاده از این شبیه ساز می توانید از صمیم قلب لذت ببرید.

علاوه بر این, میمو از آنجا که از Lollipop ، Android Jelly- لوبیا و همچنین Kitkat پشتیبانی می کند به عنوان یک استثنا ظاهر شده است. MEmu به دلیل بهره وری از ستارگان توصیه می شود و همچنین برای استفاده رایگان است.

نکس

این یکی دیگر از شبیه سازهای اندرویدی است که در بازی های ویدیویی متخصص است و از نسخه های اندرویدی متعدد پشتیبانی می کند. طراحی و ساخته شده توسط آن است BigNox و بازیهایی مانند PUBG و Clash of Clans را باز می کند. از ویژگی های پیشرفته ای مانند نقشه برداری صفحه کلید استفاده می شود. این ویژگی در مقایسه با سایر پخش کننده ها ، شما را به نفع خود قرار می دهد زیرا سریعتر پاسخ توسط یک صفحه کلید است.

حالت چند نفره به شما امکان می دهد بیش از یک بازی را همزمان در ویندوز های مختلف اجرا کنید ، این امکان را می دهد که بین چندین بازی به طور همزمان جابجا شوید. بارگیری آن رایگان است و در ویندوز 10 و مک استفاده می شود. با بیان این مطلب ، مانند سایر نرم افزارها ، بارگیری و نصب آن آسان است.

استودیو اندروید

استودیوی اندرویدی دارای ابزارهای متنوعی است که به توسعه دهندگان کمک می کند تا فقط برای Android طراحی و ساخت برنامه های بازی و بازی کنند. به طور مشابه ، این حتی با یک شبیه ساز داخلی همراه است که به آزمایش بازی یا برنامه شما کمک می کند.

با این حال ، تنظیم بسیار پیچیده است و می تواند بسیار زمان بر باشد. این می تواند یک دردسر برای مبتدی ثابت کند در حالی که می تواند یک انتخاب ایده آل برای توسعه دهندگان باشد. این نرم افزار هوشمند است و علاوه بر زبانهای C / C ++ از Kotlin ، Java نیز پشتیبانی می کند.

ردفینجر

ردفینجر یکی از شبیه سازهای کاربر پسند و سبک وزن است. این کشور هیچگونه سخت افزار لازم را ندارد و مصرف حافظه نیز حداقل ممکن است ، بنابراین برای مبتدیان و کاربرانی که می خواهند در منابع رایانه ای روشن باشند ، مناسب است.

این یک تجربه اندرویدی را ارائه می دهد که صددرصد بومی است. نه تنها این ، بلکه این یک شبیه ساز کراس پلتفرم نیز هست و امکان دسترسی به همه برنامه های Android را از ویندوز یا macOS فراهم می کند..

BrowserStack

BrowserStack یک پناهگاه منحصر به فرد و خلاقانه برای شبیه سازهای موبایل Apple iOS و Google Android است و هر دو با 99٪ شبیه به دستگاه های واقعی هستند.

BrowserStack به عنوان معتبرترین سیستم عامل تست وب و موبایل بلند است. این مورد به شما امکان می دهد تست های مختلفی را در چندین دستگاه و مرورگر دسک تاپ انجام دهید تا اطمینان حاصل شود که نرم افزار بسیار فراتر از انتظارات سازمانی و مشتری است. با داشتن یک رابط قابل انعطاف ، کاربرپسند و همه کاره همراه با یک API شگفت انگیز ، کار را نسبتاً آسان تر می کند.

به راحتی می توانید بین موبایل ، رایانه شخصی یا MAC جابجا شوید.

آیپادی

ابزارهای کاملاً مشابهی وجود دارد آیپادی, که تجربه ای در زمینه iPad یا iPhone را در هر دو سیستم عامل مک و کامپیوتر ارائه می دهند ، اما این امکان را برای شما فراهم نمی کند تا بتوانید به میزان بارگذاری برنامه یا کد خود برای اجرای تست بروید. بنابراین ، اگر می خواهید از یک شبیه ساز iOS استفاده کنید که سخت افزار سخت افزار iOS را بر روی دسک تاپ ویندوز تقلید کند ، سپس iPadian چیزی است که باید برای آن اقدام کنید..

ذکر این نکته ضروری است که در حقیقت کاملاً شبیه ساز نیست بلکه یک UI iOS را با استفاده از یک سیستم عامل ویندوز 7 یا بالاتر با باز کردن یک پنجره جدید و استفاده از برنامه های کاربردی و سخت افزار ویندوز شبیه سازی می کند. این همراه با یک رابط قابل تنظیم در ترکیب با بسیاری از برنامه های جالب می باشد.

RunThatApp

RunThatApp به شما امکان می دهد تا برنامه های تلفن همراه خود را به راحتی در مرورگرها اجرا کنید ، به کاربران این امکان را می دهد تا برنامه ها را آزمایش و ارتقا دهند. با توجه به اینکه از تقلید دستگاه استفاده می کند ، هزینه را با نرخ بیشتری کاهش می دهد. سکویی که از آن استفاده می کند بسیار بی نظیر است و تقریباً از هر دستگاه و مرورگری پشتیبانی می کند.

کلمه نهایی …

امیدواریم لیست هایی که انتخاب کرده ایم وقتی برای انتخاب یک مورد برای خود انتخاب کنید ، برای شما سودمند باشد.

برچسب ها:

  • سیستم عامل مکینتاش

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map