7 دلیل انتخاب بومی واقعی برای توسعه برنامه تلفن همراه

React Native ابزاری جذاب برای توسعه برنامه تلفن همراه منبع باز عالی است که توسط فیس بوک و جامعه ساخته شده است. با استفاده از چارچوب می توانید برنامه های Android و iOS بسازید.


ساختن یک برنامه با استفاده از زبان های بومی مانند Java ، Objective-C و C # یک زمان طول می کشد. و اگر یک متخصص در این زبان ها استخدام کنید ، هزینه ای برای شما خواهد داشت.

بنابراین در این شرایط چه کاری می توانید انجام دهید?

ممکن است شما ترجیح دهید واکنش بومی برای ساخت برنامه تلفن همراه بعدی برای تجارت خود.

همانطور که از نمودار زیر می بینید ، علاقه جهانی به React Native رو به افزایش است.

اما چرا در طی چند سال گذشته بیشتر و بیشتر افراد به این چارچوب علاقه مند می شوند?

این فقط به دلیل این است که یک ابزار توسعه برنامه تلفن همراه قدرتمند و متقابل پلت فرم است که به شما امکان می دهد خیلی سریع برنامه های تلفن همراه با کیفیت بالا بسازید.

بیایید بدانیم که چرا باید React Native را برای توسعه برنامه تلفن همراه انتخاب کنیم.

عملکرد شگفت انگیز

منبع – simform.com

ممکن است به همان سرعت برنامه های بومی که با زبان های بومی مانند Java ، Objective-C و C # ساخته شده اند ، سریع نباشد. اما ، عملکردهای تقریباً بومی را خواهید داشت زیرا به شما اجزای بومی مانند تصویر ، نمایش و متن را می دهد.

یک برنامه تلفن همراه مبتنی بر React Native یک برنامه HTML5 ، ترکیبی یا وب وب تلفن همراه نیست. در عوض ، این یک برنامه تلفن همراه واقعی است.

می توانید با بهینه سازی برنامه خود با کد بومی ، عملکرد برنامه React Native خود را به سطح بعدی برسانید. بله ، React Native به شما امکان می دهد از کد بومی نیز استفاده کنید. برای عملکرد حداکثر ، می توانید با استفاده از کد بومی و برخی از ویژگی های با React Native ، برخی از ویژگی ها را در برنامه خود ایجاد کنید.

رابط کاربر غنی

React Native به شما امکان می دهد UI های منحصر به فرد و چشم نواز را از طریق مؤلفه های اعلامیه از پیش ساخته شده مانند Picker ، Button ، Slider ، Switch و غیره ایجاد کنید. شما همچنین می توانید اجزای خود را با آنها بسازید TouchableNativeFeedback و قابلیت Touchable. بسیاری از مؤلفه های خاص iOS و اندروید در دسترس هستند تا کارآیی آن روی موبایل های اندرویدی و iOS انجام شود.

سابق:

  • iOS – ActionSheetIOS ، AlertIOS ، DatePickerIOS ، ImagePickerIOS ، ProgressViewIOS ، PushNotificatoinIOS ، SegmentedControlIOS و غیره.
  • Android – DatePickerAndroid ، DrawerLayoutAndroid ، مجوزهای اندرویدی ، ProgressBarAndroid ، TimePickerAndroid ، ToastAndroid ، ToolbarAndroid ، ViewPageAndroid و غیره.

توسعه برنامه سریع

React Native مؤلفه هایی را برای متن ، تصویر ، ورودی صفحه کلید ، لیست های قابل پیمایش ، نوار پیشرفت ، انیمیشن ها ، کلیپ بورد ، پیوند و غیره به شما می دهد. این مؤلفه ها روند توسعه برنامه را تا حد زیادی تسریع می کنند و ویژگی Hot Reloading همچنین باعث صرفه جویی در وقت شما می شود زیرا این امکان را به شما می دهد تا بار دیگر برنامه خود را بارگیری مجدد کنید..

به کتابخانه های بومی واکنش دهید ردوکس (برای رسیدگی به وضعیت برنامه شما) و واکنش بومی عالی (لیستی از مؤلفه ها و نسخه های نمایشی) همچنین به شما کمک می کند تا سریعتر کار توسعه برنامه تلفن همراه خود را انجام دهید.

ابزارهای توسعه مانند نوکلئید برای نوشتن کد, یوگا برای طرح بندی ساختمان, حبس برای نظارت بر خطا و خرابی ، و ابزارهای برنامه نویس را React کنید برای اشکال زدایی فرآیند توسعه React Native را بسیار ساده تر و سریع تر انجام دهید. سایر ابزارهای عالی React Native شامل موارد زیر است کد VS, مشتعل شدن, نمایشگاه, و بوگناگ.

توسعه متقابل پلت فرم

یک بار کد کنید ، از همه جا استفاده کنید با ساختن برنامه های cross-platform صرفه جویی در وقت و هزینه کنید. اما به خاطر داشته باشید که شما هنوز هم باید برخی از تنظیمات مربوط به سیستم عامل را انجام دهید.

پشتیبانی محکم جامعه

بیش از 2،000 مشارکت کننده با بیش از 85000 ستاره در این نمایشگاه حضور دارند GitHub.

شرکت هایی مانند تماس تلفنی, عمارت نرم افزار, مایکروسافت, و بی نهایت قرمز در این چارچوب نقش داشته اند. بسیاری از مؤلفه ها و کتابخانه های React Native ایجاد شده توسط جامعه برنامه نویسان در سایت هایی مانند JS.coach و فهرست بومی.

راهنمایی کنید سرریز پشته, Reddit یا کدگذار. همیشه کسی را پیدا خواهید کرد که به شما کمک کند. شما همچنین می توانید از انجمن اختلاف نظر Reactiflux, گروه بومی فیس بوک را React کنید, و واکنش جامعه طیف بومی.

آسان برای یادگیری

سبک برنامه نویسی را از برنامه Hello World در زیر مشاهده کنید. اگر اصول اولیه JavaScript و React را بدانید می توانید به راحتی نمونه کد زیر را بفهمید.

وارد کردن واکنشی ، {مؤلفه} از ‘واکنش’؛
وارد کردن {متن ، نمای از ‘واکنش بومی’؛

کلاس پیش فرض صادرات HelloWorldApp کامپوننت را گسترش می دهد {
ارائه دادن() {
برگشت (

سلام دنیا!


}
}

اسناد رسمی دوستانه مبتدی هستند و نمونه کد دارند. علاوه بر اسناد رسمی ، ممکن است موارد زیر را نیز برای دستیابی به آن امتحان کنید.

همچنین می توانید در مکانهایی مانند اطلاعات مفید مربوط به React Native را دریافت کنید متوسط, DevTo, وبلاگ بومی React, و در صفحه توییتر بومی واکنش نشان دهید.

اعتبار

برنامه های محبوب موبایل مانند Facebook ، F8 ، مدیر تبلیغات فیس بوک ، اینستاگرام ، اسکایپ ، بلومبرگ ، Discord ، تسلا ، Airbnb ، Chop ، Artsy ، Walmart و Vogue از این چارچوب استفاده کرده اند.

این خیلی حرف می زند!

منفی

همه چیز جوانب مثبت و منفی دارد. اینطور نیست?

من در مورد بسیاری از جنبه های مثبت React Native صحبت کردم. اما این موارد چند مورد از قبیل اندازه بزرگ برنامه ، نشت حافظه در برنامه های اندرویدی به دلیل فرآیندهای غیر ضروری که در پس زمینه اجرا می شوند ، اجرای کند برنامه به دلیل برخی وابستگی ها و غیره وجود دارد. اما می توانید تا حدودی این مسائل را اصلاح و مدیریت کنید.

شما می توانید با کاهش تعداد کتابخانه ها و مؤلفه های مورد استفاده در برنامه ، اندازه برنامه را کاهش دهید. همچنین ممکن است تصاویر را فشرده سازی کرده و منابع برنامه را بهینه کنید تا اندازه برنامه خود را کاهش دهید.

می توانید با استفاده از لیست های پیمایش مانند ArticleList ، FlatList و VirtualList ، مشکل نشت حافظه را در یک برنامه Android حل کنید. برای خلاص شدن از نشت حافظه از استفاده از ListView خودداری کنید. برای رفع مشکل آهسته راه اندازی برنامه ، باید تعداد وابستگی ها را در برنامه خود کاهش دهید و باید از مؤلفه هایی استفاده کنید که بسیار خوب عمل می کنند.

افکار نهایی

اگر از نزدیک به مزایا و مشکلات React Native نگاهی بیندازید ، می توانید درک کنید که جوانب مثبت این چارچوب به شدت از نکات منفی استفاده می کنند. مواردی که مورد توجه شما قرار می گیرد زیاد نیست. منفی های این چارچوب ناچیز است ، زیرا مزایایی که می گیرید بسیار هیجان انگیز و بسیار شگفت آور هستند.

برقراری ارتباط آسان بین انتشار React Native و بومی ، بدون دردسر به فروشگاه Google Play ، امکان ساخت دستگاه های تلویزیونی و ادغام با برنامه های موجود از دیگر ویژگی ها و مزایای جالب توجه این برنامه پیشرفته برنامه توسعه تلفن همراه است..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map