Chatbots اخیراً در دنیای آنلاین محبوبیت زیادی کسب کرده است و در واقع خلق کننده ای است که ارزش تلاش برای آن را دارد. بیشتر و بیشتر مشاغل با ایجاد روابط و پیوندهای سالم با مشتریان بصورت آنلاین مواجه هستند.


دیگر کافی نیست که تجارت خود را در وب قابل مشاهده کنید و به چند تبلیغ اعتماد کنید تا کار را برای شما انجام دهد.

امروزه بازدید کنندگان و مشتریان بیشتر و بیشتر فعال هستند ، خواستار پاسخ بیشتر هستند و نیاز به تحقیقات بیشتر قبل از خرید دارند. صرف نظر از حوزه تجارت ، صاحبان مشاغل آنلاین احتمالاً با این چالش روبرو شده اند که شرکت خود بتواند با مشتریان یا مشتریان بالقوه ارتباط برقرار کند..

و اینجاست که چت بات ها برای صرفه جویی در روز وارد می شوند!

آنها چه هستند?

با توجه به اینکه دنیای دیجیتال هر روز بخش قابل توجهی از زندگی ما را به خود اختصاص می دهد ، انتظار می رود تا سال 2020 85 درصد از تعامل مدیریت شود محبوبیت چت بات ها قبلاً شاهد بوده ایم که برخی مشاغل در بخش های مختلف این فناوری را اجرا می کنند..

برای ساده کردن ماهیت چت بابات ها ، در اصطلاحات اساسی آنها برنامه های رایانه ای هستند که برای شبیه سازی مکالمه با کاربران انسانی در وب ایجاد شده اند. هدف اصلی اجرای یک chatbot ، خودکار سازی پشتیبانی مشتری و ارائه پاسخ به سؤالات نمایش داده شده در تمام طول روز ، هر روز ، بدون نیاز به استخدام کارمندان برای انجام کار است..

نقش چت بابات به همین جا ختم نمی شود زیرا آنها همچنین می توانند اطلاعات را جمع کنند ، به کارهایی مانند سازماندهی جلسات و کاهش هزینه برای مشاغل کمک می کنند..

گفتگوی چت بیش از حد

نمونه هایی از چگونگی کمک به این ابزار هوش مصنوعی بی پایان است. فروشگاه های خرده فروشی می توانند از یک chatbot برای تبلیغات ، رستورانها برای سفارش آنلاین استفاده کنند ، بازاریابان برای دریافت پاسخ از کمپین ها یا حتی جمع آوری داده ها در مورد میزان رضایت از مشتریان.

آنها حتی می توانند توسط مشاغل مانند استفاده شوند نوشته ها برای جمع آوری داده های مورد نیاز برای ویرایش یا ایجاد محتوا. chatbot را می توان برنامه ریزی کرد تا از هرگونه اطلاعاتی که می خواهید استفاده کند و بنابراین می تواند به عنوان یک جایگزین برای انسان ، تا حدودی خدمت کند..

البته قابلیت های آن دارای محدودیت هایی است و یک chatbot هنوز قادر به جایگزینی کامل ارتباط انسانی که جزئی اجتناب ناپذیر از روند ایجاد ارتباط با مشتری است ، نیست..

ساخت Chatbot بیشتر انسانی

هرچقدر هم برای مصرف کنندگان و هم برای مشاغل بسیار جالب باشد ، واقعیت این است که آنها از مصنوعی حمایت می شوند و نمی توانند با هوش و ارتباطات انسانی مقایسه شوند ، که شامل احساسات و سایر قابلیت ها ، ناشناخته برای ماشین آلات یا فناوری است..

جنبه های ارتباطات انسانی مانند طنز یا همدلی نه تنها در تماس منظم بلکه بسیار مهم است بلکه می تواند در هنگام تبدیل سرب به مشتری یا کمک به مشتری وفادار در خرید بعدی خود ، سازندگان معامله گر و یا متوقف کننده باشد..

چند نکته وجود دارد که به شما کمک می کند تا چت بابات انسانی تر به نظر برسید و به همین دلیل شانس ارتباط بهتر با مشتریان یا کاربران خود را افزایش می دهید ، اعتماد به نفس بالاتری را برقرار می کنید و درنهایت ساختن یک رابطه قوی و سالم.

ایجاد پاسخ های احساسی

امروزه فناوری در تشخیص چگونگی نمایش احساسات از طریق هوش مصنوعی هنوز هم مقاوم است. با این حال ، هیجان یکی از پایه های اساسی تماس با انسان است و بدون شک ارائه آن به مشتریان ، شانس ارتباط بهتر و کمک به کاربران را در درک مشاغل شما و استفاده بیشتر از محصولات یا خدمات شما افزایش می دهد..

خبر خوب این است که می توان از طریق chatbots برنامه ریزی شد تا احساسات مختلف رمزگذاری شده در پیام کاربر را تشخیص داده و با نماد emoji لازم عکس العمل نشان دهیم ، نشان می دهد که مربوط به احساسات و انگیزه های کاربر است.

تصور کنید که اگر کاربر یک پیام به اشتراک بگذارد چقدر ناراحت است که محصول موردعلاقه آنها از تجارت شما خارج است و پاسخ chatbot شما با ایموجی غمناک و کلماتی مانند “ببخشید ، دوست داشتم پاسخ دهید چقدر جالب خواهد بود. تا امروز لبخند بزنم! “.

چنین واکنشی احساس ارتباط انسان را به وجود می آورد و به احتمال زیاد بازدید کنندگان تجارت شما را باز می گرداند.

ساخت کولر بطری شما

برای اینکه چت بابات برنامه ریزی شده و انسانی تر به نظر برسد ، مهم است که مجموعه اطلاعات آنها متنوع باشد و آنها به گزینه های بیشتری برای استفاده به عنوان پاسخ دسترسی داشته باشند..

حتی جزئیاتی از قبیل پاسخ های “خوب” را می توان طوری طراحی کرد که با در نظر گرفتن چند گزینه ای که یک chatbot می تواند در چنین سناریوها از آنها استفاده کند ، انسانی تر به نظر برسد.

به عنوان مثال ، ایجاد گزینه هایی مانند “خوب” ، “شما آن را” ، “راجر که” ، یا “کاپیتان aye aye” کمی سرگرمی را ایجاد می کند و بیشتر به انسان علاقه مند به گفتگو خواهید شد..

البته این مهم است که در مورد لحن شغلی خود بیاندیشید و زبان chatbot را با آن همگام کنید.

استفاده از صدا

باشه ، این احتمالاً یکی از اولین مواردی است که کاربر را برنده یا از دست می دهد. این جزئیات در مواردی که چت بابات ها از صوتی برای پیام ها استفاده می کنند مهم هستند اما می توانند بر روی کلمه نوشتاری و همچنین صدای صدا احساس شوند از اهمیت بیشتری برخوردار هستند. تفاوت تجربه کاربر را بین برقراری ارتباط با چت باوت با صدای رباتیک بر روی صدای انسان تصور کنید.

اگر می خواهید chatbot خود را بیشتر از یک دوست به جای یک ماشین رمزگذاری شده برای به دست آوردن نتیجه بکشید ، ایده خوبی است که از صدای واقعی و انسانی برای پاسخ استفاده کنید.

ایجاد شخصیت

بخش اساسی دیگر ارتباطات انسانی مجموعه متنوعی از شخصیتهایی است که هر یک از آنها را حمل می کنیم. بر اساس ماهیت تجارت شما ، ایجاد شخصیت خاصی که در چت بات شما کدگذاری شده است به شیوه پاسخ ، شوخی ، پاسخ یا ارائه اطلاعات دیگر مفید خواهد بود..

بر اساس اطلاعات کاربر شناسایی شده ، به پاسخ های chatbot بر خلق و خوی متصل شوید تا اطمینان حاصل کنید که chatbot شما برای صحبت و گفتگو مناسب تر و سرگرم کننده است.

اگرچه هنوز نمی توان از طبیعت انسانی به طور کامل از هوش مصنوعی تقلید کرد ، اما این معدود اشاره گرها بدون شک باعث می شوند که chatbot شما صدا کند و احساس انسانی بیشتری کند ، باعث افزایش اعتماد و اطمینان از کاربران و بالقوه به حداکثر رساندن فروش و سود برای شغل شما.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me