عوامل مختلفی هنگام فکر کردن در مورد ساختن یک برنامه تلفن همراه برای تجارت شما ایجاد می شود.


و ، به طور عمده ، این عوامل به هزینه و رویکرد کاهش می یابد. استخدام یک توسعه دهنده برای ایجاد یک برنامه برای شما ارزان نیست ، حتی اگر کسی را با تجربه کمتر از حرفه ای استخدام کنید.

و پیچیده‌تر بودن یک برنامه تلفن همراه که به آن نیاز دارید ، با قیمتی بالاتر از آن در طولانی مدت خواهد بود. به همین ترتیب ، به دنبال راه هایی برای ساخت برنامه تلفن همراه خود در وقت خود ممکن است یک گزینه جایگزین صدا باشد. خوشبختانه ، فناوری نرم افزار با چنین سرعتی سرعت در حال پیشرفت است ساخت برنامه تلفن همراه خود بدون دانش برنامه نویسی قبلی به یک امکان تبدیل شده است.

شاید تعجب کنید ، “آیا این توانایی من برای ساختن یک برنامه موبایل پویا و کامل از ویژگی های شما را محدود نمی کند؟” من فکر می کنم پاسخ های بسیاری برای این سوال وجود دارد ، بنابراین بیایید سعی کنیم آن را تجزیه کنیم.

تکامل سازندگان برنامه های تلفن همراه

تا همین چند سال پیش ، ساختن برنامه های تلفن همراه با استفاده از سازندگان دقیقاً مطمئن ترین مسیر برای طی کردن نبود. دلیل این امر این است که شما نمی توانید چیزی بیش از یک برنامه ایستا بسازید؛ بدون ویژگی های پویا.

این روزها دیگر اینگونه نیست. این به این دلیل است که جدیدترین نسل سازندگان برنامه های تلفن همراه برنامه های افزودنی ، ابزارک پویا و ویژگی های زمان واقعی را مجاز می سازد. و بیشتر اوقات به عنوان یک صاحب مشاغل کوچک, شما به چیزی بیش از این احتیاج ندارید.

مثال برنامه ساز موبایل - BuildFire

این مثال بالا نشان می دهد که چگونه می توانید کل کانال YouTube را درون برنامه تلفن همراه خود گنجانید. و ، به جای اضافه کردن فیلم های جدید به صورت دستی ، برنامه به طور پویا لیست فیلم ها را در زمان واقعی به روز می کند.

بنابراین ، شما می توانید همین روش را در مناطق دیگر برنامه خود نیز اعمال کنید.

مثلا:

 • محتوا. ورودی های محتوای جدید را به عنوان اتفاقی که در آن رخ داده ، فشار دهید. خواه از وبلاگ ، سیستم محتوا یا یک فروشگاه تجارت الکترونیک باشد.
 • اعلانات را فشار دهید. اکثر سازندگان برنامه های مدرن اکنون کاملاً قادر به ارائه ویژگی های اعلان فشار به برنامه موبایل خود ساخته شما هستند.
 • پورتال کاربر. آیا می خواهید مکانی ایجاد کنید که کاربران شما بتوانند همه در کنار هم قرار بگیرند؟ چیزی مشابه اینستاگرام یا فیس بوک؟ با جدیدترین سازندگان برنامه های تلفن همراه ، این امکان وجود دارد.
 • تجارت الکترونیک. من فکر می کنم بسیاری از افرادی که به دنبال ایجاد یک برنامه موبایل هستند به دنبال ویژگی های مرتبط با تجارت الکترونیک هستند. خوب ، خبر خوب! این مقاله سازندگان برنامه هایی را پوشش می دهد که به شما اجازه می دهند یک فرانشیز کامل تجارت الکترونیک بسازید بدون اینکه هرگز یک خط کد را بنویسید.

و البته ، بسیاری از مزایا و ویژگی های دیگری که می توانید در آنها گنجانید وجود دارد. بنابراین ، برای کسب اطلاعات بیشتر, ما امروز قصد داریم بهترین سازندگان برنامه های تلفن همراه را در بازار به دست بیاوریم. ممکن است شما شگفت زده شوید که چنین سازندگان چقدر قادر هستند و میلیون ها نفر از این طریق برنامه های موبایل را می سازند.

بیایید نگاه دقیق تری داشته باشیم.

BuildFire

BuildFire

این عادلانه است که نسبت به پتانسیل برخی سازندگان برنامه های تلفن همراه شک داشته باشید. تیمی از توسعه دهندگان به طور کلی برنامه های پویاتر و تعاملی را ایجاد می کنند. بنابراین ، به طور طبیعی ، باید پتانسیل یک سرویس ساخت اپلیکیشن موبایل را زیر سوال برد. خوشبختانه, BuildFire نه تنها بسیار توانا بلکه در مورد ویژگی ها و ابزارهای موجود کاملاً شفاف است.

افزونه های firefire

ویژگی اصلی BuildFire سیستم افزونه آن است. هر برنامه تلفن همراه که با این سیستم عامل ایجاد می کنید از طریق انتخاب افزونه ها و ابزارک ها شروع می شود. این افزونه ها شامل کلیه زمینه های اصلی عملکرد و ابزار برای برنامه های خاص تلفن همراه است. به عنوان مثال ، اگر می خواهید یک برنامه تجارت الکترونیک بسازید ، می توانید بین Shopify ، Square ، PayPal و سایر ادغام ها را انتخاب کنید.

buildfire انواع برنامه را پشتیبانی می کند

رابط برنامه سازی بسیار انعطاف پذیر است. می توانید با طراحی صفحه اصلی شروع کرده و سپس به صفحات و مطالب اضافی بروید. در پایین خط ، شما قادر خواهید بود ویژگی های زمان واقعی مانند محتوای وبلاگ ، پروفایل های کاربر ، اعلان های فشار و موارد دیگر را اضافه کنید. علاوه بر این ، مشتریان BuildFire می توانند یکی از بیش از دوجین قالب را انتخاب کنند تا روند ساخت برنامه را تسریع کند.

همه ویژگی ها یا از طریق آموزش فیلم یا پست وبلاگ نوشته شده توضیح داده می شود. همچنین ، BuildFire غالباً میزبان Webinar های زنده است تا به مشتریان خود کمک کند درباره انواع برنامه هایی که می توانید بسازید اطلاعات بیشتری کسب کنند. این یک مارک بسیار مشتری پسند است.

در آخر ، سوال قیمت گذاری وجود دارد. طرح اولیه با 89 دلار در هر ماه شروع می شود و برای نیازهای اساسی در تجارت کافی است. این برنامه حرفه ای تا 149 دلار در ماه می رود و ویژگی های دیگری مانند خرید درون برنامه و اعلان های فشار را ارائه می دهد. و سرانجام ، شما برنامه Enterprise را با مبلغ 499 دلار در ماه در اختیار دارید ، که شامل تمام ویژگی های BuildFire است.

همه برنامه هایی که با BuildFire ایجاد می کنید با دستگاه های iOS و Android کاملاً سازگار است.

AppyPie

پای پای

AppyPie به بیش از 3 میلیون سازنده کمک کرده است تا یک اپلیکیشن کاملاً کاربردی تلفن همراه با چیزی بجز بلوک های ساختاری بصری ایجاد کنند. در کنار پشتیبانی از Android و iOS ، AppyPie همچنین PWA تمام عیار را ارائه می دهد (برنامه های وب مترقی) عملکرد. بنابراین ، برنامه تلفن همراه شما مانند یک وب سایت معمولی در یک مرورگر وب قابل مشاهده است. این تقریباً دو مسئله را همزمان حل می کند.

CMS تلفن همراه را ضبط کنید

نحوه کار AppyPie بسیار سر راست است. شما با ایده برنامه از پیش تعیین شده خود شروع می کنید و سپس تمرکز خود را روی “ویژگیهای” ارائه شده توسط AppyPie تبدیل می کنید. ویژگی های گفته شده به عنوان بلوک های ساختاری هر برنامه ای که می خواهید بسازید عمل می کنند. به عنوان نمونه ، در اینجا برخی از دسته هایی که ویژگی ها به آنها تقسیم می شوند وجود دارد:

 • اجتماعی
 • چند رسانه ای
 • تجارت الکترونیک
 • مخاطب
 • اطلاعات

اگر می خواهید ویژگی های اجتماعی, شما می توانید لیست های دایرکتوری ، کارت های عضو ، سازندگان فرم ، پوشه های کاربر و موارد دیگر را اضافه کنید. هر ویژگی برای صفحات مختلف برنامه تلفن همراه شما قابل تنظیم است.

ویژگی های برتر appypie

برای از بین بردن همه این موارد ، AppyPie کمک می کند تا برنامه های خود را منتشر کنید Google Play یا فروشگاه اپل. این بسیار مناسب است و یک داشبورد متمرکز برای مدیریت تمام نیازهای برنامه شما ارائه می دهد.

رقیق

رقیق

اگر تاکنون سعی کرده اید برنامه نویسی را یاد بگیرید ، احتمالاً این سیستم عامل را شنیده اید خراش قبل از. این پلت فرم از یک رابط “مبتنی بر بلوک” برای ساختن برنامه ها و یادگیری برنامه ریزی در طول مسیر استفاده می کند. رقیق به نظر می رسد الهام بخش خودش از رویکرد Scratch است. از آنجا که رابط اصلی آنها برای ساختن برنامه های موبایل بسیار شبیه است.

به عنوان مثال تهدیدآمیز

این امر به شما امکان می دهد نه تنها به سرعت ایجاد برنامه های تلفن همراه دسترسی داشته باشید بلکه به شما کمک می کند تا کلاهبرداری های جدید را در طول مسیر یاد بگیرید. برنامه های کاربردی اولیه ساخت آنقدرها که فکر می کنند سخت نیست. گفته می شود ، Thunkable هنوز یک سازنده برنامه بصری تلفن همراه است و یک رابط طراحی صاف را ارائه می دهد.

سازنده برنامه بصری thunkable

تصویر بالا رابط کاربری با بیشتر کارها را نشان می دهد. انتخاب Blocks به شما نشان می دهد که چگونه برنامه شما با اشیاء در حال تعامل است ، شبیه به سبک Scratch. اگر قصد دارید در نهایت برنامه نویسی برنامه تلفن همراه خود را یاد بگیرید بسیار مفید است.

آخر اینکه قیمت گذاری نیز بسیار جذاب است. همه می توانند از Thunkable برای ساختن برنامه های تلفن همراه به صورت رایگان استفاده کنند. برنامه حق بیمه (21 دلار در هر ماه) فضای ذخیره سازی بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد و همچنین گزینه های شخصی سازی برندها را نیز در اختیار شما قرار می دهد.

نصب

نصب

نصب از یک استارت آپ امیدوارکننده به یک برند کامل تبدیل شده است که به بیش از 150،000 مشتری در سراسر جهان خدمت می کند. خدمات سازنده بصری تلفن همراه آنها مخصوصاً برای صاحبان مشاغل کوچک طراحی شده است. اگر صاحب مشاغل شلوغی هستید ، درباره کد اطلاعات زیادی ندارید و به یک برنامه تلفن همراه احتیاج دارید – AppInstitute دارای ویژگی های جذاب زیادی است تا بتواند به شما کمک کند.

یکی از دلایل موفقیت AppInstitute این است که ساختن یک برنامه موبایل برای نیازهای شغلی شما چقدر آسان است. کل فرآیند در چهار مرحله کوتاه متراکم می شود ، در حالی که فرصت سفارشی سازی زیادی را در اختیار شما قرار می دهد.

 • یک الگوی انتخاب کنید. – می توانید یک برنامه کاملاً کاربردی را از یک الگوی از پیش ساخته بوت کنید. AppInstitute مناطقی مانند رویدادها ، ورزش ، رستوران ها ، خدمات تجاری و موارد دیگر را در بر می گیرد.
 • عناصر مارک تجاری را اضافه کنید. – هنگامی که الگویی را ایجاد کردید ، می توانید با افزودن عناصر مارک تجاری ، همه را بیرون بروید. به عنوان مثال ، یک آرم سفارشی ، پیوندهای رسانه های اجتماعی ، عکس ها و موارد دیگر.
 • محتوای را سفارشی کنید. – همه چیز را از ترتیب صفحه تا متن ویرایش کنید. همه تغییرات را می توان از یک رابط سازنده برنامه سفارشی اضافه کرد.
 • فوراً منتشر کنید. – برنامه ها هر زمان که به آنها احتیاج داشته باشید آماده هستند. به این ترتیب ، شما همچنین می توانید با یک کلیک برنامه های خود را در محبوب ترین فروشگاه های تلفن همراه منتشر کنید.

آخر ، AppInstitute تا زمانی که تصمیم به انتشار برنامه تازه ایجاد شده خود نگیرید ، هیچ هزینه ای از شما نمی پردازد. قیمت ارزان قیمت تقریباً 40 دلار در هر ماه برای کم هزینه ترین طرح شروع می شود.

آندرومو

آندرومو

اگر به دنبال ایجاد برنامه های تلفن همراه و درآمد همزمان هستید ، به غیر از این نگاه نکنید آندرومو. این پلتفرم ساخت برنامه فقط موبایل آندروید با آنچه انجام می دهد یکی از بهترین های جهان است. رابط کاربری ساخت برنامه بدون درز آنها یک پروسه ساده برای ایجاد برنامه های شخصی یا تجاری در پرواز فراهم می کند.

یکی از دلایل موفقیت آندرومو به دلیل ادغام بومی با عناصر طراحی اجتماعی گرا است. این یک چیز است برای ساخت یک برنامه است که منابع را فراهم می کند ، اما کاملا دیگری وقتی جامعه شما می تواند در زمان واقعی با آن منابع تعامل برقرار کند.

ویژگی های آندرومو

این که آیا شما در حال ساختن یک کتابخانه موسیقی هستید یا یک دایرکتوری مسافرتی – Andromo می کوشد ابزارهای لازم را برای این کار به شما ارائه دهد. همه بدون نیاز به نوشتن یک خط کد. از این گذشته ، هر برنامه موبایل که با Andromo ایجاد می کنید با کد بومی Android تولید می شود. و می توان بدون هیچ زحمتی در فروشگاه Google Play منتشر کرد.

سرانجام ، Andromo به دلیل داشتن ویژگی های درآمدزایی مشهور است. همه میدانند این روزها چقدر محبوب بازار موبایل است. و به همین ترتیب ، فرصت های زیادی برای کسب درآمد هنگام انتشار برنامه های جدید وجود دارد. آندرومو در این بخش به شما کمک می کند از طریق شبکه تبلیغاتی خود و از آن AdMob.

ساخت برنامه های تلفن همراه بدون کد

آیا می توانید برنامه های کاربردی تلفن همراه بدون دانستن نحوه رمزگذاری بسازید؟ کاملا.

برنامه های ذکر شده در این پست ، این احساسات را کاملاً نشان می دهد. خبر جالب این است که این فناوری در حال پیشرفت است. از سازندگان برنامه های تلفن همراه بیشتر و بیشتر انتظار دارید که از ادغام های شخص ثالث پشتیبانی کنند ، و این باعث می شود که ایجاد برنامه های پویا مفید واقع شود.

در پایان ، بدانید که در برنامه تلفن همراه خود به دنبال چه ویژگی هایی هستید. این به شما کمک می کند تا سیستم عامل هایی که به بهترین وجه می توانند نیازهای شما را تأمین کنند ، باریک شوید. و همچنین ، گزینه های بودجه خود را برای آینده قابل پیش بینی درک کنید. در حالی که برخی از سیستم عامل ها می توانند پرهزینه باشند ، باید به یاد داشته باشید که توسعه برنامه های تلفن همراه سفارشی می تواند تا 50،000 دلار یا بیشتر هزینه داشته باشد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me