14 ابزار طراحی عالی که به شما امکان صادر کردن کد را می دهد

تبدیل طرح به کد ، همچنین به عنوان handoff معروف است وقتی یک طرح به مرحله ای رسیده است که توسعه دهندگان برای اجرای طرح هستند.


ابزاری وجود دارد که روند تبدیل آن طرح ها را به راحتی و بدون هیچگونه گردش کاری طولانی ، به حداکثر می رساند.

در این مقاله با این مجموعه ابزارهایی که می توانید برای تبدیل طرح خود به کد آماده تولید برای پروژه بعدی خود آشنا شوید ، آشنا می شوید..

فیگما & Framer X

ادغام فیگما با وب فریمر این امکان را به شما می دهد تا پروژه طراحی خود را در Figma به Framer وارد کنید ، این امکان را به شما می دهد تا عناصر استاتیک را با عناصر تعاملی جایگزین کنید ، انیمیشن های یکپارچه را با Framer Magic Motion و صادرات تولیدی را از طرح اضافه کنید..

آنیما

برنامه آنیما شما را قادر می سازد در ابزار طراحی مورد علاقه خود مانند Sketch ، Adobe XD ، Figma از طریق افزونه Anima نمونه های اولیه وفاداری بالا بسازید و وب سایت های کاملاً واکنشی و تعاملی را از نمونه های اولیه وفاداری خود صادر کنید..

همچنین می توان زمینه های ورودی واقعی ، فیلم ها ، جلوه های حالت ، پیوندها و کد سفارشی را در نمونه های اولیه خود اضافه کرد.

بصری

بصری ابزاری عالی است که برای توسعه دهندگان / طراحان برای ایجاد اجزای React به صورت بصری ساخته شده است ، که می تواند به صورت یکپارچه در کدبسته شما ادغام شود. تنظیم کردن با هر پروژه React / NextJS آسان است ، تعامل را اضافه می کند و همچنین شما را قادر می سازد داده ها را به صورت غرفه ها بدون هیچ گونه پیچیدگی انتقال دهید..

https://visly.app/static/landing/hero-animation.mp4

دست گرفتن

دست گرفتن این امکان را به شما می دهد تا مانند هر ابزار طراحی برداری مبتنی بر طراحی ، اما به شما امکان ایجاد اجزای قابل استفاده مجدد ، مدیریت دارایی های سیستم طراحی و صادرات کد تمیز و آماده تولید را با کلیک یک دکمه دهید..

مربوط بودن

مربوط بودن یک محیط توسعه بصری برای طراحی بصری محصولات دیجیتال است. این کد زیبا ، معنایی را تولید می کند و یک منبع حقیقت واحد را برای تیم های طراحی و توسعه فراهم می کند.

همچنین Relate به شما امکان می دهد منطق طراحی رابط کاربری خود را تعریف کنید و با پشتیبانی از HTML ، CSS ، JS و React code همه چیز را بصری ، مداوم و منظم مدیریت کنید..

مدولز

مدولز ویرایشگر کد تصویری است که می تواند برای طراحی ، توسعه ، مستند سازی و استقرار سیستم طراحی شما بدون نوشتن کد مورد استفاده قرار گیرد. این طراحی شده است تا بتواند طرحی در دسترس ، با کارایی بالا و آماده تولید را برای پروژه شما تولید کند.

زپلین

زپلین به شما امکان می دهد تا در پروژه های طراحی به اشتراک بگذارید ، سازماندهی و همکاری کنید. این امکان را برای شما فراهم می کند که راهنماهای سبک ، کتابخانه های مؤلفه ها و مؤلفه های کد صادرات را ایجاد کنید.

Zeplin با ابزارهای طراحی مورد علاقه شما مانند Spectrum ، Figma ، Adobe XD ، Photoshop و برنامه های همکاری مانند Slack ، Trello و Jira ادغام می شود تا کار تیم شما سریعتر و آسان تر شود.

کلاچ

کلاچ طراحان و مهندسین جلویی را قادر می سازد تا در زمان واقعی با هم همکاری کنند تا بصورت بصری برنامه های React را با داده های زنده ، انیمیشن ها ، منطق و حالت ایجاد کنند. همچنین ایجاد اجزای قابل استفاده مجدد با نمونه صاف را نادیده گرفته می کند و انواع سبک و ویرایش محتوای درون برنامه را نیز آسان می کند.

با Clutch ، همکاری در زمان واقعی ، امکان ایجاد مؤلفه های قابل استفاده مجدد ، دسترسی به کتابخانه های رایگان از NPM فراهم شده است و به صورت پیش فرض از نظر Seo-Friendly است..

آووکاد

آووکاد شما را قادر می سازد تا فایل های طراحی را به اشتراک بگذارید ، تغییراتی را انجام دهید که به طور خودکار بروزرسانی شود و تمام دارایی ها و سبک های کد را برای پروژه های طراحی شما تولید کند.

آووکادو به شما کمک می کند برنامه های وب ، iOS و Android دقیقاً به شکلی که طراحی شده اند بدون ایجاد جزئیات جزئی ، بسازید. همچنین این امکان را برای تولید کد آماده تولید اعم از CSS ، SCSS ، CSS در JS ، Sass ، Stylus ، Styled کامپوننت ها ، Swift ، Android فراهم می کند تا کد بومی را React کنید..

TeleportHQ

Teleport سکویی است که به شما امکان می دهد نمونه های اولیه وفاداری بالایی بصورت بصری ایجاد کنید ، کد را در زمان واقعی بر اساس سیستم عامل های مورد نظر خود تولید کنید و رابط کاربری خود را با کلیک یک دکمه مستقر کنید.

https://presentation-website-assets.teleporthq.io/teleport-video.mp4

هادرون

هادرون ابزاری با هدف طراحی با استفاده از کد بصری ، سریع و آسان با در آغوش بستر وب است. Flexbox را برای ترازبندی بهتر ، CSS Grid برای شما فراهم می کند تا بتوانید به راحتی طرح بندی شبکه ها را ایجاد کنید ، و طرح های پاسخگو ایجاد کنید که روی هر دستگاه کار کند..

https://hadron.app/0.14.6/images/homepage/design-profile.mp4

اویزارد

اویزارد یک ابزار نمونه سازی سریع است که برای تبدیل خودکار ویندوزهای خود به نمونه اولیه بطور خودکار استفاده می شود ، یک راهنمای سبک سفارشی را ایجاد می کند ، به عنوان فایل Sketch صادر می کند ، کد پیش زمینه را بارگیری می کند و در سریع ترین زمان ممکن تکرار می شود..

این برنامه ها وایرهای فریم دستی شما را به یک فایل Sketch تبدیل می کند ، از کد های جلو استفاده می کند ، و از سه ویندوز هدف مانند HTML استفاده می کند. & CSS ، React و Android.

توسط InVision بازرسی کنید

بازرسی کنید فرایند تبدیل طرح ها به کد را ساده می کند. این تیم شما را قادر می سازد تا به اندازه گیری های طراحی ، رنگ ها و دارایی های نمونه های رومیزی و موبایل دسترسی پیدا کند.

بازرسی همچنین امکان به دست آوردن مؤلفه های کاملاً پیکسلی ، دارایی های صادراتی ، تولید کد واقعی برای هر عنصر طراحی در پرونده و کار با Sketch ، پرونده های طراحی Photoshop را از طریق افزونه Craft Sync و همچنین فایل های طراحی InVision Studio که همگام سازی شده اند ، فراهم می کند. InVision Cloud.

استودیو سوپرنوا

ابرنواختر سکویی برای طراحان ، توسعه دهندگان و تیم ها است که مجموعه ای از ابزارهایی را برای آنها فراهم می کند تا زندگی را از نمونه سازی اولیه تا مکالمه به کد تولید آماده آسان تر کنند. این برنامه از ابزار طراحی مانند فایلهای Sketch یا AdobeXD استفاده می کند و آنها را به کدهای جلوه ای بومی Flutter ، iOS ، Android و React Native تبدیل می کند..

نتیجه

امیدوارم در مورد ابزارهایی که روند تبدیل طرح ها به کد را آسان می کند یاد بگیرید تا کار تیم شما آسانتر و سریع تر شود.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map