پنج طراحی برتر و توسعه وب غالب

همیشه چیز جدیدی برای یادگیری در توسعه وب و طراحی وجود دارد.


به همین دلیل ما وقت خود را برای بحث در مورد روندهای برتر طراحی وب صرف کرده ایم. برجسته ترین تغییری که ما در سال گذشته مشاهده کرده ایم – طبق یک بررسی StatCounter Global Stats – این است که ترافیک تلفن همراه و رایانه های لوحی بیش از استفاده اینترنت انجام شده از طریق دسک تاپ است.

این متعاقباً به معنای تغییر چشمگیر در بهترین روشها برای صنعت طراحی و توسعه وب است. به دلیل این تغییر ، هر یک از روندهایی که در زیر برجسته کرده ایم – به نوعی یا دیگری – به وجود آمده است.

برای یافتن پنج گرایش برتر که معتقدیم در توسعه وب در سال 2018 تأثیر خواهد گذاشت ، به زیر نگاهی بیندازید.

واقعا طراحی وب اول همراه

طراحی با دستگاه های تلفن همراه در ذهن چیز جدیدی نیست. در واقع ، اکنون در برخی از سالها در رادارهای طراحان وب است.

اما ، بسیاری از متخصصان اکنون از طراحی سایتهای رومیزی که به خوبی در صفحه های کوچک به نظر می رسند ، به سمت طراحی تلفن همراه اول و دسک تاپ دوم متوسل شده اند. اکنون بهترین روش برای طراحی تلفن همراه اول و دسک تاپ دوم است.

عدم فکر کردن در مورد دستگاه های تلفن همراه می تواند عواقب اساسی برای کسب و کار شما داشته باشد. اگر وب سایت شما برای موبایل بهینه نشده است ، پس از آن خواهید دید که سرعت جستن شما به سرعت زیاد است زیرا کاربران فقط چند ثانیه وب سایت شما را ترک می کنند.

شما همچنین می توانید با قطع بخش بزرگی از بازار ، محصولات و خدمات خود را محدود کنید.

طراحی وب سایت شما با چشم انداز اول موبایل دارای مزایای بسیاری است – مهمترین مزیت این است که شما یک تجربه کاربری عالی را به بازدید کنندگان خود ارائه می دهید.

مردم قادر خواهند بود به راحتی آنچه را که به دنبال آن هستند ، پیدا کنند ، خواه این یک فروشگاه خرید تجارت الکترونیکی شما باشد یا به سرعت ایمیل برای شما ارسال کند.

برنامه های وب مترقی برای مشارکت کاربر عالی

برنامه های وب مترقی در سال 2015 در صحنه توسعه وب ظاهر شدند ، و از آن زمان به بعد آرام آرام جوش می گیرند.

برنامه های وب مترقی یا PWA ، درون اکوسیستم اندروید قرار گرفته اند ، اما اپل اخیراً این عملکرد را به سیستم عامل خود اضافه کرده است. آخرین به روزرسانی iOS 11.3 PWA ها را قادر می سازد در دستگاه های اپل کار کنند.

اما یک برنامه وب مترقی چیست ، می شنوم که می پرسید؟ PWA برنامه ای است که از طریق وب تحویل داده می شود. از فناوری مدرن اینترنت استفاده می کند تا تجربه ای مشابه برنامه را به بازدید کنندگان ارائه دهد. PWA ها سریع ، ایمن هستند و یک فناوری واقعاً همراه اول هستند.

تفاوت بین برنامه های بومی و PWA در این است که برنامه های وب درست در مرورگر اجرا می شوند ، می توانند به صورت آفلاین کار کنند و همچنین می توانند مانند یک برنامه معمولی نصب شوند.

استفاده از PWA برای تجارت شما مزایای بسیاری دارد. اول از همه ، آنها در فروشگاه های اپلیکیشن ها لیست نشده اند ، بنابراین نیازی نیست از طریق قلاب های تعیین شده توسط سیب یا اندرویدی پرش کنید تا مصرف کنندگان بتوانند به برنامه وب خود دسترسی پیدا کنند.

تجربه باورنکردنی کاربر از برنامه های وب مترقی باعث افزایش چشمگیر تعامل و تبدیل کاربر می شود. بسیاری از شرکتهای مشهور از PWA مانند Twitter ، Tinder ، Flipkart و The Washington Post استفاده می کنند.

مشاغل موجود در بخشها اثربخشی فناوری PWA را اثبات می کنند – Flipkart با برنامه وب مترقی خود ، زمان را در سایت سه برابر کرد, و واشنگتن پست پس از راه‌اندازی نسخه PWA در وب سایت خود ، پنج برابر افزایش کاربری کاربران را تجربه کردند.

ما معتقدیم PWAs در سال 2018 و بعد از آن روند گسترده ای خواهد داشت.

توسعه وب ساده با سازندگان صفحه

یک ابزار جدید در توسعه وب وجود دارد که زندگی را برای کارآفرینانی که مهارت طراحی وب یا دانش فنی ندارند – آسانتر می کند – صفحه سازندگان.

سازندگان صفحه در فضای وب سازی انقلابی بوده اند. این افزونه ها یا سیستم عامل هایی هستند که به افرادی که دانش فنی کمی دارند می توانند صفحات وب را طراحی و توسعه دهند. تنها کاری که باید انجام دهید کشیدن و رها کردن عناصر در محل است و voila ، وب سایت زیبایی دارید.

چندین محصول عالی در بازار به شما در طراحی صفحات جذاب وب سایت کمک می کند. برخی از گزینه های رایگان ، freemium و حق بیمه موجود در بازار از جمله Beaver Builder را پیدا خواهید کرد, عنصر و  پیشرفت معمار.

همچنین سیستم عامل سازنده صفحه مانند آن وجود دارد فضای مربع, قالب و Wix که با استفاده از ابزارهای توسعه وب ساده و کاربر پسند راه را در پیش می گیرند.

وردپرس CMS در معرض خطر سقوط قرار دارد ، حتی اگر سازندگان صفحه برای WordPress در دسترس باشند ، اما آنها به طور مستقیم با WordPress وابسته نیستند. صاحبان وب جدید از این افزونه ها اطلاع ندارند ، بنابراین آنها تصمیم می گیرند بر روی سیستم عامل های دیگر مانند Squarespace بسازند.

برای مقابله با این وردپرس ، توسعه دهندگان روی سازنده صفحه خود بنام گوتنبرگ کار می کنند. شما حتی می توانید آن را برای خودتان با یک امتحان کنید سایت آزمایشی زنده.

وردپرس به زودی می تواند گوتنبرگ را در ویرایشگر CMS خود ادغام کند ، به این معنی که توسعه وب آسان تر از همیشه خواهد شد. پیش بینی می کنیم که سیستم عامل های دیگر CMS از این روند پیروی کنند.

طراحی وب تخت برای وب سایت در حال بارگیری سریع

برای بهینه سازی تلفن های همراه ، طراحان وب و توسعه دهندگان اکنون در کنار طراحی پاسخگو وب سایت های تمیز و ساده ایجاد کرده اند.

این روند به عنوان “طراحی مسطح” شناخته می شود و به وب سایت ها مزیت عملکرد بهتر موبایل را می دهد.

توسعه وب متناسب با نیاز کاربران اینترنت در حال تغییر است و وب سایتهایی که به طرز شگفت انگیزی در دستگاه های تلفن همراه کار می کنند اولویت اصلی آن هستند.

وب سایت های سنتی با سنگین تصویری سرعت بارگذاری بیش از اتصالات 4G را دارند و باعث نارضایتی کاربران موبایل می شوند. در مقابل ، سایتهایی که از طراحی تخت سریع استفاده می کنند زیرا سبک تمیز و مینیمالیستی آنها به داده های کمتری نیاز دارد.

و همچنین از کاربران وب موبایل لذت بخش است, بارهای سریع بار نیز به وب سایت شما کمک می کند تا رتبه بالایی در نتایج جستجوی Google قرار دهد. یک سایت ساده و قابل استفاده نیز به راحتی امکان حرکت را برای کاربران آسان خواهد کرد و باعث می شود تا مدت بیشتری در وب سایت شما بچرخد.

طراحی مسطح همه چیز در مورد به حداقل رساندن حواس پرتی ها و ترغیب بازدید کنندگان به تمرکز بر مهمترین قسمت های وب سایت شما است.

در سال 2018 با استفاده از رنگ های روشن ، خطوط تمیز و فضای زیادی از فضای سفید ، روند توسعه را حفظ کنید – یک طراحی مسطح ایجاد کنید که دارای اطلاعات کم ، سریع بارگذاری و چشم نواز باشد.

وب سایتهای یک صفحه برای سادگی

آخرین روند طراحی و توسعه وب در لیست ما ، وب سایتهای یک صفحه ای هستند. آنها دقیقاً همان چیزی هستند که به نظر می رسند ، وب سایتی که فقط دارای یک صفحه است.

طرح های یک صفحه ای مخصوصاً برای مشاهده در دستگاه های تلفن همراه به خوبی کار می کنند ، زیرا کاربران نیازی به حرکت از صفحه اصلی ندارند ، فقط باید برای اطلاعات حرکت کنند. این امر آنها را به گزینه ای عالی برای وبلاگ ها ، تجارت الکترونیکی و پروژه های کوچک تبدیل می کند.

با این حال ، اگر شما بخشی از یک سازمان بزرگ هستید که باید اطلاعات بیشتری را در وب سایت خود ارائه دهد ، هنوز آموخته هایی از طراحی وب یک صفحه ای وجود دارد.

قدرت تک صفحه ای سادگی است. تنها با داشتن یک صفحه واحد برای انتقال همه اطلاعات خود ، بسیار مهم است که شرکت هایی که از طراحی یک صفحه استفاده می کنند پیام خود را ارسال کنند. کپی و طراحی پاک و مختصر روشی برای آزمایش بازدید کنندگان است.

این سبک کاربر پسند وب سایت ، همراه با طراحی عالی ، می تواند تبدیل را افزایش دهد. با این وجود بهتر است هزینه های طراحی ، توسعه و حتی میزبانی در مقایسه با طرح های چند صفحه ای کاهش یابد.

آنجا آن را دارید! پنج روند برتر توسعه وب برای اجرای این سال و وب سایت شما ضد آینده است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map