تلفیق استراتژی های CX در طراحی مجدد وب سایت شما

یک وب سایت یک ابزار اصلی برای هر مشاغل برای جذب و تبدیل مخاطبان هدف آن است. این مرکز توپی دیجیتال است که در آن مصرف کنندگان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکتهای مختلف و پیشنهادهایشان جمع می شوند تا بتوانند تصمیمی آگاهانه بگیرند.


به محض مراجعه به صفحه اصلی یک وب سایت ، 86٪ از آنها به دنبال اطلاعات در مورد محصولات یا خدمات هستند ، 52٪ علاقمند به کسب و کار هستند و 64٪ انتظار دارند که اطلاعات تماس را پیدا کنند. علاوه بر این, 59٪ مصرف کنندگان با وب سایت های با طراحی زیبا و جذاب درگیر شوید.

یکپارچه سازی-cx-استراتژی ها-به-وب سایت-طراحی مجدد-1

منبع

از این گذشته ، مشتریان شما می خواهند از اطلاعات مربوطه تغذیه شوند و از یک تجربه جستجوی یکپارچه در وب سایت شما لذت ببرند ، به طوری که آنها نه تنها با موفقیت از شما خرید می کنند بلکه هرگز از بازگشت و یا انتشار کلمه در مورد شغل خود در حلقه های خود دریغ نمی کنند..

بنابراین ، اگر در حال حاضر به فکر طراحی مجدد وب سایت خود هستید ، همیشه به یاد داشته باشید: 73٪ مصرف کنندگان تجربه مشتری را در نظر می گیرند (CX) به عنوان یک عامل مهم در تصمیم گیری های خرید. اجرای یک استراتژی CX قوی هنگام طراحی مجدد وب سایت ، به افزایش میزان دستیابی مشتری و نرخ تبدیل کمک می کند.

اینجاست که شخصی سازی وارد تصویر می شود. متأسفانه ، بسیاری از پروژه های طراحی مجدد تا زمان تکمیل آنها منتظر می مانند تا آن عنصر به وب سایت اضافه شود. بنابراین ، چگونه باید به دنبال ادغام یک استراتژی CX در طراحی وب سایت خود باشید؟ این نکات را بررسی کنید:

درک کنید که چگونه افراد در وب سایت شما قرار می گیرند

زمانی وجود داشت که نمی دانست دقیقاً چگونه مشتری در یک وب سایت فرود می آید. با این حال ، با پیشرفت در جمع آوری داده ها و تجزیه و تحلیل ، نشان دادن منبع ترافیک وب سایت بسیار ساده تر شده است.

اگر اطلاعات مربوط به مالکیت وب سایت دارید ، می توانید داده ها را به صورت کارآمد تجزیه و تحلیل کرده و از آنها استفاده کنید. در حالت ایده آل ، شما باید اطلاعات را از زوایای مختلف ، مانند زمان ، منابع ، صفحات و بخش های مختلفی که برای درک نحوه استفاده مشتریان از وب سایت مهم است ، مطالعه کنید..

بنابراین ، منبع ترافیک وب سایت خود را به عنوان مهم برای ایجاد یک تجربه عالی شناسایی کنید؛ اما ، حدس بزن چه؟ این تنها یک قسمت از معما است.

چندین ابزار تحلیلی برای کمک به شما وجود دارد. یکی را که دوست دارید انتخاب کنید.

 • Google Analytics (رایگان)
 • Matomo (تجاری برای گزینه ای مبتنی بر ابر و رایگان برای خود میزبان)
 • Crazyegg

تحصیل در مورد مشتریان خود ضروری است

صرف نظر از اینکه شما در حال به روزرسانی یک محصول موجود هستید یا برای طراحی مجدد یک وب سایت ، باید آن را به پروفایل خود وصل کنید. و ، هر طراحی مجدد وب سایتی که کاربر را در مرکز خود حفظ نکند ، می تواند زمان سختی را برای جذب و تبدیل آنها داشته باشد.

این روزها ، ابزارهای زیادی برای تجزیه و تحلیل تعاملات و ساختن شخصیت های خریدار وجود دارد. مشتریان شما چه می خواهند؟ با تجزیه و تحلیل داده ها و ایجاد پروفایل های کاربر ، شما قادر خواهید بود به این سوال بسیار دقیق تر پاسخ دهید.

اگر می خواهید طراحی شما موفقیت آمیز باشد ، کسب اطلاعات در مورد مشتریان هدف و دلایل خرید آنها از طریق شما بسیار مهم است. ابزاری مانند موارد زیر در تجزیه و تحلیل می تواند به شما در انجام این کار کمک کند.

اتخاذ روشهای شخصی سازی

مصرف کنندگان امروز عاشق یک تجربه شخصی هستند.

این باعث می شود در تعامل با یک برند احساس خوبی داشته باشند و این باعث افزایش بیشتر احتمال تبدیل آنها می شود. با اجرای تاکتیک های شخصی سازی در هنگام طراحی مجدد وب سایت خود ، می توانید یک تجربه کاربری منحصر به فرد را برای هر مشتری شما ایجاد کنید.

تیم در Optimizely ایده شخصی سازی را در پیش گرفت و با ایجاد 26 نسخه فریبنده از وب سایت خود ، برای تهیه هر چه بهتر مشتری خود ، با آن طرفداری کرد. بله – 26 نسخه! این کار بسیار سختی است ، اما یک تجارت فقط می تواند وفاداری به برند ایجاد کند ، بازدید کنندگان را جذب و جذب کند و آنها را با استفاده از شخصی سازی به “سریعتر” تبدیل کند. “

یکپارچه سازی-cx- استراتژی-به-وب سایت شما-طراحی مجدد-2

شما می توانید از Optimizely برای ارائه یک محصول شخصی به کاربر خود استفاده کنید یا ممکن است راه حل داخلی را با کمک سرویس Geolocation API در نظر بگیرید..

یک پروفایل کاربری جامع تهیه کنید

برای به دست آوردن تصویر کاملی از مشتری آینده نگر و چگونگی بهترین استفاده از آنها در بازار ، باید در وب سایت خود ایده کاملی از خواسته ها ، عادات و تعامل آنها کسب کنید. طراحی مجدد شما تنها با دانستن و استفاده از همه این عناصر می تواند مؤثر باشد.

برای بهینه سازی وب سایت خود به گونه ای که در اوج خود عمل کند ، لطفاً یک استراتژی جامع تجربه مشتری را در نظر بگیرید که می تواند پرسشنامه ای برای پر کردن مشتریان هدف شما باشد. برخی از سؤالات می توانند عبارتند از:

 • چگونه آنها در مورد شما شنیدند?
 • چیزی که ابتدا آنها را به وب سایت شما جلب کرده است?
 • چه مدت آنها به طور معمول در وب سایت شما می گذرانند?
 • آیا آنها تا به حال آن را با شما خریداری کرده اند؟ اگر چنین است ، چه کاری مجبور به انجام چنین کاری است?
 • آیا آنها تاکنون با قصد خرید خود با وب سایت شما ارتباط برقرار کرده اند اما پس از آن تصمیم گیری کرده اند؟ اگر چنین است ، چه چیزی آنها را به این تصمیم سوق داده است?
 • در مقیاس 1 تا 10 ، نحوه حرکت آنها برای وب سایت آسان است?

HubSpot My Persona را بساز ابزاری عالی برای بدست آوردن بازخورد مشتری و ایجاد پروفایل کاربر است. داشتن نمای 360 درجه از مشتریان مورد نظر شما باعث می شود تنظیمات راحت تر صورت گیرد و تجربیات بهبود یابد. بنابراین ، اطلاعات را با جزئیات به دست آورید.

وب سایت خود را تست کنید؛ آن را به روز کنید

فقط از طریق آزمایش دقیق می توانید درک کنید که آیا تحولاتی که اجرا کرده اید تأثیر داشته است یا خیر. طراحی مجدد هرگز کاملاً کاملی نیست بلکه یک سفر همیشه در حال تحول براساس مشتریانی است که از وب سایت استفاده می کنند.

سفر مشتری فقط به همان اندازه آزمایشاتی است که به توسعه آن می رود. بنابراین ، آزمایشات خود را انجام داده و مطابق با تغییرات رفتاری در بازار و مصرف کننده ، به روز رسانی کنید. شما ممکن است در ویژگی ناوبری کاربر وب سایت اشتباه نبینید ، اما همیشه در مورد CX زمینه بهبود وجود دارد.

بیش از شما

مصرف کنندگان همیشه نمی خواهند چیزی بخرند. درعوض ، آنها مشتاقانه از یک تجربه مشتری عالی که با محصول یا خدمتی که ارائه می شود مطابقت داشته باشد. به همین دلیل ، ارائه سطح تجربه ای از مشتری ضروری است که نه تنها یک گزارش مثمر ثمر را با مشتری ایجاد می کند بلکه باعث خوشبختی آنها می شود. بنابراین چه موقع دوباره وب سایت خود را طراحی می کنید?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map