Favicon چیست و چگونه می توان برای وب سایت تولید کرد؟

اغلب اوقات ، چیزهای کوچک به طور کلی و همچنین در تجارت تغییر زیادی می کنند.


درست مثل برندینگ ، من اعتقاد دارم که چیزهای کوچک واقعاً جلوه مشتریان شما را جلوه خوبی می دهند. یکی از عناصر مهم آن فاویون است.

Favicon یک نماد کوچک 16 × 16 پیکسلی است که در کنار عنوان وب سایت شما در برگه مرورگر قرار می گیرد.

این کمک می کند تا کاربران خود وب سایت شما را از همه برگه هایی که باز هستند شناسایی کنند. این نکته را باید در نظر داشته باشید که یک علاقه مندی متفاوت با یک آرم است ، اما شما آزاد هستید که هر دو طرح را به همان شکل حفظ کنید.

قبل از اینکه بگویید “این چیز کوچک مهم نیست” ، بگذارید به شما بگویم ، قطعاً چنین است. این مشروعیت را به وب سایت شما می افزاید و به برند شما کمک می کند تا از آن خودداری کند. همچنین ، این امر باعث می شود بازدیدکنندگان متوجه شوند که تلاش شده است در طراحی و مارک تجاری استفاده شود ، بلافاصله باعث ایجاد اعتماد می شود.

اگر می خواهید جلوه ای ماندگار در مقابل کاربران ایجاد کنید ، به هر سایتی توصیه می کنم که دارای یک علاقه مندی باشید.

حال سوال واقعی این است که “چگونه می توان یکی را ساخت”؟ خوب ، این سخت ترین کار نیست. حداقل با منابع زیر ذکر نشده است. با استفاده از آنها به راحتی می توانید موارد دلخواه خود را در هیچ زمان ایجاد نکنید.

بیایید درون آن شیرجه بزنیم.

فاویک-او-ماتیک

درست از خفاش ، دو اندازه متفاوت را انتخاب می کنید فاویک-او-ماتیک. مورد اول عادی 16 × 16 + 32 × 32 پیکسل و دومی جهانی است که یک فاویکون برای هر دستگاه و پلتفرم تولید می کند.

همچنین برخی از تنظیمات پیشرفته وجود دارد که می توانید به آنها نگاه کنید ، که به شما امکان می دهد رنگ پس زمینه ، اندازه های از پیش تعیین شده و سایر عملکردها را انتخاب کنید. طبق معمول می توانید موارد دلخواه خود را با فرمت PNG و ICO بارگیری کنید.

می توانید تصویر خود را فوراً بارگذاری کنید و جادو را تماشا کنید. استفاده کاملاً رایگان است ، اما کمک مالی کمی از طرف آنها قدردانی می شود. بنابراین ، اگر فهمیدید که مفید است ، فراموش نکنید که کار خود را انجام دهید. ��

RealFaviconGenerator

می توانید برای هر یک از مرورگرها و سیستم عامل ها یک مورد علاقه مناسب ایجاد کنید RealFaviconGenerator, به طوری که همه جا واضح به نظر می رسد. تمام کاری که انجام می دهید این است که تصویر خود را بارگذاری کنید ، و آن را به صورت جهانی بهینه می کنید ، بنابراین لازم نیست کار دستی انجام دهید.

اگر در صورت دوست داشتن ظاهر مورد علاقه خود بر روی یک سکوی خاص دوست ندارید ، می توانید از ابزار آنها برای بررسی و بهبود آن در یک تقلید استفاده کنید. تمام مراحل بیش از 5 دقیقه طول نمی کشد.

مهمتر از همه اینها ، استفاده از آن کاملاً رایگان است.

Favicon.io

احتمالاً ساده ترین روش همیشه, Favicon.io به شما امکان می دهد تصویر داده شده خود را به صورت فاوا تبدیل کنید. استفاده از این ابزار کاملا رایگان است و می توانید موارد دلخواه تولید شده خود را در هر کجا که دوست دارید قرار دهید. برای صادرات فرمت های PNG و ICO دریافت می کنید.

چند روش برای تولید فوویکون با این ابزار وجود دارد. مورد اول از متن ساده است. اگر تصویری یا لوگو ندارید که تبدیل به علاقه مندی کنید ، می توانید از این گزینه استفاده کنید تا فوریکون معمولی مبتنی بر متن را فوراً تولید کنید.

مورد دوم از یک تصویر یا آرم است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که تصویر / آرم مورد نظر خود را بارگذاری کنید و این ابزار آن را به اندازه و قالب مناسب تبدیل می کند.

آخرین گزینه از emojis است. آنها انواع مختلفی از ایموجی های پیش ساخته را دارند که می توانید از آن انتخاب کنید و مورد علاقه خود را بسازید. من این گزینه را فقط در صورت داشتن یک وب سایت کوچک یا یک وب سایت “خیلی جدی” توصیه نمی کنم.

پنجر

به معنای واقعی کلمه می توانید به هر خدمتی فکر کنید ، و مطمئناً در دسترس خواهد بود پنجر.

استخدام مترجمان برای کارهای ساده و پیچیده یک بازار بزرگ است و طراحی یک مورد علاقه یکی از آنهاست.

اگرچه لازم نیست هرگونه خدمتی که از طریق این پلتفرم خریداری می کنید رضایت بخش باشد ، اما باید بگویم دسته طراحی تقریباً هرگز تأثیر نمی گذارد. و هنگامی که ما در مورد یک مورد علاقه صحبت می کنیم ، مطمئناً مورد خوبی را کسب خواهید کرد.

بیشتر حواشی فقط از 5 دلار شروع می شود ، و معمولاً تا زمانی که کاملاً راضی نشوید ، تجدید نظر نامحدود دریافت می کنید. بررسی ها یک چیز بزرگ برای آزادکاران است ، بنابراین آنها ملزم به پاسخگویی به الزامات شما هستند. تمام آنچه شما خریداری می کنید یک گیگابایت مناسب است و نیازهای دقیق خود را تأمین می کنید. بسته به زمان تحویل ، آنها معمولاً این کار را طی یک یا دو روز انجام می دهند.

من توصیه می کنم به دنبال یک گیگابایتی باشید که پرونده منبع favicon را نیز ارائه می دهد تا در صورت تمایل بتوانید کمی اینجا و آنجا را تغییر دهید..

Faviconer

Faviconer به شما امکان می دهد تا موارد دلخواه خود را بکشید یا یک تصویر آماده را بارگذاری کنید تا به یک قالب مناسب تبدیل شود. می توانید از اندازه 16 × 16 و 32 × 32 یا به اندازه کافی بهتر هر دو را انتخاب کنید.

یکی از ویژگی های جالب این ابزار این است که می توانید تصویر خود را بارگذاری کرده و سپس به ترسیم آن بروید. اگر بخواهید افزودنیهای کمی به تصویر از قبل ساخته شده خود داشته باشید ، مفید است. شما می توانید موارد دلخواه خود را با فرمت ICO صادر کنید زیرا شناخته شده ترین مورد علاقه favicons است.

به طور کلی ، این ابزار بسیار آسان برای استفاده است ، اما اگر هنوز به کمک نیاز دارید ، می توانید به آموزش تصویری آنها در پایین صفحه مراجعه کنید. شما می توانید همه چیز را بدون هیچ هزینه ای استفاده کنید.

ژنراتور فاویکون

آخر اما مهم نیست ژنراتور فاویکون یکی دیگر از ابزارهای آسان و رایگان برای ایجاد یک مورد علاقه برای وب سایت شما است. شما گزینه ای برای بارگذاری یک تصویر ندارید بلکه می توانید با استفاده از گزینه های قابل تنظیم آنها ، یک تصویر را از ابتدا ایجاد کنید. کاملاً مبتنی بر متن ، اما با رنگ خواهد بود.

می توانید با:

 • نوع متن
 • رنگ پس زمینه
 • رنگ متن
 • رنگ لبه

همچنین دستورالعمل های ساده ای در زیر گزینه ها وجود دارد تا بتوانید به بهترین نتیجه ممکن برسید. شما مجبور نیستید جدا از اضافه کردن متن و انتخاب رنگها ، کارهای دیگری انجام دهید و می توانید موارد دلخواه خود را با فرمت ICO بلافاصله پس از تولید صادر کنید.

اگر به نحوه ظاهر مورد علاقه تان شک دارید ، می توانید نمونه هایی را در بالای صفحه بررسی کنید تا خودتان ببینید.

نتیجه

منابع فوق برای ایجاد یک مورد علاقه برای وب سایت شما مطمئناً در سفر مارک تجاری شما مفید خواهد بود. بسیاری از آنها رایگان هستند ، اما این واقعیت که آنها باورنکردنی هستند از بین نمی برد.

اگر نوع خاصی از طراحی مورد علاقه شما را می خواهید ، پیشنهاد می کنم با Fiverr پیش بروید. یا در غیر این صورت ، گزینه های دیگر ذکر شده فوق العاده هستند که به عقب برگردید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map