5 بهترین CMS Cloud برای مشاغل کوچک و تجاری

به سرعت سریع روی پلتفرم CMS کامل خود نیاز دارید اما با مشکل روبرو هستید?


شخصی سازی یک سیستم عامل منبع باز می تواند مشکل باشد. این باعث می شود که سازمان به فکر راه حل های بهتر باشد. سیستم عامل های CMS Cloud برای ارائه راه حل چنین هستند.

ایجاد یک سکوی سفارشی از ابتدا می تواند یک سرمایه گذاری پرهزینه باشد ، خصوصاً برای مشاغل کوچک و متوسط. ایجاد و نگهداری یک سیستم باکیفیت قابل اعتماد می تواند گران باشد. این جایی است که پلتفرم Cloud که CMS بدون هدف را ارائه می دهد وارد تصویر می شود.

در این مقاله ، ما Cloud CMS را درک می کنیم و برخی از سیستم عامل های عالی را که فقط برای چند دقیقه استفاده می شود ، توضیح داده ایم.

درک CMS Cloud

سیستم عامل های Cloud CMS از پیش ساخته سیستم های آماده استفاده هستند که به شما امکان می دهند محتوای خود را ایمن از طریق ابر مدیریت کنید. با قیمت مناسب ماهانه ، این پنل اداری از پیش ساخته را برای شما فراهم می کند تا دسته ها ، برچسب ها و مقالات را بصورت آنلاین مدیریت کنید. این امر به شما کمک می کند تا با استفاده از Cloud CMS بعنوان اصلی برای مدیریت محتوا ، روی جنبه اصلی ساختن یک وب سایت سریع فریبنده متمرکز شوید..

این رویکرد معماری نه تنها به شما امکان می دهد یک وب سایت کاملاً بدون سرور بسازید بلکه شما را از هرگونه چالش در حفظ زمان به روز برای خدمات باطنی رهایی می بخشد. بسیاری از سیستم عامل ها در صورت نیاز به سرعت مقیاس می شوند. شما فقط هزینه های ماهانه مربوط را پرداخت می کنید بدون هیچ گونه سرمایه گذاری پیش رو.

بیایید آنها را کشف کنیم …

Cloud CMS

Cloud CMS یک پلتفرم در سطح سازمانی است که دارای ویژگی های عالی مانند نسخه Git ، محیط های متعدد و همکاری تیمی آسان است. این قیمت در مقایسه با سایر CMS که در ادامه مورد بحث قرار می گیرد ، در حق بیمه قیمت دارد. با این حال ، قیمت گذاری با مزایایی که ارائه می دهد ارائه می شود.

سود اصلی تسهیل محتوای نامحدود است! در زیر برخی از ویژگی های استثنایی آن آورده شده است.

مدیریت محتوای عاقلانه پروژه

داشبورد پروژه CMS Cloud

Cloud CMS به کاربران امکان می دهد تا محتوای خود را در پروژه های جداگانه سازماندهی کنند. این کار باعث می شود تا شرکت ها بتوانند محتوا را برای وب سایت های مختلف یا ماژول های مختلف در همان بستر مدیریت کنند. این تضمین می کند که یک استاندارد متداول از API در تمام سایت ها یا ماژول ها دنبال می شود. در یک پروژه به شما اجازه داده می شود دسته ها ، برچسب ها و محتوای واقعی نامحدود ایجاد کنید.

فرم سازنده برای نوع محتوا

سازنده فرم فرم محتوا

در یک شرکت می توان محتوای متنوعی را منتشر کرد که مانند مقالات وبلاگ ، صفحات وب سایت ، عکسهای سفید ، اخبار & رویدادها و همچنین رسانه های غنی. با استفاده از Cloud CMS می توانید نوع محتوا و زمینه های مورد نیاز را برای نوع محتوا تعریف کنید. این اطمینان حاصل می کند که تمام داده های مربوطه برای نوع محتوای مربوطه جمع آوری می شوند. سازنده فرم مبتنی بر رابط کاربری گرافیکی ، افزودن اعتبار سنجی و اطلاعات مربوط به آنچه انتظار می رود آسانتر می کند.

و بیشتر…

 • پشتیبانی از اتصال برنامه های مختلف مانند Apache Kafka ، ActiveMQ ، Slack ، Okta برای Auth و دیگران
 • پشتیبانی از MFA ، OAuth ، SSO در نسخه های حق بیمه
 • پشتیبانی از گردش کار برای مدیریت محتوا در محیط های مختلف
 • ادغام آسان با موتورهای NLP برای ترجمه سریعتر به چندین زبان
 • آماده استفاده از SDK ها برای بیشتر زبانهای متداول
 • نسخه پشتیبانی از محتوا

قیمت گذاری: از 200 دلار ماهانه

Contentstack

Content Stack Headless CMS

Contentstack یکی از سیستم عامل های برتر ، مناسب برای سازمان های متوسط ​​تا بزرگ است. این مجموعه کاملی از ابزارها برای مدیریت محتوا ، ایجاد صفحات زیبا با یک سازنده بصری ، نوشتن محتوا با استفاده از یک ویرایشگر متن غنی و همکاری و انتشار در محیط های مختلف را ارائه می دهد..

آنها به دلیل مقیاس پذیری ، امنیت و قابلیت اطمینان در سطح سازمانی شناخته شده اند. برخی از ویژگی های استثنایی که با Contentstack به دست می آورید عبارتند از:

 • سازنده بصری تمام عیار برای ایجاد صفحات کل با استفاده از بلوک و بدون کدگذاری
 • ادغام با چندین برنامه محبوب مانند IBM Watson ، Shopify ، Optimizely ، Youtube ، Google Analytics و سایر موارد
 • پشتیبانی از ادغام هر برنامه جدید که دارای API های مربوطه است
 • بر خلاف سایر CMS ، از تولید سایت استاتیک برای ظاهر شما پشتیبانی می کند
 • برای CDI سریعتر برای تحویل محتوای استاتیک ، از Backend استفاده کنید
 • محاسبه خودکار مقیاس گذاری برای رسیدگی به سنبله های ترافیکی سنگین تنظیم شده است.
 • خودکار محتوا مانند تصاویر و سایر گرافیک ها برای تلفن های همراه و رایانه های لوحی
 • Premium uptime SLA برای شرکتهایی که قادر به پایین آمدن نیستند

قیمت گذاری: شروع 3500 دلار در هر ماه

ButterCMS

صفحه مدیریت ButterCMS

ButterCMS یکی از مناسب ترین راه حل ها برای مشاغل کوچک و متوسط ​​است. با وجود مقرون به صرفه ترین ، از 20+ زبان برنامه نویسی مختلف و چارچوب ها پشتیبانی می کند. این تمرکز بر دریافت هر اندازه تجارت با وبلاگهای بهینه سازی شده SEO است.

برخی از ویژگی های منحصر به فرد عبارتند از:

SDK برای چند فریم ورک

ماژولهای npm برای استفاده و افزونه های maven برای فریم ورک هایی مانند Angular ، React ، Java ، PHP ، .NET و سایر موارد با استفاده از این ماژول ها می توانید یک کد دو خط ساده بنویسید تا لیستی از پست ها را دریافت کنید.

butter.post.list ({صفحه: 1 ، page_size: 10}) سپس (عملکرد (پاسخ) {
console.log (پاسخ)
})

رایگان برای توسعه دهندگان

نسخه توسعه و ارزیابی رایگان برای توسعه دهندگان. هیچ محدودیتی در نسخه توسعه دهنده وجود ندارد و در صورت درخواست در دسترس است.

سازنده قالب صفحه

ویرایشگر مبتنی بر GUI برای نوع صفحه

این امکان را به شما می دهد تا انواع مختلف صفحه را برای مدیریت انواع مختلف محتوا ایجاد کنید. به عنوان مثال ، یک صفحه اصلی می تواند اطلاعاتی در مورد شرکت ، مشتری و محصولات آن داشته باشد. این محتوا را می توان به انواع مختلفی درباره ، محصول ، و مشتری تقسیم کرد. هر نوع را می توان با استفاده از ویرایشگر مبتنی بر GUI که در بالا نشان داده شده است ، در زمینه های مربوطه پیکربندی کرد. این باعث می شود که یک شخص تجاری سریع و آسان ایجاد محتوا کند.

علاوه بر این ، دارای چندین ویژگی مانند:

 • راه اندازی سریع و آسان – سریع با Google یا Github به سیستم وارد شوید و شروع به کار کنید.
 • مستندات عالی و پشتیبانی از توسعه با استفاده از SDK آنها
 • زمینه های پیش ساخته برای SEO برای اطمینان از بهینه سازی تمام وبلاگ های شما قبل از انتشار SEO.
 • پشتیبانی مدیریتی برای دسته بندی ها و برچسب ها
 • پشتیبانی از مهاجرت از وبلاگ های وردپرس

قیمت گذاری: ماهانه 50 دلار شروع می شود

CosmicJS

CosmicJS Cloud CMS

CosmicJS CMS ساده ای برای کاربر پسند است که یک کد مدیریت کامل برای محتوا را با یک کد آماده برای شروع برای چندین چارچوب فراهم می کند. CosmicJS به شما امکان می دهد برخی از محتوای از پیش ساخته را برای استفاده وارد کنید یا از ابتدا شروع کنید. این روش بی نظیر خود را برای مدیریت محتوا به صورت سطل دارد. هر سطل در حالت ایده آل می تواند محیطی مانند توسعه ، مرحله بندی و تولید باشد.

این مفاهیم و ویژگی های زیر متفاوت از سایر محصولات موجود در بازار انجام می شود.

نوع شیء

مدیریت محتوای عاقلانه شی

شما می توانید انواع مختلف شیء مانند نویسندگان ، دسته ها ، برچسب ها ، پست ها ، صفحات و سایر موارد را برای مدیریت محتوا برای هر منظور ایجاد کنید. این نوع اشیاء ، به نوبه خود ، حاوی لیستی از موارد از آن نوع خاص هستند. تصویر بالا صفحه ایجاد نوع شیء را برای Cosmic JS نشان می دهد.

قطعه کد

قطعه کد

همانطور که از تصویر بالا مشخص است ، CosmicJS یک قطعه کد را برای هر محتوا به طور مستقیم فراهم می کند. این امر باعث می شود با بسته های پیش ساخته NPM یا با اعمال API های REST یا API های GraphQL در صورت لزوم توسعه و پیشرفت شما سریع و آسان شود..

سایر ویژگی ها عبارتند از:

 • از یک سطل به سطل دیگر به راحتی مهاجرت کنید.
 • رابط کاربر مبتنی بر Block – آسان برای پیمایش و ساختن محتوا
 • پیش نمایش مطالب خود را بصورت زنده و با استفاده از طرح برنامه نسخه ی نمایشی از پیش ساخته شده پیش نمایش کنید
 • چندین پیکربندی محلی را برای هر نوع جسم پشتیبانی کنید
 • از API های GraphQL پشتیبانی کنید که این روزها به طور فزاینده ای محبوب می شوند
 • شما را در استفاده از قطعه کد درست در جایی که محتوای خود را ایجاد می کنید ، در اختیار شما قرار می دهد

قیمت گذاری: با 99 دلار در هر ماه شروع می شود

DotCMS

DotCMS یک مقایسه کاملاً متفاوت با سایر سیستم عامل های CMS موجود در بازار است. این قابلیت انعطاف پذیری کامل میزبانی این سکو را در سرور شما ، روی ابر شما یا روی ابر مدیریت شده توسط DotCMS به شما می دهد. این امر به شرکتها این امکان را می دهد تا با وجود انتخاب یک سیستم عامل به عنوان یک سرویس ، محدودیتهای امنیتی خود را برطرف کنند. برخی از ویژگی های ایستاده این سیستم عامل شامل موارد زیر است:

گزینه های استقرار ابر

DotCMS به عنوان یک بسته WAR (بایگانی برنامه وب) به عنوان یک قابلیت اجرایی برای استقرار روی ابر و همچنین در قالب یک تصویر Docker در دسترس است. شرکت ها می توانند محدودیت های پیکربندی و استقرار را برای اجرای CMS انتخاب کنند. کل داده ها در یک بانک اطلاعاتی اختصاصی مدیریت می شوند و اطمینان حاصل می کنند که داده های CMS شما جدا و ایمن هستند.

استانداردهای امنیتی و انطباق

DotCMS برخلاف معمول CMS مبتنی بر اشتراك ، فقط برای شركتها ساخته شده است. این نتیجه می گیرد که به طور کلی ، استانداردهای امنیتی مورد نیاز ، در توسعه برنامه دنبال می شوند. مراقبت از اکثر جنبه های انطباق و امنیت مانند انطباق با GDPR ، فیلتر CSRF ، امنیت جلسه ، نظارت بر استفاده از کوکی ها و سایر موارد.

قابل توسعه با افزونه های OSGI

DotCMS روی JVM اجرا می شود. این بدان معنی است که می تواند از الحاقات مطابق با استانداردهای OSGi پشتیبانی کند. این بدان معنی است که می توانید با افزودن افزونه ها به راحتی توانایی DotCMS را بیشتر کنید. این افزونه ها به شما امکان می دهند دروازه های مستقیم به داده های خود را با حداقل مشکل ادغام کنید.

برخی از مزایای دیگر شامل:

 • طراحی اول API به شما امکان می دهد با استفاده از API های REST و همچنین API های GraphQL تعامل برقرار کنید
 • پشتیبانی از قالب محتوا برای ارائه صفحات کاملاً سفارشی
 • به طور خودکار نقشه سایت کامل را بر اساس محتوا ایجاد شده در CMS تولید می کند
 • از تلفیقی SaSS پشتیبانی می کند که باعث می شود سبک بندی مطالب ساده شود

نتیجه

Cloud CMS راهی سریع برای دستیابی به پیش زمینه در توسعه وب سایت مبتنی بر محتوا است. با مسئولیت بک گراند کاملاً تراشیده شده ، به شما امکان می دهد تا بر روی طراحی و توسعه قسمت جلوه ای ظریف تمرکز کنید. علاوه بر این ، با برخی از سیستم عامل ها ، شما حتی کد جلوی boilerplate را نیز دریافت می کنید تا به سرعت در بالای آن توسعه یابد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map