13 منابع یادگیری و آموزش برای طراح میل

Affinity Designer به سرعت جامعه طراح گرافیک را با طوفانی درگیر می کند. با انتشار نسخه اخیر Affinity Designer برای iPad – شرکت مادر سریف به دنبال تولید سهم قابل توجهی از بازار در آینده قابل پیش بینی است.


آیا از ماژول قیمت گذاری Adobe خسته شده اید?

آیا Sketch را برای نیازهای خود بیش از حد بیش فعال می دانید?

خوب ، مضطرب نباشید ، زیرا هنوز یک نرم افزار قوی برای طراحی گرافیک وجود دارد و شما را با آن در ذهن داشته باشید یک ساختار قیمت گذاری جذاب هم!

طراح وابستگی برای iPad

طراح Affinity ستایش زیادی می کند ، و تعداد زیادی از تبدیل کنندگان به مارک پیوستند همچنان که با ویژگی های مدرن و یک رابط کاربری یکپارچه برای ویرایش بردار گسترش می یابد.

هم اکنون شرکت به طور فعال در بازار iPad درگیر است همچنین ، یک تجربه ویرایش بردار ستاره ای را برای همه کاربران تبلت اپل ارائه می دهد.

می توانید در یک آزمایش 10 روزه نرم افزار را برای خودتان امتحان کنید. این ده روز باید بیش از حد کافی باشد تا در بسیاری از آموزش ها و منابع یادگیری که می توانید در زیر بیابید ، آزمایش کنید.

Affinity Designer برای آموزشهای دسکتاپ

خود را کاملاً مجهز به بسیاری از کارکردها و ویژگیهای طراح Affinity کنید. منابع زیر درک کافی از این برنامه شگفت انگیز را برای شما فراهم می کند که بتوانید طی چند روز از طراحی های سطح صنعت بازآفرینی کنید.

کانال رسمی: طراح وابستگی در ویمئو

فیلم ها در طراح Affinity در Vimeo

هیچ وقت نمی توانید با یادگیری مستقیم از منبع اشتباه کنید! تیم Affinity همه فیلم های Designer خود را روی Vimeo قرار داده است – در مجموع 94 مورد از آنها وجود دارد. هر فیلم حداکثر 10 دقیقه طول می کشد ، و به شما کارهای خانه زیادی می دهد تا بعد از آن انجام دهید.

نکته ای که در مورد یادگیری ویدیو باید به آن توجه کنید این است که فیلم ها اصول اقدامات خاص را به شما یاد می دهند. آموزش خلاقیت دشوار است ، اما این فیلم ها می توانند یک پایه محکم برای درک چگونگی عملکرد نرم افزار به شما بدهند.

در اینجا چند مورد خوب برای شروع وجود دارد:

 • كشف كردن. این آموزش یک تور مقدماتی از Affinity Designer را ارائه می دهد ، برنامه ای که طراحی گرافیکی واقعا حرفه ای را در مک خود ارائه می دهد! اصول اولیه فضای کاری را بیاموزید تا در کمترین زمان ممکن شروع به کار کنید.
 • تصویر سبک فیلم نوآر. نات به شما نشان می دهد که چگونه می توانید از یک عکس ، تنظیم ، ابزار قلم و رنگ های جهانی برای ایجاد یک تصویر سبک فیلم استفاده کنید.
 • تابلوهای هنری: مبانی. با نحوه افزودن ، انتخاب ، حذف ، جابجایی ، تغییر اندازه و تغییر نام تابلوهای هنری (و مشاهده در بزرگنمایی به انتخاب) بیاموزید.

کتاب کار طراح میل

کتاب کار طراح Affinity راهنمای رسمی برای طراح میل

فیلم ها عالی هستند ، و شما باید آنها را تماشا کنید ، اما کتاب ها می توانند ثابت کنند که حتی بهتر هستند! شما می توانید بدون نیاز به اتصال به اینترنت ، کتابی را انتخاب کنید ، به این معنی که می توانید مهارت های خود را هنگام حرکت با قطار تیز کنید. کتاب رسمی رسمی Affinity Designer به گونه ای طراحی شده است که به شما کمک می کند تا از این نرم افزار بردار زیبا نهایت استفاده را ببرید.

این کتاب شما را به سفری در زمینه طراحی نه پروژه منحصر به فرد می برد ، که هر پروژه توسط برخی از بهترین استعدادهای مختلف ارائه می شود. در این کتاب ، شما می خواهید هر دو اطلاعات در مورد چگونگی طراحی به عنوان یک حرفه ای مدرن را بیابید ، بلکه این حق را دارید که بهترین تکنیک های طراحی بردار را از جوانب واقعی یاد بگیرید.!

در ابتدا به یک اتصال اینترنتی نیاز دارید زیرا باید فایل های لازم را برای هر پروژه بارگیری کنید تا بتوانید بدون هیچ گونه مشکلی روی دستگاه خود کار کنید.

فرانکنتون

آموزش طراح وابستگی Frankentoon

Frankentoon یک آژانس تصویرسازی کوچک است که اتفاق می افتد که بخش هایی از کارهایشان را به صورت رایگان منتشر می کند. آنها همچنین ویدیوهای آموزشی جالب را در YouTube منتشر می کنند ، کانال آنها را بررسی کنید فیلم Frankentoon, و به طور خاص ، “اثر طراحی نشانگر با استفاده از برس های بردارویدئو به عنوان سطح خلاقیتی که این طراحان با آنها کار می کنند برجسته می شود.

اگر شما به آزمایشگاه تون بخش ، این جایی است که شما می خواهید انواع آموزش های جالب طراح تمایل را پیدا کنید. در حال حاضر ، Frankentoon بسیاری از زمینه های طراحی شخصیت ، روند طراحی ، استفاده از بافت و ایجاد مناظر برداری را در بر می گیرد..

این دقیقاً نوع آموزش و راهنمایی است که شما به عنوان یک مبتدی کامل انتظار دارید. و به شما کمک می کند که ارزش تولید برای هر آموزش نیز از درجه یک باشد!

لوازم وابسته

وابستگی

Affinicasts به عنوان یک پروژه مستقل برای انتشار آموزش های عمیق در مورد بسیاری از محصولات Affinity آغاز شد. عکس ، طراح و ناشر. متأسفانه به دلیل محدودیت زمانی ، این پروژه مجبور به قطع شد.

این یک ضرر بزرگ برای جامعه است ، اما شما هنوز هم می توانید برخی از مطالب Affinicasts را که در YouTube میزبان است پیدا کنید. در کل حدود 70 فیلم وجود دارد که بیشتر آنها در سراسر 2018 ارسال شده است. بنابراین ، اطلاعات موجود در این فیلم ها به روز و برای سالهای آینده تازه است.

انقلاب میلادی

طراح میل به مبتدیان

اگر قبلاً مطالب یادگیری طراح Affinity Designer را جستجو کرده باشید ، ممکن است درباره این موارد شنیده باشید کانال YouTube Affinity Revolution – بیش از 70،000 مشترک دارد!

این سکوی اکثرا توسط عزرا اندرسون اداره می شود که از سبک فکری و دقیق خود استفاده می کند تا به مردم یاد دهد که چگونه به یک طراح گرافیک برداری بهتر تبدیل شوند. پیوند استفاده شده در بالای عکس برجسته ، شما را به صفحه دوره های انقلاب میلاد می رساند.

در حالی که کلیه ویدیوهای YouTube رایگان است ، دوره ها به حداقل سرمایه گذاری مالی نیاز دارند ، اما مطالب یادگیری آن را به خوبی می دانند.

دوره کامل در زمینه طراح وابستگی

دوره طراح میل

آیا شما یک طراح گرافیک هستید که می خواهید از فتوشاپ دور شوید؟ آیا شما یک کاربر فعال Affinity Photo هستید و دوست دارید درک طراحی گرافیکی خود را بهبود ببخشید؟ و شاید شما فقط کسی باشید که برای انجام کارهای طراحی مدرن به ابزاری مقرون به صرفه و در عین حال قدرتمند نیاز دارد?

اگر به هر یک از سؤالات فوق پاسخ مثبت دادید ، پس این دوره Udemy فقط برای شما مناسب است! به عنوان یک دانشجوی این دوره ، شما می خواهید موارد و مزایده هایی را که برای تبدیل شدن به یک کاربر مطمئن از Affinity Designer لازم است ، بیاموزید..

این برنامه درسی دوره است:

 • UI of Affinity Designer و نحوه بهبود گردش کار خود را بیاموزید.
 • نحوه ایجاد اسناد برای نیازهای وب ، چاپ و سایر نیازهای رسانه ای.
 • اشکال را به گونه ای ایجاد کنید که با خلاقیت شما مطابقت داشته باشد.
 • تکنیک های طراحی اشکال پیشرفته را با استفاده از عملیات ، اصطلاحات و بازتاب ها بیاموزید.
 • درک روشنی از رنگ و تأثیرات آن در طراحی بدست آورید.
 • نحوه استفاده از ابزار Pen و Brush را درک کنید.
 • با طراحی یک آرم حرفه ای ، تجربه بتن را بدست آورید.
 • نحوه استفاده از نقاب زدن ، بلکه سایه زنی برای ایجاد بردارهای واقعاً عمیق را کاوش کنید.

تصویر برداری تخت در طراح میل

نحوه ایجاد یک تصویر برداری مسطح در طراح میل - مجله Smashing

دلایل مختلفی وجود دارد که توصیه می کنیم به غیر از ماهیت طولانی آن (30+ دقیقه) و قالب بندی پاک ، این آموزش را کاوش کنید. اول و مهمترین ، این یک آموزش پشتیبانی شده توسط Serif (سازنده محصولات Affinity) است ، و دوم ، این نوشته شده توسط یک طراح با تجربه که چندین دهه در این صنعت بوده است.

و علیرغم حمایت مالی تحت آموزش ، به روشی برای تبلیغ یا تبلیغ محصول نوشته نشده است. همه این موارد در کنار هم ، این یکی از بهترین آموزش ها برای تازه واردان Affinity Designer را تشکیل می دهد.

شما می خواهید یاد بگیرید که چگونه یک تصویر برداری مسطح ایجاد کنید ، درست مانند تصویر نشان داده شده در عکس بالا. برای ایجاد مطلبی در این پیکسل ، باید در این راه مهارتهای جدیدی را انتخاب کنید. و دقیقاً نحوه ساخت این آموزش ، از یک تکنیک به روش دیگر – به شما نشان می دهد که چگونه می توانید آن را انجام دهید.

طراح تمایل برای آموزش های iPad

Pixelmator ، Procreate ، اینها اسامی متداول در هنگام صحبت در مورد برنامه های طراحی iPad هستند. اما هیچ کس جرأت نکرد مسیری را که Serif با نسخه iPad خود از Affinity Designer داشته باشد ، طی کند. این فقط یک برنامه نیست ، بلکه یک تجربه ویرایش بردار تمام عیار روی رایانه لوحی!

اکنون می توانید روی پروژه های حرفه ای خود کار کنید حتی اگر از دستگاه دسکتاپ خود دور باشید! در این بخش شما را با برخی از بهترین آموزش ها آشنا می کنیم تا بتوانید شروع به رها کردن جرقه خلاق خود کنید. اگر قبلاً از نرم افزار دسکتاپ استفاده کرده اید ، سریع و آسان خواهد بود.

منبع رسمی: آموزش اپل آموزش طراح میل

طراح تمایل برای آموزش های iPad

درست مانند نسخه دسکتاپ ، Affinity کتابخانه کافی برای یادگیری فیلم ها را نیز برای Affinity iPad فراهم کرده است. این مجموعه از آموزشهای ویدئویی عمیق تر از همه چیز است که در مورد برنامه بدانید.

پس از پیچیدن ویدیوها در این منبع ، شما باید در طراحی خودتان به خوبی پیش بروید. طراحانی که از این برنامه استفاده کرده اند ، در مورد سادگی آن ، بررسی هایی راجع به سادگی انجام داده اند ، و دستیابی به یک ساختار طراحی پیچیده و بی دردسر چقدر زحمت دارد..

دوره اساسی طراحی تمایل با iPad

طراح کاملاً وابسته برای دوره iPad

آیا شما در طراحی دیجیتال تازه کار هستید اما ایده آن را دوست دارید؟ آیا به دنبال نرم افزاری جایگزین برای ابزارهای رومیزی خود هستید؟ شاید شما از ایجاد هنر ، گرافیک و سایر عناصر طراحی برای تبلیغ آنها هیجان زده اید؟ به لطف چنین وسیعی از ابزارهای موجود ، هرگز زمان بهتری برای طراحی گرافیک وجود ندارد.

Affinity Designer for iPad یک تغییر دهنده بازی واقعی برای همه طراحان وکتور است. و این دوره به شما نشان می دهد که واقعاً چقدر یک بازی تغییر بزرگ است.

درمجموع ، این دوره بیش از 9 ساعت محتوا را در اختیار شما قرار می دهد که بیش از 80 درس برای دسترسی فوری وجود دارد. و همیشه می توانید نویسنده را پینگ کنید تا حمایت یا مهر تأیید وی را برای چیز خاصی که روی آن کار می کنید ، دریافت کند.

این دوره شگفت انگیز Affinity Designer iPad به شما آموزش می دهد:

 • اصول استفاده از طراح در iPad خود.
 • تکنیک های طراحی اشکال ، متن ، خطوط و رنگ ها را طراحی کنید.
 • طراحی بافت و نحوه ایجاد بافت های زیبا.
 • تکنیک های مدرن و شیک برای ایجاد جلوه های نئون.
 • راهنماهای نحوه ایجاد مجموعه ای از نمادهای Emoji.
 • Pinstriping با استفاده از هنر مبتنی بر وکتور.
 • … و یک تن دیگر!

نحوه ایجاد یک تصویر زمینه ساده

نحوه ایجاد تصویر زمینه رنگارنگ در طراح تمایل برای iPad

در این آموزش نحوه ایجاد تصویر زمینه زیبا برای استفاده در دستگاه iPad خود به شما نشان داده خواهد شد. کل آموزش مبتنی بر فرآیند طراحی در یک iPad با استفاده از Affinity Designer است. شما این کار را خواهید کرد مانند ایجاد بردارها و ترکیب بردارهای گفته شده با تصاویر شطرنجی و موارد دیگر.

هیچ اشتباهی نکن؛ این یک آموزش نسبتاً مفصل است که می خواهد شما را برای بسیاری از عملکردهای اساسی / واسطه برنامه iPad آماده کند. آخر ، مطمئن باشید که سایر آموزشهای TutsPlus را نیز کاوش می کنید زیرا تمایل دارند آنها را به صورت مکرر به روز کنید.

اضافی: الهام بخش برای پروژه بعدی شما

اگر انگیزه و الهام بخش ایده جدید را پیدا نکردید ، ممکن است بخواهید سکوهای زیر را نشانک گذاری کنید. این ایده ها و دیدگاه های زیادی راجع به آنچه طراحان دیگر با استفاده از Affinity Designer بلکه سایر نرم افزارهای طراحی بردار ایجاد می کنند به شما می دهند.

توپی الگوی UI

طراحی الگوی uipatternhub

UI Pattern Hub سکویی است که برای کمک به طراحان در اشتراک گذاری و پیدا کردن الهام بخش جدید برای پروژه بعدی خود ساخته شده است. اگرچه این اسم از رابط کاربری کاملاً قوی حکایت دارد ، UI Pattern Hub با طراحان بسیاری از سوله های مختلف محبوب است. به عنوان مثال ، طراحانی که با تایپوگرافی ، طراحی لوگو ، طراحی گرافیک ، UX و غیره کار می کنند.

طراحی

وکتور طراحی را جستجو کنید

Designspiration عکس ها ، گرافیک ها و سایر رسانه های تصویری را از هر گوشه و گوشه ای در وب می کشد. این سایت مانند بهترین نمونه هایی که افراد ایجاد کرده اند مانند یک نمونه کار دیجیتال کار می کند.

رابط کاربر با تأکید زیاد بر برجسته کردن قسمت عکس هر طرح ، کاملاً تمیز نگه داشته می شود. برای هر عکس ، توضیحات کوچک و پیوند اضافه شده نیز وجود دارد که نشان می دهد از کجا عکس اصلی تهیه شده است.

عملکرد جستجو بسیار توانمند است و می توانید به راحتی طرح هایی را برای کلمات کلیدی خاص خود از جمله موارد دلخواه «بردار» و «طراحی گرافیکی» جستجو کنید. کم.

دریبل

طرح های جستجو در Dribbble

و آخر اینکه ، شما Dribbble دارید. این یک مغز بدون ذهن برای اضافه کردن به نشانک های شما است. Dribbble که به دلیل داشتن جامعه حرفه ای و قدرتمند شناخته می شود ، پیشنهادات زیادی برای طراحان گرافیک جدید و جانباز دارد.

این سایت با انرژی پر جنب و جوش ، روحیه رقابتی و در عین حال استقبال صمیمانه از اعضای جامعه پالس می کند.

در اینجا می توانید نه تنها الهام بگیرید ، بلکه دوستی جدیدی نیز برقرار کنید ، اهداف طراحی خود را برقرار کنید ، و چه کسی می داند – شاید روزی یک فرصت شغلی خارق العاده داشته باشید!

نتیجه

استفاده از این نرم افزار به طرز شگفت آور آسان است! اطمینان حاصل کنید که از سایر طراحان در YouTube عضو شده اید زیرا به نظر می رسد یکی از منابع مداوم آموزش و منابع جدید است.

شما همچنین می توانید بررسی کنید راهنمای کامل طراح میل به Udemy.

به غیر از این ، لطفا از این مجموعه لذت ببرید و با ایجاد عظمت موفق باشید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map