11 منابع عالی iOS برای ایجاد یک برنامه بهتر برنامه

فکر نمی کنید جلب توجه کاربران موبایل در میان هجوم برنامه ها در بازار به یک چالش تبدیل شده است?


همانطور که از ربع چهارم از سال 2019 ، 2.57 میلیون برنامه اندرویدی و 1.84 میلیون برنامه برای iOS وجود دارد. در سال 2018 ، کل درآمد حاصل از بارگیری برنامه ها ، تبلیغات و خریدهای درون برنامه 365.2 میلیارد دلار بوده است. پیش بینی می شود در سال 2023 این تعداد به 935.2 دلار برسد که تقریباً 2.7 برابر افزایش قابل توجهی را نشان می دهد.

اما با توجه به چگونگی فراتر رفتن نفوذ اینترنت موبایل نیم از جمعیت جهان ، این آمار به هیچ وجه تعجب آور نیست.

مصرف کنندگان هنوز هم برنامه های تلفن همراه را بارگیری می کنند ، حتی اگر نرخ حذف جهانی بعد از 30 روز باشد 28٪.

11-عالی-منابع-منابع-که-می توانند-شما را-بهتر-برنامه-توسعه دهنده-آمار

این نشان می دهد که اگرچه برنامه های موبایل محبوب هستند ، اما فقط راه اندازی یک برنامه کافی نیست. در عوض ، موفقیت برنامه بستگی به توسعه ، بازار و به روزرسانی آن دارد. و در این مقاله ما به توسعه برنامه iOS متمرکز خواهیم شد.

برنامه های iOS کیک را می گیرند

صحبت از iOS ، فروشگاه اپل دومین فروشگاه برنامه تلفن همراه در جهان است که تا پایان سال 2020 5 میلیون برنامه – از جمله iPhone و iPad- را شامل می شود. علاوه بر این ، در سال گذشته ، فروشگاه App اپل شماره یک بود. در ایالات متحده ، در دست گرفتن 3X فروش بیشتر از Google Play.

11-عالی-ios-منابع-که-می تواند-شما-بهتر-برنامه-توسعه دهنده-سنسور-برج

از زمانی که غول فناوری درهای فروشگاه App خود را باز کرد ، تعداد توسعه دهندگان از سراسر جهان که سعی در استفاده از این فرصت سودآور داشتند ، افزایش یافته اند.

مطابق با Payscale, توسعه دهندگان IOS با تجربه پنج سال ، تا سال 2020 به طور متوسط ​​100 دلار در ایالات متحده درآمد دارند. در حالی که در انگلستان ، 36000 پوند می توانند درآمد کسب کنند. در هند متوسط ​​حقوق یک تازه کار 6،56،000 INR است.

این اعداد اثبات این واقعیت است که توسعه برنامه می تواند به فرصتهای پردرآمد منجر شود – در هر نقطه از جهان. بنابراین ، اگر شما یک توسعه دهنده هستید که به دنبال شروع برنامه برای توسعه برنامه تلفن همراه iOS یا ارتقاء سطح کار خود هستید ، این منابع توسعه برنامه IOS ناامید نمی شوند.

توسعه دهنده اپل

منبع دیجیتال

اگر می خواهید به سرعت طناب های توسعه iOS را بیاموزید ، پس توسعه دهنده مناسب شماست همانطور که از این نام پیداست ، این یک منبع مطالعه دیجیتالی است که توسط خود اپل ارائه شده است. محتوای یادگیری توسعه دهنده حول توسعه iOS ، Xcode ، Swift ، راهنماهای برنامه نویسی و ارائه ها می چرخد.

11-عالی-ios-منابع-که-می تواند-شما-را-بهتر-برنامه-توسعه دهنده-1

می توانید به سرعت از طریق لینک ها کلیک کرده و منابع خود را در زیر هر سیستم عامل Apple مانند MacBook ، iPhone ، iPad ، Apple Watch و Apple TV پیدا کنید. علاوه بر این ، این منبع راه ارتباطی با دیگر توسعه دهندگان اپل و تبادل دانش باز می شود.

توسعه iOS با Objective-C

آموزش آنلاین

این یک یادگیری پولی است آموزش طراحی شده توسط Treehouse ، سکویی که آموزش فن آوری آنلاین ارائه می دهد. توسعه iOS با Objective-C یک سیستم آهنگ شروع به پایان است که به شما امکان می دهد از یک بخش به بخش دیگر پیشرفت کنید ، با پیشرفت منابع یادگیری بیشتری می توانید.

این دوره آموزشی شامل دوره های کوچکتر درمورد اصول اولیه Objective-C ، Objective-oriented Objective-C ، توسعه برنامه آیفون با Objective-C و دیگران است – هر کدام چند ساعت طول می کشد. این آموزش همچنین شما را با زبان و UI محصولات اپل آشنا می کند.

لیندا

آموزش آنلاین

Lynda.com از LinkedIn یک بستر محبوب برای یادگیری آنلاین است. لیست کاملی از دوره ها را ارائه می دهد توسعه برنامه iOS. شما می توانید بسته به تخصص خود ، هر یک از آنها را انتخاب کنید و با سرعت خود از سخنرانی های ویدیویی که به راحتی یاد می گیرند یاد بگیرید.

جدای از توسعه ، اشکال زدایی و استقرار برنامه ها به Objective-C ، الگوهای طراحی ، دستورالعمل های برنامه نویسی و مفاهیم ضروری مربوط به توسعه برنامه ها مانند صفحه داستانی ، کنترل نمای مدل و نمایندگی را کشف کنید..

11-عالی-ios-منابع-که-می تواند-شما-بهتر-برنامه-توسعه دهنده-2

علاوه بر این ، برخی از دوره های Lynda.com برای ارائه موفقیت آمیز برنامه در فروشگاه App ، یک لیست چک ارائه می دهد. قیمت هر دوره در سیستم عامل متفاوت است ، بنابراین می توانید مواردی را که دوست دارید بهتر انتخاب کنید و انتخاب کنید.

سرریز پشته

انجمن آنلاین

اگر فقط یک مبتدی نباشید ، یک سایت آموزش است ، اما این یک منبع عالی برای یادگیری توسعه برنامه iOS است. سرریز پشته بیشتر شبیه به یک Q عمل می کند & جامعه ای به طور کلی روی برنامه نویسی متمرکز شده است و همچنین به شما امکان می دهد تا با برنامه نویسان خود ارتباط برقرار کنید.

حتی می توانید برای حل مشکلات برنامه نویسی منظم ، از طریق راه حل های کد و قطعه ها جستجو کنید. اگر مشکل خاصی دارید و نمی توانید بلافاصله پاسخ آن را در هر یک از آموزش ها بیابید ، Stack Overflow سایت شما به سایت است.

ایجاد برنامه برای iOS

دوره پادکست اپل

دوره آموزشی فیلمبرداری رایگان توسط دانشکده مهندسی استنفورد طراحی و توسط پل هگارتی انجام شده است. در دسترس برای مشاهده در پادکست های اپل, این دوره برای توسعه دهندگان به دنبال شروع برنامه های اولیه برای محصولات اپل ، ارزش بسیار زیادی را ارائه می دهد.

11-عالی-ios-منابع-که-می تواند-شما-بهتر-برنامه-توسعه دهنده-3

شما می آموزید که چگونه از API ها و ابزارهای آیفون ، از جمله رابط سازنده و ابزارها و Xcode استفاده کنید ، حافظه برنامه را مدیریت کنید ، رابط کاربری را با استفاده از فناوری های چند لمسی طراحی کنید ، و با استفاده از الگوی مدل-مشاهده-کنترل کننده ، یک طراحی شیء گرا ایجاد کنید..

علاوه بر این ، شما می توانید به راحتی در فیلم ها و اسلایدهای سخنرانی جستجو کنید تا با سرعت خود بیاموزید.

آموزش های Geeky Lemon Xcode

دوره پادکست اپل

Geeky Lemon با پرداخت عالی است منبع برای یادگیری ایجاد iPhone ، iPad ، iPod به Apple Watch و Apple TV. آموزش های Xcode هر مرحله شما را طی می کند و کپی و چسباندن کدها را آسان می آموزد.

آنها حاوی همه چیزهایی هستند که شما باید از ایجاد پروژه ها ، برنامه نویسی لازم ، توسعه بصری و موارد دیگر بدانید. این آموزش ها با استفاده از آخرین نسخه های Xcode در آن زمان ، عمیق و آسان است.

11-عالی-منابع-منابع-که-می توانند-شما را-بهتر-برنامه-توسعه دهند -4

شما می توانید طیف گسترده ای از دوره ها را کشف کنید اینجا.

وبلاگ ری Wenderlich

انجمن آنلاین

این وبلاگ مجموعه ای از بیش از 3000 آموزش آنلاین با کیفیت بالا برای کمک به تازه کارها توسعه سریع iOS است. می توانید دوره هایی را در مورد چالش برانگیزترین مباحث مربوط به iOS ، توسعه برنامه و سایر فن آوری های نوظهور که به روشنی توضیح داده شده است پیدا کنید.

از فیلم ها و پادکست ها گرفته تا محتوای نوشتاری – در وبلاگ Ray Wenderlich چیزی برای همه وجود دارد. همچنین یک فروم برای زبان آموزان وجود دارد که در مورد توسعه آیفون بحث کنند ، مشکلات دیگری را که ممکن است در مورد توسعه برنامه ها داشته باشد ، حل کنند و با دانشجویان و متخصصان خود ارتباط برقرار کنند.

iOS 11 & دوره توسعه دهنده Swift

البته Udemy

فرقی نمی کند مبتدی ، برنامه نویس یا پیش نویس باشید ، این سخت افزار 34 ساعته البته Udemy در توسعه برنامه iOS. با تکمیل 250 سخنرانی آنلاین ، این یک ابزار کامل برای هر کسی است که می خواهد برنامه هایی مانند iOS 11 ، ARKit ، Depth Photo API و Swift 4 طراحی کند..

11-عالی-منابع-منابع-که-می تواند-شما-را-بهتر-برنامه-توسعه دهنده-6

این دوره به اصول اولیه Xcode9 و Swift 4 می پردازد و سپس ویژگی های پیشرفته iOS را روشن می کند و همچنین به شما می آموزد تا برنامه های تعاملی محبوب مانند Instagram ، Tinder ، Uber و Snapchat را کلون کنید..

در پایان هر سخنرانی چالشی برای تکمیل زبان آموزان است. هر استراتژی قدرتمند برای استفاده از iOS 11 در این دوره آموزش داده می شود و می تواند به سرعت در پروژه های واقعی گنجانیده شود. نیازی به نصب نرم افزار پرداخت نشده است. کد نویسی در XCode9 آموزش داده می شود که رایگان است.

اصول اساسی iOS 11

دوره PluralSight

PluralSight که اغلب برای توسعه دهندگان نرم افزار Netflix نامیده می شود ، بیش از 5000 دوره در زمینه توسعه برنامه iOS دارد. یکی از محبوب ترین ها نامیده می شود اصول اساسی iOS 11, که شما را در ساخت Swift 4 و Xcode 9 برای ساختن برنامه های iOS 11 با رابط کاربری سازگار بالا می برد.

از مدیریت پروژه های iOS و بلوک های ساختمانی برای برنامه های کاربردی گرفته تا درک گزینه های ناوبری ، این دوره از جدیدترین بهترین شیوه های معماری iOS خبر می دهد. شما می توانید با هزینه 299 دلار به این دوره دسترسی پیدا کنید.

با این حال ، اگر تمایلی به سرمایه گذاری در پیش فرض ندارید ، برای آزمایش 10 روزه خود ثبت نام کنید و 200 ساعت محتوا را به صورت رایگان تماشا کنید.

کتابچه راهنمای گمشده

شومیز

اگر شما بر سیستم عامل iOS تسلط داشته اید و مانند پشت خود Swift را می شناسید, این کتاب کمک خواهد کرد که برنامه خود را برای فروشگاه App آماده کنید. بله ، برنامه نویسی مناسب یک عنصر اساسی برای توسعه یک برنامه است. با این حال ، این طور نیست.

11-عالی-ios-منابع-که-می تواند-شما-بهتر-برنامه-توسعه دهنده-5

شما باید مارک و طراحی ، مخاطب هدف خود و اصول راه اندازی یک برنامه را قبل از ارسال به فروشگاه App درک کنید. اگر در مورد انتشار یک برنامه جدی هستید ، این کتاب مواردی را که فکر نمی کردید بدانید لازم نیست بدانید ، شما را پر خواهد کرد.

الگوهای طراحی کاکائو

شومیز

در سال 2009 منتشر شد, کتاب هنوز هم به دلیل داشتن اطلاعات زیادی برای توسعه دهندگان iOS ، به ویژه کسانی که روی macOS کار می کنند ، برجسته است. با این حال ، الگوهای طراحی کاکائو کتابی برای آماتورها نیست.

شروع با یک فصل در الگوی Model-View-Controller انجام می شود و سرعت را از همان جا بالا می برد. انتظار ندارید که با هر تکنیک کامل پر شود. اما اگر تجربه خاصی در زمینه برنامه نویسی IOS دارید ، این کتاب به شما کمک می کند تا مهارت های خود را به روش هایی که تصور نمی کنید افزایش دهید.

بسته بندی کردن

توانایی ایجاد یک برنامه و انتشار آن در فروشگاه اپل در واقع جایزه دارد. بنابراین ، مهم نیست شما مبتدی باشید یا یک توسعه دهنده برنامه iOS هستید. اگر ایده ای دارید و می خواهید آن را به واقعیت تبدیل کنید ، مهارت های خود را با هر یک از این دوره ها ارتقا دهید.

علاوه بر این ، دانش فنی شما همیشه به شما یک مزیت رقابتی در بازار می بخشد. بنابراین ، این فرصت را نگذارید و یادگیری خود را ادامه دهید. و اگر قادر به تصمیم گیری در مورد دوره نیستید ، برای راهنمایی با یک برنامه نویس متخصص برنامه iOS در تماس باشید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map