11 بهترین ردیاب حیوان خانگی برای نظارت بر موقعیت مکانی حیوان خانگی شما

اگر این پست را می خوانید ، فرض می کنم که شما در خانه خود حیوان خانگی دارید. من یک حیوان خانگی هم دارم بنابراین به من اعتماد کنید ، می دانم که دقیقاً چقدر نگران هستید که حیوان خانگی خود را ایمن کنید.


مهم نیست که حیوان خانگی شما چقدر آموزش دیده باشد ، همیشه فرصتی وجود دارد که هنگام پیاده روی یا در گرایش به کاوش در محله ، راه بازگشت به خانه را از دست بدهند. و چه چیزی می تواند بدتر از دانستن حیوان خانگی شما باشد ، در صورت عدم امنیت خانه های آنها امن ترین آنها.   

خوشحالم که فناوری پیشرفت زیادی کرده است ، که پیگیری مکان حیوان خانگی شما دیگر به اندازه چند سال پیش سخت نیست.

امروز فقط با کمی قدم محافظ ، می توانید از دسترسی آنها اطمینان حاصل کنید بدون اینکه به آنها اجازه دهید از دسترس شما دور باشند.

در پست امروز ، بگذارید برخی از بهترین ردیاب های حیوان خانگی را برای شما ذکر کنیم ، که می تواند به شما کمک کند دوست دوست خود را در جایی که به آنها تعلق دارد ، نگه دارید..

تحریک کننده

تحریک کننده یک ردیاب GPS است که به شما امکان می دهد حرکات حیوان خانگی خود را از هر مکانی و هر کجا که بروید را ردیابی کنید.

این محصول خارق العاده یقه ای است که باید گردن حیوان خانگی خود را دور آن قرار دهید. سپس می توانید برنامه ردیابی را در تلفن یا روی مرورگر خود نصب کنید تا بدانید که دقیقاً در کجا هستند.

کشنده ، ردیاب حیوان خانگی

این برنامه به راحتی در دسترس است برای بارگیری در فروشگاه Google Play و همچنین فروشگاه App. این محصول بسیار کاربر پسند است که ما مدیون تکنولوژی پیشرفته ای هستیم که با آن ساخته شده است.

ردیاب های کشش GPS به شما امکان می دهد محل دقیق حیوانات اهلی را با دقت و اطمینان بیشتر بدانید. و این فقط به حیاط خلوت شما بلکه در هر نقطه از جهان محدود نمی شود.

این دستگاه هم برای گربه ها و هم برای سگ ها در دسترس است. بنابراین صرف نظر از شخصی که شما در آن هستید ، Tractive همیشه برای محافظت از حیوان خانگی خود با اطمینان از نظارت مداوم خود در همه زمانها.

همچنین می توانید یک منطقه امن تعریف شده را در برنامه خود تنظیم کنید. بنابراین هر وقت حیوان خانگی شما فراتر از آن می ماند ، برنامه فوراً با یک پیام هشدار به شما اطلاع می دهد. این امر احتمال دور ماندن از ذهن آنها را به حداقل می رساند زیرا شما در آنجا هستید تا آن را در زمین امن خود برگردانید.  

غلاف

غلاف یکی دیگر از ردیاب های خانگی فوق العاده سبک ، بسیار سبک و ضد آب است که با آن هرگز مجبور نخواهید شد حیوان خانگی خود را از دست بدهید. Pod به شما امکان می دهد تا از هر حرکتی که حیوان خانگی شما انجام می دهد ، پیگیری کنید. فقط بند قابل استفاده مجدد را دور گردن آن ببندید و برنامه را در تلفن همراه خود نصب کنید.

خودشه. اکنون می توانید فعالیت حیوان خانگی خود را زیر نظر بگیرید و هر کجا که بروید ، از آنها پیروی کنید. این نه تنها مکان زندگی حیوان خانگی شما را به شما می دهد بلکه هر حرکت منحصر به فرد خود را در 24 ساعت گذشته ذخیره می کند.

غلاف ، ردیاب حیوان خانگی

شما همچنین می توانید چندین منطقه امن ایجاد کنید به طوری که هر بار که از آن مکان خارج می شوید مطلع می شوید. Pod به شما امکان می دهد فعالیت های حیوان خانگی خود را هنگام بازی در پارک یا محله ضبط کنید.

جیرافوس

این یکی قدرتمند است.

شما می توانید تا 4 حیوانات خانگی مختلف را در یک برنامه واحد ردیابی کرده و مکان دقیقاً لحظه ای را در آنها مشاهده کنید. این دستگاه هم برای گربه ها و هم برای سگ ها در دسترس است.

حیوان خانگی ردیاب ، جیرافوس

جیرافوس از فناوری RF 2.4GHz امن استفاده می کند ، بنابراین شما هرگز نگران این نیستید که ممکن است در خدمات سایر دستگاه های بی سیم شما اختلال ایجاد کند. این بدان معناست که می توانید با استفاده از بسیاری از دستگاه های دیگر که می خواهید با خیال راحت استفاده کنید.

Girafus ضد آب است و حالت خواب هوشمندی دارد که باعث می شود باتری بیشتر عمر کند. نصب نیز آسان است. کافیست سلول ها را اضافه کرده و دستگاه را روشن کنید. آنجا هستی آماده استفاده از آن.

کيپي

کيپي گزینه دیگری است که شاید بخواهید آن را بررسی کنید. این ردیاب فوق العاده GPS دقیقاً مانند موارد ذکر شده در بالا استفاده می شود. از دادن محل زندگی حیوان خانگی خود به شما برای ردیابی حرکت آن در گذشته ، Kippy به شما امکان می دهد تا هر کاری را که لازم دارید انجام دهید تا بتوانید خود را نسبت به ایمنی خود احساس صحیح کنید..

ردیاب پت ، کیپی

با استفاده از این دستگاه همچنین می توانید نکات مختلفی در مورد چگونگی زندگی سالم تر و طولانی تر دریافت دریافت کنید. سپس می توانید به حیوان خانگی خود اجازه دهید کارهایی را انجام دهد تا اطمینان حاصل شود که آنها برای همیشه مناسب خواهند بود.

برنامه Kippy را می توان در تلفن همراه ، رایانه لوحی یا حتی لپ تاپ خود نصب کرد ، در هر جایی که فکر می کنید دسترسی به مکان و فعالیت های حیوان خانگی شما را آسان می کند..  

Weenect

Weenect وسیله ای مناسب برای سگ شما است اگر تمایل به گردش بیش از حد در محله دارد. این نه تنها شانس گم شدن آنها را افزایش می دهد ، بلکه کنجکاوی شما را در مورد رفاه و ایمنی آنها نیز افزایش می دهد اگر به موقع خانه نباشد.

اما با توجه به Weenect در کنار شما ، می توانید از همه نگرانی های خود خداحافظی کنید زیرا می دانید دقیقا همان جایی است که حیوان خانگی شما در سفرهای ماجراجویی خود قرار دارد.

حیوان خانگی ردیاب ، Weenect

Weenect همچنین یک ویبراتور آموزشی را در دستگاه اضافه کرده است. بنابراین می توانید از آن استفاده کنید تا سگ را که زمان وعده غذایی خود است ، بگذارید یا فقط با اجازه دادن دستگاه در یقه لرزاند..

Trackimo Mini

Trackimo یکی دیگر از گزینه های درخشان است که می توانید آن را بررسی کنید تا مطمئن شوید که هرگز مجبور نیستید با حیوانات خانگی خود مشترک شوید. این دستگاه 139 دلاری است که برای ردیابی سگ یا گربه شما یکپارچه عمل می کند تا مکان واقعی هر کجا که باشد به شما نشان دهد..

ردیاب حیوان خانگی ، Trackimino

GPS Tracker Trackimo از شبکه تلفن همراه GSM استفاده می کند تا تمام اطلاعات را از ردیاب GPS را از طریق اینترنت برای برنامه ارسال کند. بنابراین تا زمانی که اینترنت و این ردیاب را در دست داشته باشید ، می توانید مطمئن باشید که حیوان خانگی شما بی خطر است و در امن ترین خانه آنها برمی گردد..

این ردیاب را هم اکنون دریافت کنید و از تمام دوستان خود در کنار دوست محبت خود لذت ببرید.

پیاده راه

دقیقاً مانند این نام ، این یک ردیاب پنجه برای اطمینان از مکان دقیق گربه ناز شماست. این دستگاه به صراحت به معنی عاشق گربه ها و گربه ها است تا آنها را در تمام مدت احساس امنیت کنند.

این دستگاه با وزن سبک wifi یکپارچه و وای فای است که در گردن گربه شما قرار دارد و موقعیت مکانی آنها را در مانیتور شما نشان می دهد که از طریق اینترنت به آن متصل شده است.

ردیاب حیوان خانگی ، پیاده راه

برای این کار نیازی به خرید مانیتور ندارید. فقط یک صفحه نمایش تلفن ، صفحه رایانه لوحی یا حتی یک لپ تاپ یا دسک تاپ به اندازه کافی مناسب برای ارائه هدف است. می توانید بند را مطابق نیاز خود تنظیم کنید تا از گربه ای در هر سنی استفاده شود.

Getfindster

من مطمئن هستم که شما GetFindster را دوست خواهید داشت دستگاه برای امنیت حیوان خانگی خود این دستگاه رایگان و در دسترس است و توسط آمازون ، یاهو ، Techcrunch و حتی PetGuide.com به عنوان پرفروش ترین مکان یابی و فعالیت ردیابی حیوان خانگی شناخته شده است..

حیوان خانگی ردیاب ،

برای استفاده از این ردیاب و برنامه ، حتی نیازی به پرداخت هزینه اشتراک ندارید. بهترین کار این است که شما برای ردیابی آنها نیز نیازی به پوشش شبکه ندارید. کمربند کاملاً ضد آب است ، بنابراین حتی اگر حیوان خانگی به طور تصادفی آن را مرطوب کند ، هنوز هم می توانید آنها را روی مانیتور خود ردیابی کنید.

Getfindster اجازه می دهد تا موقعیت مکانی حیوان خانگی را با دیگر اعضای مجاز به اشتراک بگذارید ، فقط درصورتی که فکر می کنید نزدیک به مکان یک عضو دیگر باشد. 

سوت

سوت به تازگی ردیابی موقعیت مکانی را باهوش تر کرده است. این دستگاه فقط یک ردیاب بلوتوث نیست. این بیشتر از آن است. در حالی که سوت استاندارد می تواند حیوان خانگی شما را تا 50 پا ردیابی کند ، دستگاه Whistle 3 می تواند آن را تا 3000 مایل دورتر دنبال کند. مسافت قابل توجهی نیست ،?

ردیاب حیوان خانگی ، سوت

همچنین می توانید روشی را که می خواهید در مورد محل نگهداری حیوان خانگی خود مطلع شوید ، انتخاب کنید. شما گزینه های زیادی برای آن دارید. می توانید هر زمان که از حصار ایمنی که می توانید بصورت واقعی ایجاد کنید ، یک ایمیل ، اطلاع رسانی متنی و موارد دیگر داشته باشید ، انتخاب کنید..  

اینها فقط چند ویژگی هستند. چیزهای بیشتری برای آن وجود دارد بنابراین همین حالا ردیاب را بگیرید و از آن رونمایی کنید و با حیوان خانگی خود احساس امنیت کنید.

لینکاکک

لینکاکک می تواند اولین گوشی هوشمند حیوانات خانگی شما باشد. دقیقاً همانطور که با تلفنهای اطراف خود احساس ایمن تر می کنیم وقتی که این وسیله شگفت انگیز را با خودش دارد از سگ خود ایمن تر می شوید. 

با توجه به اینکه چقدر محافظت می کنید از سگ خود محافظت کنید ، Linkakc فقط با 20 دلار ارزش خرید دارد.

این یقه کوچک سبک و شیک است که در دو کیفیت متفاوت عرضه می شود. شما می توانید چرم قهوه ای یکی یا نایلون سیاه را انتخاب کنید ، هر کدام فکر می کنید روی آن بهتر به نظر برسد.

ردیاب حیوان خانگی ، linkakc

همچنین به شما امکان می دهد تمام سفرها و پیاده روی های ماجراجویی خود و لحظات کوچکی را که با حیوان خانگی خود به اشتراک می گذارید ضبط کنید و از آنها برای همیشه لذت ببرید تا لذت ببرید.

میتابکات

این یکی برای محافظت از گربه شما است. مورد اعتماد هزاران صاحب گربه, این دستگاه یک محافظ واقعی است که دوست دارید از آن استفاده کنید. درست مانند سایر افراد موجود در این لیست ، یقه را دور گردن گربه خود قرار دهید و حرکت آن را از هر کجا که هستید ، کنترل کنید.

ردیاب حیوان خانگی ، Tabcat

چه احساسی بهتر از این است که بدانید گربه شما در مکانی است که نیازی به نگرانی آن نیستید. و اگر از بین برود ، ردیاب در آنجاست تا به شما بگوید وقت آن است که برای محافظت از آن بروید.

بیش از شما

اینها بعضی از ردیاب های حیوان خانگی بودند که می توانید از آنها استفاده کنید تا بهترین دوست خود را در جایی امن ترین مکان خود نگه دارید. تمام محصولات ذکر شده در بالا برای بهترین کارایی به یک اتصال اینترنتی نیاز دارند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map