بچه ها را ایمن تر آنلاین نگه دارید.


فناوری بهترین چیزی است که امروز داریم. ما یک تلفن هوشمند در جیب خود داریم و تقریباً فوراً می توانیم به هر کسی وصل شویم. ما همچنین می توانیم بازی هایی را در این دستگاه انجام دهیم ، خودمان راجع به آخرین اتفاقات کشور به روز شویم ، روی تصاویر ما کلیک کرده و آن را برای دوستان و خانواده خود بفرستیم.

کودکان حتی مجذوب فناوری هستند زیرا این چیزها برای آنها کاملاً جدید است.

به عنوان یک بزرگسال ، شما می دانید که فناوری دارای جنبه های منفی نیز هست. اما فرزندان شما هنوز آن را نمی دانند. آنها ممکن است در معرض محتوای نامناسب سن قرار گیرند ، ناآگاهانه به کلاهبرداری های آنلاین بیفتند یا حتی به تصاویر خشن دسترسی پیدا کنند ، که ممکن است تأثیراتی روی مغز معصوم آنها بگذارد..

در چنین شرایطی چه کاری انجام می دهید?

یک گزینه این است که کودکان خود را از دسترسی به تلفن هوشمند یا هر نوع فناوری به طور کلی متوقف کنید. اما با این گزینه ، شما آزادی آنها را از دست می دهید. همچنین ، آنها دوستان خود را با استفاده از جدیدترین تلفن ها مشاهده می کردند ، بازی های جدیدترین بازی را انجام می دهند و همین را از شما می خواهند.

بنابراین ، اگر می خواهید به فرزندان خود دسترسی کافی به فناوری بدهید که فقط از قسمت های خوب آن استفاده کنند و موارد بد را رها کنند ، برنامه های کنترل والدین چیزی هستند که به شما کمک می کنند. برنامه های کنترل والدین برنامه های ساده تلفن هوشمند هستند که می توانید در دستگاه های خود نصب کنید. این برنامه ها محتوای خاصی را محدود می کنند تا بچه های شما در معرض آن قرار نگیرند.

اگر به دنبال کنترل کل شبکه خانگی هستید یا نمی خواهید از برنامه ها استفاده کنید و در عوض ، ممکن است راه حل فیلترگذاری محتوا / DNS را امتحان کنید.

کوستودیو

کوستودیو متولی اینترنت است.

کوستودیو

این کار سابقه کارهایی را که کودک شما در تلفن هوشمند خود انجام می دهد ، نگه می دارد. همچنین در صورتی که به دنبال چنین برنامه ای هستید ، در Kindle نیز کار می کند. علاوه بر این ، این برنامه دارای یک دکمه وحشت داخلی است که کودک شما می تواند در شرایطی که به کمک شما نیاز دارد از آن استفاده کند. از این رو می توانید آنرا یک برنامه دو منظوره بنامید.

FamiSafe

FamiSafe یک برنامه کنترل والدین کاملاً محبوب است زیرا این برنامه به شما امکان می دهد تاریخچه تلفن هوشمند فرزندتان را مرور کنید. می توانید بررسی کنید که تمام وب سایتهایی که بازدید کرده اند و چه مدت برای هریک از آنها هزینه کرده اند. یکی دیگر از ویژگی های مفید این برنامه این است که می توانید زمانی محدود کنید که فرزند شما از استفاده از تلفن محدود شده است.

فامیسافه

اگر نمی خواهید بچه های شما در ساعات خواب از تلفن او استفاده کنند ، فقط آن را در برنامه تنظیم کنید و خوب است که بروید.

پارس سگ

پارس سگ به شما اجازه می دهد تا بیش از 24 شبکه اجتماعی را بدون دخالت زیاد از طرف خود نظارت کنید. بیشتر اوقات والدین نگران این هستند که فرزندانشان به چه نوع شبکه های اجتماعی دسترسی پیدا کنند. برنامه دارای الگوریتم های داخلی است که نظارت بر فعالیت کودک را ادامه می دهد.

پارس سگ

برنامه وقتی سعی می کند به چیزی دسترسی پیدا کند که نباید انجام دهد ، هشدارهایی برای شما ارسال می کند.

OurPact

OurPact محتوا را که فرزند شما به آن دسترسی پیدا می کند فیلتر می کند. اگر می خواهید یک برنامه یا یک وب سایت را از طریق تلفن فرزندتان مسدود کنید ، می توانید سریع آن را تنظیم کنید. همچنین ، این برنامه دارای ویژگی ردیابی موقعیت مکانی است که شما را در مورد مکان فرزندتان به روز می کند.

اثر ما

علاوه بر این ، گزینه ای برای تنظیم میزان کمک هزینه زمان صفحه وجود دارد.

ESET

ESET وقتی می خواهید کنترل آنچه کودک شما از طریق اینترنت دسترسی دارد ، یک برنامه عالی است. به عنوان والدین ، ​​نمی توانید فرزند خود را از دسترسی به اینترنت متوقف کنید. اما آنچه شما می توانید انجام دهید این است که از رسیدن آنها به وب سایت های مناسب سن جلوگیری کنید.

اصل

ESET چنین وب سایتهایی را محدود می کند ، و همچنین در صورت مشاهده یک فعالیت خطرناک ، می توانید به فرزندانتان پیام اولویت بدهید.

نورتون خانواده برتر

نورتون یک برنامه است که می توانید بر روی چندین دستگاه با یک اشتراک نصب کنید. پس از گرفتن نورتون ، می توانید بی خیال باشید که کودک شما از تلفن هوشمند خود ، تلفن هوشمند خود ، تبلتی که گاهی اوقات در اتاق طراحی یا حتی رایانه شخصی وی فراموش می کنید استفاده می کند. می توانید کنترل وب سایت را در یک دستگاه تنظیم کنید ، و آن را در تمام دستگاه ها به اشتراک می گذارد. همچنین می توانید هشدارها را تنظیم کنید.

نورتون

اگر نمی خواهید کاملاً محدود شود اما می خواهید کودک شما وقت زیادی را در یک برنامه / وب سایت نگذارد ، این برنامه مفید است.

WebWatcher

WebWatcher همه موارد ، از جمله تماس ، برقراری و دریافتی ، متون ارسال شده و دریافتی ، استفاده از رسانه های اجتماعی ، فعالیت های GPS و موارد دیگر را تماشا می کند. حتی اگر فرزند شما متنی ارسال کرده و آن را حذف کرده باشد ، این برنامه می تواند شما را از آن مطلع کند.

وب ساز

می توانید با شناسایی یک فعالیت خطرناک ، از راه دور به برنامه وصل شوید و هشدار دریافت کنید.

NextDNS

با حدود 28 مکان سرور در سراسر جهان و یک تن از بررسی های خرابکار, NextDNS ممکن است گزینه ای باشد که به دنبال امنیت فرزند خود هستید. این کار با یک هدف جدی برای محافظت از کودک خود در برابر دسترسی غیرقانونی به محتوای بزرگسالان و سایر منابع مضر ساخته شده است.

به طور خلاصه ، کارهایی که NextDNS برای شما انجام می دهد آورده شده است:

 • وب سایتهایی را که ترویج پورنو ، خشونت یا نفرین است را مسدود می کند
 • امکان مسدود کردن وب سایتهای منتخب خود مانند Tinder یا Fortnite
 • تبلیغات نامناسب و منابع مضر و مخرب را مسدود می کند
 • از دسترسی شما به وب سایت های فیشینگ جلوگیری می کند
 • گزارش دقیق از رفتار اینترنت شما

برنامه قیمت گذاری آنها از 0.99 دلار در ماه شروع می شود پس از اینکه 300000 نمایش داده DNS را در یک ماه خسته کردید. این بدان معنی است که برای شروع کاملاً رایگان است.

AdGuard

مورد اعتماد شرکت هایی مانند Forbes ، USA Today و The Guardian است, AdGuard احتمالاً پیشرفته ترین مسدود کننده تبلیغات موجود در جهان است. و من فقط نمی گویم که ویژگی های آنها کاملاً برای آن صحبت می کنند. این کار عادت های گشت و گذار در وب را به عهده می گیرد و شما را از یک تن موارد ناگوار محافظت می کند.

برخی از بهترین ویژگی ها عبارتند از:

 • محافظت در برابر حملات نرم افزارهای مخرب و ترفندهای فیشینگ
 • تبلیغات مانند پنجره های بازشو و بنرها را برای همیشه مسدود می کند
 • با ایمن سازی داده های خود از حریم خصوصی شما محافظت می کند
 • فرزندان خود را از دسترسی به منابع نامناسب محدود می کند
 • بازدید از وب سایت هایی که مشکوک به نظر می رسند محدود می کند
 • افزونه کروم Google برای امنیت مرورگر

می توانید نرم افزارهای Android ، IOS ، Windows و Mac را بارگیری کنید.

ScreenTime

ScreenTime می تواند دوست خوب شما باشد اگر نگران هستید که فرزند شما وقت زیادی را صرف تلفن هوشمند خود می کند. نه تنها این برنامه زمان صرف شده توسط کودک در هر برنامه را به صورت جداگانه ردیابی می کند ، بلکه این قدرت را دارد که تمام فعالیت های تلفن هوشمند را در یک تلنگر متوقف کند.

ساعت گذشته

یکی از ویژگی های خارق العاده این برنامه این است که می توانید برای فرزند خود وظیفه تعیین کنید و بعد از مدتی صفحه نمایش اضافی به وی پاداش دهید. این روش بسیار خوبی خواهد بود تا بتوانید بدون اینکه حواس او را پرت کند ، تکالیف خود را تمام کند و سپس به او اجازه دهد تا دور دیگری از بازی مورد علاقه خود را بازی کند.

MinorMonitor

MinorMonitor دارای ویژگی های داخلی برای محافظت از فرزند شما در دسترسی به مطالب ناپسند است. اگر وقت زیادی برای دستیابی ندارید که به چه وب سایت ها یا برنامه هایی که فرزند شما نباید دسترسی داشته باشد ، فکر کنید ، می توانید این برنامه را بگیرید و به برنامه اجازه دهید کار را انجام دهد.

مینورونیتور

MinorMonitor همچنین از انواع سایه بان سایبری محافظت می کند.

طبقه بندی

طبقه بندی بهترین نیاز برای شرط شما در صورت نیاز به مکانیسمی است که برنامه های خاصی را از تلفن فرزند شما به طور کامل مسدود نمی کند اما می تواند کنترل کند چه مدت می توانند از آن برنامه ها استفاده کنند. به عنوان مثال ، شما مایل نیستید که فرزند شما وقت زیادی را در فیس بوک بگذراند. با استفاده از این برنامه ، می توانید در زمان واقعی به مکان فرزندتان دسترسی پیدا کنید.

طبقه بندی

همچنین ، از چهار روز گذشته می توانید به مکان کودک دسترسی پیدا کنید. این برنامه برای والدینی که نمی خواهند فعالیت روزانه فرزند خود را بررسی کنند اما می خواهند این کار را هر 3-4 روز انجام دهند ، این برنامه عالی است..

نتیجه

هنگام انتخاب برنامه صحیح کنترل والدین ، ​​اطمینان حاصل کنید که برنامه را به خوبی درک کرده اید. برخی از برنامه ها در نسخه های وب سایت بهتر عمل می کنند در حالی که دیگر در تلفن ها بهتر کار می کنند. به خاطر داشته باشید که چگونه می توانید به کنترل ها دسترسی پیدا کنید. همچنین ، اطلاعات ورود به سیستم را از فرزندان خود مخفی نگه دارید. ممکن است در مورد آنها به عنوان بچه ها فکر کنید ، اما این روزها نوجوانان باهوش هستند. همچنین ، برنامه کنترل والدین را که مرتباً انتخاب می کنید ، به روز کنید تا از آخرین به روزرسانی های برنامه آگاه باشید.

اگر از Android استفاده می کنید ، ممکن است برای محافظت بیشتر از آنتی ویروس نیز استفاده کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me