این اتفاق می افتد .. گاهی اوقات شما نیاز به بازیابی اطلاعات مهم از دستگاه های تلفن همراه یا رایانه لوحی خود دارید.


بسیاری از افراد شروع به ذخیره سازی پرونده های اساسی در تلفن های همراه خود کرده اند زیرا تقریباً در هر شرایطی می توانند دسترسی آسان به داده ها را در حال حرکت یا امروزه داشته باشند..

ناگفته پیداست؛ شما می توانید به راحتی به ایمیل های خود دسترسی پیدا کنید ، تصاویر را به اشتراک بگذارید ، یک سند را ویرایش و به اشتراک بگذارید ، صورتحساب پرداخت کنید و موارد بسیاری را با یک لمس بر روی تلفن همراه خود داشته باشید. به طور کلی ، تمام داده های شخصی و مهم شما در تلفن ذخیره شده ایمن است به جز موارد نادری مانند از دست دادن تلفن ، پاک کردن حافظه ، فرار از زندان اشتباه یا شاید یک ویروس.

بعد چه اتفاقی می افتد?

شما از نظر فنی تمام اطلاعات ذخیره شده ، عکس ها ، فیلم ها ، موسیقی ، اسناد و غیره را در کسری از ثانیه از دست می دهید. بنابراین ، همیشه توصیه می شود که از نسخه پشتیبان تهیه کنید. اما ، اگر تهیه نسخه پشتیبان فاقد فایده باشد ، چه می شود?

یکی از گزینه های امن ، داشتن یک ابزار بازیابی اطلاعات قابل اعتماد است. این یکی از ساده ترین و راحت ترین روش هایی است که لوبیای طلایی را در مواقع بحران می ریزد. نرم افزار بازیابی اطلاعات به شما کمک می کند تا به راحتی داده های پاک شده / گمشده / حذف شده از تلفن خود را استخراج کنید. اگر در مورد داده های خود بسیار مشخص هستید ، این مقاله برای شما مناسب است!

با این وجود ، شما باید ضمن انتخاب نرم افزار مناسب بازیابی اطلاعات ، موارد زیر را بررسی کنید-

 • از قابلیت اطمینان نرم افزار اطمینان حاصل کنید.
 • این باید یک رابط کاربری آسان و بصری داشته باشد.
 • سازگاری نرم افزار را با iPad و دستگاه iPhone موجود خود بررسی کنید.
 • تیم پشتیبانی نرم افزار باید به اندازه کافی کوشا باشد تا به تمام سوالات شما پاسخ دهد.
 • نکته مهم این است که این نرم افزار باید پایه و اساس باشد و باید بتواند بدترین دستمال مرطوب داده ها را برطرف کند.

با یادآوری تمام نکات فوق ، ما امروز تعدادی از بهترین نرم افزارهای بازیابی اطلاعات را که در بازار موجود است ، دستکاری کرده ایم.

تنورشاره

کاربران امتیاز داده اند تنورشاره به عنوان بهترین نرم افزار برای بازیابی اطلاعات این امر به شما در بازیابی داده های پس انداز سریعتر از سایر نرم افزارهای موجود در آنجا کمک می کند. نکته بسیار جالب این است که شما حتی اگر گرفتار اشتباهات زیر نشده اید نیز تحت پوشش قرار می گیرید:

 • صفحه های شکسته
 • فرار از زندان
 • آسیب آب
 • گیر کرده & تلفن های قفل شده
 • خرابی سیستم
 • حملات ویروس
 • تلفن های دزدیده شده

این نرم افزار سه حالت بازیابی اطلاعات را از طریق پشتیبان گیری از iCloud ، از طریق نسخه پشتیبان تهیه iTunes یا از نسخه پشتیبان تهیه دستگاه iOS ارائه می دهد. بهترین بخش این است که با اکثر دستگاه های iOS سازگار است و همچنین گزینه ای برای بازیابی اطلاعات انتخابی دارد.

Wondershare

این نرم افزار نسبت به مخاطبی که دارد از آن متنوع تر است. در مقایسه با Tenorshare ، که مخصوص دستگاه های iOS است ، برای Windows ، iOS ، Mac و Android در دسترس است.

بازیابی اطلاعات به آسانی اتصال تلفن شما ، اسکن کردن آن و کلیک بر روی “بازیابی اطلاعات” است. این نسخه همچنین به کاربران نسخه رایگان ارائه می دهد که می توانید از آن استفاده کنید اما با ویژگی های محدود.

رابط کاربری آن براق ، دلپذیر است و از ناوبری آسان برخوردار است تا هرکسی بتواند از آن استفاده کند.

مشکلی دارید؟ دانلود Wondershare.

سهولت

این نرم افزار در هنگام بازیابی اطلاعات از ویژگی های زیادی برخوردار است. در مرحله اول ، این گزینه برای بازیابی داده های نامحدود از چندین دستگاه iOS فراهم می کند. این بدان معنی است که این نرم افزار تنها کلید تمام قفل هایی است که شما را از استفاده از دستگاه خود دور نگه داشته است.

همچنین بازیابی داده ها از دستگاه ها و دستگاه های غیر پاسخگو با مشکلات عملیاتی را ارائه می دهد. سهولت همچنین با نسخه مایکروسافت فروشگاه iTunes سازگار است. علاوه بر این ، آنها به روز رسانی منظم و رفع اشکال برای حفظ عملکرد تا علامت.

بازیابی اندروید

هرگز یک کتاب را با پوشش آن و نه این نرم افزار داوری نکنید. اگرچه این اسم نشان می دهد بازیابی اندروید, این یک کار بسیار مناسب و مناسب برای دستگاه های iOS است که کاربران در پورتال های مختلف درباره آنها صحبت کرده اند.

این کار یک گام سریع و سر راست برای بازیابی اطلاعات از تلفن شما ارائه می دهد. نکته جالب اینجاست که آموزش های گام به گام ساده نیز دارد که در صورت گیر بودن می توانید آنها را دنبال کنید. رابط کاربری نیز صاف و گرافیکی است.

فونپاو

در کنار داده های بازیابی تلفن ، این نرم افزار همچنین بازیابی اطلاعات برنامه رسانه های اجتماعی را ارائه می دهد که برخی از شرکت های نرم افزاری آن را از دست ندهند. همچنین امکان بازیابی داده ها در صورت تلفن های مسروقه به همراه خطاهای سیستم ، آسیب در آب یا سیستم ، دستگاه حذف شده به طور تصادفی ، تنظیم مجدد کارخانه یا در صورت رمزهای عبور فراموش شده فراهم می شود..

می توانید داده ها را از iTunes ، iCloud یا دستگاه خود به طور مستقیم بازیابی کنید. فونپاو همچنین جالب است گزینه های بازیابی اطلاعات پشتیبان ، بازیابی و بازیابی سیستم iOS را نیز ارائه می دهد.

استخراج پشتیبان آیفون

این نرم افزار به صراحت در مخاطبان iOS ارائه می دهد. این به شما کمک می کند تا کلیه پرونده های از دست رفته خود را به همراه رمز عبور صفحه نمایش بازیابی کنید ، که باعث می شود شما از نرم افزار بازیابی داده استفاده کنید.

همچنین این کار یک کار عالی برای بازیابی داده های فاسد نیز می کند. این بسیار مهم است زیرا بارها ممکن است حتی نمی دانیم کدام داده فاسد شده است. این حتی از داده های رمزگذاری شده و تهیه نسخه پشتیبان از آیفون شما پرده برمی دارد. نه تنها این ، بلکه می توانید تاریخچه مرورگرها و نشانک های حذف شده Safari را بازیابی کنید.

درباره آن بیشتر بدانید اینجا.

بازیابی آیفون

بدون شک ، نسخه حرفه ای از بازیابی آیفون دارای ویژگی های پیشرفته است اما در مقایسه با سایر نرم افزارهای نسخه رایگان موجود در بازار ، این ابزار تعداد بیشتری برای ارائه در لیست خود دارد.

به شما کمک می کند تا سابقه تماس ، پرونده های رسانه ای ، یادآوری ها ، لیست تماس ها ، آهنگ ها ، ضبط ها ، پیام های WhatsApp ، نشانک های Safari ، و غیره را استخراج کنید. مانند بیشتر نرم افزارها ، می توانید داده ها را در سه مرحله ساده بازیابی کنید..

در مسیر

در مسیر دارای رابط بصری و آسان برای استفاده است که باعث خوشحالی هزاران کاربر شده است. این به شما کمک می کند تا داده های گمشده یا حذف شده را بازیابی کنید ، داده ها را از پرونده های پشتیبان تهیه کنید ، از چندین دستگاه پشتیبانی کنید ، و برای IOS و ویندوز در دسترس است.

می توانید از این مزایا در نسخه Free نیز استفاده کنید. این دو نوع برنامه دارد – خانه و تکنسین. در حالی که طرح خانه برای افراد غیرمجاز مناسب است ، طرح تکنسین برای متخصصان فناوری اطلاعات است.

سنكیوس

سنكیوس یکی از دوستانه ترین نسخه های حرفه ای موجود در بازار را دارد. این نرم افزار به طور عمده در اسناد ، تصاویر ، فیلم ها ، موسیقی ، ایمیل ، بایگانی و غیره ، داده های از دست رفته ، آسیب آب و تنظیم مجدد کارخانه به شما کمک می کند. این نرم افزار اساسی در مقایسه با برخی از پیشرفته های ذکر شده در بالا است ، اما هنوز هم در کار خود بسیار کارآمد است.

این قلب با رابط کاربری آسان و کارمندان قابل اعتماد خود موفق به کسب قلب شده است.

نتیجه

امیدوارم ابزارهای بازیابی داده های فوق به شما در تهیه نسخه پشتیبان از داده های شما کمک کرده و در آینده از بروز هرگونه مشکلی جلوگیری کنید. داشتن نرم افزار بازیابی اطلاعات نه تنها به شما در کارهای شخصی بلکه به لحاظ حرفه ای نیز کمک می کند ، بنابراین حتما از آنها استفاده کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me