سرور پروکسی پریمیوم برای عملکرد بهتر و حفظ حریم خصوصی

با پر شدن اینترنت که شکارچیان زیادی منتظر سقوط طعمه در دام آنها هستند ، ظهور سرورهای پروکسی تقریباً برخی از عقل را خریده است.


گذشته از محافظت در برابر مجرمان سایبری ، سرورهای پروکسی به شما کمک می کنند بدون نگرانی ، به کتابخانه ای با محتوای بدون محدودیت دسترسی داشته باشید. شما همچنین می توانید از حریم شخصی خود لذت ببرید – احساسات مختلط?

اکثر مردم معتقدند که حریم خصوصی مسئله ای است که مربوط به پراکسی ها است ، و آنها نیز درست فکر می کنند که این موضوع را هم فکر کنند. اما ، (بله ، اما وجود دارد) ، این مسئله فقط در مواردی که از پراکسی های رایگان استفاده می کنید قابل استفاده است.

پروکسی های رایگان اکثراً پرخطر هستند زیرا کار زیادی برای ایمن سازی آنها نمی شود. بنابراین اگر در سرور پروکسی هستید و هنوز هم از حریم خصوصی مورد انتظار برخوردار هستید ، تعجب نکنید. دلیل؟ شما ممکن است از همان پروکسی رایگان استفاده کنید که هکر شماست – کاملاً طعنه آمیز!

پس راه حل چیست?

پاسخ کوتاه این است – پروکسی های حق بیمه را امتحان کنید. قبل از اینکه مجروح شوید ، به این موضوع توجه کنید.

یک پروکسی سرور چیست?

یک سرور پروکسی به سادگی واسطه ای بین مشتری و سایر سرورها است. این “واسطه” در اصل برای دریافت درخواست مشتریانی که به دنبال منابع سرورهای دیگر هستند ، زندگی می کند.

به عنوان مثال ، هنگامی که مشتری به سرور پروکسی متصل می شود ، درخواست نوعی خدمات مانند پرونده ، اتصال یا منابع دیگر موجود از یک سرور دیگر را می دهد. به نوبه خود ، سرور پروکسی این درخواست را تجزیه و تحلیل می کند ، و راهی برای ساده سازی و کنترل پیچیدگی آن پیدا می کند.

همچنین می توانید سرور پروکسی را به عنوان یک پل تصور کنید و شما را از جایی که در آن هستید به مکانی که می خواهید در آنجا قرار بگیرید. بیشتر اوقات ، وقتی این دروازه مورد بحث قرار می گیرد ، دقیقاً همان توصیف می شود – یک دروازه یا یک اتوبوس. حقیقت این است که فقط یک سرور پروکسی بیشتر از این است.

در حالی که سرور پروکسی یک واسطه است ، به عنوان یک فایروال و فیلتر وب نیز عمل می کند. اگر برای سرعت بخشیدن به درخواستهای رایج به اتصالات شبکه مشترک و داده های ذخیره شده نیاز دارید ، خیلی دور به نظر نرسید.

همچنین ممکن است در داده های ارسال شده شما تغییرات جزئی ایجاد کند اما اطلاعات درخواستی شما را به دست می آورد. یک سرور پروکسی همچنین می تواند آدرس IP شما را تغییر دهد ، بنابراین وب سرور می تواند به فکر کردن در کجای جهان باشد.!

و …

بهترین چیز در مورد سرور پروکسی این است که آرامش را از کل دیوانگی اینترنت فراهم می کند. با وجود هکرها و مهاجمین روی پرولاگ ، این ماده بسیار لازم است.

اگرچه بسیاری از مردم در مورد استفاده از سرور پروکسی یا VPN دچار سردرگمی می شوند ، با خواندن مطالب دیگر ، این سردرگمی از بین می رود..

چرا سرور پروکسی را انتخاب می کنید?

استفاده از سرور پروکسی قدرت زیادی دارد ، اگرچه هنوز مردم معتقدند VPN بهتر است. همانطور که قبلاً گفته شد ، چیزی بیشتر از اتصال مستقیم به مقصد به اینترنت در اینترنت وجود دارد. در اینجا دلایلی وجود دارد که باید سرور پروکسی را انتخاب کنید.

محافظت از حریم خصوصی

استفاده از سرور پروکسی به شما در محافظت از حین گشت و گذار در وب – حتی قسمتهای مخفی آن – کمک می کند. بیشتر افراد از سرورهای پروکسی استفاده می کنند تا به صورت خصوصی در اینترنت گشت و گذار کنند. با امکان تغییر / پنهان کردن آدرس های IP ، هویت و اطلاعات شخصی شما خصوصی هستند. این بدان معنی است که سرور مقصد از دانستن اینکه چه کسی درخواست اصلی را انجام داده است رد شده است.

شاید تعجب کنید که چگونه این کار می کند?

سرور پروکسی به طور معمول آدرس IP خاص خود را دارد. بنابراین وقتی از آن برای اتصال به وب سایت استفاده می کنید ، فقط آدرس IP پروکسی و نه آدرس IP شما را مشاهده می کند.

دسترسی به محتوای محدود شده

نکته مفید دیگر در مورد سرور پروکسی توانایی آن برای جابجایی شما با محتوای محدود مبتنی بر مکان و دسترسی به وب سایتهای مسدود شده است.

استفاده از آن بسیار آسان است ، کافی است آن را روشن کنید و آن هم همینطور است. تنها نکته این است که شما باید از یک سرور پروکسی که در مکان مناسبی است اطمینان داشته باشید. به عنوان مثال ، اگر شما در انگلستان مستقر هستید و سعی در دسترسی به محتوای ویدیویی دارید که در کشور شما مسدود شده است ، اما در ایالات متحده قابل دسترسی است ، باید یک سرور پروکسی مستقر در ایالات متحده استفاده کنید.

عملکرد بهبود یافته

یکی از ویژگی های شما همیشه می توانید اعتماد به هر سرور پروکسی بهتر و بهتر عملکرد شبکه است. سرورهای پروکسی می توانند محتوای سایت را ذخیره کنند.

به معنای هر بار که به یک وب سایت وارد شوید ، سرور پروکسی اطلاعات آن وب سایت را ذخیره می کند. پس از بازدیدهای بعدی به آن وب سایت ، سرور پروکسی بررسی می کند که آیا جدیدترین نسخه سایت است یا خیر ، و سپس نسخه ذخیره شده را برای شما ارسال می کند.

به عنوان مثال ، وقتی صدها کاربر همزمان از همان سرور پروکسی به وب سایت وارد می شوند ، سرور فقط یک درخواست را به سایت ارسال می کند تا اینکه محتوا اصلاح شود. این فرایند به سرور پروکسی کمک می کند تا سریعتر محتوا را ارائه دهد.

چرا حق بیمه پروکسی?

سرور پریمیوم سرور پروکسی سریع ، قابل اعتماد و کاملاً ناشناس است. آنها پایدار ، ایمن و ناشناس هستند. برخلاف سرورهای پروکسی رایگان ، که با خطرات زیادی مواجه هستند ، پروکسی های حق بیمه از نظر کارایی بسیار مطمئن تر و کارآمد تر هستند.

استفاده از سرور پروکسی حق بیمه شما را از مشکلات عبور لیست کامل یک سرور پروکسی عمومی نجات می دهد. با داشتن یک پروکسی حق بیمه ، کنترل احراز هویت آن را خواهید داشت ، به علاوه می توانید راحت استراحت کنید.

نکته دیگر برخلاف سرورهای پروکسی رایگان است. این سرورهای پریمیوم خراب یا خاموش نمی شوند. نیازی نیست که نگران قطع ارتباط باشید.

دلیل?

سرورها توسط شرکتهای معتبری اداره می شوند و توسط متخصصان پیکربندی و پشتیبانی می شوند. بنابراین هیچ نگرانی در اینجا نیست!

امیدوارم تاکنون ایده ای در مورد مزایای پروکسی داشته باشید. بیایید راه حل های پروکسی حق بیمه زیر را بررسی کنیم.

پروکسی هوشمند

در بیش از 195 مکان در سرتاسر جهان به کل استخر IP های مسکونی 10M + چرخان دسترسی پیدا کرده و آزادانه با آنها خراش دهید Smartproxy. آنها همچنین انواع سادگی ها مانند جلسات چرخان ، IP های مسکونی تصادفی ، هدف قرار دادن موقعیت جغرافیایی ، جلسات چسبنده ، روتاتور پروکسی خودکار و موارد دیگر را ارائه می دهند.

مخفی کردن IP من

مخفی کردن IP من یکی از سرورهای معتبر پروکسی معتبر است. از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار است و بیش از 75 سرور در 22+ کشور دارد.

شما می توانید از اتصالات رمزگذاری شده داخلی برای دور زدن هر فایروال استفاده کنید و در هر زمان به هر وب سایت دسترسی پیدا کنید. مخفی کردن IP من سریع و پایدار است. با ثبات تر از پروکسی رایگان و 13 برابر سریعتر از VPN! نکته دیگر این است که می توانید از آن در هر دستگاه خود (ویندوز ، مک ، اندروید و لینوکس) استفاده کنید. به این معنی که دستگاههای شما می توانند از همان مجوز استفاده کنند زیرا هیچ محدودیتی برای انتقال داده وجود ندارد.

پروکسی آهک

با پروکسی آهک, شما می توانید از عملکرد و عملکرد شبکه بالا لذت ببرید. کنترل پنل کاملاً خودکار باعث می شود تا بتوانید از طریق آن به راحتی حرکت کنید.

پروکسی حق بیمه

علاوه بر این ، می توانید آدرس IP خود را در هر زمان که بخواهید تغییر دهید. به علاوه ، باید 25 IP را برای تأیید اعتبار برای استفاده از پروکسی اضافه کنید.

پروکسی های آهک امکان تأیید هویت مبتنی بر IP و نام کاربری را می دهد و شما از یک IP اختصاصی لذت می برید. یعنی هیچ کس آدرس شما را با شما به اشتراک نمی گذارد!

پروکسی-فروشنده

پروکسی-فروشنده قابلیت کارایی فنی معتبر پروکسی را به شما می دهد. تمام پروکسی های ارائه شده در هنگام عملکرد و ثبات بسیار قابل اعتماد تلقی می شوند.

شما گزینه ای برای خرید پروکسی IPv4 یا IPv6 دارید.

اکسیاب

اکسیاب به شما امکان دسترسی فوری به پراکسی های مسکونی که به طور مداوم نگهداری می شوند را می دهد. شما می توانید 100٪ ناشناس بودن در وب ، با خراشیدن صاف و مؤثر مانند انسان لذت ببرید.

Oxylabs دارای بیش از 30 میلیون IP IP در سراسر جهان است و می تواند یک انتخاب عالی برای کاربر خانگی و همچنین مشاغل زیر باشد..

 • هوش قیمت گذاری
 • نظارت بر جستجوگرها
 • ارسال و محافظت از طریق ایمیل
 • تحقیقات بازار
 • تأیید آگهی
 • جمع آوری داده ها
 • خزنده

IP های تقریباً در همه کشورها از جمله چین در دسترس هستند.

خالص

وب را با خالص و هرگز مسدود نشود. این سیستمی به شما می دهد تا از شناسایی یک نقشه بردار در IP خود اطمینان حاصل کنید. می توانید با استفاده از این شناسه منحصر به فرد ، آدرس IP استاتیک خود را تعریف کنید.

همچنین ، سرور در هر جلسه مرورگر ، IP اختصاصی را ارائه می دهد که می تواند در هر مرورگر ادغام شود. همراه با دسترسی به داشبورد ، تمام آمارهای استفاده شما در زمان نزدیک برای بازیابی از طریق یک API ساده در دسترس واقع می شود..

Geosurf

GeoSurf IP های مسکونی مبتنی بر شبکه P2P است. این بدان معناست که می توانید با دسترسی به استخر بیش از 2 میلیون IP بدون قفل ، وب را برداشت کنید.

با استفاده از API چرخش IP داخلی ، می توانید از وسعت بالایی برخوردار شوید & فعالیت های سطح بالا کارآفرینی همچنین می توانید درخواست های موازی نامحدود را از طریق میلیون ها آی پی کار 100٪ تأیید شده ارسال کنید. GeoSurf همچنین آمار دقیق استفاده از حساب خود را در اختیار شما قرار می دهد. به شما امکان می دهد روند جمع آوری داده های خود را نظارت و بهینه کنید.

نتیجه

پروکسی پریمیوم نسبت به VPN کمی گران است اما با توجه به مزایای آن ، کاملا ارزش آن را دارید! امیدوارم راه حل فوق ذکر شده به شما کمک کند تا یکی از موارد مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map