در دنیای امروز ، همه انتظار دسترسی سریع به اطلاعات را دارند.


و برای دستیابی به آن ، بسیاری از آنها مایل به شماره گیری و تماس تلفنی نیستند. آنها انتظار دارند که جواب را بلافاصله پیدا کنند ، به همین دلیل به پایگاه دانش نیاز دارید.

یک پایگاه دانش که به کمک ویکی ایجاد شده است می تواند رضایت مشتری را افزایش داده و همچنین به تیم شما کمک کند تا محتوای اصلی را بهتر سازماندهی کند.

برای کسانی از شما که نمی دانید “ویکی” چیست ، این یک برنامه / وب سایت سرور است که به کاربران کمک می کند تا به طور مؤثر همکاری و ساخت محتوا را انجام دهند. درست مانند نحوه ساخت ویکی پدیا ، شما نیز می توانید یک مشابه مشابه اما برای اهداف تجاری خود بسازید.

می توانید به سکوی ویکی میزبان (SaaS) یا یک میزبان خود مراجعه کنید ، اما من اولی را ترجیح می دهم. به همین دلیل.

استرس در مورد تنظیم موارد نیست

اگر تاکنون چیزی را از صفر زمین تنظیم کرده باشید ، می دانید کار سختی را که می گیرد. با یک راه حل ویکی خود میزبان ، باید راه خود را برای تنظیم درست همه چیز بفهمید. در حالی که ، از طرف دیگر ، راه حل میزبانی شده با همه آنچه شما نیاز دارید از قبل ساخته شده است ، بنابراین چیزی برای تنظیم آن وجود ندارد..

موجب صرفه جویی در وقت و انرژی می شود

این یک واقعیت واضح است که ساختن چیزی از ابتدا به زمان بیشتری طول می کشد تا اینکه آن را درست جلوی صفحه قرار دهید. با یک راه حل میزبانی شده ، می توانید بخش تنظیم و نگهداری وقت گیر را کنار بگذارید و مستقیماً به آنچه مهم است پرش کنید – با استفاده از سیستم عامل.

نکته روشن تر این است که شما می توانید از اوقات فراغت برای انجام کاری مثمر ثمر برای تجارت خود استفاده کنید.

به روزرسانی های جدید و رفع اشکال

با یک راه حل ویکی خود میزبان ، در صورت وجود باید مراقب بروزرسانی و رفع اشکال خود باشید. از طرف دیگر ، راه حل میزبانی شده از همه این موارد مراقبت می کند. تنها کاری که انجام می دهید اینست که از سیستم عامل استفاده کنید و شاید مواردی را کمی در اینجا و آنجا ببندید تا بهتر با سبک تجاری خود مطابقت داشته باشید. خودشه.

DokuWiki توسط کاماترا

کاماترا با ارائه بسیار کاملاً سخاوتمندانه است DokuWiki برای یک محاکمه رایگان 30 روزه. این یک پلت فرم ویکی است که به زبان پی اچ پی نوشته شده است و به شما امکان می دهد بدون پایگاه داده مستقر شوید. این نرم افزار منبع باز روی پرونده های متنی ساده کار می کند ، و من می گویم نحو آن کاملاً مشابه آنچه است مدیاویکی استفاده می کند ، که بسیار عالی است.

من استفاده کرده ام dokuwiki نزدیک به یک دهه برای بیشتر شخصی من & مستندات حرفه ای نیاز دارد. من در گذشته پولی به آن اهدا کرده ام.

دیروز اولین روابط عمومی خود را به پروژه ارسال کردم. امیدوارم اول از همه احساسات بسیار خوبی برای پس دادن شما می کند!# هکتاربرفست #php

– SyntaxSeed (Sherri W) (SyntaxSeed) 3 اکتبر 2019

پس از پایان دوره آزمایشی رایگان ، بسته به نیاز خود می توانید طرح پرداختی را انتخاب کنید.

ویکی ویو

اگر نیازهای بسیار خاص و خاصی برای تیم خود دارید ، پس ویکی ویو برای آن عالی است این باعث می شود مدیریت دانش برای تیم ها به معنای واقعی کلمه یک نسیم باشد. این امکان را به شما می دهد تا مکانها و صفحات کاری بسازید ، وظایف خاصی را به کاربران اختصاص دهید و حتی پورتال را به نیازهای خود تغییر دهید.

در کل ، شما می توانید یک پایگاه دانش ایجاد کنید ، محتوای خود را به خوبی ایمن نگه دارید ، مطابقت با نام تجاری خود داشته باشید و از ویرایشگر قوی آنها برای ایجاد محتوا و ابزارک های مختلف با سهولت استفاده کنید.

SiteGround

SiteGround به طور مداوم یک منبع میزبانی قابل اعتماد برای بازاریابان و صاحبان مشاغل در سراسر جهان بوده است و با داشتن هاست ویکی آنها ، به سختی نمی توانید اشتباه کنید. همانطور که وب سایت آنها بیان می کند ، برای عملکرد برتر با دقت طراحی شده است.

مهم نیست که از هر بستر ویکی استفاده کنید ، می توانید مطمئن باشید SiteGround می تواند بار را با سهولت اداره کند.

A2Hosting

یکی دیگر از ارائه دهنده هاست بسیار مشهور است, A2Hosting راه حل ویکی ، می تواند به شما در شکل گیری بستر ویکی انتخابی شما ، مانند MediaWiki ، DokuWiki یا TikiWiki کمک کند. این ارائه دهنده هاستینگ به دلیل سرورهای سریع سریع شناخته شده است زیرا آنها می دانند که حتی تاخیر دوم در بارگذاری می تواند بر نرخ جستن شما تأثیر بگذارد.

همچنین ، در مقایسه با سایر ارائه دهندگان میزبانی که در آنجا هستند ، بسیار مناسب هستند. قطعاً ارزش بررسی دارد.

XWiki

با XWiki میزبانی ابر ، دیگر لازم نیست نگران میزبانی ، ارتقاء ، تعمیر و نگهداری و پشتیبان گیری باشید. همه این موارد توسط آنها مراقبت می شود. می توانید با کوچکترین برنامه آنها شروع به کار کرده و در صورت بالاتر شدن شرایط ، به روز رسانی کنید.

این منبع آزاد است و دارای ویژگی هایی مانند:

 • نظارت 24/7
 • پشتیبان گیری به موقع
 • بدون قفل ابر
 • امکان ایجاد برنامه های شخصی برای نیازهای شما
 • می تواند میلیون ها صفحه را اداره کند
 • پشتیبانی متخصص

ما بندرت مشکلی با خود نداریم xwikiorg سایت – و وقتی این کار را می کنیم ، معمولاً خطای کاربر (سرفه… سرفه… massonpj) اما وقتی سؤال داریم یا به کمک نیاز داریم ، خدمه در آنجا حضور دارند XWiki همیشه با یک پاسخ ، در راه حل کامل و با پرسنل ما صبور باشید. متشکرم!

– OpenSourceInitiative (OpenSourceOrg) 11 فوریه 2020

XWiki توسط برخی از نام های بزرگ مانند Amazon استفاده می شود.

نوکلینو

اگر تأکید زیادی بر بهره وری می کنید ، پس نوکلینو ممکن است فقط کسی باشد که به دنبال آن هستید. ویکی شرکت آنها دسترسی به اسناد و اطلاعات در یک بستر را بسیار آسان و امکان پذیر می کند.

مانند هر پلت فرم ویکی دیگر ، نوکلینو با استفاده از پیوندهای داخلی به ارتباط دانش بین اعضای تیم کمک می کند. این راه بهتر از داشتن پوشه ها ، پرونده ها یا اسناد جداگانه در اطراف است.

همچنین با کمک خوشه هایی که به عنوان برچسب های سلسله مراتبی نیز شناخته می شوند می توانید همان صفحه را در نمایش داده های جستجوی مختلف نمایش دهید تا پیدا کردن آنها راحت تر شود. این راه حل به طور کلی سریع است و باعث می شود همکاری یک نسیم کامل باشد.

تلاقی

اطلس تلاقی می تواند برای ایجاد کار تیمی و همکاری مؤثر ضروری باشد. با استفاده از آن ، شما می توانید یک پایگاه دانش بسیار ساده ایجاد کنید تا تیم شما پاسخ های خود را در زیر یک سقف واحد پیدا کند. جدای از آن ، می توانید یادداشت های جلسات ، برنامه های پروژه ایجاد کرده و فضای کاری کاملاً کاربردی خود را ایجاد کنید.

در عوض ، تیم شما می تواند اعلامیه کند و از همه بازخورد دریافت کند. این به اعتبار ایده ها و مفاهیم ارزشمند کمک می کند. نکته ای که من بیشتر از این سرویس را دوست دارم این است که تقریباً برای هر منظور دارای قالبهایی است. نیازی به نوشتن و به اشتراک گذاری چیزی از ابتدا نیست. فقط از قالب ها استفاده کنید ، جزئیات خود را پر کنید و خوب است که بروید.

تلاقی بیش از 40،000 مشتری استفاده می شود ، که شامل امثال آئودی نیز می شود, حباب, و مخلوط کنید.

مفهوم ویکی

سازگار با مک ، ویندوز ، موبایل و وب, مفهوم ویکی گزینه عالی دیگر برای تیم ها و افراد است. از اسناد ، یادداشت ها ، اهداف یا شیوه های شرکت ، می توانید همه موارد را برای دسترسی آسان ذخیره کنید.

با ویرایشگر کشیدن و رها کردن آنها ، می توانید فوراً فایل ها ، چندرسانه ای و موارد دیگر اضافه کنید. این سرویس برای همه و همه مناسب است زیرا شما حتی به یک بیت دانش فنی نیاز ندارید. و همین مورد در مورد بخش همکاری آنها وجود دارد. می توانید نظرات اضافه کنید ، به اعضا ذکر کنید ، پرونده ها را به اشتراک بگذارید و حتی همه را برای بحث در مورد جزئیات مهم جمع کنید.

امکان جاسازی بیش از 50 برنامه مختلف ، آن را در بالای گیلاس قرار می دهد.

پاپیرس

سرویس دیگری که ویرایشگر drag and drop را ارائه می دهد, پاپیرس یکی از موارد ضرب و شتم در این لیست سخت است. این عاقلانه است که بگوییم ویژگی های آنها به دقت ساخته شده است تا در برابر سایر سرویس ها تعظیم نکنند ، زیرا آنها به معنای واقعی کلمه همه چیز را که می خواهید جستجو کنید.

می توانید یادداشت ها ، پرونده ها ، اسناد ، فرم ها و سایر عناصر را به اعضای خود بکشید و رها کنید. در پایان روز می توانید گزارش های یکپارچه را مشاهده کرده و گردش کار خود را تحلیل کنید.

ویژگی جستجوی آنها یک ابزار مفید برای پیدا کردن فایلهای شما در کجاست و در هر زمان معینی به آنها دسترسی دارید. به طور کلی ، بیش از حد بیش از حد وجود دارد ، و می توانید با آزمایش 15 روزه رایگان آنها را امتحان کنید.

پاسخ داده شده است

یک سیستم مدیریت همه جانبه دانش, پاسخ داده شده است می رود به نام آنها این به تمام سوالات شما با خدمات آنها پاسخ می دهد. می توانید نیروی جامعه ، ویکی ، س داشته باشید & یک بخش ، و گردش کار همه در یک سیستم واحد پخش می شوند. و بهترین قسمت؟ شما می توانید همه آنها را با یک قیمت مقرون به صرفه دریافت کنید.

برای خلاصه کردن آن ، می توانید دانش ، سؤال ها و پاسخ های میزبان را به اشتراک بگذارید ، اطلاعات جدید و جدیدی را ایجاد کنید و در نهایت با کمک هوش مصنوعی آنها یک ساعت وقت صرفه جویی کنید.

قبل از انجام برنامه پرداخت شده خود ، می توانید از آزمایش رایگان آنها استفاده کنید.

با دقت

با امکان ادغام با Slack, با دقت همکاری در استروئیدها قرار می دهد. ویژگی جستجوی سریع آنها به شما امکان می دهد در هنگام مکالمه یا حتی در هنگام پاسخ دادن به بلیط ، چیزهای دلخواه خود را پیدا کنید ، مدت زمان زیادی را برای شما صرفه جویی می کنید.

برخی از ویژگی های دیگر عبارتند از:

 • امکان یادآوری قبل از پرسیدن هر سؤالی به هم تیمی های خود با استفاده از ویژگی جستجو در مورد استفاده از ویژگی جستجو
 • سؤالات خاص را به اعضای خاص برای رسیدگی اختصاص دهید
 • اعضا را برای مرور مطالب اختصاص دهید تا به روز باشند
 • محتوای ساختاری خیره کننده ای ایجاد کنید
 • برای صرفه جویی در وقت به قالب ها دسترسی پیدا کنید
 • عناصر را از منابع مختلف جاسازی کنید

با وجود تمام این ویژگی های جالب ، برنامه ریزی نمایش نسخه ی نمایشی محصول بسیار دشوار است.

دال

دال به شما امکان می دهد تا محتوای خود را سازماندهی کرده و مهمترین مطالب را در بالا برای دسترسی آسان تر پین کنید. اعضای تیم می توانند اظهارنظر کنند ، محتوای جدید ایجاد کنند و همه را در زمان واقعی بحث کنند.

ویرایشگر WYSIWYG یکی از ویژگی های برجسته ای که ارزش صحبت کردن در آن وجود دارد. نه تنها استفاده از آن بسیار آسان است ، بلکه محتوای تکراری را نیز به رسمیت می شناسد و از ایجاد نسخه های بیشتر به طور تصادفی جلوگیری می کند حتی اگر دو عضو مختلف در همان زمان “ذخیره” شوند. اتاق خطاهای بسیار کمی برای خطاهای Slab وجود دارد.

با عملکرد جستجوی آنها ، می توانید به سرعت داده های مهم را جستجو کرده و دسته ای از برنامه های شخص ثالث را برای بهبود ویژگی ها ادغام کنید.

آرکبی

توسط شرکتهایی مانند Portfolio box و ColorElephant استفاده می شود, آرکبی تعداد انگشت شماری از ویژگی های جالب و مفید را ارائه می دهد که فقط همکاری تجاری شما را آسان تر می کند. ویرایشگر آنها شبیه به اسلب است ، و از درگیری صرفه جویی در ذخیره فایل مشابه توسط اعضای مختلف جلوگیری می کند.

علاوه بر این ، شما می توانید:

 • جاسازی نمودارها
 • اسناد را به اشتراک بگذارید
 • به ویرایشگر کد دسترسی پیدا کنید تا در زمان واقعی برنامه هایی را ارائه دهید
 • فوراً فایلها و اطلاعات را جستجو کنید
 • مشاهده آمار برای هر عضو

می توانید به صورت رایگان شروع کنید.

SlimWiki

SlimWiki کمی از جمعیت متمایز است زیرا آنها توجه زیادی را به طراحی و تجربه کاربری نشان می دهند و به شما کمک می کنند تا بیشتر روی مشاغل تمرکز کنید. معمولاً ، وقتی کلمه “ویکی” را می شنویم ، احتمالاً تجسم خسته کننده ای دیده می شود. اما ، در مورد SlimWiki چنین نیست.

آنها طرح و تایپوگرافی خیره کننده ای دارند که می توانند به طور انبوه باعث افزایش بهره وری در بین اعضا شوند. نه تنها این ، بلکه می توانید پرونده ها را به اشتراک بگذارید و تاریخ ویرایش صفحه را مشاهده کنید. هر قطعه از داده های شما ایمن و خصوصی نگه داشته می شود ، بنابراین هیچ نگرانی در مورد آن وجود ندارد.

SlimWiki با موبایل و همچنین دسک تاپ کار می کند.

نتیجه

امیدوارم لیست بالا راه حل میزبانی ویکی بتواند به شما در تصمیم گیری بهتر چه مواردی برای تجارت شما کمک کند. برخی از آنها دارای سیستم های همکاری همه جانبه هستند ، در حالی که برخی از آنها چنین نیستند. بسته به نیاز خود ، شما به راحتی تطابق خود را پیدا خواهید کرد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me