15 دوره آنلاین رایانه در زمینه ابر برای شارژ شغلی شما

من مطمئن هستم که شما این اصطلاح را شنیده اید – پردازش ابری.


این جدید نیست اما سریع تر از همیشه ظاهر می شود. سازمان از راه اندازی به یک شرکت به ابرهایی مانند AWS ، Google Cloud ، Microsoft Azure و غیره منتقل می شود.

اگر از زیرساخت های سنتی پشتیبانی ، اداره ، مدیریت می کنید و به دنبال کشف محاسبات ابری برای کار بعدی خود هستید ، دوره های آنلاین زیر به شما کمک می کنند.

چرا محاسبات ابری را انتخاب می کنید?

در 10 گزارش مهارت برتر که توسط LinkedIn در اوایل سال جاری توسط LinkedIn تقسیم شده بود ، تقاضای شماره یک بود.

چندین منطقه وجود دارد که می توانید روی امنیت ، بهره برداری ، توسعه ، DevOps ، معماری راه حل ، شبکه پیشرفته ، داده های بزرگ و غیره متمرکز شوید. بیایید برخی از بهترین دوره های آنلاین را بررسی کنیم..

شروع شدن

شروع به کار با Cloud Computing – سطح 1 دوره ای است برای کسانی از شما که به مفهوم رایانش ابری علاقه مندید و می خواهید از ابتدا شروع کنید. این دوره نه تنها اصول و تحولات از IT سنتی به خدمات ابری بلکه ویژگی های اصلی آن را نیز در بر می گیرد. با مدل های خدمات رایانش ابری (SaaS ، PaaS ، IaaS) ، مدل های استقرار ابری (خصوصی ، عمومی ، ترکیبی ، جامعه) و مزایای سرویس های عمومی عمومی آشنا خواهید شد.

گواهینامه AWS

خدمات وب آمازون (AWS) گواهینامه برتر برای هر متخصص ابری است. یکی از بهترین دوره ها در این زمینه می باشد معمار راه حل های معتبر AWS توسط Ryan Koneburg.

اگر تجربه AWS داشته باشید کمک می کند ، اما حتی یک مبتدی مطلق نیز می تواند خوب عمل کند. مطالب دروس برای آزمون معماری راه حل های معتبر 2020 AWS به روز می شود. شما جزئیات سکوی AWS و نحوه استفاده از AWS را برای طراحی برنامه های بسیار مقاوم و مقیاس پذیر خواهید آموخت. شما Route53 ، EC2 ، S3 ، CloudFront ، مقیاس خودکار ، تعادل بار ، RDS ، RedShift ، DynamoDB ، EMR ، VPC و غیره را کشف خواهید کرد..

برای تهیه گواهینامه ، شما همچنین ممکن است در نظر گرفتن یک آزمون عملی توسط ویزابل.

دبیرستان امتحان لاجورد

اگر مایکروسافت لاجورد چیز شماست ، پس از آن نپرداخت آزمون فن آوری های معماری لاجورد AZ-300 مقدماتی 2020 دوره.

این دوره به شما می آموزد که چگونه راهکارهایی را برای پلتفرم مایکروسافت لاجورد طراحی کنید. این دوره در رشته های فن آوری با تجربه Azure قرار گرفته است. نسخه به روز شده شامل محتوای جدیدی در مورد مجازی WAN ، میزبان اختصاصی ، دسترسی RBAC به ذخیره سازی ، سرویس درهای جلوی لاجوردی ، عدم دسترسی به حساب کاربری ذخیره سازی و گروه های امنیتی برنامه.

گواهی Google Cloud

گواهینامه مهندس ابر همراه گواهینامه Google لازم است برای هر کسی که در مورد Google Cloud جدی است.

این دوره با اصول اولیه شروع می شود ، مانند نحوه تنظیم محیط Google Cloud (حساب های صورتحساب ، پروژه ها ، ابزارها ، دسترسی و امنیت). سپس یاد می گیرید که چگونه برنامه ریزی ، پیکربندی ، پیاده سازی ، استقرار ، نظارت و مدیریت راه حل ها را در Google Cloud انجام دهید. آماده شوید ، مطابق با الزامات آزمون صدور گواهینامه Google Associate Cloud Engineer ، هم از کنسول و هم از خط فرمان استفاده خواهید کرد.

آکادمی لینوکس

دوره های ابر آکادمی لینوکس یکی دیگر از توقفهای سفر شما برای تبدیل شدن به یک گورو ابر است.

آکادمی لینوکس انتخاب گسترده ای از دوره ها را ارائه می دهد – هم دوره های مقدماتی عمومی و هم دوره های تفصیلی خاص مربوط به فناوری خاص ابر. برخی از دوره هایی که ارزش توجه دارند عبارتند از:

 • ملزومات آمازون اتصال
 • آماده شدن برای امتحان لاجورد AZ-400 لاجوردی
 • محیطهای هیبریدی مطلوب AWS
 • مقدمات امتحان مهندس شبکه ابر حرفه ای گواهی گوگل
 • سازنده مجوز Confluent برای Apache Kafka (CCDAK)

آکادمی لینوکس یک آزمایش آزمایشی 7 روزه را ارائه می دهد ، بنابراین اگر دوره های آنها برای شما بدون پرداخت سکه مناسب باشد ، می توانید ایده بگیرید.

مهندسی ابر

صدور گواهینامه مهندس ابر اگر قصد دارید یک حرفه در منطقه Google Cloud داشته باشید ، از Coursera جایگزین است. در این دوره نحوه تنظیم ، پیکربندی و استقرار یک راه حل در Google Cloud آموزش داده می شود. این یک دوره میانی است – نیاز به تجربه ای در مورد ماشین های مجازی ، شبکه های IP و سرورهای وب دارد. برخی تجربه های قبلی با GCP نیز ضروری است.

این دوره به زبان انگلیسی است ، اما همراه با زیرنویس های انگلیسی ، فرانسوی ، پرتغالی (برزیل) ، آلمانی ، اندونزیایی ، اسپانیایی و ژاپنی است.

زیرساخت ابر

اگر به دنبال یک دوره رایانه رایانش ابری (با اندکی رنگ به سمت AWS و IaaS) هستید ، پس زیرساخت رایانش ابری, با همکاری دانشگاه مریلند می تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

این دوره بخشی از برنامه Cloud Computing MicroMaster از UMGC است. شما یاد می گیرید که چگونه ابری را طراحی کنید ، پیکربندی کنید و مدیریت کنید ، عمدتا نوع زیرساخت به عنوان سرویس (IaaS) نوع ابر با اجزای آن (محاسبه ، ذخیره سازی ، شبکه و خدمات کمکی). این کلاس همچنین درباره محبوب ترین معماری های استقرار ابر IaaS بحث خواهد کرد.

آشنایی با ابر

اگر ترجیح می دهید با کارشناسان بنیاد لینوکس دوره مقدماتی مربوط به فناوری ابر را بگذرانید ، پس از آن آشنایی با فناوری های زیرساخت ابر دوره برای شماست با اصول فن آوری های ابر فناوری ، ابر و ظروف مانند Docker ، Cloud Foundry ، Kubernetes ، OpenStack ، DevOps و شیوه های ادغام مداوم آشنا خواهید شد..

اگر به گواهینامه احتیاج ندارید ، دوره رایگان است.

Cloud Foundry و Cloud-Native

اگر به Cloud Foundry علاقه دارید ، اینجا یک دوره تخصصی برای شما است. معرفی معماری نرم افزار Cloud Foundry و Cloud-Native نحوه استفاده از رابط خط فرمان ، نحوه استقرار برنامه ها ، عملکرد سرویس ها در چارچوب سیستم و همچنین روش های اشکال زدایی اساسی به شما می آموزد..

با زمان اجرا ، امنیت و شبکه Cloud Foundry ، نحوه ساخت زمان اجرا و پشتیبانی چارچوب با سازهای بسته ، اکتشاف خدمات و Marketplace آشنا می شوید..

ابر برای افراد تجاری

محاسبات ابری فقط مخصوص حرفهایها نیست.

همچنین ، هر کسی که به ابر علاقه دارد ، لازم نیست تمام جزئیات فنی موجود در پشت AWS ، لاجوردی یا Google Cloud را بداند. اگر شما (یا شخصی که می شناسید) یک فرد شغلی هستید ، اما می خواهید در مورد محاسبات ابری اطلاعات بیشتری کسب کنید, رایانش ابری برای افراد تجاری: لاجورد ، AWS ، GCP [ویدئو] دقیقاً همان چیزی است که شما نیاز دارید.

شما در مورد مزایای محاسبات ابری ، و همچنین مشکلات آن و نحوه جلوگیری از آنها کاوش خواهید کرد. شما همچنین برخی از اصطلاحات تکنیکی ابری را یاد خواهید گرفت – این به شما کمک می کند تا به صورت بهتری با تیم فناوری cloud خود ارتباط برقرار کنید.

تصویر بزرگ

همانطور که می توانید از نام حدس بزنید, Cloud Computing: تصویر بزرگ دوباره مقدمه ای برای محاسبات ابری است. این دوره بیشتر مربوط به نرم افزار به عنوان یک سرویس (SaaS) است. این نمای کلی از برنامه های ابری و SaaS ، SaaS ، کاربران ، فروشندگان نرم افزار و تأثیر SaaS را ارائه می دهد. این دوره به طور خلاصه در مورد خدمات وب آمازون ، مایکروسافت لاجورد و Google Cloud صحبت می کند. همچنین در مورد سیستم عامل های ابری خصوصی نیز یاد خواهید گرفت.

Google Cloud Architect

Google: معمار ابری حرفه ای اگر می خواهید مجوز بگیرید یک دوره عالی است. این دوره شامل کلیه موارد اولیه و پیشرفته در اطراف Google Cloud مانند محاسبه ، ذخیره سازی ، Google App Engine ، Google Kubernetes Engine ، توابع Google Cloud می باشد..

همچنین با تعادل بار ، ورود به سیستم ، نظارت و رفع اشکال در شبکه و VPC سروکار خواهید داشت. گروه های نمونه مدیریت شده ، استقرار ، صدور صورت حساب ، امنیت و الگوهای معماری نیز در برنامه درسی گنجانده شده است.

Cloud Computing برای IoT

اعمال Cloud Computing برای IoT برای همه کسانی است که می خواهند درباره نحوه استفاده از اینترنت اشیاء (IoT) در رابطه با رایانش ابری اطلاعات بیشتری کسب کنند. این دوره شامل اصول اولیه IoT و دستگاههای آن و همچنین نحوه قرارگیری آنها در ابر است. تمرکز این دوره بر روی ابزارهای مرتبط با IoT از AWS و لاجورد است.

دوره های صدور گواهینامه

آخرین منبع موجود در این لیست مجموعه ای از دوره های صدور گواهینامه Cloud Computing از Edureka!

آنها دوره های استاندارد مانند دوره های صدور گواهینامه معماری AWS ، آموزش صدور گواهینامه Google Cloud ، Microsoft Azure 103 ، 203 ، 303 Expert ، Developer و Admin را آموزش می دهند ، آموزش صدور گواهینامه توسعه AWS و همچنین دوره های نه چندان ارائه شده در Salesforce و IoT در لاجوردی.

دوره های مختلف به مهارت های مختلفی نیاز دارند ، بنابراین قبل از ثبت نام در یک دوره ، بررسی کنید که آیا شرایط مورد نظر را برآورده کرده اید یا خیر.

مفاهیم بدون سرور

با یادگیری مهارت های ابر خود را به سطح بعدی برسانید بدون سرور. این یک فناوری داغ است ، زیرا نام نشان می دهد که لازم نیست ظرفیت سرور را به جای آنکه روی کد برنامه متمرکز شوید ، زحمت بکشید.

این یک رایگان دوره ارائه شده توسط آکادمی لینوکس که موارد زیر را پوشش می دهد.

 • سرویس دهنده و تغییر دهنده بازی چیست?
 • معماری سنتی در مقابل سرور
 • راه حل های بدون سرور توسط Google ، AWS ، Azure ، Bluemix
 • مزایا و مثالهای تولید

نتیجه

امیدوارم دوره های آنلاین فوق به شما کمک کند تا چیز جدیدی را در Cloud Computing بیاموزید تا حرفه خود را به یک سطح برسانید. از این گذشته ، محاسبات ابری یکی از مناطق داغ فناوری اطلاعات است و اینجاست که در سالهای بعدی بمانید.

برچسب ها:

 • AWS

 • GCP

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map