وقتی صحبت از ایجاد وب سایت شغلی محور است ، بدیهی است که بهترین پلتفرم را انتخاب خواهیم کرد! گرچه انتخاب سکوی پیشرو برای تغییر وب سایت دشوار است.


بازرگانان از اینكه محبوبیت و ترافیك متاثر شود ، نگران بودند. اما هنگامی که مشاغل خود را اداره می کنید ، داشتن یک وب سایت با ظاهر و ویژگی های کامل بسیار حیاتی است. بنابراین ، برای آن مهم است که یکی را انتخاب کنید که بتواند نتایج شکوفایی به شما بدهد.

چندین سیستم عامل CMS مانند جوملا ، typo3 ، وردپرس ، Serendipity ، Shopify ، ImpressPages و بسیاری دیگر وجود دارند. در میان همه ، وردپرس یکی از ایده آل های بسیاری از مشاغل است. این بسیار سازگار ، آسان برای حفظ و ادغام است.

ممکن است برای انتخاب وردپرس چندین سوال در ذهن خود داشته باشید. چه چیزی در مورد این CMS بسیار خوب است؟ چگونه می تواند بهترین انتخاب برای تجارت شما باشد?

بنابراین ، برای پاسخ به همه این سؤالات ، ما با 15 دلیل مواجه شدیم که ایده انتخاب وردپرس را برای شغل شما روشن می کند. بیا شروع کنیم!

چرا وردپرس را برای شغل خود انتخاب می کنید?

قابلیت اطمینان

طبق آمار ، وردپرس CMS پیشرو است 34٪ پلت فرم وب جهان در سال 2019 که افزایش 4٪ نسبت به سال گذشته است. این سایت توسط وب سایتهای تجاری بزرگ یا وب سایتهای وبلاگ نویسی استفاده شده است و یک دستاورد قابل توجه را نشان داده است.

توسط PHP ، MySQL و JavaScript توسعه یافته است. همچنین ، این در حالی که فرایند نگهداری آن ، استانداردهای کدگذاری دقیق کنسرسیوم جهانی وب (W3C) را رعایت کرده است. این بازدید تقریباً 144 میلیون بازدید کننده ماهانه دارد و پس از فیس بوک ، گوگل ، توییتر و آمازون به 5مین پلتفرم مشاهده شده تبدیل شده است.

بستر جهانی

وردپرس میلیون ها وب سایت را در سراسر کره توانمند می کند. این یکی از برجسته ترین سیستم های مدیریت محتوا است. وردپرس یک پلتفرم جهانی است زیرا دارای داشبورد است که می تواند توسط هر کسی کارآمد باشد (همچنین غیر فنی).

در اینجا به ویژگی ها و ویژگی هایی رسیدیم که درک آنها بسیار آسان است. وردپرس دارای حدود 50،000 افزونه و 3500 موضوع دارای مجوز GPL است. این وردپرس به راحتی در 57 زبان قابل دسترسی است. این 71 درصد از وبلاگ ها به زبان انگلیسی و 4.7 درصد به زبان اسپانیایی است.

سئو-دوستانه

به طور دقیق ، وردپرس دارای 80 تا 90٪ از بهینه سازی موتور Seach (SEO) است. از بین تمام افزونه های موجود ، SEO Yoast دارای 5 میلیون نصب فعال است و سئو All-in-one تقریباً 2 میلیون+ نصب فعال دارد. بنابراین ، می توان گفت که وردپرس با استفاده از افزونه های سئو ، پشتیبانی بیشتری را برای سئو انجام می دهد.

SEO دوستانه

تم ها می توانند به راحتی برای محیط بازاریابی دیجیتال تنظیم شوند. با افزونه ها ، می توانید همه چیز را برای رونق سئو انجام دهید ، از جمله بررسی پیش نمایش محتوا در نتایج جستجو ، توصیه های بهبود سئو ، گرفتن نمرات سئو ، تولید نقشه سایت XML ، ایجاد تنظیمات SEO سفارشی برای پست ها ، رسانه ها و صفحات و مدیریت نقشه سایت XML.

قابلیت چند کاربره

با در نظر گرفتن بنگاه های بزرگ ، به روزرسانی وب سایت به دلیل قابلیت های چند کاربره ، بسیار مهم است. این بسیار مفید است زیرا اجازه می دهد تا وظایف مختلف را به یک فرد در شرکت خود اختصاص دهید.

WordPress پنج نقش کاربر پیش فرض مانند ویرایشگر ، مشارکت کننده ، مدیر ، مشترک و نویسنده دارد. این حق را به كارمند می دهد كه با استفاده از سیستم مدیریت نقش کاربر ، كارهایی را كه می تواند انجام دهد یا نمی تواند در وب سایت انجام دهد ، انتخاب كند. دانستن نقش کاربر و مجوز برای رشد وب سایت شما مهم است.

وبلاگ نویسی داخلی

وردپرس مزایای شگفت انگیزی را در هنگام ساختن وب سایت ارائه می دهد که به شما امکان می دهد بدون دردسر وبلاگ را در وب سایت خود اضافه کنید. به دلیل ویژگی پیش فرض پیکربندی وبلاگ نویسی یکی از بهترین سیستم عامل ها برای وبلاگ نویسی است.

در وبلاگ نویسی ساخته شده

این ویژگی گزینه های مختلفی را ارائه می دهد ، مانند راه حل های اسپم ، برچسب ها ، دسته ها ، اظهار نظر ، Gravvatars ، ابزارک ها ، رسانه ها و موارد دیگر.

انجمن پشتیبانی موجود

WordPress توسط جامعه حرفه ای مشاوران ، توسعه دهندگان وب و محققان ایجاد شده است ، وردپرس یک CMS منبع باز است که توسط تعداد زیادی از علاقه مندان پشتیبانی می شود. کسی که از وردپرس آگاه است می تواند از این پلتفرم بهره ببرد.

هنگامی که شروع به استفاده از WordPress می کنید ، نه تنها به طور مداوم از اعضای مختلف انجمن پشتیبانی رایگان دریافت خواهید کرد بلکه به بسیاری از افزونه ها و مضامین رایگان نیز دسترسی خواهید داشت..

تنظیم و به روز رسانی آسان

همانطور که شناخته شده است که وردپرس نیز می تواند توسط یک فرد غیر فنی نیز قابل دسترسی باشد. نیازی به مهارت در برنامه نویسی و برنامه نویسی وجود ندارد. شما به راحتی می توانید وب سایت وردپرس را بدون دانستن زبان های برنامه نویسی HTML ، Javascript و PHP راه اندازی کنید. می توان آن را در کمتر از 5 دقیقه به صورت دستی نصب کرد. بنابراین ، فقط پیش بروید و از خدمات یکپارچه لذت ببرید.

به روزرسانی هر نرم افزاری برای امنیت آن بسیار مهم است ، بنابراین ، در مورد وردپرس. از آنجایی که وردپرس یک بستر بزرگ است ، بنابراین ، بروزرسانی آن بسیار مهم می شود تا بتوان از آن در برابر حملات مانند حمله Brute Force محافظت کرد..

به روزرسانی تم های وردپرس ، افزونه ها فقط با یک حرکت بسیار آسان است. اگرچه ، وردپرس همیشه اعلانی را برای بروزرسانی جدیدترین نسخه ارائه می دهد ، بنابراین عملکرد جدید وب سایت را با نگه داشتن تازه و ایمن آن بهبود می بخشد.

قابل مدیریت ، مقرون به صرفه و انعطاف پذیر

با داشتن چندین ویژگی و ویژگی ، حفظ وب سایت وردپرس بسیار آسان می شود بلکه یک وبلاگ یا یک وب سایت تجارت الکترونیکی است. آزمایش و ارزیابی منظم ، مؤلفه های WordPress را با منابعی که می تواند در مدیریت مؤثر وب سایت وردپرس کمک کند ، بهبود بخشیده است.

وردپرس نسبت به سایر سیستمهای مدیریت محتوا ، مانند جوملا ، تایپو 3 ، وردپرس ، Serendipity ، Shopify ، اقتصادی تر است. این تم ها و پلاگین ها را با نرخ مقرون به صرفه فراهم می کند و می توانید به راحتی از میان گزینه های عظیم گزینه هایی را انتخاب کنید.

وردپرس به اندازه کافی انعطاف پذیر است که به ما امکان می دهد هرگونه وب سایت (وب سایت شخصی ، وبلاگ ، برخی از سایت های مدیریت رویداد ، وب سایت تجارت الکترونیکی) را با زحمت بسازیم..

خلاقیت و مدیریت زمان را تقویت می کند

از آنجا که وردپرس مضامین و افزونه های زیادی دارد ، بنابراین ، توسعه یک وب سایت سفارشی طبق سبک شما بسیار آسان می شود. می توانید با انتخاب مضمون مورد نظر خود از افزونه ، طرح وب سایت را مدیریت کنید. ایجاد وب سایت با شرایط دلخواه ما چنین کاری آسان با وردپرس است.

خلاقیت را تقویت کنید

WordPress افزونه های زیادی دارد که با انتخاب های مختلف باعث افزایش بهره وری کار می شود و زمان را بسیار مناسب مدیریت می کند.

نوآورانه و مقیاس پذیر است

همانطور که مشخص است WordPress تقریباً توسط هر کاربر در این حوزه استفاده می شود. بنابراین ، پایدار بودن و بروزرسانی وب سایت با گرایش های مدیریت تعامل بازدید کنندگان مهم است. هرگونه حساسیت بلافاصله توسط کارشناسان وردپرس کشف و رفع می شود.

و این یک بستر ایمن و پایدار را فراهم می کند تا بتواند تجارت را بطور محکم اداره کند. وردپرس همیشه با داشتن فناوری نوآورانه و برتر همیشه خود را در مقابل رقبای خود نگه داشته است.

یک وب سایت بارگیری کاملاً کاربردی و سریع برای رشد کسب و کار اجباری است. وردپرس هرگز این واقعیت را از دست نمی دهد و به ما اجازه می دهد تا هر چیزی را که می خواهیم با MaxCDN و CloudFare بسازیم ایجاد کنیم.

طراحی به طور مداوم و انعطاف پذیری

وردپرس با دو گزینه تم ارائه داد ، یعنی. موضوع پیش فرض (رایگان) و تم حق بیمه (پرداخت شده) برای طراحی وب سایت. پس از انتخاب یک موضوع ، وردپرس اطمینان می دهد که حتی در صورت اضافه کردن پست های وبلاگ و صفحات وب ، می توانید طراحی مشابه را در سراسر وب سایت حفظ کنید. بنابراین ، این یک سازگاری شگفت انگیز نه تنها با کاربران بلکه زیبایی ظاهری به وب سایت می بخشد.

با داشتن ویژگی یکپارچه سازی چند طرح ، می توانید طرح های مختلف طرح را در سراسر وب سایت و سپس یک طراحی مداوم حفظ کنید.

همگام سازی با منابع عام

برخی از شرکتهای شخص ثالث با محبوبیت بسیار زیاد و بیشتر از این پلتفرم ، اسکریپت های ادغام یا افزونه های خود را توسعه داده اند تا در WordPress استفاده شوند..

افزونه های اضافه شده ، حساب شخص ثالث را با وب سایت وردپرس مرتبط کرده و گردش کار پایدار را ارائه می دهند. MailChimp یک افزونه شخص ثالث است که با استفاده از آن می توانید با وب سایت وردپرس هماهنگ شوید.

زیرا WordPress به ما امکان می دهد خدمات شخص ثالث را با وب سایت ادغام کنیم و از API های مختلف برای استفاده در وب سایت نیز بهره مند شویم.

امنیت به عنوان اولویت اصلی

WordPress یک سیستم عامل منبع باز است ، بنابراین ، توسط میلیون ها کاربر استفاده می شود. هکرها / مهاجمان همیشه می خواهند آن را به روش های جدید نقض کنند. اما با وجود پروتکل های امنیتی ، ایجاد وب سایت با وردپرس همیشه ایمن و ایمن است. WordPress اقدامات امنیتی خود یا ابزارهای محافظت از وب سایت را مرتباً به روز می کند و از آسیب های احتمالی استفاده می کند.

مانیتورینگ جامد برای بدافزار

در سالهای اخیر افزایش چشمگیر فعالیتهای جرایم سایبری و بدافزارها مشاهده شده است. به دلیل خرابی ناگهانی وب سایت ، سرعت آهسته و غیره ، این وب سایت به راحتی در معرض بدافزارها قرار می گیرد.

مانند وردپرس ابزارهای امنیتی قدرتمندی دارد آنتی ویروس و امنیت به طور مرتب پیوندها و بدافزارهای هرزنامه را اسکن و کشف کنید. با این کار می توانید تنها با یک کلیک امنیت وب سایت را به راحتی رصد کنید.

گواهینامه SSL

Secure Socket Layer (SSL) یک فناوری امنیتی عمومی است که برای محافظت از اطلاعات شخصی مانند اطلاعات کاربر ، معاملات بانکی آنلاین ، مهاجمان و غیره استفاده می شود. این برای امنیت وب سایت قابل توجه است و از گوگل رتبه خوبی کسب کرده است. با وردپرس می توانید صدور گواهینامه SSL را به راحتی در وب سایت تنظیم کنید دانلود Really Simple SSL.

نتایجی که اظهار شده

بدون شک وردپرس بهترین بستر برای تکیه بر ساخت وب سایت است. وردپرس با داشتن بسیاری از مضامین و افزونه ها ، قابلیت های چند کاربره ، انجمن پشتیبانی ، مدیریت زمان ، امنیت و نظارت بر بدافزارها ، دارای مزایای بی پایان است. امیدواریم که این مقاله به شما در استفاده از وردپرس برای تجارت خود کمک کند.

درباره نویسنده:

امیلی جونز توسعه دهنده وب و مشاور فناوری اطلاعات است WordSuccor, ارائه خدمات توسعه CMS وردپرس به مشتریان جهانی. او بیش از یک دهه است که از طریق کد منبع آزاد غرق می شود و همه چیز را در مورد WordPress و فناوری های جدید طراحی وب به اشتراک می گذارد. می توانید او را پیدا کنید توییتر!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me