10 دلیل چرا شما یک بلاگر موفق نیستید (و چگونه می شود!)

از هر وبلاگ نویس ناامید بپرسید که فکر می کنند بزرگترین چالش وبلاگ نویسی آنها چیست و پاسخ های آنها شما را شگفت زده می کند. برخی معتقد بودند که آنقدر مشغول نوشتن مطالب تازه هستند که تعادل سالم کار و زندگی نداشته باشند.


شاید رویاهای بلندی داشته باشید که با غریبه های عجیب و غریب اینترنت آشنا شوید ، مشهور شوید و پول زیادی بدست آورید. این آرزوها به سرعت از بین می روند که وبلاگ نویسان متوجه می شوند که هیچ کس در حال خواندن پست های وبلاگ دلچسب آنها نیست.

خوب ، هیچ کس غیر از بهترین دوست و مادر شما نیست و آنها هم حساب نمی کنند ، زیرا آنها فقط برای شما خوب هستند ، یا به همین ترتیب فکر می کنید. این وضعیت برای وبلاگ نویسی که هیچ گونه اظهار نظری ، مشترکین جدید و ایمیل های صفر دریافت نمی کند می تواند بسیار دلهره آور و ناامید کننده باشد ، هنگامی که می دانند بهترین مطالب را در وبلاگ خود قرار داده اند.

چرا اکثر وبلاگ نویسان شکست می خورند?

1. آنها درخواست کمک نمی کنند

نیل پاتل ، وبلاگ نویس مشهور و خالق محتوا هشدار می دهد که این احتمال وجود دارد که در برابر هر وبلاگ نویس جدیدی برطرف شود. آنقدر رقابت در بازار وجود دارد که پست وبلاگ شما پیش از دستیابی به هر گونه کشش ، به سادگی در فراموشی فرو خواهد رفت.

او به شما توصیه می کند که اشتباه عادی را که همه وبلاگ نویسان تازه وارد انجام می دهند اشتباه نکنید. نوشتن مطالب ، نشستن عقب و منتظر خوانندگان است. مهم نیست که محتوای ویروسی چقدر ارزش دارد. ترافیک اتوماتیک برای شما به ارمغان نخواهد آورد.

پس چه کاری باید بکنید؟ نیل پاتل برای تبلیغ تهاجمی محتوا به عنوان کلید آن دسته از سهام ، پیوندها ، تبدیل ها و ابروهایی که برای آنها اشتیاق دارید ، طرفداری می کند. شما باید فرایند تبلیغ آنچه در حال حاضر محتوای تبلیغاتی است شروع کنید. یکی از روشهای شگفت انگیز ، دسترسی به مشترکین محتوای محبوب است.

بازاریابی اینفلوئنسر به قدری قدرتمند است که می تواند با دستیابی به مخاطبان مورد نظر خود ، به سرعت حضور آنلاین شما را ایجاد کند. داده ها را نشان می دهد تبلیغات دیجیتالی به سرعت توسط بازاریابی تأثیرگذار پیشی می گیرد. حداقل دو سوم از همه خرده فروشان در ایالات متحده همچنین از بازاریابی تأثیرگذار برای به دست آوردن این کلمه استفاده کنید.

اگر می خواهید به اشتراک کنندگان برتر محتوای طاقچه خود دسترسی پیدا کنید ، از ابزارهای تحقیق و نظارت بر جستجوگرها مانند BuzzSumo ، Google Alerts یا HubSpot استفاده کنید. آنها به شما کمک می کنند افرادی که می توانند به شما در رشد مخاطبان خود کمک کنند را شناسایی کنید.

از طریق ایمیل با آنها تماس بگیرید و از آنها بخواهید تا به مقاله شما پیوند بزنند. اگر شما به اندازه یک دوست وبلاگ نویسان خوب هستید که دوستان یا مادران می گویند شما هستید ، ممکن است فقط به آن سهم تأثیرگذار دست پیدا کنید که باعث موفقیت شما شود..

2. عدم تبلیغ در رسانه های اجتماعی

وبلاگ نویسان جدید رنج می برند که مبتلا به سندرم impostor هستند ، اغلب از خود تبلیغی دوری می کنند. سندرم پروستاتور واقعی است ، و می تواند مقصر این احساس ناخوشایند باشد که شما احتمالاً کلاهبرداری هستید ، و هیچ کس نمی خواهد مطالب شما را بخواند.

این احساس باعث می شود بسیاری از وبلاگ نویسان ارزش خود را بی ارزش کنند و تخصص آنها را تضعیف کنند. بنابراین دفعه دیگر که گرفتار موجی از شک و تردید در خود هستید ، به خود یادآوری کنید که نویسندگان بزرگی مانند مایا آنجلو نیز احساس ناخوشایند کرده اند.

شما باید بر این احساس فرومایگی غلبه کرده و مرتباً محتوای خود را در رسانه های اجتماعی تبلیغ کنید. از وسوسه پوشش همه پایه های رسانه های اجتماعی به یکباره خودداری کنید. با یک یا دو شروع کنید و همزمان با رشد به سکوهای دیگر بروید.

با به اشتراک گذاشتن مطالب بلند و مفید ، خواهید دید که خواندن شما در حال رشد است. همچنین باعث می شود تماشای مطالب شما برای خوانندگانتان مفید واقع شود.

3. شما مفید نیستید

وبلاگ نویسان موفق محتوا ایجاد می کنند که بیشتر مربوط به خوانندگان آنها باشد. شما ممکن است در معرض وسوسه تبدیل وبلاگ خود به یک ژورنال آنلاین باشید که بسیار مورد توجه شما قرار گرفته است. با این حال ، خوانندگان شما بیشتر از این که مشکلاتشان برطرف شود ، اهمیت می دهند و اگر می خواهید میزان درگیری شما افزایش یابد ، مسئولیت برآورده کردن این نیاز است..

بنابراین ، یاد بگیرید که قبل از اشتراک گذاری ، در هر پست ارزش قائل شوید. اگر می خواهید این موضع مفید را بالاتر از پیش بگیرید ، شروع به ارائه راه حل هایی برای نمایش داده های آنلاین کنید که با طاقچه شما هم مرز هستند. به عنوان یک مثال ، می توانید با دادن پاسخ به سؤالات در Quora شروع کنید.

از این فرصت استفاده کنید تا پاسخ خود را به مقاله فوق العاده خود پیوند دهید ، و تعداد ترافیک ارجاع دریافت خواهید کرد. توجه کاربران Quora به رشد نفوذ وبلاگ شما نیز کمک خواهد کرد.

4- آنها فاقد برنامه ارسال هستند

به عنوان یک وبلاگ نویس ، باید در هنگام ایجاد و ارسال مطالب جدید ، با تمایل مداوم به تعویق بیفتید. به یاد می آورید وقتی همه شما کاملاً چشم و پشت و بغض بودید ، آماده تغییر جهان از طریق وبلاگ نویسی هستید؟ شما باید آن آتش را سوزانید.

فقط وقتی روحیه درست نیست بنویسید. اگر به خواندن منظم نیاز دارید ، باید محتوای منظم را تهیه کنید. روزنامه ها این ویژگی را کاملاً بهینه کرده اند. اگر بخواهید ، هر روز یک روزنامه در همان زمان دریافت خواهید کرد.

این نوع سازگاری است که باید به خوانندگان خود بدهید. شما نه تنها به دنبال یک وفادار تر می روید بلکه Google شما را نیز دوست خواهد داشت. برنامه ای ایجاد کنید و تا حد امکان سعی کنید به آن بچسبید.

5- عدم موفقیت در اشتراک های ایمیل

بهتر نیست در این خوانندگان از طریق اشتراک گذاری مطالب خود با مشترکین ایمیل خود استفاده کنید. با این وجود ، هنگام دستیابی به مشترکین ایمیل خود ، باید بسیار مراقب باشید. وبلاگ نویسان موفق می گویند که اگر با ارسال اطلاعات جالب از نزدیک با پست وبلاگ جدید خود ، یکی از بهترین راه هایی که می توانید در لیست ایمیل خود اهرم کنید..

به عنوان یک نویسنده ، یاد بگیرید که قطعاتی از مطالبی را که می خواهید مشترکین ایمیل خود را در یک ایمیل جالب ساخته شده بخوانید ، قرار دهید. اگر پستی دارید که برای آنها ارزشمند است ، با ارسال ایمیل به خوانندگان خود در مورد آن ، خوانندگان خود را تقویت کنید.

6. محتوای بدون کلمات کلیدی خاص

وبلاگ نویسی واقعی به اشتراک گذاری اطلاعات است ، اما اگر هیچ خواننده ای نتواند آن را بصورت آنلاین پیدا کند ، محتوای خود را به اشتراک نمی گذارید. در حالی که خود تبلیغ و به اشتراک گذاری تأثیر گذار ادامه خواهد یافت و باعث افزایش میزان خواندن شما می شود ، شما باید در هنگام رتبه بندی به موتورهای جستجو کمک کنید..

استفاده از کلمات کلیدی یک مؤلفه مهم هر استراتژی SEO است. کلمات کلیدی به رباتهای جستجو برای یافتن و درک محتوای شما کمک می کند. کلمات کلیدی خود را قبل از نوشتن تحقیق کنید و طبق استانداردهای لازم از آنها استفاده کنید.

7. فراموش کردن پیوند

Hyperlinking یکبار یک تاکتیک SEO بسیار سوءاستفاده بود ، اما اگر به درستی اجرا شود ، می تواند مزایای بسیاری به شما بدهد. هنگام نوشتن پست های وبلاگ خود ، لینک های مرتبط را در مقاله های خود قرار دهید تا نمره سئوی خود را ارتقا دهید. پیوند به منابع معتبر برای ارتقاء اعتبار خود ، و با مشاهده خوانندگان خود از تجربه بهتر وب سایت ، بازدید صفحه شما افزایش می یابد.

برای کاهش احتمال افزایش نرخ گزاف گویی از لینک ها ، اطمینان حاصل کنید که لینکهای خارجی فقط در برگه های جدید باز می شوند. به محتوای قدیمی خود ادامه دهید و پست های وبلاگ جدید را به آن پیوند دهید تا همچنان واکنش های بیشتری از سوی خوانندگان علاقه مند به خود جلب کنید.

8. ارسال خواندن مطالب وبلاگ های چالش برانگیز

روشهای قالب بندی آسان مقاله وجود دارد که می تواند محتوای شما را برای خوانندگان جذاب تر کند. ابتدا باید از سرفصل ها استفاده کنید. عناوین مناسب قرار داده شده باعث می شود محتوای طولانی فرم قابل خواندن باشد و نظرات و اشتراک های بیشتری را دعوت کند. با این حال ، باید مراقب باشید که از برچسب های عنوان استفاده نکنید.

مقاله مملو از هدرهای H2 و H3 ممکن است خواندن آن آسان باشد اما بر رتبه بندی سئو شما تأثیر منفی خواهد گذاشت. یکی دیگر از راه های شیطنت آمیز خوانندگان برای ادامه مطالب شما نوشتن جملات کوتاه تر است. هنگام شروع به نگارش و نوشتن در اول شخص ، از ledes استفاده کنید تا فتنه ایجاد کنید. برای جدا کردن پاراگراف های طولانی ، تصاویر مربوطه را اضافه کنید.

9- وب سایتهایی که دارای سرعت بارگذاری قابل توجهی هستند

میانگین توجه انسانها به کمترین حد خود در گذشته رسیده است! مایکروسافت می گوید که محدوده توجه آنلاین از آن کاهش یافته است به طور متوسط ​​12 ثانیه تا هشت ثانیه. در نتیجه ، هیچ خواننده ای برای بارگذاری وب سایت آهسته وقت ندارد.

موتورهای جستجو همچنین از بارگذاری صفحات وب متنفر هستند. برای اطمینان از بی نقص بودن سرعت وب سایت ، از ملاحظات طراحی وب مناسب استفاده کنید. وب سایت خود را تحت تأثیر قرار دهید و از درهم و برهمی در برابر تبلیغات بی ربط خودداری کنید.

10. بی احتیاطی

رم در یک روز ساخته نشده است و هیچ موفقیت بلاگ نویسی در آن لحظه وجود ندارد. هر وبلاگ موفق یک کار سخت و اشتیاق است. برای اطمینان از یک جریان مداوم و لذت بخش از محتوا ، باید ساعات بی پایان کار خلاقانه قرار دهید.

با پشتکار ، صبر و خلاقیت زیاد ، خوانندگان شما از یک ترفند به هزاران نفر رشد می کنند. شخصیت شما به عنوان یک نویسنده و خلاق در طی این فرایند کاملاً مورد آزمایش قرار می گیرد ، اما در نهایت این شما را به یک نویسنده بهتر و دلسوز تر تبدیل می کند.

چگونه در بلاگ نویسی برای سال 2020 موفق شوید

اگر به فکر راه اندازی یک وبلاگ جدید هستید ، هیچ کاری بهتر از آغاز دهه جدید با نام تجاری وجود ندارد. در زیر نکاتی درباره بهترین راه موفقیت به عنوان یک وبلاگ نویس امسال آورده شده است.

طرز فکر سالم وبلاگ نویسی را بدست آورید

وبلاگ نویسی یک پیاده روی در پارک نیست ، بنابراین آماده شوید تا سخت ترین کاری را که در زندگی خود داشته اید کار کنید. ممکن است در روزهای اولیه وبلاگ نویسی کارها مشکل باشد ، اما به خودتان فرصت دهید تا یاد بگیرید و رشد کنید.

از یک ذهنیت سریع غنی جلوگیری کنید

انتظار نداشته باشید یک شبه مشهور و ثروتمند شوید. برای تبدیل شدن به یک نویسنده خلاق تر و یک بلاگر مفید تر برای خوانندگان خود تلاش کنید و مزایای وبلاگ نویسی در آن جریان خواهد یافت.

مثبت بمان

اگر تسلیم نشوید موفق خواهید شد. طاقچه ای پیدا کنید که به آن علاقه مند هستید.

اگر محتوایی بنویسید که به آن اشتیاق دارید ، خوانندگان شما آن را بلعیده و از روند تحقیق و نوشتن لذت خواهید برد.

اگر خوانندگان وبلاگ شما ناامید شده اند ، می توانید آنرا تغییر دهید و شروع به تأثیرگذاری بر زندگی خوانندگان خود کنید.

فقط اشتباهات ذکر شده را اصلاح کنید و به زودی نتایج بهتری خواهید دید.

نویسنده بیوگرافی:

والتر آكولو از سال 2011 يك نويسنده مستقل و بازرگان اينترنت بوده است. او هم اكنون در حال نوشتن است بازاریابی دیجیتال کاردینال, آژانس بازاریابی دیجیتال مستقر در آتلانتا که در PPC تخصص دارد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map