12+ راه های اثبات شده برای کسب درآمد آنلاین با وبلاگ وردپرس

شما به دنبال راه های کسب درآمد آنلاین? وردپرس بهترین بستری است که می توانید از آن برای کسب درآمد استفاده کنید.


همه وبلاگ نویسان با انجام وبلاگ نویسی از وب سایت وردپرس خود درآمد کسب می کنند. شما همچنین می توانید یکی از آنها باشید.

همچنین بخوانید:

 • WordPress vs Blogger کدام یک بهتر است?
 • تفاوت بین WordPress.com و WordPress.org

در اینجا WPressBlog بهترین راه های کسب درآمد از وب سایت وردپرس شما را ذکر کرده است.

12+ راه کسب درآمد آنلاین با استفاده از وبلاگ وردپرس

1. برای کسب درآمد از محتوای وبلاگ خود به برنامه بازاریابی وابسته بپیوندید

بازاریابی وابسته راهی برای فروش محصولات و خدمات دیگران از طریق دارایی های وب شخصی شما است. بازاریابان وابسته می توانند یک کمیسیون وابسته خوب کسب کنند. حتماً از محتوای با کیفیت و ترافیک خوب برخوردار باشید. هرچه به وبلاگ خود ترافیک بیشتری داشته باشید ، درآمد بیشتری کسب خواهید کرد.

برای هر کلیک ارگانیک یا برداشت از طریق تبلیغات ، یک کمیسیون وابسته کسب خواهید کرد. همکاران آمازون ، شبکه وابسته eBay ، Clickbank … و غیره بهترین شبکه های وابسته برای پیوستن هستند.

WordPress افزونه ها و ابزارهای بیشماری مانند “تشنگی“،”Adsanity“،”OptinMonster“و موارد دیگر برای بازاریابی وابسته.

همچنین بخوانید: نکات بازاریابی وابسته برای مبتدیان

2. نمایش تبلیغات Google AdSense:

Google Adsense محبوب ترین شبکه تبلیغاتی CPC (هزینه برای هر کلیک) است. Adsense به همكاران خود برای هر كلیك بر روی آگهی های بدست آمده توسط بازدیدكنندگان طبیعی وبلاگ شما می پردازد.

برای نمایش Google Ads باید یک حساب Google AdSense تأیید شده داشته باشید. پس از آن ، می توانید بلافاصله با قرار دادن کدهای تبلیغ در فضای رایگان مورد نیاز دارایی های وب ، از وبلاگ وردپرس خود سود کسب کنید. اکنون آماده پولی هستید که به حساب کاربری خود منتقل شوید.

بلکه این واقعیت را در نظر داشته باشید که Adsense قوانین و مقررات بسیار سخت و محکمی دارد. در صورت عدم موفقیت آنها ، حساب شما می تواند برای همیشه ممنوع شود. همچنین ممکن است شما به پست وبلاگ قبلی ما “چگونه می توان از ممنوعیت حساب Adsense خودداری کرد؟”

اگر از استفاده Adsense منع شده باشید می توانید از این بهترین گزینه های Adsense برای درآمدزایی از وبلاگ خود استفاده کنید.

3. از افزونه های تبلیغاتی وردپرس استفاده کنید:

Adsense با نمایش تبلیغات در وب سایت خود بهترین راه برای کسب درآمد است. اما همچنین می توانید تبلیغات مستقیم را در وب سایت خود نشان دهید. می توانید قیمت را با توجه به اندازه بنر و محل آن در وب سایت مذاکره کنید. می توانید از Adsense درآمد بیشتری کسب کنید.

افزونه های وردپرس کار را برای وابستگان مفید می کند. این افزونه ها روشهای ساده ای برای درج تبلیغات با کد کوتاه و ابزارک ارائه می دهند. “BuySellAds“افزونه توصیه شده وردپرس برای دارندگان وب سایت یا ناشران است.

4. فروش پست های بلاگ حمایت شده:

اگر مایل به نمایش تبلیغات در وبلاگ خود نیستید ، می توانید از طریق حمایت مالی از وبلاگ خود درآمد کسب کنید. این دقیقاً مثل همه مواردی است که در برنامه های تلویزیونی و ورزشی ، بسیاری از حامیان مالی در آنجا حضور دارند تا برای ارائه محصولات و خدمات خود به سازمان دهندگان بپردازند. با همین روش ، شما می توانید پست های وبلاگ حمایت شده را از طریق وبلاگ وردپرس خود با استفاده از افزونه های WP بفروشید.

اگر دارایی های وب شما دارای ترافیک بسیار جذاب و جمعیتی بزرگ از مخاطبان است ، می توانید برای مذاکره در مورد یک حمایت مالی به شرکت های تبلیغاتی نزدیک شوید..

5. برای دریافت حقوق ، بررسی کنید.

مانند فروش یک پست بلاگ اسپانسر ، می توانید با نوشتن بررسی های پرداخت شده در سایت خود درآمد کسب کنید. این یک روش جایگزین برای کسب درآمد از وبلاگ یا وب سایت شماست.

برای شروع ، بهترین راه این است که ابتدا محصول مناسب را مطابق با طاقچه سایت خود انتخاب کرده و سپس بررسی کنید. می توانید به مشاغل زیادی دسترسی داشته باشید که همیشه صاحبان وبلاگ های زیادی را برای نوشتن بازپرداخت های پرداخت شده برای آنها می خواهید.

همچنین ، ممکن است شما دوست داشته باشید وب سایت هایی مانند “PayPerPost” ، “SponsoredReviews” با شرکت های تبلیغاتی که برای ارتقاء مشاغل خود نیاز به بررسی دارند ، در تماس باشید..

6. با فروش اینترنتی وب سایت درآمد کسب کنید:

بسیاری از تبلیغ کنندگان می خواهند برای ارتقاء مشاغل خود ، سایتهای WordPress را که قبلاً ایجاد شده است ، خریداری کنند. اگر می دانید که چگونه یک وبلاگ وردپرس ایجاد کنید و ترافیک خوبی کسب کنید ، می توانید دارایی های وب خود را بفروشید و برای تلاش های زیاد خود درآمد کسب کنید.

فلیپا بعنوان مثال ، پورتال معروف وب است که به عنوان سایت های حراج و کارگزاران برای فروش وب سایت فعالیت می کند.

همچنین بخوانید: نحوه شروع یک وبلاگ وردپرس با SiteGround

7. ایجاد یک سایت عضویت:

اگر اشتیاق به نوشتن و طرفداران بزرگی برای مخاطبان بزرگ خود دارید ، وقت آن رسیده است که برای کسب درآمد آماده شوید. ممکن است برای مخاطبان خود یک زمینه عضویت ایجاد کنید که مایل است به شما برای دریافت محتوای حق بیمه بیشتر بپردازد.

با این حال ، به یک سرمایه گذاری در زمان بزرگ نیاز دارد. اما با وردپرس می توانید افزونه های متنوعی مانند “Rainmaker” برای ایجاد یک سایت عضویت با سهولت دریافت کنید.

8. ایجاد یک انجمن خصوصی:

این می تواند دومین گزینه برای ایجاد یک سایت عضویت با حقوق باشد. با کمک فروم می توانید به مخاطبان خود کمک کنید انواع و اقسام راه حل های مورد نیاز خود را پیدا کنند.

انجمن ها بسترهای عالی برای زبان آموزان و متخصصان هستند. بخش بزرگی از مخاطبان شما ممکن است دوست دارند برای بیان نظرات خود از طریق انجمن شما عضو شوند. WordPress با ارائه افزونه های بیشماری مانند “bbPress” ، “BuddyPress” و “CM جواب” به شما کمک می کند تا یک وب سایت انجمن ایجاد کنید..

9. دایرکتوری مشاغل پولی را تنظیم کنید:

وردپرس افزونه های بیشماری مانند “پلاگین راهنمای دایرکتوری” ، “پلاگین اتصالات” و موارد دیگر را برای ایجاد یک فهرست مشاغل پولی فراهم می کند. دایرکتوری ها سکویی هستند که نظرات تجاری محلی ، پادکست و لیست محصولات طاقچه مورد نیاز را جمع آوری می کنند.

دایرکتوری های محلی یا طاقچه ها از نظر ترافیک بسیار مفید هستند. به همین دلیل بسیاری از بازاریاب های دیجیتال می توانند به شما پرداخت کنند تا هزینه اشتراک مورد نیاز برای ارسال دایرکتوری را پرداخت کنند.

10. ایجاد سایت ارسال شغل پولی با وردپرس:

وردپرس همچنین افزونه های بیشماری مانند “WP Job Manager” را برای راه اندازی سایت های ارسال شغل پولی ارائه می دهد. شرکت ها می توانند جای خالی شغل خود را از این قبیل پورتال های اینترنتی تبلیغ کنند و از پرداخت مبلغ اشتراک مورد نیاز خود راضی باشند.

با وردپرس ، ایجاد یک هیئت مدیره شغلی موفق اکنون ساده تر است. شما به زودی به یک سایت مراجعه کننده برای افراد متقاضی کار و همچنین استخدام کنندگان تبدیل خواهید شد. ProBlogger به عنوان مثال برجسته ترین سایت برای هیئت شغلی خود برای وبلاگ نویسان حرفه ای است.

11. یک تقویم رویداد با WordPress ایجاد کنید:

WordPress همچنین افزونه هایی مانند “All in One Event Calendar” ، “MyCalender” ، “SimpleCalender” و موارد دیگر را برای ایجاد تقویم های رویداد برای کسب درآمد از وب سایت های محلی یا صنعت محلی ارائه می دهد..

بسیاری از برگزار کنندگان رویداد آماده پرداخت هزینه اشتراک برای رویدادهای تبلیغاتی در شهر محلی ، همایش ها ، وبینارها و بسیاری از برنامه های پخش زنده هستند. اگر مایل به داشتن سایت تسلیم شغل پرداختی نیستید ، ممکن است این روش را برای کسب درآمد با وردپرس امتحان کنید.

12. فروش کتاب در وردپرس:

کتابهای الکترونیکی یک انتخاب عالی برای ایجاد محصولات دیجیتال است. WordPress به شما امکان می دهد افزونه های مفید بسیاری مانند “WooCommerce” ، “Easy Digital Downloads” و موارد دیگر دیگر را برای فروش کتاب های الکترونیکی خود در سایت های وردپرس نصب کنید. تمام این افزونه ها برای راه اندازی فروشگاه آنلاین شخصی خود نسبتاً آسان هستند.

این بهترین ابزارهای وبلاگ نویسی را بررسی کنید که به شما در بهینه سازی سایت وردپرس کمک می کند.

نتیجه

این روش های اثبات شده برای کسب درآمد آنلاین با استفاده از وبلاگ وردپرس شما هستند. اگرچه باید با استفاده از روشهای فوق برای شروع به درآمدزایی سخت تلاش کنید.

اگر شما یک وبلاگ نویس هستید و می دانید که هر راهکار دیگری برای کسب درآمد آنلاین وجود دارد ، لطفاً با خواندن نظرات در زیر به خوانندگان ما اطلاع دهید.

همچنین بخوانید,

 • 5 بهترین انواع وبلاگ بازاریابی وابسته
 • 10 دلیل اینکه شما یک بلاگر موفق نیستید
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map