Bluehost Review 2020: آیا این میزبان خوب شناخته شده است؟

Bluehost خدمات میزبانی خود را از سال 1986 ارائه می دهد. از آن زمان تاکنون Bluehost به طور مداوم در حال رشد است. اکنون Bluehost یکی از بزرگترین شرکت های میزبانی وب در جهان است. حدود 2.5 میلیون وب سایت از سراسر جهان سرویس های میزبانی از Bluehost را دریافت می کنند.


Bluehost Review 2020

Bluehost رسما است وردپرس توصیه می شود ارائه دهنده میزبانی این یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده میزبانی وب است. این که آیا شما یک مبتدی یا صاحب مشاغل بزرگ هستید ، Bluehost پشتیبانی از مشتری 7 24 24 you را در اختیار شما قرار می دهد.

میزبانی توصیه شده وردپرسوردپرس ارائه دهنده میزبانی توصیه می شود

در اینجا ، ما در WPressBlog به شما امکان می دهیم همه چیز را در مورد میزبانی Bluehost مانند برنامه هاستینگ آنها ، سرعت ، عملکرد ، امنیت و موارد دیگر.

ویژگی های Bluehost

 • نام دامنه رایگان برای 1 سال
 • گواهی SSL رایگان
 • ذخیره سازی SSD
 • پشتیبانی 24/7 مشتری
 • 1-بر روی نصب وردپرس کلیک کنید
 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول
 • 200 دلار اعتبار بازاریابی

برنامه ها و قیمت گذاری هاست میزبان Bluehost

برنامه های میزبانی مشترک

برنامه های میزبانی مشترک Bluehost

Bluehost یک برنامه میزبانی وب مشترک سالانه ارائه می دهد. اگر مایل به خرید میزبانی با پیشنهادات جذاب تخفیف هستید ، می توانید میزبانی را با برنامه 2 یا 3 ساله خریداری کنید. Bluehost سه برنامه Basic ، Plus و Prime را ارائه می دهد.

 • اگر یک مبتدی هستید ، می توانید یک A خریداری کنید برنامه اساسی از 3.95 دلار در هر ماه برنامه اصلی شامل 1 وب سایت ، 1 دامنه ، 5 دامنه پارک شده ، 25 زیر دامنه ، حداکثر 50 گیگابایت فضا ، 5 حساب ایمیل با 100 مگابایت ذخیره سازی در هر حساب و SSL رایگان.
 • اگر می خواهید به علاوه و برنامه های میزبان نخست, آنها برای شما 5.95 دلار در ماه هزینه می کنند. این طرح شامل وب سایت های نامحدود با فضای غیرقابل توصیف ، 1 دامنه ، نامحدود پارک شده و زیر دامنه ها ، حساب های ایمیل نامحدود با ذخیره نامحدود ایمیل ، SSL رایگان و اعتبار بازاریابی 200 دلار است..

برنامه های میزبانی وردپرس مشترک

برنامه های میزبانی وردپرس Bluehost به اشتراک گذاشته شده

اگر وب سایت وردپرس دارید یا می خواهید یک وب سایت وردپرس بسازید ، باید برای میزبانی وردپرس اقدام کنید.

Bluehost میزبان وردپرس مشترک را با همان قیمت میزبانی وب مشترک ارائه می دهد که از 3.95 دلار در هر ماه شروع می شود.

برنامه های میزبانی WP Pro (میزبانی وردپرس مدیریت شده)

برنامه های میزبانی وردپرس با مدیریت Bluehost

وردپرس به شما امکان توسعه سریع و امن وب سایت را می دهد. همچنین به شما امکان می دهد همه محتوای یک وب سایت را از یک مکان مدیریت کنید. می توانید وب سایت خود را با گزینه های سفارشی سازی نامحدود بسازید.

Bluehost و WordPress از نزدیک برای ارائه بهترین خدمات میزبانی وردپرس به مشتریان خود تلاش می کنند. آنها 3 برنامه اختصاصی برای میزبانی وردپرس ارائه می دهند: Build، Grow و Scale.

کلیه برنامه های میزبانی وردپرس Bluehost Managed مجهز به پشتیبانی 24X7 و 30 روز ضمانت برگشت پول و SSL رایگان.

اگر به ساخت وب سایت وردپرس مدیریت شده خود نیاز دارید ، می توانید با شماره های 844-741-1192 تماس بگیرید. آنها 24/7 پشتیبانی میزبانی وردپرس مدیریت شده را ارائه می دهند.

برنامه های میزبانی VPS

برنامه های میزبانی VPS Bluehost

Bluehost خدمات میزبانی وب VPS دارای رتبه برتر را ارائه می دهد. VPS Hosting به شما امکان می دهد تا از منابعی مانند RAM ، CPU اختصاص داده شده به حساب کاربری خود استفاده کنید. این نوع میزبانی وب سایت شما را به ثبات و کارایی بیشتری می دهد. شما می توانید امنیت بهتری را در پرونده های وب سایت خود ایجاد کنید زیرا سیستم عامل را با سایر کاربران در سرور به اشتراک نمی گذارید.

اگر به دنبال این سرور میزبان VPS هستید ، BlueHost یک انتخاب عالی خواهد بود. Bluehost 3 برنامه میزبانی VPS اختصاصی را ارائه می دهد – استاندارد ، پیشرفته و نهایی.

 • برنامه استاندارد هزینه شما 19.99 دلار در هر ماه است. این شامل 2 هسته ، 30 GB حافظه SSD ، 2 GB RAM ، پهنای باند نامحدود ، 1 دامنه ، 1 آدرس IP ، SSL رایگان و 30 روز ضمانت پس انداز با 24 مشتری پشتیبانی پشتیبانی.
 • برنامه پیشرفته هزینه شما 29.99 دلار در هر ماه است. این طرح شامل 2 هسته ، 60 گیگابایت حافظه SSD ، 4 گیگابایت رم ، پهنای باند نامحدود ، 1 دامنه ، 2 آدرس IP ، رایگان SSL و 30 روز ضمانت پس انداز با 24 مشتری پشتیبانی پشتیبانی شده.
 • برنامه نهایی هزینه شما 59.99 دلار در هر ماه است. کاربران می توانند با این طرح از مزایای جذاب بهره مند شوند. این طرح شامل 4 هسته ، 120 گیگابایت حافظه SSD ، 8 گیگابایت رم ، پهنای باند نامحدود ، 1 دامنه ، 2 آدرس IP ، 30 روز ضمانت برگشت پول با پشتیبانی مشتری 24 X7 و پشتیبانی رایگان مشتری XL.

برنامه های میزبانی اختصاصی

برنامه های میزبانی اختصاصی Bluehost

اگر به بالاترین سطح تخصیص منابع ، کنترل و حفظ حریم خصوصی نیاز دارید ، سرورهای اختصاصی بیشترین کاربرد را برای شما دارند. شما می توانید دسترسی کامل به پیکربندی سرور خود داشته باشید بدون اینکه تحت تأثیر اقدامات سایر کاربران قرار بگیرد.

میزبانی اختصاصی بهترین برنامه میزبانی برای مشتریانی است که دارای وب سایتهای پر ترافیک هستند. Bluehost برنامه های میزبانی استاندارد ، پیشرفته و حق بیمه اختصاصی را ارائه می دهد.

 • برنامه استاندارد هزینه شما 79.99 دلار در هر ماه است. در این طرح 4 هسته و 8 رشته سرعت ، 500 گیگابایت (آینه) ذخیره سازی ، 4 گیگابایت رم ، پهنای باند 5TB ، 1 دامنه ، 3 آدرس IP و SSL رایگان ارائه شده است..
 • برنامه پیشرفته هزینه شما 99.99 دلار در هر ماه است. این طرح 4 هسته و 8 رشته سرعت ، فضای ذخیره سازی 1TB (آینه دار) ، 8 گیگابایت رم ، پهنای باند 10 ترابایت ، 1 دامنه ، 4 آدرس IP و SSL رایگان ارائه می دهد..
 • طرح حق بیمه هزینه شما 119.99 دلار در هر ماه است. این طرح مجهز به 4 هسته با 8 رشته سرعت ، ذخیره سازی 1TB (آینه دار) ، 16 GB RAM ، پهنای باند 15 TB ، 5 آدرس IP با SSL رایگان.

تمام این برنامه ها وعده پشتیبانی 24X7 و 30 روز ضمانت پس انداز پول را دارند.

میزبانی تجارت الکترونیک

برنامه های میزبان تجارت الکترونیک Bluehost

Bluehost سه برنامه میزبانی تجارت الکترونیک را ارائه می دهد: Starter ، Plus و Pro. قیمت آنها به ترتیب 6.95 دلار ، 8.95 دلار و 12.95 دلار در ماه است. شما می توانید فروشگاه تجارت الکترونیک خود را به طور کامل سفارشی کنید.

تمام برنامه های میزبانی تجارت الکترونیک دارای دروازه های پرداخت ایمن هستند. همچنین نیازی به نصب WooCommerce ندارید زیرا Bluehost آن را به صورت رایگان برای شما نصب می کند. برای نصب WooCommerce می توانید با شماره پشتیبانی Bluehost با شماره 877-708-7750 تماس بگیرید.

سرعت و عملکرد Bluehost

برای عملکرد بهتر وب سایت خود ، به ارائه دهنده میزبانی وب سریعتر نیاز دارید. در اینجا ما یک وب سایت را آزمایش کرده ایم که با استفاده از Pingdom که یک ابزار تست سرعت وب سایت است ، روی سرور Bluehost میزبان است.

تست سرعت وب سایت Bluehostتست سرعت وب سایت Bluehost

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید که وب سایت ما کمتر از نیمی از ثانیه بارگیری می کند. سریعتر از 85٪ کل وب سایتهای آزمایش شده است.

اگر وب سایت شما سریعتر بارگیری نمی شود ، می توانید مقاله ما را بخوانید: چگونه وب سایت خود را در مدت زمان 1 ثانیه بارگیری کنید.

ویژگی های امنیتی Bluehost

اگر در مورد امنیت Bluehost صحبت کنیم ، آنگاه SSL رایگان با کلیه برنامه های میزبانی و ابزارهای ضد اسپم مانند Spam Hammer ، Expert Spam ، و محافظت از Hotlink ارائه می دهد.

امروز ، گوگل ترجیح می دهد وب سایت های فعال شده SSL در مقایسه با وب سایت هایی که گواهینامه SSL ندارند از رتبه بالاتری برخوردار شوند. بنابراین این بهترین کاری است که با میزبانی Bluehost رایگان می کنید.

علاوه بر این ، می توانید IP ها را مسدود کنید ، از پوشه های محافظت شده در پوشه ها استفاده کنید ، و غیره همچنین ، Bluehost Cloudflare را ارائه می دهد که از سایت شما در برابر حملات DDoS محافظت می کند.

برای بهبود بیشتر امنیت وب سایت ، می توانید راهنمای امنیت نهایی وردپرس ما را بخوانید.

خط مشی پشتیبان وب سایت Bluehost

همانطور که در برنامه های میزبانی ذکر شده در بالا مشاهده می کنید ، می توانید ابزارهای پشتیبان رایگان سایت را فقط با برنامه های میزبانی برتر دریافت کنید. اگر به دنبال هر بسته بندی مبتدی هستید ، برای تهیه ابزار Site Backup Pro باید هزینه کمی بپردازید.

با برنامه میزبانی برتر ، ابزار “CodeGuard Basic” را بدون هزینه دریافت خواهید کرد. اگر هر طرح شروع کننده را انتخاب می کنید ، برای دریافت این ابزار تهیه پشتیبان مجبور هستید ماهانه 2.99 دلار پرداخت کنید.

با استفاده از این ابزار ، می توانید پایگاه داده وب سایت خود را در هر تاریخی که می خواهید تنها با یک کلیک بازیابی کنید.

جوانب مثبت

 • کلیه برنامه های هاستینگ برای همه کاربران بخصوص برای مبتدیان مقرون به صرفه است.
 • کاربران از تعداد زیادی وب سایت با خرابی کمتری بهره مند می شوند.
 • کشیدن و رها کردن سایت ساز رایگان.
 • Cloudflare ادغام داخل cPanel که به شما کمک می کند عملکرد بهتری داشته باشید.
 • آنها راه حل های ضد اسپم رایگان ارائه می دهند.
 • هیچ هزینه مخفی در هنگام ثبت نام.
 • نام دامنه رایگان با همه میزبانی 1 ساله.
 • Bluehost به وب سایت های تجارت الکترونیک اجازه می دهد تا مجانی دریافت کنند امنیت SSL گواهی و رمزگذاری OpenPGP / GPG فورا.

منفی

 • نرخ های بالاتر برای تجدید دامنه رایگان.
 • مشتریان برای دریافت پشتیبانی از کارمندان Bluehost باید مدت طولانی منتظر بمانند.
 • آنها فقط سرورهای لینوکس را ارائه می دهند. برای میزبانی ویندوز ، باید به یک ارائه دهنده هاستینگ دیگر مراجعه کنید.

بررسی پشتیبانی مشتری Bluehost

بهترین پشتیبانی مشتری نیاز اساسی هر تجارت برای محبوبیت آن است. از سال 1986 Bluehost خدمات خود را با پشتیبانی مشتری دوستانه ارائه می دهد. آنها تیم کاملی برای برخورد با مشتری و رفع مشکلات در یک دوره کوتاه دارند.

پشتیبانی مشتری Bluehostپشتیبانی مشتری Bluehost

Bluehost خاص خود را دارد مرکز دانش که کلیه اطلاعات ارائه دهنده میزبانی را ارائه می دهد. اگر نمی خواهند منتظر دریافت کمک از تیم Bluehost باشند ، کاربران می توانند از آن استفاده کنند.

مشتریان می توانند از طریق تماس تلفنی ، ایمیل ، گفتگوی اینترنتی یا سیستم بلیط فروشی مستقر در ایالات متحده با ما تماس بگیرند. تیم مراقبت از مشتری Bluehost برای 24X7 در دسترس است. به دلیل بهترین و سریعترین خدمات پشتیبانی مشتری ، Bluehost هر روز برنده جمعیت می شود.

سؤالات متداول درباره میزبانی Bluehost

چه کسی صاحب Bluehost است?

Bluehost متعلق به گروه بین المللی استقامتی (EIG) است.

Bluehost چه نوع خدمات میزبانی ارائه می دهد?

Bluehost خدمات میزبانی مشترک ، WordPress ، VPS ، اختصاصی و خدمات میزبانی تجارت الکترونیک را ارائه می دهد.

آیا Bluehost یک میزبان وب خوب است?

Bluehost یک ارائه دهنده میزبانی وب مشهور است و WordPress توصیه می کند ، بنابراین قطعاً میزبان وب خوبی است.

قیمت شروع میزبانی Bluehost چیست؟?

قیمت اولیه میزبانی Bluehost در هر ماه 3.95 دلار است.

آیا Bluehost تخفیف در برنامه های میزبانی خود ارائه می دهد?

Bluehost 50٪ تخفیف را به مشتریان جدید خود ارائه می دهد.

کدام برنامه Bluehost بهترین است?

اگر می خواهید یک وب سایت جدید برای تجارت کوچک خود ایجاد کنید ، می توانید برنامه اصلی میزبانی مشترک را انتخاب کنید.

آیا Bluehost یک نام دامنه رایگان ارائه می دهد؟?

بله ، Bluehost فقط 1 سال نام دامنه رایگان ارائه می دهد.

آیا Bluehost یک گواهی SSL ارائه می دهد?

بله ، Bluehost مجوز رمزگذاری SSL را با همه برنامه ها ارائه می دهد.

آیا Bluehost ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد؟?

بله ، Bluehost 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد ، به این معنی که اگر خدمات آنها را در مدت 30 روز لغو کنید ، بازپرداخت کامل خدمات میزبانی خود را دریافت خواهید کرد. هزینه دامنه در سیاست بازپرداخت درج نشده است.

که مراکز داده Bluehost هستند?

Bluehost یک مرکز داده اصلی دارد که در Provo، Utah واقع شده است.

آیا Bluehost می تواند وب سایت های پر ترافیک را اداره کند?

بستگی به برنامه میزبانی که شما انتخاب کرده اید بستگی دارد. اگر برنامه میزبانی مشترک دارید ، پس از آن ترافیک زیاد نخواهد شد. برای وب سایت پر ترافیک می توانید برنامه های میزبانی VPS یا اختصاصی را انتخاب کنید.

آیا Bluehost سرویس انتقال وب سایت رایگان ارائه می دهد?

بیش از همه ارائه دهندگان میزبانی وب سایت شما را به صورت رایگان و به صورت رایگان به هاستینگ خود منتقل می کنند اما در مورد Bluehost ، این انتقال به صورت رایگان انجام نمی شود. اگر می خواهید سایت وردپرس خود را به Bluehost منتقل کنید ، در این صورت 149.99 دلار برای شما هزینه خواهد داشت و در این قیمت ، 5 وب سایت و 20 اکانت ایمیل شما قابل انتقال هستند.

منظور از پیشنهادات بازاریابی در Bluehost چیست?

Bluehost 100 دلار اعتبار برای Google Ads و 100 دلار اعتبار برای تبلیغات بینگ ارائه می دهد. می توانید از این اعتبارات در ارتقاء وب سایت خود از طریق Google و Bing Ads استفاده کنید.

سرویس دهنده های Bluehost چیست؟?

دو سرور پیش فرض Bluehost وجود دارد و آنها “ns1.bluehost.com” و “ns2.bluehost.com” هستند.

کاربر پسند Bluehost است?

بله ، Bluehost کاربر پسند است.

شماره تماس Bluehost چیست؟?

Bluehost یک شماره تلفن رایگان برای ایالات متحده دارد: (888) 401-4678 و شماره دوم بین المللی +1 801-765-9400.

آیا Bluehost بهتر از Godaddy است?

بله ، Bluehost از هر لحاظ بهتر از GoDaddy است.

که بهتر Bluehost یا HostGator است?

از نظر سرعت ، Bluehost از HostGator بهتر است و از نظر قیمت و پشتیبانی مشتری ، HostGator از Bluehost بهتر است.

آیا Bluehost برای مبتدیان خوب است?

Bluehost برای مبتدی که می خواهد اولین وب سایت یا وبلاگ خود را راه اندازی کند ، هاستینگ بسیار خوبی است.

که بهترین گزینه Bluehost است?

SiteGround بهترین گزینه Bluehost است.

با 50٪ تخفیف اکنون میزبان Bluehost را بگیرید

در اینجا آموزش تصویری از رسمی است کانال یوتیوب از Bluehost که به شما کمک می کند تا وب سایت وردپرس خود را با استفاده از Bluehost به سرعت و به راحتی راه اندازی کنید.

کلمات نهایی در بررسی میزبانی Bluehost

سرانجام ، می دانید که چرا بیش از 200 میلیون کاربر از سراسر جهان از Bluehost استفاده می کنند. این یک شرکت میزبانی وب بسیار خوب است. می توانید 30 روز Bluehost را امتحان کنید.

با این وجود ، اگر سوالی دارید یا شک دارید ، لطفاً از طریق بخش نظرات از ما سؤال کنید. ما در اسرع وقت جواب را ارائه می دهیم.

مقالات مفید زیر را نیز بخوانید:

 • کدهای کوپن Bluehost
 • معاملات Bluehost Black Friday و Cyber ​​Monday
 • نحوه ایجاد وب سایت در هاستینگ Bluehost

سایر بررسی هاستینگ:

 • بررسی SiteGround
 • مرور میزبان
 • بررسی میزبان
 • بررسی موتور WP
 • بررسی Kinsta
 • بررسی میزبانی WPX
 • بررسی میزبانی A2
 • بررسی Dreamhost

مقایسه های Bluehost

 • Bluehost vs SiteGround
 • Bluehost vs HostGator
 • Bluehost در مقابل Hostinger
 • Bluehost vs WP Engine
 • Bluehost vs Kinsta
 • Bluehost vs WPX هاستینگ
Bluehost Review 2020
 • سرعت و عملکرد

 • امکانات

 • پشتیبانی مشتری

 • سیاست بازپرداخت

 • امنیت

 • قیمت

4.7

خلاصه

اگر به دنبال بهترین ارائه دهنده میزبانی وب هستید ، Bluehost بهترین میزبان وب است که برنامه هایی ارزان و مقیاس پذیر ارائه می دهد. من به شدت توصیه می کنم Bluehost را برای وب سایت شخصی یا تجاری خود انتخاب کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map