GreenGeeks Review 2020: برنامه های میزبانی ، قیمت گذاری ، ویژگی ها و تخفیف ها

هر روز هزاران وب سایت جدید در سراسر جهان به صورت زنده پخش می شوند. برای دور ماندن از رقابت بسیار مهم است که ارائه دهنده خدمات مناسب میزبانی وب را انتخاب کنید.


GreenGeeks در سال 2008 توسط Trey Gardner که از سال 1999 در زمینه میزبانی وب فعالیت می کند راه اندازی شد. یکی دیگر از اعضای اصلی تیم Kaumil Patel است که از سال 2001 به عنوان ارائه دهنده خدمات فعال فعالیت می کند. این شرکت 10+ سال را در این زمینه به پایان رسانده است. بیش از 300k وب سایت در سرورهای خود در سراسر جهان میزبانی شده اند.

GreenGeeks Review 2020

GreenGeeks میزبان وب ، میزبان وردپرس ، میزبانی VPS ، میزبانی اختصاصی و سازنده وب سایت را ارائه می دهد. این خدمات میزبان وب سازگار با محیط زیست و کم هزینه را ارائه می دهد. در اینجا در مقاله مرور میزبانی GreenGeeks ، ما در wpressblog برنامه های GreenGeeks ، قیمت گذاری ، خدمات به مشتریان ، سرعت و عملکرد آنها ، پیشنهادات تخفیف و بهترین گزینه های آنها را ارائه داده ایم..

برنامه ها و قیمت گذاری هاستینگ GreenGeeks

GreenGeeks نگه داشته است تا حد امکان ساده با بسته ها. دو دسته اصلی وجود دارد که تحت آنها خدمات میزبانی وب به کاربران نهایی و همچنین بخش جداگانه ای برای فروشندگان خدمات ارائه می دهند.

برنامه های میزبانی وب

برنامه ها و قیمت گذاری میزبانی وب GreenGeeks

Ecosite Starter:

این کوچکترین بسته موجود با GreenGeeks است که فقط 2.95 دلار در ماه هزینه دارد. این مناسب برای مشاغل کوچک و وبلاگ هایی است که تازه با حضور آنلاین خود شروع به کار می کنند.

تحت این بسته ، فضای و پهنای باند نامتعارف دریافت خواهید کرد. در مورد تعداد ایمیل و دامنه میزبانی شده نیز محدودیتی وجود ندارد. تحت این بسته ، شما یک دامنه را رایگان دریافت خواهید کرد و می توانید حداکثر 100 ایمیل در ساعت ارسال کنید.

Ecosite Pro:

این ایده آل برای مشاغل متوسط ​​و وب سایت هایی است که به دنبال منابع بیشتر و عملکرد بهتر از نظر سرعت و زمان پاسخگویی هستند.

پکیج فضا و پهنای باند نامتعارف را در اختیار شما قرار می دهد و یک دامنه رایگان نیز در این بسته درج شده است. تحت این بسته می توانید حداکثر 300 ایمیل در ساعت ارسال کنید. از نظر کارایی ، تقریباً نسبت به بسته استارت دو برابر است.

Ecosite Premium:

ایده آل برای وب سایت های پر ترافیک و فروشگاه های تجارت الکترونیکی ، این بسته از فضای نامحدود و پهنای باند برخوردار است. این بسته به شما امکان می دهد تا حداکثر 500 ایمیل در ساعت ارسال کنید که برای وب سایت های شغلی بسیار مهم است.

این بسته با تقریباً 4 برابر سرعت و کارایی ، اطمینان حاصل می کند که بازدید کنندگان شما طی چند ثانیه تمام اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت می کنند.

میزبانی وب GreenGeeks را دریافت کنید

برنامه های میزبانی وردپرس

برنامه ها و قیمت گذاری هاست میزبان وردپرس GreenGeeks

همه بسته های تحت میزبانی وردپرس همانند یک بسته میزبانی معمولی با ویژگی های اضافی مرتبط با وردپرس هستند. با میزبانی وردپرس از نصب 1 کلیک ، بروزرسانی های خودکار ، پشتیبان گیری خودکار بر اساس انتخاب فرکانس ، امنیت پیشرفته بهینه شده برای وب سایت های مبتنی بر وردپرس و پشتیبانی 24/7 دریافت می کنید که می توانید تمام نمایش داده شدگان مربوط به وردپرس را از جمله راه اندازی ، مهاجرت و به زودی.

Ecosite Starter برای وردپرس:

تحت این بسته ، پهنای باند و فضای نامحدود با 2.95 دلار در ماه دریافت خواهید کرد. پشتیبانی و ویژگی های اضافی وردپرس در این بسته گنجانده شده است.

Ecosite Pro برای وردپرس:

این بهینه سازی شده برای بسته وردپرس فضای نامحدود و پهنای باندی به شما می دهد. می توانید تحت این بسته ، وب سایتی با ترافیک مناسب داشته باشید.

Ecosite Premium برای وردپرس:

این بسته برای وب سایت های پر ترافیک و مبتنی بر وردپرس طراحی شده است. در حالت ایده آل ، وب سایت های WooCommerce برای عملکرد بدون glitch باید تحت این بسته میزبانی شوند. این بسته شامل فضای نامحدود ، پهنای باند نامحدود ، گواهی SSL و پشتیبانی 24/7 است.

میزبان وردپرس GreenGeeks را دریافت کنید

برنامه های میزبانی نمایندگی فروش

برنامه ها و قیمت گذاری هاست میزبان فروشندگان GreenGeeks

اگر بیش از یک وب سایت را کنترل می کنید و می خواهید فضای وب را به مشتری خود بفروشید ، این بسته هایی هستند که به طور خاص برای نیازهای شما طراحی شده اند. GreenGeeks پنج بسته مختلف را در زیر میزبان نمایندگی ارائه می دهد که می توانید طبق نیاز خود از بین آنها انتخاب کنید. بسته فروشندگان همچنین از آنجا که می توانید قیمت عمده فروشی TLD های مختلف را بدست آورید ، به پنل دامنه دسترسی پیدا می کنید.

نمایندگی فروش 10:

با هزینه 19،95 دلار این بسته فضای نامحدود و پهنای باند را فراهم می کند. شما می توانید حداکثر 10 وب سایت را تحت این بسته که دارای cPanel جداگانه است ، میزبان کنید. مجوز WHMCS تحت این بسته قرار دارد.

نمایندگی فروش 20:

با داشتن فضای نامحدود و پهنای باند ، می توانید حداکثر 20 وب سایت را تحت این بسته میزبانی کنید. مجوز WHMCS با این بسته گنجانده شده است.

نمایندگی فروش 30:

براساس این بسته ، می توانید حداکثر 30 وب سایت را در فضای نامحدود و پهنای باند شما بدست آورید. کلیه ویژگی های cPanel و WHM در این بسته گنجانده شده است.

نمایندگی فروش 40:

این بسته برای شرکت های میزبان کوچک و برای کسانی که دارای چندین وب سایت هستند در نظر گرفته شده است. در این بسته می توانید میزبان حداکثر 40 وب سایت باشید. محدودیتی در استفاده از فضا و پهنای باند وجود ندارد.

نمایندگی فروش 50:

این بزرگترین بسته در دسترس برای فروشندگان است که در آن می توانید میزبان 50 وب سایت باشید. پهنای باند و فضا بی همتا هستند. مجوز WHMCS در این بسته گنجانده شده است.

میزبان نمایندگی GreenGeeks را دریافت کنید

برنامه های میزبانی VPS

GreenGeeks VPS ها و برنامه های میزبانی وب

GreenGeeks پنج بسته میزبان VPS مختلف ارائه می دهد. در زیر می توانید لیست خدمات میزبانی وب VPS از GreenGeeks را پیدا کنید.

رم 1 گیگابایتی:

تحت این بسته ، شما 2 گیگابایت حافظه SSD ، پهنای باند 1000 گیگابایتی پریمیوم و پردازش 4 هسته ای با تنها 39.95 دلار دریافت خواهید کرد. این ایده آل برای آن دسته از وب سایت هایی است که به فضای کمتری نیاز دارند اما ردپایی زیاد است.

رم 2 گیگابایتی:

تحت این بسته ، شما 50 گیگابایت ذخیره سازی ، پهنای باند 1500 گیگابایتی و پردازش 4 هسته ای دریافت خواهید کرد. این ایده آل برای کسانی است که چندین وب سایت را اداره می کنند و یا دارای یک سیستم پستی برای مدیریت هستند.

رم 3 گیگابایتی:

ایده آل برای وب سایت های پر ترافیک ، 75 GB حافظه ، پهنای باند 2000 گیگابایتی و پردازش 4 هسته ای را در اختیار شما قرار می دهد.

رم 4 گیگابایتی:

بهترین گزینه برای شرکت های بزرگ این بسته بندی 100 گیگابایت و پهنای باند 2500 گیگابایتی را در اختیار شما قرار می دهد.

رم 5 گیگابایتی:

اگر یک وب سایت تجارت الکترونیک بزرگ دارید ، این بسته برای شما ایده آل خواهد بود. تحت این بسته ، از پهنای باند 125 گیگابایتی و پهنای باند 3000 گیگابایتی بهره مند می شوید.

میزبان VPS GreenGeeks

سرور های اختصاصی

GreenGeeks برنامه ها و قیمت های میزبانی اختصاصی

GreenGeeks چهار گزینه سرور اختصاصی برای انتخاب دارد.

سرور ورودی:

تحت این بسته ، شما Intel Atom 330 Dual Core ، 2 GB RAM ، 500 گیگابایت ذخیره سازی و 5 آدرس IP دریافت خواهید کرد. هزینه آن 169 دلار در هر ماه خواهد بود.

سرور استاندارد:

در این بسته 4 GB RAM ، Xeon E3 یا پردازنده معادل آن ، 5 آدرس IP ، ذخیره سازی 2 storage 500 گیگابایت و پهنای باند 10k GB ارائه می شود..

سرور نخبگان:

این بسته شامل پردازنده 3.2 گیگاهرتز ، رم 8 گیگابایتی ، حافظه 2 در 500 گیگابایت و انتقال اطلاعات 10k GB به همراه 5 آدرس IP است.

سرور حرفه ای:

با استفاده از پردازنده Xeon E5 یا معادل آن ، این بسته 16 GB RAM ، 2 x 500 GB و انتقال داده 10k GB را فراهم می کند..

میزبانی اختصاصی GreenGeeks را دریافت کنید

سرعت و عملکرد

این شرکت ادعا می کند که آنها به طور مرتب سخت افزارهای سرورها را به روز می کنند تا از نیاز مشتری استفاده کنند. مدت بار سایت بین 612 ms – 680 ms برای بیشتر وب سایتها باقی مانده است.

مراکز داده

GreenGeeks مراکز داده

GreenGeeks دارای پنج مرکز داده است که در ققنوس ، شیکاگو ، تورنتو ، مونترال و آمستردام واقع شده اند. از میان این پنج مرکز داده ، فقط شیکاگو دیتاسنتر از کلیه خدمات پشتیبانی می کند و چهار بقیه فقط از حساب های میزبانی مشترک / مشترک استفاده می کنند.

امنیت

این شرکت ادعا می کند که برای جلوگیری از هرگونه تهدید امنیتی ، سرورها را ایمن ساخته است و تیمی از مهندسین خبره دارد که به طور مرتب پیکربندی های سرور را به روز می کنند تا آنها را حفظ و کار کند.

آنها همچنین اسکن امنیتی در زمان واقعی ، محافظت در برابر Spam Assassin ، تشخیص اتوماتیک نیرویی در برابر ضربه و سرور امن SSL را در اختیار شما قرار می دهند و امکان رمز عبور را نیز از آنها محافظت می کنند و از فهرستهای شما بعنوان ویژگی های امنیتی اضافی محافظت می کنند..

پشتیبانی مشتری

GreenGeeks یک تیم متخصص دارد که پشتیبانی اختصاصی را برای مشتریان ارائه می دهد. آنها در شبکه های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر فعال هستند و تقریباً بلافاصله به سؤالات پاسخ می دهند.

در صورت نیاز به هرگونه کمک از جمله چت ، رسانه های اجتماعی و ایمیل می توانید از طریق کانالهای مختلف با آنها تماس بگیرید.

سیاست بازپرداخت

GreenGeeks 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد. اگر خدمات میزبانی را ظرف 30 روز از خرید لغو کنید ، بازپرداخت کامل دریافت خواهید کرد.

جوانب مثبت و منفی GreenGeeks

جوانب مثبت GreenGeeks:

 • این شرکت سبز است و ادعا می کند از فناوری استفاده می کند که باعث کاهش رد کربن می شود.
 • این گزینه ها بسته های مختلفی را دارند که می توانند بر اساس نیاز و بودجه از بین آنها انتخاب کنند.
 • یک تیم پشتیبانی میزبان وردپرس اختصاصی همیشه برای ارائه پشتیبانی ویژه وردپرس بصورت آنلاین است.
 • زمان بار از بسیاری از رقبا بهتر است.

منفی GreenGeeks:

 • در مورد زمان به روز شکایات زیادی صورت گرفته است.

تخفیف های GreenGeeks

این شرکت هر از گاهی تخفیف ها و پیشنهادات ویژه ای را برای مشتریان جدید ارائه می دهد. آنها کدهای کوپنی را ارائه می دهند که می توانید طبق فاکتور ثبت نام خود ، آنها را بازخرید کنید. GreenGeeks در موارد مناسبی مانند جمعه سیاه ، عید نوروز و بسیاری موارد دیگر با تخفیف ویژه همراه است.

با 70٪ تخفیف میزبان GreenGeeks را دریافت کنید

گزینه های GreenGeeks

GreenGeeks ارائه دهنده میزبانی دوستدار محیط زیست و مقرون به صرفه است. به عنوان گزینه ای برای GreenGeeks ، می توانید خدمات میزبانی Scala یا میزبان HostGator را انتخاب کنید.

نتیجه

تجربه کلی با GreenGeeks خوب است. آنها ادعا می کنند که یک شرکت سبز است و منابع تجدید پذیر انرژی را ترویج می کند. بسته ها مقرون به صرفه هستند و میزبانی وردپرس از درجه یک برخوردار است. زمان سرور بین 99.97٪ و 99.99٪ پایدار بوده است. به طور کلی برای وب سایت ها و وبلاگ های با اندازه ها انتخاب مناسبی است.

همچنین بخوانید:

 • Scala Hosting Review 2020
 • بررسیهای HostGator
GreenGeeks Review 2020
 • سرعت و عملکرد

 • امنیت

 • پشتیبانی مشتری

 • تضمین بازگشت پول

5

خلاصه

GreenGeeks یک ارائه دهنده میزبان وب سازگار با محیط زیست است که خدمات میزبانی را با نرخ بسیار مناسب ارائه می دهد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map