بررسی Kinsta Hosting Review 2020: ارائه دهنده میزبانی وب وردپرس Premium

Kinsta یک شرکت میزبان وردپرس است که روی آن ساخته شده است Google Cloud Platform. این شرکت توسط مارک گاوالدا در دسامبر 2013 راه اندازی شده است.


بررسی Kinsta 2020

تنها در پنج سال ، این شرکت خود را در بازار میزبان وردپرس رقابتی تأسیس کرد. رابط کاربر پسند ، امنیت استاندارد پیشرفته سطح بعدی و پشتیبانی از مشتری دوستانه برخی از عوامل WOW برای میزبان Kinsta Web هستند.

مهاجرت رایگان وب سایت ، پشتیبان گیری روزانه و نقشه برداری از وب سایت از ویژگی های کلیدی برنامه های میزبانی وب آنهاست. بهترین بخش این است که Kinsta میزبان ابری را در سیستم عامل cloud Google ارائه می دهد.

در حال حاضر ، Kinsta دارای 20 مرکز داده در سراسر جهان است و از طریق KeyCDN ، شریک اصلی خود ، CDN را در سراسر جهان ارائه می دهد.

ویژگی های میزبانی وردپرس Kinsta:

Kinsta خدمات میزبانی WordPress مدیریت شده ارائه می دهد. میزبانی وردپرس مدیریت شده هزینه بیشتری نسبت به راه حل های میزبانی بدون مدیریت دارد.

بنابراین ، نه تنها Kinsta ، بلکه شرکت های دیگری مانند Bluehost ، SiteGround و Dreamhost برخی از ویژگی های کلیدی اضافی را نیز در برنامه های میزبانی خود مانند CDN برای افزایش سرعت صفحات وب ، پشتیبان گیری به صورت مرتب و غیره درج کرده اند..

میزبان Kinsta با 2 ماه میزبانی رایگان

مرحله بندی وب سایت

جالب ترین ویژگی ارائه شده توسط Kinsta ، مرحله بندی وب سایت است. قابلیت نمایش وب سایت به کاربران امکان می دهد تا اصلاحات اساسی را در سایت وردپرس اعمال کنند. آنها به راحتی می توانند قبل از استقرار تست های مؤثر را انجام دهند.

برای زمان بار سریعتر ، Kinsta از ظروف Nginx ، PHP 7 ، MariaDB و LXD استفاده می کند.

امنیت سطح پیشرفته

امنیت Kinsta

امنیت یکی دیگر از ویژگیهای مهم خدمات میزبانی وردپرس مدیریت شده آنهاست. برای ارائه امنیت استاندارد بالا برای کاربران WordPress ، Kinsta گواهینامه های SSL رایگان و یک سیستم ردیابی به موقع را ارائه می دهد تا به کاربران اطلاع دهد که آیا وب سایت آنها کاهش یافته است.

علاوه بر این ، آنها محافظت DDoS در برابر اسکن نرم افزارهای مخرب و فایروال های سخت افزاری را ارائه می دهند.

پشتیبان گیری روزانه و بازیابی تضمینی

اگر خطایی رخ دهد ، بستر Kinsta با پشتیبان گیری روزانه وب سایت آماده است. همچنین ، آنها قول می دهند که داده های وب سایت را بازیابی کرده و در صورت هک شدن وب سایت شما را تعمیر کنند.

مهاجرت رایگان وب سایت

هر وقت دوست دارید از دیگران به میزبان Kinsta بروید ، آنها خدمات مهاجرتی رایگان ارائه می دهند. شما می توانید به طور کامل مطمئن شوید که همه چیز با DNS خوب کار می کند ، زیرا آنها برای اولین بار وب سایت شما را در یک منطقه آزمایش راه اندازی می کنند.

کاربران می توانند از طریق رابط کاربری Kinsta اقدام به مهاجرت وب سایت ها کنند. فقط کافی است جزئیات میزبانی وب اخیر خود را برای کنترل مهاجرت در اختیار آنها قرار دهید.

مهاجرت رایگان وب سایت با کلیه برنامه های میزبانی kinsta در دسترس است.

ویژگی های دیگر

بسیاری از سایر ویژگی های سطح پیشرفته همچنین می توانید در حساب میزبانی وردپرس شما گنجانده شود. اکنون Kinsta همچنین برخی از ویژگی های اضافی مانند بهینه سازی پایگاه داده خودکار MySQL ، خود شفا PHP ، فایروال GCP را به مشتریان خود ارائه می دهد.

اگر کاربران صاحب مشاغل در مقیاس بزرگ هستند ، به راحتی می توانند ویژگی های بیشماری مانند Cloudflare Railgun ، Elasticsearch و Redis و غیره را کسب کنند ، همچنین می توانید با توجه به نیاز خود راه حل میزبانی شرکت های سفارشی را از Kinsta انتخاب کنید..

پشتیبانی مشتری

پشتیبانی مشتری Kinsta

Kinsta راهی آسان برای برقراری ارتباط با کارمندان حامی آنها انجام می دهد. شما فقط باید وارد حساب خود شوید و با کلیک کردن بر روی نماد پیام در سمت راست پایین صفحه ، وارد حساب خود شوید و مکالمه جدیدی ایجاد کنید.

تیم Kinsta صاحبنظران وردپرس را تجربه کرده است و آنها می توانند 100٪ رضایت خاطر خود را برای حل مشکلات خود در مدت کوتاهی به مشتریان خود ارائه دهند.

مراکز داده

Kinsta 20 مرکز داده مختلف ابر Google را ارائه می دهد. از 20 مرکز داده زیر می توانید انتخاب کنید.

 1. شورای بلوف ، آیووا ، ایالات متحده (us-central1)
 2. سنت قلیسین ، بلژیک (اروپا-غربی 1)
 3. شهرستان چانگوا ، تایوان (آسیا-شرقی 1)
 4. سیدنی ، استرالیا (استرالیا-جنوب شرقی1)
 5. دالس ، اورگان ، ایالات متحده آمریکا (us-west1)
 6. اشبورن ، ویرجینیا ، ایالات متحده آمریکا (us-east4)
 7. Moncks Corner، کارولینای جنوبی ، ایالات متحده آمریکا (us-east1)
 8. سائوپائولو ، برزیل (southamerica-east1)
 9. لندن ، انگلیس (europe-west2)
 10. فرانکفورت ، آلمان (اروپا-غرب 3)
 11. جورونگ وست ، سنگاپور (آسیا-جنوب شرقی1)
 12. توکیو ، ژاپن (آسیا-شمال شرقی 1)
 13. بمبئی ، هند (آسیا-جنوب 1)
 14. مونترال ، کانادا (Northamerica-شمال شرقی1)
 15. هلند (اروپا-غربی 4)
 16. هامینا ، فنلاند (اروپا-شمال1)
 17. لس آنجلس ، کالیفرنیا (us-west2)
 18. هنگ کنگ (آسیا-شرقی 2)
 19. زوریخ ، سوئیس (اروپا-غرب 6)
 20. اوزاکا ، ژاپن (آسیا-شمال شرقی 2)

برنامه های میزبانی وردپرس Kinsta

برنامه های میزبانی وردپرس Kinstaبرنامه های میزبانی وردپرس & قیمت گذاری

Kinsta برنامه های میزبانی خود را طبق نیاز کسب و کار شما از مقیاس کوچک تا بزرگ ارائه می دهد.

 • برنامه میزبان وردپرس استارت سطح ورودی به 10 گیگابایت دیسک فضا و اس اس اس رایگان و شبکه تحویل محتوا. 1 وب سایت وردپرس و 20،000 بازدید دریافت خواهید کرد. این طرح فقط 30 دلار برای هر ماه هزینه دارد.
 • برنامه دوم میزبانی وب Pro 20 گیگابایت فضای دیسک و SSL و CDN رایگان ارائه می دهد. با برنامه میزبانی وب حرفه ای شما می توانید 2 وب سایت وردپرس و حدود 40،000 بازدید فقط با 60 دلار در هر ماه دریافت کنید.
 • طرح business1 شامل 5 نصب وردپرس و فضای دیسک 20 گیگابایتی است. هرگز نمی توانید با دستیابی به 100،000 بازدید و SSL و CDN رایگان با 100 دلار در هر ماه اشتباه کنید.
 • اگر به دنبال برنامه میزبانی business2 باشید ، از 10 نصب وب سایت ، فضای دیسک 40 گیگابایت و SSL و CDN رایگان بهره مند می شوید. این طرح در هر ماه 200 دلار هزینه دارد.
 • اگر می خواهید تخفیف در میزبانی Kinsta داشته باشید ، آنها در تمام برنامه ها 2 ماه میزبانی رایگان ارائه می دهند.

واقعیت این است که یک سرویس میزبانی وردپرس مدیریت شده مانند Kinsta بیش از یک راه حل میزبانی وب سایت بدون مدیریت شارژ می کند ، درست است. دلیل این امر بسیار واضح است که شما نمی توانید مروارید را به قیمت بادام زمینی خریداری کنید. با میزبانی وب مدیریت شده با وردپرس ، از ویژگی های اضافی دیگری نیز برخوردار خواهید شد تا به طور موثر برای تجارت خود در بازار جهانی رقابت کنید.

بنابراین ، اگر مقایسه ای بین قیمت های میزبانی Kinsta با سایر خدمات میزبانی وردپرس مدیریت شده انجام دهید ، مطمئناً از نظر قیمت گذاری رقابتی هستند.

جوانب مثبت و منفی Kinsta

بیش از 60،000 وب سایت در Kinsta میزبان هستند زیرا بسیاری از صاحبان مشاغل از سراسر جهان عاشق برنامه های میزبانی آن هستند. میزبان وب Kinsta وارونه و ناپسند است.

مزایای میزبانی Kinsta:

 • می توانید وب سایت خود را در 16 مکان میزبانی کنید که به مخاطبان مورد نظر خود نزدیکتر باشد.
 • Kinsta پهنای باند CDN تعریف شده را از شریک اصلی خود KeyCDN ارائه می دهد تا یک نسخه ثابت از وب سایت های خود را در بیش از 30 مکان در سراسر جهان ذخیره کند..
 • Kinsta خدمات سرعت وب سایت معیار ارائه می دهد. وب سایت میزبانی شده بر روی سکوی Kinsta گزارش عملکرد عالی در مورد GTmetrix و Pingdom را نشان می دهد.
 • Kinsta ویژگی های بسیار خوبی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد مانند کلونینگ وب سایت ، مرحله بندی وب سایت ، پشتیبان گیری روزانه و کنترل پنل آسان MyKinsta.
 • سکوی Kinsta در Google Cloud Platform ساخته شده است.

منفی میزبانی Kinsta:

 • کاربران می توانند داده های پشتیبان روزانه را فقط 14 روز ذخیره کنند.
 • صفحه کنترل کاربر به یکپارچه سازی بهتر WordPress نیاز دارد

30 روز ضمانت برگشت پول:

میزبان وب Kinsta می بالد که آنها 99.99٪ ضمانت به موقع و سریعترین بار صفحه را ارائه می دهند. اگر احساس کردید که وب سایت شما به هر دلیلی کاهش یافته است ، در صورتی که بعد از 30 روز انصراف دهید ، می توانید در طی 30 روز درخواست بازپرداخت کامل یا بازپرداخت نرخ سود خدمات استفاده شده را داشته باشید..

با این حال ، Kinsta Hosting از پیشرفته ترین مراکز داده و بهترین شیوه های صنعت استفاده می کند تا مطمئن شود سایت شما دارای آخرین نسخه های امنیتی است.

میزبانی Kinsta را به مدت 2 ماه رایگان انجام دهید

گزینه های Kinsta

به عنوان گزینه ای برای میزبانی Kinsta ، می توانید WP Engine یا WPX هاستینگ را انتخاب کنید.

در اینجا مقایسه دقیق Kinsta با WP Engine ، WPX هاستینگ ، Bluehost و SiteGround را بررسی کنید.

خط پایین

Kinsta میزبان وردپرس قابل اعتماد و ایمن را با پشتیبانی فنی WordPress در زمینه آتشین ارائه می دهد. دلیل آن این است که چرا Kinsta با موفقیت خود را در یک شرکت حرفه ای در بازار مستقر کرده است.

همچنین بخوانید:

 • بررسی موتور WP
 • بررسی میزبانی Flywheel
 • بررسی میزبانی مطبوعاتی 2020
بررسی میزبانی Kinsta 2020
 • سرعت و عملکرد

 • پشتیبانی مشتری

 • امکانات

 • قیمت گذاری

5

خلاصه

اگر یک ارائه دهنده میزبان با کیفیت می خواهید و بودجه آن را دارید ، Kinsta بهترین میزبان برای شما است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map