Scala Hosting Review 2020: قیمت گذاری ، ویژگی ها ، عملکرد و تخفیف

Scala Hosting خدمات خود را از سال 2007 آغاز کرد. کم کم ، بیش از یک دهه ، ScalaHosting به عنوان یکی از بهترین و ارزانترین ارائه دهنده خدمات میزبانی وب ، شهرت و اعتبار کاملی کسب کرده است. این شرکت به دلیل خدمات قابل اعتماد و پاسخ سریع به سؤالات مشتریان شناخته شده است.


ScalaHosting دارای دو مرکز داده است که اولین آنها در دالاس ، تگزاس تأسیس شده و بعداً مرکز داده دوم را در صوفیا ، بلغارستان افتتاح کرد..

با شروع فقط با 3.95 دلار در هر ماه ، بسته های زیادی وجود دارد که نیازهای شما را کاملاً مطابقت می دهد. بیایید در این مقاله مروری حقایق ، همه خدمات و ویژگی ها را ببینیم.

بررسی Scalahosting

خدمات ScalaHosting

 • نام دامنه
 • میزبانی وب
 • میزبانی وردپرس
 • میزبان نمایندگی فروش
 • Cloud VPS هاستینگ
 • سرور های اختصاصی
 • گواهینامه های SSL

برنامه ها و قیمت گذاری هاستینگ ScalaHosting

درست مانند سایر ارائه دهندگان هاستینگ ، Scala بسته های جداگانه ای نیز برای وب سایت هایی دارد که در وردپرس اجرا می شوند. این یکی از معدود ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب قابل اعتماد است که دارای برنامه های اختصاصی میزبانی ایمیل. مشتری های زیادی هستند که از برنامه های میزبانی ایمیل استفاده می کنند و از این خدمات بسیار خوشحال هستند.

میزبانی وب

چهار بسته تحت وب میزبانی وب وجود دارد که از 3.95 دلار شروع می شود. این شرکت ادعا می کند که بسته میزبانی تقریبا بلافاصله پس از خرید فعال می شود. در صورت مهاجرت وب سایت از میزبان دیگر به میزبان Scala ، پشتیبانی مشتری کمک اضافی می کند.

ویژگی های میزبانی وب:

 • کمک رایگان مهاجرت به وب سایت
 • 30 روز ضمانت برگشت پول
 • پشتیبانی فنی 24/7
 • فضای نامحدود دیسک و پهنای باند
 • کنترل پنل آسان برای استفاده
 • 1-بر روی نصاب اسکریپت کلیک کنید
 • سازنده وب سایت Weebly رایگان
 • سرورهای SSD Powered ساخته شده برای عملکرد
 • ضمانت Uptime 99.9٪

برنامه های میزبانی وب:

برنامه های میزبانی وب ScalaHosting

 • مینی: شما فضای وب 10 گیگابایتی دریافت خواهید کرد و این بسته می تواند ماهانه 90 کیلو بازدید کننده داشته باشد. این بسته بندی 3.95 دلار خواهد بود.
 • شروع: این ایده آل برای مشاغل کوچک است. هیچ محدودیتی در این فضا وجود ندارد و می تواند تا 150K بازدیدکننده داشته باشد.
 • پیشرفته: ایده آل برای شرکت های بزرگ ، این بسته می تواند به راحتی 270 بازدید کننده در ماه داشته باشد.
 • تجارت الکترونیک: این بسته برای وب سایت تجارت الکترونیکی با ترافیک زیاد مناسب است. این می تواند بازدید کنندگان 360k در هر ماه به راحتی اداره کند و شما با این بسته نیز یک دامنه رایگان دریافت خواهید کرد.

میزبانی وب را فقط 1 دلار دریافت کنید!

میزبانی وردپرس

Scala چهار بسته مختلف را تحت عنوان WordPress Hosting ارائه می دهد. هدف اصلی میزبانی وردپرس ارائه ویژگی های اختصاصی برای تقویت تجربه وردپرس است.

ویژگی های میزبانی وردپرس:

این برنامه به روزرسانی خودکار و پشتیبانی سریع توسط کارشناسان وردپرس در بخش مراقبت از مشتری را ارائه می دهد. این شرکت ادعا می کند که برای جلوگیری از حمله بدافزارها و ویروس ها به وب سایت های مبتنی بر وردپرس ، قوانین mod_security ویژه ای را مستقر کرده است و با موفقیت 99.9٪ از حملات را مسدود کرده است. گواهی SSL رایگان نیز ارائه می شود.

برنامه های میزبانی وردپرس:

برنامه های میزبانی وردپرس ScalaHosting

 • WP Mini:

بهترین راه حل برای وب سایت ها یا وبلاگ های در مقیاس کوچک مناسب است. شما 10 گیگابایت فضای وب دریافت خواهید کرد و می توانید یک وب سایت را میزبانی کنید. این بسته تنها 3.95 دلار قیمت دارد. حداکثر 7 نسخه پشتیبان روزانه را ارائه می دهد.

 • WP Start:

این بسته برای وب سایتهایی که بازدید کنندگان در هر نقطه بین 50 تا 75 کیلو در ماه دارند مناسب است. این بسته به شما امکان میزبانی حداکثر 2 وب سایت را می دهد. تحت این بسته ، استفاده از فضای وب اندازه گیری نمی شود.

 • WP Advanced:

این سایت برای وب سایتهای دارای ترافیک سنگین به صورت روزانه مناسب است. این می تواند به راحتی تا 200 کیلو بازدیدکننده در ماه را به راحتی انجام دهد. شما می توانید حداکثر 5 وب سایت را در فضای نامحدود فراهم شده در زیر این بسته قرار دهید. شما می توانید تحت این بسته دامنه رایگان دریافت کنید.

 • تجارت الکترونیکی WP:

وب سایت های تجارت الکترونیکی زیادی وجود دارند که با وردپرس تحت WooCommerce اجرا می شوند. این بسته ویژه برای چنین وب سایتهایی طراحی شده است. این بسته به شما امکان می دهد تا حداکثر 8 وب سایت را در فضای نامحدود فراهم شده میزبانی کنید. شما همچنین یک دامنه رایگان دریافت می کنید. کسانی که از این بسته استفاده می کنند از اولویت پشتیبانی برخوردار می شوند.

میزبانی وردپرس را فقط با 1 دلار دریافت کنید!

میزبانی ایمیل

Scala چهار بسته برای میزبانی ایمیل ارائه می دهد که می تواند هر نوع اندازه را در خود جای دهد. با شروع فقط 12 دلار در هر ماه ، آن را یکی از معتبرترین ارائه دهندگان خدمات میزبانی ایمیل می دانید.

برنامه های میزبانی ایمیل ScalaHosting

استارت آپ:

این بسته برای تجارت در مقیاس کوچک مناسب است که به 10 حساب ایمیل نیاز دارد. این دستگاه به شما 50 گیگابایت فضای ذخیره سازی می دهد و می توانید تا 1 دامنه ایمیل تحت این بسته میزبان باشید. این بسته به شما امکان می دهد تا حداکثر 100 ایمیل در ساعت ارسال کنید.

SmallBiz:

برای کسانی که به دنبال 50 شناسه ایمیل هستند ، این بهترین بسته خواهد بود. تحت این بسته می توانید حداکثر 5 دامنه ایمیل مختلف را میزبانی کنید. این اجازه می دهد تا حداکثر 500 ایمیل در ساعت.

متوسط:

بهترین گزینه برای یک تجارت متوسط ​​است که حدود 100 حساب ایمیل دارد. شما تحت این بسته 150 گیگابایت فضای ذخیره دریافت خواهید کرد و می توانید حداکثر 10 اکانت ایمیل را در اختیار داشته باشید. می توانید در هر ساعت حداکثر 500 ایمیل ارسال کنید.

شرکت های بزرگ، دارای شخصیت حقوقی:

این بسته بهترین گزینه برای شرکتهای بزرگ است ، تا 200 گیگابایت با 200 حساب ایمیل. تحت این بسته می توانید حداکثر 20 دامنه ایمیل را میزبانی کنید. این بسته به حداکثر 1000 ایمیل در هر ساعت ارسال شده از همه حساب ها امکان پذیر است.

میزبانی ایمیل را فقط با 1 دلار دریافت کنید!

میزبان نمایندگی فروش

اسکالا معتقد است که مشتریان باید برای مدیریت فضای خودشان همانطور که می خواهند ، کسب کنند. این پشتیبانی از cpanel نامحدود را در زیر میزبان نمایندگی فراهم می کند و این امکان را برای شرکت های میزبان در مقیاس کوچک فراهم می کند که بتوانند تعداد زیادی مشتری کوچک را بدون نیاز به به روزرسانی مدیریت کنند..

ویژگی های میزبان نمایندگی فروش:

 • سرویس مهاجرت رایگان وب سایت برای وب سایت های نامحدود
 • پشتیبانی 24/7 مشتری پسند
 • میزبان وب سایت های نامحدود
 • 30 روز ضمانت برگشت پول
 • 1-نصب اسکریپت را کلیک کنید
 • CDN رایگان با 100+ مکان
 • حساب فروشندگان دامنه رایگان
 • ضمانت Uptime 99.9٪
 • نسخه های PHP چندگانه پشتیبانی می شود

برنامه های میزبانی نمایندگی فروش:

برنامه های میزبانی نماینده فروش ScalaHosting

 • Scala1:

براساس این بسته بندی ، شما 25 گیگابایت ذخیره سازی و پهنای باند 1 TB دریافت خواهید کرد. این بسته بندی 6.95 دلار قیمت دارد.

 • Scala2:

براساس این بسته بندی ، شما 50 گیگابایت ذخیره سازی و پهنای باند غیرمتعارف دریافت خواهید کرد. تحت این بسته ، شما گواهی RapidSSL رایگان دریافت خواهید کرد.

 • Scala3:

این بسته 75 گیگابایت فضای ذخیره سازی وب با پهنای باند نامحدود را در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید تحت این بسته میزبان هر تعداد وب سایت مورد نظر خود باشید. شما گواهی RapidSSL رایگان را همراه با مجوز رایگان ClientExec دریافت خواهید کرد.

 • Scala4:

با داشتن 100 گیگابایت ذخیره سازی و پهنای باند نامحدود ، این بسته برای فروشندگانی که دارای وب سایت های بزرگی برای میزبانی هستند مناسب است. شما گواهی RapidSSL رایگان را همراه با مجوز رایگان ClientExec دریافت خواهید کرد.

فقط 1 دلار میزبان نمایندگی فروش کنید!

Cloud VPS هاستینگ

ScalaHosting مدیریت برنامه های Cloud VPS Cloud VPS

Scala دو بسته را تحت Cloud VPS Hosting ارائه می دهد. برنامه میزبانی VPS مدیریت شده از 12 دلار در هر ماه با 20 گیگابایت SSD ، 1 هسته پردازنده و 2 گیگابایت رم آغاز می شود..

ScalaHosting خود مدیریت Cloud VPS برنامه های میزبانی

میزبانی وب VPS خود مدیریتی از 10 دلار در ماه با 50 گیگابایت SSD ، 1 هسته ، 2 گیگابایت رم و 2 باند پهنای باند شروع می شود. از ویژگی های اضافی می توان به فضای اضافی ، Cpanel / WHM ، Softcalous و غیره اشاره کرد.

اکنون 20٪ تخفیف را در Cloud Hosting دریافت کنید!

سرعت و عملکرد

براساس بررسی ها و آزمایش ها ، سرعت سرور Scala سریعتر از اکثر رقبا ارائه بسته های مشابه با قیمت های مشابه است.

این شرکت 100٪ به موقع اطمینان می دهد و اکثر مشتریان هرگز خرابی را تجربه نکرده اند. سرورها با بهترین سخت افزار ممکن در پایان بالا برای اطمینان از زمان پاسخ سریع تر هستند.

مراکز داده

این شرکت دارای دو مرکز داده است که یکی از آنها در دالاس ، تگزاس و دوم در صوفیا ، بلغارستان است. هر دو مرکز داده بسیار ایمن هستند و از پشتیبان گیری چندگانه برخوردار هستند.

مشتری ها بسته به بسته بندی بسته به انتخاب ، می توانند مرکز داده مورد نظر خود را انتخاب کنند.

امنیت

امنیت ScalaHosting

Scala ادعا می کند که از هر نوع حمله به سرورها ، امنیت بالایی را ارائه می دهند. آنها کارشناسانی دارند که 7 24 24 to کار می کنند تا اطمینان حاصل شود که سرورها به طور مرتب به روز می شوند و هیچ مشکلی ندارند.

پشتیبانی مشتری

Scala به دلیل پاسخ سریع در هنگام مراقبت از مشتری شناخته می شود. این وب سایت دارای یک ویژگی چت زنده است که مشتریان می توانند از آنها برای مکالمه با بخش مورد نظر استفاده کنند. پایگاه دانش در وب سایت اکثر سوالات متداول را حل می کند.

نمایندگان این شرکت در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی نیز فعال هستند و سریعاً به همه سؤالات پاسخ می دهند. آنها همچنین از مشتریان خود می خواهند که برای پاسخ سریع ، آنها را در رسانه های اجتماعی دنبال کنند.

همچنین می توانید با استفاده از شماره تماس با پشتیبانی مشتری از هاستای Scala تماس بگیرید: +1 (866) 894-8284.

میزبان جوانب مثبت و منفی

مزایای میزبانی Scala

 • خدمات سریع و مقرون به صرفه.
 • تقریباً فعال سازی فوری.
 • پشتیبانی سریع و اختصاصی وردپرس.

منفی میزبانی Scala

برخی از شکایات در مورد سرعت و حمله نرم افزارهای مخرب توسط برخی مشتری ها وجود داشته است ، اما آنها به سرعت حل شدند.

تخفیف و پیشنهادات

هر از گاهی ، Scala Hosting تخفیف های ویژه ای را برای مشتریان موجود و جدید ارائه می دهد. شما می توانید در مواقع خاص مانند کریسمس و جمعه سیاه تخفیف های سنگینی را در بسته بندی ها به دست آورید.

در حال حاضر ، آنها برای 3 ماه اول میزبانی با 1 دلار را ارائه می دهند.

فقط 1 دلار میزبان Scala را دریافت کنید!

گزینه های میزبانی Scala

به عنوان یک گزینه جایگزین برای میزبانی وب Scala ، می توانید GreenGeeks ، A2 هاستینگ یا میزبانی سایت SiteGround را انتخاب کنید. آنها تقریباً همان قیمت ها و ویژگی های مشابه scalahosting را دارند.

نتیجه گیری: Scala Hosting Review 2020

با تجربه بیش از یک دهه ، Scala Webhosting خود را به عنوان یکی از مقرون به صرفه ترین ارائه دهندگان خدمات وب ثابت کرد. این یکی از معدود شرکت های میزبان ایمیل است که شما را ملزم به راه اندازی وب سایت روی سرور خود برای میزبانی ایمیل نمی کنید.

این شرکت دارای یک تیم مراقبت از مشتری بسیار حرفه ای است و آنها برای ارائه پشتیبانی فوری در تمام سیستم عامل های رسانه های اجتماعی فعال هستند. این شرکت از یک شرکت کوچک به یک ISP بزرگ در مدت زمان کوتاهی رشد کرد و آنها در تلاشند تا بهترین خدمات را با قیمت های مناسب ارائه دهند..

همچنین بخوانید:

 • بررسیهای GreenGeeks
 • SiteGround Review 2020
ScalaHosting Review 2020
 • سرعت و عملکرد

 • امنیت

 • پشتیبانی مشتری

 • قیمت گذاری

5

خلاصه

شرکتی که از مدت زمان کوتاهی با ارائه خدمات برتر ، از یک شرکت کوچک به یک ISP بزرگ تبدیل شد. قطعاً می توانید این ارائه دهنده هاستینگ را برای وب سایت خود انتخاب کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map