WebHostingPad Review 2020 – ارائه دهنده میزبانی وب مقرون به صرفه

برای هر کسی که یک وب سایت داشته باشد ، میزبانی وب مهمترین بخش آن است که گویی شرکت میزبان در حال ارائه زمان به روز نیست ، شما ممکن است مشتری را از دست بدهید. تنظیم یک حساب کاربری میزبانی باید به اندازه کافی ساده باشد که یک شخص غیرمستقیم بتواند آن را بدون هیچ زحمتی انجام دهد.


مرور WebHostingPad 2020

WebHostingPad ادعا می کند راه حل های میزبانی وب بدون دردسر را ارائه می دهد و در واقع ، درست در خط برچسب آنها است. با تعداد زیاد بررسی های مثبت برای این شرکت ، این شرکت 10+ ساله راه حل های میزبانی وب ارزان و برتر را ارائه کرده است.

این شرکت معتقد است مشتری باید بالاترین اولویت باشد و فداکاری آن نسبت به مشتریان نشان می دهد منظور آنها چیست.

برنامه ها و قیمت گذاری هاست میزبان WebHostingPad

میزبانی مشترک

Webhostingpad برنامه های میزبانی مشترک

اگر به دنبال بهترین ارزان ترین راه حل میزبانی وب هستید تا فضای خود را در اینترنت ادعا کنید اما نمی خواهید سالانه صدها دلار برای آن هزینه کنید ، این برنامه های WebHostingPad شما را خوشحال می کند.

Power Plan Mini:

این یکی از مطلوب ترین برنامه هاستینگ وب برای یک تجارت کوچک است که از ترافیک بالایی برخوردار نیست و می خواهد یک وب سایت کوچک از تأسیس آنها داشته باشد. چرخه صورتحساب شما انتخاب می کنید مبلغی را که پرداخت می کنید تصمیم می گیرد.

ارزان ترین برنامه ها به شما این آزادی را می دهد که فقط 3 دلار در ماه در هاستینگ بپردازید. بهترین بخش این است که قیمت حتی در زمان تمدید هرگز تغییر نخواهد کرد و شما بدون توجه به میزان افزایش قیمت شرکت در سایر بسته ها ، همان قیمت را در هر فاکتور پرداخت خواهید کرد.

بر اساس این طرح ، شما 5 گیگابایت ذخیره سازی ، پهنای باند 100 گیگابایتی ، 100 حساب ایمیل و گزینه ای برای میزبانی حداکثر 2 دامنه دریافت خواهید کرد.

طرح نیرو:

با داشتن میزبانی و پهنای باند بدون مجوز ، این یکی از بهترین برنامه ها برای مبتدیان است. شما می توانید میزبان وب سایت های زیادی که می خواهید باشید و دامنه ای را نیز با این بسته دریافت خواهید کرد.

در صورت انتخاب چرخه صدور صورتحساب 5 ساله ، می توانید این طرح را فقط با 1.99 دلار در ماه خریداری کنید.

Power Plan Plus:

اگر به دنبال پاسخ سریعتر سرور هستید و می خواهید بدون هزینه اضافی یک گواهی SSL اضافه کنید ، این بهترین برنامه برای شماست. فضا و پهنای باند نیز تحت این طرح بی اندازه باقی می مانند.

میزبانی وردپرس

برنامه های میزبانی وب وردپرس WordPress

وردپرس مشهورترین پلت فرم مدیریت محتوا در سراسر جهان است. آیا میلیون ها سایت از CMS استفاده می کنند ، یک برنامه میزبانی اختصاصی دقیقاً برای وب سایت مبتنی بر وردپرس برای شرکت های میزبان وب در اولویت قرار گرفته است.

WebHostingPad برای مشتریانی که می خواهند میزبان وبلاگها یا وب سایتهای مستقر در وردپرس در سرورهای خود باشند ، سه برنامه اختصاصی دارند..

در کلیه بسته های میزبانی وردپرس از پشتیبانی ویژه وردپرس ، امنیت پیشرفته ای که بطور ویژه برای خدمات وردپرس و خدمات برتر وردپرس طراحی شده است ، دریافت خواهید کرد.

WP Basic:

این ارزانترین بسته موجود برای میزبانی وردپرس است. این بهترین راه برای مبتدیان یا برای کسانی است که هر ماه کمتر از 20 کیل بازدید کننده در وب سایت های خود دارند.

در فضای ارائه شده می توانید حداکثر 5 دامنه را میزبانی کنید. بهترین بخش این است که WebHostingPad نظارت بر فضای وب و پهنای باند تحت این بسته نیست ، به این معنی که اگر فایلهای سنگین را در وب سایت خود میزبانی کرده اید هزینه اضافی به شما تعلق نمی گیرد..

با پرداخت صورتحساب 3 ساله ، این بسته فقط 2.99 دلار در ماه هزینه می کند در حالی که با صدور صورتحساب یک ساله 4.99 دلار هزینه دارد.

WP Pro:

این بسته که برای مشاغل و وب سایت های متوسط ​​طراحی شده است ، می تواند حداکثر 10 وب سایت را پشتیبانی کند. سرعت سرور بهتر است و از خدمات اضافی تحت این بسته مانند خدمات پشتیبان گیری حق بیمه لذت خواهید برد.

WP Premium:

این بسته برتر موجود برای WebHostingPad برای میزبانی وردپرس است. تحت این بسته ، فضای بدون نظارت و پهنای باند وب را دریافت خواهید کرد.

شما می توانید تحت این بسته حداکثر 25 وب سایت میزبان باشید که این امر ایده آل برای افرادی است که دارای چندین وب سایت هستند که دارای ترافیک بالایی هستند. همچنین SSL رایگان را با این بسته دریافت خواهید کرد.

میزبانی وب

برنامه های میزبانی وب میزبان وب

Weebly یکی از مشهورترین سازندگان وب سایت در سراسر جهان است و توسط هزاران کاربر مورد استفاده برای ایجاد یک وب سایت بدون اطلاع زیاد از کد نویسی قرار گرفته است.

تنظیمات یک کلیک و ویژگی کشیدن سایت سازنده سایت ، ساخت وب سایت های با کیفیت بالا را در عرض چند دقیقه برای کاربران راحت تر می کند.

WebHostingPad بسته های میزبانی اختصاصی را برای میزبانی و ساخت وب سایت از طریق Weebly فراهم می کند. چهار بسته برای انتخاب وجود دارد.

ساده:

این بسته برای کسب و کارهای کوچک است که دارای یک وب سایت 5 صفحه ای می باشد. دارای مارک Weebly است و شرکت هیچ هزینه ای برای این بسته نمی پردازد.

پيش غذا:

بدون محدودیت صفحات و نام تجاری Weebly ، این بسته بهترین راه حل برای مشاغل کوچک است که می خواهند تجارت خود را به سطح جدیدی برساند. بسته ماهانه با 9 دلار شروع می شود.

حرفه ای:

این بسته بهترین گزینه برای کسانی است که می خواهند کار خود را به نمایش بگذارند. در این بسته می توانید میزبان حداکثر 23 محصول تجارت الکترونیکی باشید.

کسب و کار:

این بهترین بسته تحت میزبانی وب Weebly است. همه چیز از فضا گرفته تا تعدادی از صفحات و محصولات تجارت الکترونیکی غیرقابل توصیف است. شما همچنین می توانید مدیریت موجودی ، ماشین حساب حمل و نقل ، ماشین حساب مالیاتی ، فروش محصولات دیجیتال و معرفی کد کوپن را دریافت کنید. این بسته در هر ماه 29 دلار هزینه دارد.

میزبانی ایمیل

برنامه های میزبانی ایمیل Webhostingpad

شرکت های زیادی وجود دارند که دامنه ها را فقط برای ایمیل اختصاص داده اند. این شرکت ها هیچ چیزی را در حوزه ها میزبانی نمی کنند و از آنها برای تعامل با کارمندان یا مشتریان استفاده می کنند.

بیشتر شرکت های هاستینگ میزبان اختصاصی ایمیل را ارائه نمی دهند و شما برای استفاده از ایمیل مجبورید میزبان دامنه باشید. از طرف دیگر ، WebHostingPad چنین محدودیتی ندارد. دو بسته وجود دارد که می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید.

Padmail:

این بسته 1 گیگابایت فضای ذخیره سازی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید میزبان حساب های نامحدود ایمیل باشید. این بسته برای شرکت ها و افرادی که پیوست زیادی ارسال نمی کنند مناسب است و ایمیل های آنها از نظر اندازه بسیار سبک است. هزینه سالانه 40 دلار برای شما خواهد بود.

Padmail Plus:

اگر یک شرکت بزرگ دارید و می خواهید میزبان حساب های نامحدود ایمیل باشید ، این بسته برای شما است. این بسته با داشتن 5 گیگابایت / 10 گیگابایت و تقریباً حداقل محدودیت در ایمیل در هر ساعت ، این سرویس خدمات میزبانی نامه الکترونیکی مورد نظر را در اختیار شما قرار می دهد..

میزبانی VPS

برنامه های میزبانی وب Webhostingpad VPS

WebHostingPad یکی از ارائه دهندگان برتر میزبانی VPS است. برای کسانی که وب سایت های پر ترافیک دارند و منابع اختصاصی برای وب سایت های خود می خواهند ، میزبانی VPS بهترین گزینه است. در این بسته بندی ها منابع اختصاصی ، بهترین مراقبت از مشتری و پاسخ سریع را خواهید داشت 6 بسته مختلف برای انتخاب وجود دارد.

 • مبتدی: تحت این بسته ، شما از حافظه 20 گیگابایتی و پهنای باند 100 گیگابایتی به همراه حافظه 1 GB بهره مند می شوید. این هزینه در هر ماه 29.95 دلار هزینه دارد.
 • حرفه ای: با ذخیره سازی 80 گیگابایتی و پهنای باند 250 گیگابایتی می توانید از سریع پاسخ سرور در تمام وب سایت های خود لذت ببرید.
 • حق بیمه: این بسته شامل 160 گیگابایت ذخیره سازی و پهنای باند 1 ترابایت در هر ماه است. این گوشی دارای حافظه 4 گیگابایتی است و این بدان معنی است که می تواند ترافیک بزرگی را کنترل کند.
 • فوق العاده: با استفاده از 200 گیگابایت ذخیره سازی و پهنای باند 1.5 TB ، این بسته برای وب سایت های بزرگ شرکت های بزرگ و پر ترافیک مناسب است.
 • فوق العاده: تحت این بسته ، شما 250 گیگابایت فضای ذخیره سازی و 2 پهنای باند TB با حافظه 6 گیگابایتی دریافت خواهید کرد.
 • اداره می شود: اگر به دنبال VPS کاملاً مدیریت شده با قیمت مناسب هستید این بسته برای شما ساخته شده است. این دستگاه شامل 300 گیگابایت ذخیره سازی و پهنای باند 4 TB است.

سرعت و عملکرد

این شرکت میزبانی وب با کیفیت بالا و با قیمت مناسب را ارائه می دهد. با ضمانت حداکثر 99.99٪ سرعت سرورها نسبت به رقبا در یک بازه قیمتی مشابه بسیار بهتر است.

امنیت

WebHostingPad میزبانی وب ارزان را ارائه می دهد اما بر امنیت سرورها تأثیر نمی گذارد. این تیم از مهندسین شگفت انگیزی برخوردار است که سرورها را به روز و سیستم خودکار نگه می دارند تا از حملات اسپم ، بدافزار و DDoS جلوگیری کنند.

پشتیبانی مشتری

WebHostingPad به دلیل پاسخ سریع پشتیبانی شناخته شده است. این برنامه در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی و همچنین در جایی که راه حل های سریع برای نمایش داده شد ، فعال است. پایگاه دانش در وب سایت نیز پاسخ به بیشتر سوالات متداول دارد.

آنها پشتیبانی فنی 24/7/365 را از طریق تماس تلفنی ، ایمیل و گپ ارائه می دهند. شماره تماس پشتیبانی آنها است +1 847 346 1801.

جوانب مثبت و منفی WebHostingPad

جوانب مثبت WebHostingPad

 • یکی از ارزانترین ارائه دهندگان میزبانی وب.
 • بسته های چندگانه را انتخاب کنید با توجه به نیاز.
 • سرورهای سریع و قابل اعتماد.
 • مراکز داده در چندین مکان.

منفی WebHostingPad

برخی از مشتریان از سرورهای کند شکایت کرده و پاسخ به سؤالها را به تعویق انداختند. مواردی رخ داده است که سرورها بدون هیچ گونه گزینه بازیابی خراب شدند. با این حال ، این شرکت کیفیت سرورها را بهبود بخشیده و همچنین زمان پاسخگویی را کاهش داده است.

تخفیف و پیشنهادات

هر از گاهی WebHostingPad کوپن های تخفیف و پیشنهاداتی را برای مشتریان جدید ارائه می دهد. اگر یک سال یا بیشتر صورتحساب بدهید ، تخفیف نیز دریافت خواهید کرد.

اکنون WebHostingPad را دریافت کنید!

گزینه های WebHostingPad

WebHostingPad ارائه دهنده میزبانی وب مقرون به صرفه با بسیاری از ویژگی های است. به عنوان جایگزینی برای WebHostingPad ، می توانید برای GreenGeeks ، Hostinger ، Hostwinds یا iPage بروید.

نتیجه

اگر به دنبال یک سرویس وب سریع و مطمئن اما با قیمت مناسب هستید ، WebHostingPad بهترین انتخاب برای شماست. شما می توانید بدون هیچ زحمتی حساب ها را به روز کنید و به معنای واقعی ، این شرکت روی برچسب میزبان بدون دردسر ایستاده است.

همچنین بخوانید:

 • GreenGeeks Review 2020
 • نظرات میزبان
 • بررسی میزبان میزبان
 • بررسی iPage 2020
مرور WebHostingPad 2020
 • سرعت و عملکرد

 • پشتیبانی مشتری

 • امنیت

 • قیمت گذاری

5

خلاصه

اگر به دنبال یک سرویس وب قابل اعتماد و با قیمت مناسب هستید ، WebHostingPad برای شما مناسب است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map