اگر به دنبال آن هستید WPX میزبان جمعه سیاه 2019 معاملات پس از آن شما در جای مناسب هستید. میزبانی WPX در فروش جمعه سیاه و سایبر دوشنبه تخفیف ویژه ای به مشتریان جدید خود ارائه می دهد.


در اینجا ، ما در WPressBlog WPX میزبان پیشنهادات تخفیف جمعه سیاه و همچنین پیشنهادات عادی را به اشتراک می گذاریم. در حین فروش جمعه سیاه می توانید 95٪ تخفیف را در هاستینگ WPX دریافت کنید و برای سایر زمانها می توانید از پیشنهاد تخفیف منظم ما استفاده کنید.

شما می توانید در زیر هر دو پیشنهاد جمعه سیاه و همچنین تخفیف های منظم تخفیف برای 2019 را پیدا کنید.

WPX میزبان معاملات جمعه سیاه 2019

توجه داشته باشید: WPX میزبان جمعه سیاه و فروش دوشنبه سایبر در مدت زمان زیر بصورت زنده خواهد ماند.

 • تاریخ شروع فروش: 28 نوامبر 2019
 • تاریخ پایان فروش: 02 دسامبر 2019
WPX میزبان DealDeal InfoDeal لینک
معاملات جمعه سیاه95٪ تخفیف برای ماه اولاین معامله را دریافت کنید
معاملات جمعه سیاه3 ماه رایگان در میزبانی سالانهاین معامله را دریافت کنید

WPX ارائه دهنده پیشنهادات فروش جمعه سیاه و دوشنبه سایبر

میزبانی وب WPX دو نوع تخفیف میزبانی در فروش جمعه سیاه و فروش سایبر دوشنبه ارائه می دهد. می توانید این مزایا را از 28 نوامبر 2019 تا 2 دسامبر 2019 بگیرید.

WPX میزبان معاملات جمعه سیاه

1. 95٪ تخفیف فقط برای ماه اول

اگر می خواهید میزبانی WPX را به صورت ماهانه خریداری کنید ، در صورت دریافت 95٪ تخفیف در مورد میزبانی ماه اول دریافت خواهید کرد. از ماه دوم ، قیمت میزبان به طور منظم اعمال می شود. برای دریافت این پیشنهاد ، کافی است روی دکمه زیر کلیک کنید و در هر میزبانی در WPX میزبانی کنید.

هیچ کد کوپن یا کد تبلیغی لازم برای این پیشنهاد وجود ندارد. قیمت نهایی برای صورتحساب ماهانه فقط 1.25 دلار خواهد بود.

در میزبانی ماه اول 95٪ تخفیف دریافت کنید

2. میزبانی رایگان 3 ماه

اگر می خواهید یک برنامه میزبانی سالانه WPX بخرید ، 3 ماه میزبانی رایگان را دریافت خواهید کرد. این پیشنهاد برای کلیه برنامه های میزبانی WPX قابل اجرا است.

رایگان 3 ماه میزبانی

درباره میزبانی WPX

میزبانی وب WPX یکی از سریعترین ارائه دهندگان میزبانی وب وردپرس است که توسط تری کایل تأسیس شده است. آنها سه برنامه میزبانی وردپرس را ارائه می دهند: تجارت ، حرفه ای و نخبه. این به دلیل عملکرد بالا و بهترین خدمات میزبانی وردپرس شناخته شده است.

چرا WPXHosting را برای وب سایت خود انتخاب می کنید?

اگر وب سایت شما با وردپرس ساخته شده است یا می خواهید یک وب سایت با وردپرس ایجاد کنید ، باید خدمات میزبانی WPX مدیریت شده را انتخاب کنید. دلایل زیر آورده شده است:

1. سریعترین میزبانی وردپرس مدیریت شده

بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی وردپرس مدیریت شده وجود دارند اما میزبانی WPX تنها کسی است که سریعترین خدمات میزبانی وردپرس را با هزینه بسیار مناسب ارائه می دهد. این فقط برای وب سایت های وردپرس بهینه شده است.

2. توصیه شده توسط مضامین پیشرفت

Thrive Themes یکی از بهترین ارائه دهنده های تم وردپرس است. مضامین آنها به سرعت کدگذاری شده و بهینه شده است به طوری که هر وب سایتی که از یک موضوع پر رونق استفاده کرده است ، می تواند خیلی سریع بارگیری شود. آنها رسما خدمات میزبانی WPX را توصیه کرده اند.

3. نظرات عالی مشتری در Trustpilot

در Trustpilot ، که وب سایتی است که مشتریان می توانند بازخورد خود را در مورد یک شرکت خاص ارائه دهند ، می توانید 99٪ بازخورد مثبت درباره میزبانی WPX بیابید. تعداد کل بررسی ها 194 است و 99٪ بررسی مثبت از 194 بررسی چیز مهمی برای میزبانی WPX است.

WPX میزبان نظرات مشتریان در Trustpilot

اگر می خواهید قبل از خرید میزبانی WPX ، می توانید تمام بررسی ها را بخوانید. اینجا کلیک کنید برای خواندن تمام نظرات مشتری واقعی در Trustpilot.

تماشا کنید که صاحبان وب سایت های WordPress در مورد میزبانی WPX چه می گویند:

4- مجوزهای SSL رایگان

مهم نیست که چه تعداد وب سایت در میزبان WPX میزبان باشید ، آنها مجوز رمزگذاری SSL را به تمام وب سایت های خود که در WPX هاست میزبان هستند ، رایگان ارائه می دهند.

5. انتقال رایگان وب سایت

اگر قبلاً وب سایتی دارید که در سایر ارائه دهنده میزبانی وب میزبانی می شود ، دیگر لازم نیست نگران انتقال وب سایت باشید. میزبانی وب WPX خدمات انتقال وب سایت را به مشتری خود ارائه می دهد.

6. ذخیره سازی SSD را ارائه می دهد

میزبانی وب WPX حافظه SSD را برای داده های وب سایت شما فراهم می کند که به سرعت در بارگیری وب سایت شما کمک می کند در حالی که سایر میزبان ها معمولاً برای ذخیره اطلاعات وب سایت شما ذخیره سنتی ارائه می دهند..

7. پشتیبان گیری از وب سایت خودکار

در صورتی که صفحات یا پستهای مهم وب سایت خود را حذف کرده اید یا هرگونه مشکل هک شدن در وب سایت شما روی داده است ، سپس به کمک WPX Hosting ، می توانید داده های وب سایت خود را به راحتی بازیابی کنید. میزبانی وب WPX فقط برای 28 روز گذشته از نسخه پشتیبان وب سایت شما نگهداری می کند. اگر به بیش از 1 ماه به نسخه پشتیبان نیاز دارید ، در میزبانی WPX امکان پذیر نیست. به طور معمول هیچ کس به تهیه نسخه پشتیبان از خرمای قدیمی احتیاج ندارد.

8- حذف رایگان بدافزارها و محافظت از DDoS

لازم است وب سایت خود را در برابر بدافزارها و در برابر حملات DDoS محافظت کنید. اگر این خدمات را از شخص ثالث دریافت کنید ، آن را به شما چیزی $ $ $ می دهد در حالی که WPX هاستینگ خدمات اسکن و حذف بدافزارها به اضافه محافظت از DDoS را رایگان ارائه می دهد.

9. 30 روز ضمانت برگشت پول

میزبانی وب WPX 30 روز ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهد. اگر از خدمات میزبانی WPX راضی نیستید ، در صورت لغو خدمات آنها در مدت 30 روز پس از خرید میزبانی WPX ، می توانید بازپرداخت کامل دریافت کنید..

دریافت WPX میزبانی جمعه سیاه

Final Words for WPX Hosting Black Friday 2019

در این مقاله ما حداکثر WPX میزبان تخفیف جمعه سیاه را برای سال 2019 به اشتراک گذاشته ایم. امیدوارم مقاله شما را دوست داشته باشید و از میزبانی WPX با قیمت تخفیف ما لذت ببرید. اگر در مورد معامله جمعه سیاه WPX میزبان ما هستید ، پس لطفاً آن را با اظهار نظر در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

این بهترین پیشنهادات میزبانی وب جمعه سیاه را ببینید:

 • تخفیف های جمعه سیاه WP Engine – (42٪ تخفیف)
 • معاملات جمعه سیاه Bluehost 2019 – (70٪ تخفیف)
 • Flywheel Black Friday 2019 – (میزبانی رایگان به مدت 3 ماه)
 • معاملات میزبان میزبان میزبان دوشنبه – (70٪ تخفیف)
 • فروش میزبانی وب دوشنبه Cyber ​​Monday – (34٪ تخفیف)
 • GreenGeeks فروش جمعه سیاه – (75٪ تخفیف)
 • پیشنهادات تخفیف جمعه سیاه HostPapa – (1 دلار در ماه)
 • SiteGround میزبان معاملات جمعه سیاه – (75٪ تخفیف)
 • معاملات جمعه سیاه Dreamhost 2019 – (80٪ تخفیف)
 • A2 میزبان سایبر دوشنبه فروش 2019 – (67٪ تخفیف)
 • میزبانی iPage جمعه سیاه – (85٪ تخفیف)
 • پیشنهادات جمعه سیاه میزبان – (90٪ تخفیف)
WPX میزبان معاملات جمعه سیاه 2019
 • WPX میزبان فروش جمعه سیاه

 • معاملات دوشنبه سایبر میزبان WPX

 • تخفیف میزبانی WPX

5

خلاصه

میزبانی WPX را با 95٪ تخفیف یا 3 ماه میزبانی رایگان با اشتراک سالانه با استفاده از لینک های معامله ما دریافت کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me