10 بهترین افزونه وردپرس برای اشتراک ایمیل در سال 2020

خوب ، آیا می دانید بیش از 70٪ از کاربران وب سایت که وب سایت را ترک می کنند هرگز برنمی گردند؟ سخت است اما حقیقت. آنها به سادگی وبلاگ شما را پیدا می کنند ، آن را می خوانند ، و بعد خداحافظی می کنند. اگر قربانی این 70٪ از کاربران هستید ، باید واقعاً بازی خود را تراز کنید. بعلاوه ، این علم می گوید: “لیست ایمیل بزرگتر و جذاب تر است ، رشد وب سایت شما سریعتر خواهد بود و بنابراین RoI بیشتر خواهد بود.”


دو روش برای انجام همین کار وجود دارد. می توانید فرم های انتخاب را در مکان های مختلفی در وب سایت مستقر کنید ، ارتقاء محتوا را اضافه کنید ، فرم های ماشه را بر اساس رفتار کاربر ایجاد کنید و از تاکتیک های برش لبه استفاده کنید.

یکی دیگر از و ساده ترین راه ادغام افزونه اشتراک ایمیل در وب سایت شما و شمارش تعداد در حال رشد است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که با تیم توسعه وب خود هماهنگی کنید تا این افزونه ها را در خود جای دهد و بنشینید و استراحت کنید. در اینجا ما در حال اجرای برخی از افزونه های ایمیل محبوب هستیم که می توانید انتخاب کنید.

بنابراین ، بدون اینکه یک لحظه بیشتر تلف شود ، اجازه دهید شیرجه بزنیم!!!

10 بهترین پلاگین وردپرس برای اشتراک ایمیل

1. مشترکین ایمیل

مشترکین ایمیلمشترکین ایمیل

انتخاب محبوب بازاریابان ایمیل, مشترکین ایمیل یکی از قوی ترین و کاربر پسند ترین گزینه ها در هنگام افزودن افزونه های وردپرس برای اشتراک ایمیل است. این افزونه به شما امکان می دهد ضمن تهیه ابزاری آسان برای ارسال ایمیل ، لیستی از ایمیل را به صورت رایگان ایجاد کنید. این از افزایش نرخ فروش شما توسط چند برابر برخوردار است.

هزینه: ویژگی های نهایی مشترکین ایمیل فقط با 12 دلار در ماه در دسترس است و تا 120 دلار در سال افزایش می یابد.

ویژگی های مشترکین ایمیل:

 1. امکان قرار دادن آسان صندوق اشتراک در مکانهای مطلوب را فراهم می کند.
 2. خبرنامه HTML هفتگی ، روزانه ، ماهانه یا سالانه را برای کاربران ارسال می کند.
 3. برای آخرین ارسال ها به کاربران اطلاع می دهد.
 4. به شما امکان می دهد یک ایمیل را به دلخواه (دستی یا خودکار) ارسال کنید.

2. WP مشترک نرم افزار

WP مشترک نرم افزارWP مشترک نرم افزار

گزینه دیگری که می توانید به عنوان افزونه وردپرس برای اشتراک ایمیل انتخاب کنید ، است WP مشترک نرم افزار. به شما امکان می دهد یک لیست ایمیل مؤثر ایجاد کنید ، این امکان را به شما می دهد تا به طیف گسترده ای از ویژگی هایی مانند انجام درست زمینه هدف گذاری دقیق ، ایجاد فرم های انتخاب دلخواه ، ایجاد جلوه های انیمیشن و موارد دیگر دسترسی پیدا کنید. چه چیز دیگری؟ این امکان را به شما می دهد تا با استفاده از یک رابط کاربری آسان ، همه این کارها را به ساده ترین روش ممکن انجام دهید.

هزینه: شما می توانید WP Subscrib Pro را با تنها 29 دلار دریافت کنید که دارای 5 ویژگی نامحدود برای 5 دامنه است.

ویژگی های WP Subscrib Pro:

 1. این افزونه دارای بهینه ساز سرعت است و به همین دلیل وب سایت شما را کند نمی کند
 2. پشتیبانی گسترده از FeedBurner ، MailChimp و Aweber
 3. می توان به چندین قسمت ویجت اضافه کرد
 4. نسخه حرفه ای دارای ویژگی های اضافی پاسخگویی و بهینه سازی رنگ است

3. اشتراک تماس پاپ آپ ثابت با ما تماس بگیرید

تماس ثابت اشتراک مشترک پنجره

تماس ثابت اشتراک مشترک پنجره ادعا می شود که بزرگترین و سریعترین سرویس بازاریابی ایمیل است. آنچه که آن را به یکی از گزینه های برجسته تبدیل می کند ، ارائه آن از نظر خدمات بازاریابی ایمیل و الگوهای ایمیل برای هر موقعیتی است که می توانید به آن فکر کنید.

به شما امکان می دهد یک پنجره سفارشی ، یک مکان مشخص برای یوتیوب ، Vimeo و موارد دیگر ایجاد کنید. با داشتن قدرت خود برای تبدیل بازدید کنندگان به اعضای و مشترکین ، این امکان را به شما می دهد تا به مخاطبان خود دسترسی پیدا کنید.

هزینه: می توانید افزونه را فقط 19 دلار خریداری کرده و از ویژگی های فوق العاده آن به مدت 6 ماه بهره ببرید.

ویژگی های اشتراک پاپ آپ ثابت:

 1. کاربران را با اشتراک مشترک آگاه می کند.
 2. خبرنامه را به کاربران ثبت نام شده ارسال می کند.
 3. کاملاً قابل تنظیم و پاسخگو
 4. نصب و راه اندازی آسان

4. مشترک شدن از طریق افزونه ایمیل

مشترک شدن از طریق افزونه ایمیلمشترک شدن از طریق افزونه ایمیل

با کمک به شما در ساخت یک بانک اطلاعاتی قوی از مشترکین ، مشترک شدن از طریق ایمیل اجازه می دهد بازدید کنندگان وب سایت شما در پست های شما به روز بمانند. پر از ویژگی های بصری ، این افزونه برای راه اندازی دیگر نیازی به راه اندازی ابزار اضافی ندارد. این امکان را به شما می دهد تا یک فرم اشتراک بصری جذاب برای FeedBurner ایجاد کنید که نادیده گرفتن بازدیدکنندگان را غیر ممکن می کند.

هزینه: شما می توانید فقط 12 دلار مجوز معمولی برای مشترک شدن از طریق ایمیل خریداری کنید در حالی که هزینه ویژگی های پیشرفته می تواند تا 60 دلار افزایش یابد.

ویژگی های اشتراک از طریق ایمیل:

 1. گزینه های هشدار ایمیل رایگان ارائه می دهد.
 2. استفاده از فرم اشتراک آسان.
 3. تجزیه و تحلیل عمیق با آمار مشترکین
 4. پاسخگو و قابل تنظیم است

5- شامپانی

دودکشدودکش

طراحی شده توسط MailChimp, دودکش یکی از محبوب ترین افزونه های اشتراک ایمیل در آنجا است. این امر طیف وسیعی از ویژگی هایی مانند قفل محتوا ، هماهنگ سازی کاربر ، فرم های ثبت نام و موارد دیگر را برای شما به ارمغان می آورد تا کار را برای شما راحت تر کند..

می توانید از تیم توسعه وردپرس خود بخواهید Chimpy را در وب سایت خود ادغام کند و به بازدید کنندگان خود کمک کند تا در آخرین تغییرات به روز شوند. علاوه بر این ، علاوه بر سایر تغییرات در لیست پستی ، مزایای به روزرسانی های فوری را در کاربر ایجاد شده ، حذف کرده است.

هزینه: شما می توانید مجوز منظم برای Chimpy را با هزینه 29 دلار دریافت کنید و برای ویژگی های پیشرفته تا 149 دلار تمدید کنید.

ویژگی های Chimpy:

 1. برای تقویت حس کنجکاوی در بین خوانندگان و اطمینان از تعامل زیاد ، “ویژگی Unlock را مشترک” کنید.
 2. این پنجره از نظر بصری جذاب را در صفحات مورد نظر شما فراهم می کند.
 3. انعطاف پذیری برای ایجاد فرم ثبت نام نامحدود
 4. سفارشی سازی گزینه ها آسان است.

6. افزونه افزونه برای وردپرس

افزونه Popup برای وردپرسافزونه Popup برای وردپرس

آیا به دنبال طراحی پاپ آپ مشترک ایمیل برای وب سایت خود هستید؟ جستجوی شما به اینجا ختم می شود افزونه ایمیل پاپ آپ برای وردپرس. به عنوان یک افزونه قفل اجتماعی ، میزان شمارش اجتماعی وب سایت و مشترکین خبرنامه را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

امکان ادغام با همه سیستم های پستی محبوب مانند MailChimp ، ConvertKit ، GetResponse و بسیاری دیگر ، این افزونه را برای وب سایت جذاب تر می کند..

هزینه: این افزونه فقط با 25 دلار با طیف گسترده ای از ویژگی ها در دسترس است و این طرح را گسترش می دهد تا شامل ویژگی های نامحدود با قیمت 142 دلار شود.

ویژگی های افزونه افزونه برای وردپرس:

 1. به شما امکان می دهد محتوا را با عملکرد قفل انتخاب کنید.
 2. ادعا می شود هر روز مشترکان ایمیل بیشتری را افزایش می دهد.
 3. بیش از 60 پنجره بازشو و مضمون پاسخگو.
 4. به شما امکان می دهد صفحات اجتماعی را با گزینه قفل اجتماعی قفل کنید.
 5. تبدیل زبان به حالت دلخواه با WPML.

7 فرم اشتراک MailChimp

فرم اشتراک MailChimp

MailChimp به شما امکان می دهد تا در عرض چند ثانیه فرم اشتراک خیره کننده را به ساده ترین روش ایجاد کنید. این یکی از پاسخگوترین و آسان برای استفاده ایمیل افزونه های WordPress برای اشتراک ایمیل است که با خدمات GetResponse و MailChimp ادغام می شود.

با استفاده از MailChimp می توانید به راحتی با استفاده از افزونه شگفت انگیز اشتراک مشترک ، سبک فرم های خود را تغییر دهید. جذاب ترین گزینه انتخاب این افزونه در دسترس بودن رایگان آن است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که آن را از وب سایت رسمی وردپرس بارگیری کرده و آن را فعال کنید.

هزینه: رایگان در دسترس است

ویژگی های MailChimp:

 1. MailChimp و ShortCode پشتیبانی می کنند
 2. کد کوتاه را می توان در ابزارک ها استفاده کرد
 3. هیچ مهارت کد نویسی لازم نیست
 4. هیچ پیامی با “Powered By” و “Created By”
 5. اشکال پاسخگو نامحدود
 6. فرم مورد نظر طبق اولویت شما شکل می گیرد

8. پنجره های OptinMonster

پنجره های OptinMonster

پنجره ها بهترین افزونه های اشتراک ایمیل هستند که بدون هزینه در دسترس هستند. این آسانترین راه برای افزودن مشترکین به لیست پستی شماست. با پنجره های OptinMonster, می توانید پنجره های باز شده و جعبه های انتخاب کردن را انتخاب کنید. این افزونه با تمام خدمات بازاریابی معروف مانند GetResponse ، MailChimp ، Aweber و بسیاری دیگر سازگار است..

هزینه: به صورت رایگان در WordPress.org در دسترس است

ویژگی های پنجره ها توسط OptinMonster:

 1. کتابخانه قالب تبدیل بالا
 2. سازنده کمپین بکشید و رها کنید تا بر این اساس کمپین ها را شخصی سازی کنید.
 3. فن آوری انتخاب دو مرحله ای ادعا می کند که نرخ تبدیل را بیش از 785٪ افزایش می دهد
 4. 8 نوع فرم Optin را ارائه می دهد

9- مایلستر

ایمیل

ایمیل به شما امکان می دهد کمپین های آماده تلفن همراه با سازنده کشیدن و رها کردن آسان ایجاد کنید. با استفاده از این افزونه می توانید ضمن مراقبت از سهولت آنها ، یکی از بهترین تجربیات را به مشتریان خود تحویل دهید.

با این حال ، بسیاری از آنها به دلیل در دسترس بودن حق بیمه آن ، چشم بسته نمی بینند. با گفتن این نکته ، طیف گسترده ای از ویژگی ها باعث می شود این افزونه ارزش این سرمایه گذاری یک بار را داشته باشد. این امکان را برای شما فراهم می کند که همه چیز را از یک مکان واحد اداره کنید ، یک راه فوق العاده مناسب است.

هزینه: این افزونه با قیمت 49 دلار در دسترس است.

ویژگی های Mailster:

 1. طرح هایی که موبایل و شبکیه آماده هستند.
 2. سازنده کمپین را بکشید و رها کنید
 3. ادغام آسان با سایر افزونه های وردپرس
 4. تجزیه و تحلیل پیشرفته برای کمک به شما در ردیابی سوابق
 5. فرم اشتراک نامحدود
 6. ترجمه آماده است

10. سازنده لیست سومو

سازنده لیست سوموسازنده لیست سومو

آخر اما مهم نیست سازنده لیست سومو برای رفع عطش شما برای یک افزونه اشتراک ایمیل شگفت انگیز برای وردپرس. این افزونه یک خبرنامه خلاق و پاپ آپ کنترل شده از زمان را ارائه می دهد که می تواند برای نمایش روی کلیک یا در هنگام تلاش کاربران از سایت شما ، سفارشی سازی شود..

این برنامه از یک سازنده پیشرفته کشیدن و رها کردن است که آن را به یکی از ساده ترین ابزار ضبط ایمیل برای نگه داشتن کاربران چسبیده تبدیل می کند. ادغام آسان با بهترین ارائه دهندگان خدمات بازاریابی ایمیل مانند MailChimp ، Aweber ، ثابت تماس و مانیتور کمپین.

هزینه: رایگان

ویژگی های Sumo List Builder:

 1. سازنده کشیدن و رها کردن پیشرفته
 2. قالب های از پیش طراحی شده برای انتخاب
 3. طرحی که موبایل و آماده و پاسخگو باشد
 4. ابزار هدفمند قدرتمند برای اکثر کاربران درگیر
 5. اختصاصی پشتیبانی مشتری

غذای کلیدی

اگر شما فردی هستید که به دنبال ساختن یک لیست ایمیل شگفت انگیز است که به رشد و شکوفایی مشاغل شما کمک می کند ، در اینجا برخی از افزونه های امتحان شده و آزمایش شده را برای شما آورده ایم. افزودن این پاپ آپ های شیک و بصری به وب سایت های شما کمک می کند تا توجه مکان بازدید کنندگان را به محلی که بیشترین میزان لازم را داشته باشد و ثبت نام را تشویق کنید. شما فقط باید انتخاب کنید که چه چیزی برای شما مناسب است و به سفر بیشتر و بیشتر کاربران می چرخید.

همچنین بخوانید:

 • 5 بهترین پلاگین پرداخت برای وردپرس در سال 2020

نویسنده بیوگرافی:

آپورور گهلو بنیانگذار آن است ماتلیو LLC ، استودیوی مهندسی نرم افزار مستقر در کالیفرنیا ، ایالات متحده آمریکا. به عنوان یک یادگیرنده مشتاق ، وی علاقه زیادی به کاوش در جنبه های مختلف قلمرو دیجیتال می کند و برخی از بهترین راه حل ها را با تیم مبتکران خود ایده آل می کند. آپورور معتقد است که تجربه و آزمایش دانش عمیق خود را با خوانندگان در سراسر جهان به اشتراک گذارد تا مخاطبان را از طریق نوشتن مختصر و معنی دار روشن کند..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map