10 مورد برتر در زمینه وردپرس برای استفاده در سال 2020

مضامین وب سایت برای پشتیبانی از کل مفهوم برند الزامی است. برخی از مضامین می توانند برای هماهنگی با چشم انداز شما خطرناک باشند و برخی می توانند در ارائه کل ایده کمک کنند. تم های حق بیمه اکثراً در آوردن یک ایده کلی بسته بندی شده در سطل کار می کنند.


ایده های کلی برای مضامین وردپرس وجود دارد که روشی برای خلاصه و زیبا برای صرفنظر کردن از آن است که نادیده گرفته شود. اجبار با یک موضوع اجباری نیست ، سعی کنید با سایر مضامین ها بازی کنید و همچنین در مضامین چندگانه به تکاپو بروید.

10 تم برتر وردپرس برای سال 2020

1. موضوع اضافی – وردپرس:

موضوع اضافی وردپرس

این یک منوی به ثمر رساند شگفت انگیز ، ویژگی های شگفت انگیز از یک منوی کشویی با یک طرح منحصر به فرد است. موارد اضافی به دلیل توضیح ژست های بحث و طبیعت دیگر توضیح ، برای وبلاگ نویسی مناسب است.

علاوه بر این ، این یک سطح توضیحات عالی برای بررسی ها نیز وجود دارد ، برای مثال: اگر شغل شما به بررسی محصول نیاز دارد ، می توانید آن را با ستاره ها و نمرات درج کنید تا آن را به یک بررسی مناسب محصول تبدیل کنید.

این موضوع با یک سازنده ساخته شده است تا بتوانید وبلاگ را ارسال کنید ، در سمت چپ تجزیه و تحلیل بررسی اخیر بر اساس تجربه کاربر وجود دارد که خلاقیت بیشتری را اضافه می کند. این ساده ، آسان و تمیز برای وب سایت های وبلاگ نویسی است زیرا کل ایده توضیح را در بر می گیرد.

بارگیری / اطلاعات بیشتر

2. پیشرفت معمار – موضوع وردپرس:

قالب معماری WordPress را رونق دهید

ساده ترین راه برای ایجاد وب سایت ها از طریق طرح Thrive Architect است. می توانید با کمک عناصر جستجو ، تم و متن اضافه کنید و ممکن است عنوان ها یا توضیحات دیگری را اضافه کنید. رابط موضوع قابل کنترل است که توسط ویراستاران قابل مدیریت است.

علاوه بر مزایای آن که مورد بحث قرار گرفته است ، یک عیب وجود دارد که هزینه آن را تعیین می کند. این موضوع نسبت به سایر سازندگان صفحه پر هزینه است. فناوری و سهولت پیشرفت معمار باورنکردنی و فراتر از آن است.

بارگیری / اطلاعات بیشتر

3. سالن کسب و کار – موضوع وردپرس:

موضوع وردپرس در سالن کسب و کار

یکی دیگر از مضامین کم ارزش این است که سالن کسب و کار به عنوان یک موضوع صرفه جویی در زندگی است که به مراقبت از تمام نگرانی های شما فورا. با یک رابط کاربری زیبا ظاهر می شود و طراحی موضوع جذاب است. با داشتن صفحه شیک و زیبا ، منوی کشویی و سایر ویژگی ها ، سالن کاری را خلاقانه تر می کند.

جالب ترین ویژگی این موضوع این است که ممکن است در هر صفحه یک هدر سفارشی متفاوت داشته باشید. این موضوع برای آهنگسازان بصری بسیار جذاب است. طراحان ممکن است این موضوع را به طور جدی مورد توجه قرار دهند و از ویرایش هر صفحه با هدرهای جداگانه استفاده کنند. علاوه بر این ، با وجود برخی از پاورقی های منحصر به فرد ، طراحی به نظر می رسد موثر است و می تواند سفارشی سازی شود.

بارگیری / اطلاعات بیشتر

4. Marketfy – موضوع وردپرس:

قالب وردپرس Marketfy

موضوع ستون مفهوم کسب و کار برای مفهوم چند وظیفه ای است و به عنوان راه حل حماسی است. Marketfy برای دانلود موضوع آسان است و می تواند به روشی چند بعدی کانال بندی شود.

بخش خرید و پرداخت محصول به طور شگفت آور استاندارد شده است. این آسان و ساده است. Marketfy بهترین موضوع برای وارد کردن محتوا و برای فروشندگان متعدد است. از کتاب های الکترونیکی ، موسیقی ، پشته عکس می توان برای چنین مضامین استفاده کرد و مکان مناسبی برای کار این واحدها است.

5. روزنامه – موضوع وردپرس:

روزنامه 9 موضوع وردپرس

موضوع با وبلاگ های مرتبط با اخبار و مفاهیم مرتبط با آمازون مرتبط است. یک موضوع روزنامه به طور ویژه برای بررسی اخبار و مواردی تهیه شده است که دارای محتوای توضیحی است. کیفیت اصلی این موضوع این است که به طور ویژه برای بررسی بلاگ ساخته شده است. از تغییر رنگ به سبک شبکه ، این موضوع تعریف کاملی برای ساخت و ویرایش دارد.

جدا از موضع استفاده از آن ، دارای 20 طرح مختلف قالب / طرح بندی با برخی از مواد نمایشی است به طوری که طراحان یک راهنما دارند. تصاویر مربوط به وبلاگها به طور صحیح با ساختار سازمان یافته وارد می شوند. موضوع روزنامه 9 به دلیل سبک بالا و پایین صفحه اصلی و سرصفحه خود برای وب سایت مرور بهترین گزینه است.

بارگیری / اطلاعات بیشتر

6. Oshine – موضوع وردپرس:

موضوع وردپرس Oshine

موضوع بسیار پیچیده است ، اما همچنین برای یادگیری آسان ، فقط برای تم های چند منظوره مناسب است. این پروژه دارای یک بخش قالب و بخش وبلاگ نویسی است ، بنابراین اساساً استفاده و بهره برداری ساده است. این یک بخش برای یک بخش خالی تنوع دارد و با چیدمان های بیشتر به راحتی می توان اضافه کرد.

درخشش پر از انیمیشن جالب است و فراتر از ریشه های توصیفی برای تعریف وب سایت با پویایی های منحصر به فرد خود است.

بارگیری / اطلاعات بیشتر

7. Bryte – موضوع وردپرس:

تم وردپرس Bryte

این بهترین رفع کننده برای مبتدیان است زیرا دارای چندین طرح بندی است که می تواند به شیوه ای حق بیمه کار کند. این صفحه همچنین دارای بیت کوین خاص خود است ، به غیر از طرح های خلاقانه که با یک طرح متفاوت برای عنصر هدر و پاورقی پر شده است. مهم نیست که چه سبکی را که می خواهید ، گزینه های مختلفی دارد.

این انتخاب چند طرح از سبک هدر به همپوشانی سبک پاورقی همه در یک موضوع است که در Bryte در دسترس است. موضوع همه چیز در مورد مخلوط کردن و مطابقت با محتوای واقع گرایانه است به گونه ای که الگوی شما یکنواخت باشد.

آنها دارای سبک های مختلف قالب ، طراحی وبلاگ ، طرح بندی های برجسته و غیره قالب های پست هستند و سبک های مرور خلاقانه است. در بخش «فروشگاه» کاربران می توانند قیمت را مقایسه کرده و روی دکمه افزودن به سبد خرید کلیک کنند.

این یک گزینه جالب است که در آن مصرف کنندگان می توانند ارزش قیمت محصول را تجزیه و تحلیل کنند (مانند کدام یک کمتر). کاملاً کاربر پسند است و برای طراحان بسیار توصیه می شود.

بارگیری / اطلاعات بیشتر

8. Massive Dynamic – موضوع وردپرس:

موضوع گسترده وردپرس پویا

طرح به زیبایی و به سادگی طراحی شده است که می توانید بررسی ها ، پست های وبلاگ و غیره را وارد کنید. موضوع کشویی با برخی از ویرایش ها با گزینه های خاص آسان است. این یک ویژگی کاربر پسند است که شما ممکن است مطابق میل خود فونت را تغییر دهید. همچنین می توانید طرح را کپی کنید.

شما می توانید هدر ها را طراحی کنید و این عناوین قابل تنظیم هستند ، اما پویا عظیم به شناسایی بیشتری نیاز دارد تا کنترل شود.

بارگیری / اطلاعات بیشتر

9. Flatsome – موضوع وردپرس:

تم وردپرس Flatsome

به طور معمول هدر و پاورقی سفارشی نیست ، با این حال ، این موضوع Fleasome نادر است که هنگام انتخاب می آید. 500 طرح با طرح های بالغ وجود دارد. این موضوع برای سایت های تجارت الکترونیکی مناسب است ، خرید اقلام ، واحد بررسی را می توان تغییر داد.

همچنین می توانید کالاهای خرید و محصولات خریداری شده را به قسمت دیگر یک وب سایت نیز وارد کنید. Flatsome دارای ویژگی های فوق العاده سفارشی است. علاوه بر این ، موضوع یک فصل اختصاصی از صفحه صفحه را نیز معرفی می کند. بنابراین ، flatesome یک واحد نمونه برای وب سایت های مرتبط با تجارت الکترونیک است.

بارگیری / اطلاعات بیشتر

10. Divi – موضوع وردپرس:

موضوع Divi WordPress

مطلوب ترین و حماسه ترین تم برجسته Divi است. این بهترین تجربه را برای طراحان به منظور ترغیب و مصرف مثبت از ویژگی های آن به کار می برد. Divi ساده ترین و ساده ترین سازنده صفحه است زیرا با لیستی از آیکون ها معرفی شده است تا با وارد کردن همان صفحات وب انتخاب کنید. اتاق زیادی برای اختراع با متون و هدرها دارد.

علاوه بر این ، می توانید طرح رنگی را نیز برای بخش سازنده صفحه تغییر دهید. هر هفته این موضوع طرح بندی های جدید را معرفی می کند ، با این حال آنها همچنین آموزش هایی را از طریق رسانه های اجتماعی ارائه می دهند تا یک ردیف نرم برای مبتدیان ایجاد کنند. چیدمان های Divi نفیس و شیک هستند که امروزه پرطرفدار است.

بارگیری / اطلاعات بیشتر

اندیشه نهایی:

این همه چیز در مورد نشان دادن شهرت برند شما است ، آنچه را که می خواهید برای پروژه ریزی کنید و قادر به ایجاد چنین دیدگاهی از مارک تجاری باشید که می تواند برای مخاطبان جذاب باشد. قالب ها و چیدمان های مرسوم ، مد روز جالب ترین و آسان ترین کاری است که می توان به عنوان یک طراح از آن دلالت کرد.

بیشتر مضامین با گزینه های داخلی طرح بندی رنگ ، متن سازی ، هدرهای منحصر به فرد معرفی شده اند & ساختار پاورقی و پوسته های جالب به طوری که امکان کاوش در وب سایت های دیگر وجود ندارد.

نویسنده بیوگرافی:

الیزا کرنور توسط حرفه ای که در این زمینه کار کرده است توسعه دهنده وبلاگ نویس است شرکت توسعه وب صنعت برای بیش از پنج سال او با برخی از بهترین مارک های سراسر دنیا همکاری کرده و در طراحی وب سایت های مشتری محور به آنها کمک کرده است. جدا از کار ، او عاشق گذراندن وقت با دخترانش است.

مقالات مرتبط:

 • 5 بهترین تم نمونه کارها وردپرس
 • 5 بهترین تم وردپرس برای مشاغل کوچک
 • 5 تاپیک برتر SEO برای وردپرس
 • بهترین مضامین کودک Genesis برای وبلاگ نویسان
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map