چگونه می توان بک لینک های با کیفیت بالا را به صورت رایگان در سال 2020 دریافت کرد

نحوه دریافت بک لینک های با کیفیت بالا?“هنوز هم استراتژی شماره یک سئو برای هر بازاریاب است.


دلیل این امر ، “Backlinks” هنوز هم مهمترین عامل رتبه بندی برای همه موتورهای جستجو است. بک لینک به معنای پیوندی از وب سایت دیگری به وب سایت شما است.

برای به دست آوردن رتبه برتر در نتایج جستجو ، باید تعداد زیادی لینک دهنده با کیفیت داشته باشید. و گرفتن بک لینک با کیفیت کار چندان سختی نیست. می توانید با انجام کارهای هوشمند آن را بدست آورید.

در اینجا ، WPressBlog 9 روش برای دریافت بک لینک های با کیفیت در سال 2020 به صورت رایگان ارائه کرده است.

1. ایجاد محتوای با کیفیت بالا

محتوای با کیفیت بالا همیشه پیوندها را جذب می کند. به عنوان یک محتوای با کیفیت بالا ، می توانید تحقیقات اصلی ، یک آموزش کامل ، مطالعات موردی خود ، نظرسنجی ها و غیره را منتشر کنید.

همیشه برای مخاطبان خود محتوا بنویسید ، نه برای Google. محتوای شما باید به راحتی قابل خواندن و آموزنده باشد. اگر این کار را انجام دهید ، بسیاری از کاربران محتوای شما را به اشتراک می گذارند و همچنین بک لینک به شما می دهند.

2. ساختمان پیوند شکسته

ساختمان پیوند شکسته سریعترین روش ساخت لینک است. برای ساختن لینک های با کیفیت می توانید از این تکنیک استفاده کنید. اما چگونه?

هر وب سایت برتر در وب از پیوندهای شکسته رنج می برد. لینک های شکسته تجربه کاربری بدی است ، بنابراین هیچ مدیر وب نمی خواهد چنین اتفاقی بیفتد.

در اینجا می توانید مزایای این مورد را بدست آورید. ابتدا وب سایت های برتر مربوط به طاقچه خود را پیدا کنید. سپس آن وب سایت را برای لینک های خراب جستجو کنید. برای پیدا کردن لینک های شکسته در یک وب سایت ، می توانید از ابزار جستجوگر لینک شکسته Ahrefs.

ساختمان پیوند شکسته

پس از پیدا کردن لینک خراب ، با مدیر وب سایت تماس بگیرید و از لینک خراب آنها اطلاع دهید. ضمن اطلاع دادن به آنها در مورد پیوند خراب ، پیوند محتوای خود را برای جایگزین کردن این لینک ارائه دهید. حریص نباشید ، همیشه در هنگام تماس با مدیر وب سایت دوستانه باشید.

در صورت ، اگر محتوای مرتبط با پیوند شکسته را ندارید ، می توانید یکی از آنها را ایجاد کنید و سپس به مدیر وب سایت اطلاع دهید.

3. وبلاگ نویسی مهمان

وبلاگ نویسی مهمان هنوز محبوب ترین و مؤثرترین راه برای ایجاد لینک است. وبلاگ نویسی مهمان به شما در افزایش شهرت برند و پیروان رسانه های اجتماعی کمک می کند.

در اینجا شما باید وب سایتهایی را در طاقچه خود پیدا کنید که پست های مهمان را بپذیرد. برای یافتن سایت های وبلاگ نویسی مهمان در طاقچه خود می توانید استفاده کنید اپراتورهای جستجوی گوگل.

سایت های وبلاگ نویسی مهمان را پیدا کنید

با استفاده از اپراتورهای جستجو می توانید نتایج جستجو را محدود کنید و یک وب سایت کامل برای ارسال یک وبلاگ مهمان بدست آورید.

اگر می خواهید مقاله مربوط به SEO را ارسال کنید ، می توانید “جستجوگرها + پست مهمان” را در گوگل تایپ کنید. همچنین می توانید به جای “پست مهمان” در جستجوی google از “نوشتن برای ما” ، “مشارکت” ، “ارسال مقاله” و غیره استفاده کنید..

با این روش می توانید مقاله خود را به وب سایت های برتر ارسال کنید. فراموش نکنید که پیوندهای رسانه های اجتماعی خود را در زندگی نامه نویسنده خود اضافه کنید.

4- ارسال اینفوگرافیک

تقاضای زیادی برای اینفوگرافی وجود دارد ، زیرا آنها به راحتی قابل فهم هستند و همچنین به کسب بک لینک کمک می کنند.

همچنین می توانید برای کسب بک لینک ، Infographics ایجاد کنید. اکنون یک موضوع پرطرفدار را در طاقچه خود انتخاب کنید و یک اینفوگرافیک را روی آن ایجاد کنید و سپس آن را به سایت های محبوب مانند Visual.ly ، Mashable و غیره ارسال کنید.

اگر اینفوگرافیک شما ویروسی شود ، می توانید بک لینک های زیادی کسب کنید. برای افزایش شانس دریافت بک لینک های با کیفیت ، اینفوگرافیک های خود را به وب سایت های برتر ارسال کنید.

برای ارسال اینفوگرافیک خود می توانید از این 10 سایت برتر ارائه بالای اینفوگرافیک 10+ استفاده کنید.

5- مطالب خود را تبلیغ کنید

اگر محتوای با کیفیت بالا دارید ، آن را تا حد امکان ارتقا دهید. وقتی محتوای خود را تبلیغ می کنید ، مردم متوجه آن می شوند و سپس آن را به اشتراک می گذارند و سرانجام ، می توانید بک لینک به دست آورید.

راه های زیادی برای تبلیغ محتوا وجود دارد ، تعدادی از آنها ذکر شده است:

 • ابتدا با ارسال یک ایمیل ، محتوای خود را با مشترکین ایمیل خود به اشتراک بگذارید.
 • مطالب خود را در گروه های فیس بوک و گروه های LinkedIn به اشتراک بگذارید.
 • ارائه مطالب خود را ایجاد کنید و آن را در سایتهایی مانند به اشتراک بگذارید SlideShare.
 • ویدئویی از محتوای خود ایجاد کنید و سپس آن را در سایتهایی مانند YouTube به اشتراک بگذارید.
 • وب سایت هایی را پیدا کنید که دوره های هفتگی یا ماهانه را برگزار می کنند ، سپس پیوند محتوای خود را ارسال کنید تا آن را در جمع بعدی آنها قرار دهد.

6. توصیفات را بنویسید

توصیفات را بنویسید

برای وب سایت هایی که از آنها استفاده می کنید ، توصیفی بنویسید. با آنها تماس بگیرید و در مورد تجربه شما با خدمات آنها به آنها بگویید. آنها توصیفات شما را نشان می دهند و بک لینک را بیشتر از صفحه اصلی خود در اختیار شما قرار می دهند. این واقعاً پیوندی با کیفیت بالا خواهد بود.

با تمام وب سایتهایی که ابزارهای شما در آن استفاده می کنید تماس بگیرید و توصیفی از آن ابزار را به مدیر وب سایت خود ارسال کنید.

7. مصاحبه کنید

دریافت یک دعوت برای مصاحبه برای افراد مبتدی کار سختی است. اما نگران نباشید ، می توانید با تماس با وب سایتهایی که به طور مکرر مصاحبه منتشر می کنند ، این کار را انجام دهید. در مورد دانشی که می توانید با آنها به اشتراک بگذارید به آنها بگویید و سپس آنها را از جمله لینک وب سایت شما در جمع بعدی خود منتشر می کنند.

8- برای ذکر نام تجاری خود درخواست پیوند کنید

اگر محتوای بسیار باکیفیت زیادی دارید ، این امکان وجود دارد که بسیاری از وب سایت ها نام تجاری شما را در محتوای خود ذکر کنند. شما می توانید استفاده کنید هشدارهای Google برای پیدا کردن اینکه کدام وب سایت از نام تجاری شما استفاده کرده است.

در برخی وب سایت ها ، بدون ذکر لینک به وب سایت خود ، نام تجاری خود را پیدا خواهید کرد. در اینجا می توانید با آن وب مسترها تماس بگیرید و از آنها بخواهید که لینک وب سایت خود را با نام تجاری خود اضافه کنند.

9. بک لینک های رقبا را پیدا کنید

بک لینک های رقبا را پیدا کنید و منابع بک لینک را بررسی کنید. می توانید از ابزارهای تحلیل بک لینک مانند SEMrush ، Ahrefs ، Google Alerts و غیره استفاده کنید.

در Ahrefs ، از ابزار Link Intersect برای یافتن بک لینک های رقبا استفاده کنید.

بک لینک های رقبا را پیدا کنید

آدرس وب سایت رقبای خود را در بخش “به من نشان دهم که به چه کسی پیوند می زند” را وارد کن و بخش “اما به این لینک پیوند نمی خورد” را خالی بگذارید و سپس روی “نمایش فرصت های پیوند” کلیک کنید. شما تمام دامنه هایی که به رقیب خود پیوند دارند را پیدا خواهید کرد.

حال اگر رقیب شما می تواند بک لینک از دامنه دریافت کند ، می توانید آن را نیز از آن دامنه دریافت کنید. همچنین می توانید با انجام تجزیه و تحلیل بک لینک ، کلیه تکنیک های ایجاد لینک از رقبا را پیدا کنید.

به عنوان مثال: اگر آنها ارسال مهمان در یک سایت انجام داده اند ، می توانید یک بلاگ ایجاد کرده و به آن وب سایت ارسال کنید.

همچنین بخوانید:

 • روند سئو برای سال 2020
 • متن Anchor چیست و چگونگی استفاده از آن در Link Building
 • 10 چیزهایی که باید در حین ساخت ساختمان از آن اجتناب کنید

نتیجه

روزهایی سپری شده است که می توانید با انجام ارسال های پیوند ، به راحتی بک لینک ایجاد کنید. امروز ، برای ساخت بک لینک باید همانطور که در بالا ذکر شد ، به روشهای هوشمند کار کنید.

پس از ساختن بک لینک ، به آنها توجه کنید زیرا به همان اندازه که به عنوان پشتی های جدید نیز احداث می کنید ، اهمیت زیادی دارند. با استفاده از بهترین ابزارهای جستجوگرها مانند می توانید لینک های پشتی خود را پیگیری کنید اهورف و پیوندها را مانیتور کنید.

به ما اطلاع دهید که با استفاده از اظهارنظرهای زیر ، از کدام تکنیک های ساختمانی استفاده می کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map