5 نوع وبلاگ برای ایجاد درآمد بازاریابی وابسته

بازاریابی وابسته یکی از بهترین راه هایی است که وبلاگ نویسان برای ایجاد بلاگ پول در می آورند. این به شما امکان می دهد تا برای بقیه روزهایتان منبع درآمد سالم و پایدار ایجاد کنید.


در همان زمان ، مانند سایر مشاغل آنلاین ، بازاریابی سهامداران تختی از گل سرخ نیست. این کار نیاز به کار ، هوشیاری و یک استراتژی مداوم تجدید پذیر دارد.

انواع مختلفی از وبلاگ ها وجود دارد که امروزه می توانید ایجاد کنید. اما اگر می خواهید سطح موفقیتی را تجربه کنید که شما را در تجارت شوق می بخشد ، باید در این پست یک یا چند نوع از انواع مورد نظر را برای بحث درباره شما ایجاد کنید..

در وهله اول بازاریابی وابسته چیست?

این فقط راهی برای کسب درآمد آنلاین و بدون داشتن یک محصول است. چه اتفاقی می افتد اگر شما محصولات / خدمات ایجاد شده و منتشر شده توسط شرکت های دیگر را ارتقا دهید. هر بار که از طریق URL ردیابی خود (به نام پیوند وابسته) به شما فروش می رسانید ، به شما کمیسیون پرداخت می شود.

کمیسیون ها و میزان پولی که می گیرید تا حد زیادی به چندین عامل مختلف بستگی دارد. اما برای درک سریع ، بیایید یک مثال ساده بگذاریم.

اگر یک پیشنهاد میزبانی وب را ثبت نام کنید و تبلیغ کنید که در هر فروش 70 دلار برای شما هزینه پرداخت می کند ، و شما 10 بار در ماه تولید می کنید ، این بدان معنی است که درآمد شما از آن محصول واحد 700 دلار است.

هر ماه ، شرکت هر آنچه را بدست آورده اید جمع بندی می کند و مانند درآمد وابسته ماهانه خود برای شما ارسال می کند. اگر محصولات مختلفی را تبلیغ می کنید و آن کمیسیون ها را به دست می آورید ، درآمد ماهانه شما بسته به آن می تواند به چیزی وابسته باشد.

بعداً در این مقاله ، من می خواهم به شما پیشنهادات زیبایی برای ایجاد یک تجارت بازاریابی وابسته سودآور برای درآمد مداوم و رو به رشد وبلاگ نویسی ارائه دهم.

وبلاگ های بازاریابی وابسته مختلفی که می توانید بسازید چیست؟?

مردم انواع مختلفی از بلاگها را می سازند. اما برخی از قدرت بیشتری برای تولید درآمد شرکت های وابسته نسبت به سایرین دارند. در اینجا 5 نوع از وب سایت هایی که می توانید با بازاریابی وابسته ایجاد کرده و از آن کسب درآمد کنید ، آورده شده است.

1) وبلاگ شخصی

این یکی از انواع وبلاگ هایی است که می تواند درهای درآمد بازاریابی Affiliate را باز کند. یک وبلاگ شخصی به سادگی وبلاگ شماست که موارد شخصی را به اشتراک می گذارید. این فقط چیزی است که شما فکر می کنید.

برای برخی از الهام و دانش در مورد چیزهایی که مرتبا از آنها استفاده می کنید ، آن را به عنوان برند و وبلاگ خود تبدیل کنید. من یک وبلاگ شخصی دارم که در آن سئو ، نکات مربوط به بلاگ نویسی ، وردپرس ، نکات تجاری ، بازاریابی محتوا و پول آنلاین را پوشش می دهم. خوانندگان من می دانند که در هر زمان چه انتظاری از من دارند.

از آنجا که دائماً محتوا را چاپ می کنید ، بازار خود را ایجاد می کنید ، می توانید از تکنیک های شرح داده شده در این پست وبلاگ استفاده کنید ، اطلاعات بیشتری در مورد تجارت ، خرید دوره ها و رشد درآمد خود شروع کنید..

2) وبلاگ بررسی محصولات

این یکی از تولید کنندگان بزرگ درآمد است اما اگر می خواهید ایستادگی کنید ، کارهای زیادی را انجام می دهید. شما فقط نمی خواهید متنی راجع به یک محصول بیرون بیاورید. شما می خواهید به هر محصول عمیق تر بپردازید و اطلاعات بی طرفانه ای به دست آورید که خوانندگان شما را به سمت تصمیم گیری آگاهانه راهنمایی می کند.

کسب درآمد از سایت نقد و بررسی با بازاریابی وابسته بسیار ساده است. تمام کاری که شما می کنید ثبت نام در برنامه های وابسته محصولات مورد بررسی و پیوند دادن آنها به لینک های وابسته شما است. هر فروش حاصل از فروش باید کمیسیون را به حساب شما اعتبار دهد.

3) وبلاگ های طاقچه

وبلاگ های Niche ، وبلاگ هایی با محتوا هستند که در یک صنعت خاص یا بخشی از این صنعت متمرکز شده اند. یک مثال خوب می تواند یک وبلاگ باشد که مطالب منحصر به فرد وردپرس است. مثال دیگر ممکن است یک وبلاگ باشد که کاملاً در میزبانی وب است.

من یک وبلاگ طاقچه داشتم که در گذشته روی Combat Knives ساختم. همه چیز در مورد این چاقوها بود و این باعث شده است که مخاطبان عظیمی از طرف کاربران این ابزار جلب شود.

ایجاد و رتبه بندی یک وبلاگ طاقچه در موتورهای جستجو درآمد بسیاری از شرکت های وابسته ایجاد می کند. معدن برای سکوی وابسته به آمازون ساخته شده است. اما شما می توانید بسته به طاقچه ای که انتخاب می کنید ، واقعاً این را گسترش دهید تا سیستم عامل های بیشتر و محصولات بیشتری را پوشش دهید.

4) مقایسه محصول

این بیشتر شبیه به یک سایت بررسی است بلکه بیشتر به نحوه متفاوت بودن محصولات متمرکز می شود. هر مقاله در این سایت دو یا چند محصول را به صورت جداول یا متن ساده مقایسه می کند

مانند سایر سایتهای وابسته ، شما در لینک های وابسته خود به این محصولات پیوند می دهید. به این پست مقایسه میزبانی وب نگاهی بیندازید.

5) سایت های کد کوپن / تخفیف

کدهای تخفیف راهی برای صرفه جویی در هزینه آنلاین مردم است. در واقع ، من بدون تلاش برای فهمیدن اینکه آیا کد کوپن برای کاهش وجود دارد ، چیزی در اینترنت نمی خرم..

یک وبلاگ ایجاد کنید که کدهای تبلیغی را بر روی محصولات مختلف منتشر می کنید و در هر بار کمک به کسی در صرفه جویی ، کمیسیون کسب می کنید.

براساس گزارش اطلاعات کوپن ، 90 درصد از مصرف کنندگان به نوعی از کوپن استفاده می کنند. میلیون ها خریدار آنلاین از کوپن برای پس انداز استفاده می کنند. ایجاد یک سایت اختصاصی کوپن ، نه تنها یک کانال عظیم درآمد را باز می کند بلکه به شما امکان می دهد تا به یک تقاضای روزافزون بپردازید.

برای یک وبلاگ بازاریابی موفق وابسته به چه چیزهایی نیاز دارید?

وبلاگ نویسی برای به دست آوردن درآمد با بازاریابی وابسته یک تجارت جدی است و باید چند مورد به درستی انجام شود. اما می خواهم دو مورد از اینها را ذکر کنم زیرا آنها برای موفقیت شما در تجارت مهم هستند:

1. ابزارهای مناسب

شما به ابزارهای مناسب نیاز دارید. در اصل ، شما به یک سرویس میزبانی وب معتبر نیاز دارید. میزبانی ضعیف قطعاً باعث خرابی خواهد شد. اینها لحظه هایی است که وب سایت کسب و کار شما به صورت آنلاین در دسترس نیست.

هر دقیقه که وب سایت شما آفلاین است می تواند به معنای ضرر بزرگی برای تجارت شما باشد. به همین دلیل است که نباید این حوزه از تجارت خود را به خطر بیاندازید.

در اینجا چند شرکت میزبانی وب که امسال باید در نظر داشته باشید آورده شده است. آنها به دلیل ثبات ، کارایی و دوستی در قیمت ها شناخته شده اند.

2. بسترهای مناسب بازاریابی وابسته

یکی از مشکلاتی که مبتدیان بازاریابی Affiliate با آن روبرو هستند ، این است که می توانید محصولات مناسب را از بسترهای مناسب انتخاب کنید. احتمالاً درباره تبلیغ فقط محصولاتی که برای مخاطبان شما هدف قرار گرفته اند خوانده اید. این کاملاً صحیح است اما آن محصولات را کجا می یابید و به دنبال چه چیزی هستید?

دوست من نیکو پرینس در 6 ابزار بازاریابی وابسته برای به حداکثر رساندن رشد شما ارسال کرده است. شما می توانید پست را از اینجا بررسی کنید. این اساساً در مورد سیستم عامل های بازاریابی وابسته است که می توانید برای تبلیغ محصولات خود را ثبت نام کنید و انتخاب کنید.

در اینجا لیست دیگری از سیستم عامل ها برای ثبت نام برای محصولات بیشتر جهت تبلیغ و کسب کمیسیون وجود دارد.

در اینجا چند نکته برای راهنمایی هنگام انتخاب یک محصول هدفمند برای تبلیغ در وبلاگ شما آورده شده است:

 1. اطمینان حاصل کنید که شرکت در پرداخت کمیسیون منظم است.
 2. به نرخ تبدیل صفحات فروش و پرداخت پرداخت توجه کنید.
 3. نکته ای که باید در نظر بگیرید بازپرداخت است. اگر محصول بازپرداخت زیادی می کند ، دو بار دیگر فکر کنید که پول خود را از دست خواهید داد.
 4. مبلغی که در کمیسیون به دست آمده است. هرچه درصد بیشتر باشد ، بهتر است.

چگونه می توانید کمیسیونها را برای درآمد بلند مدت تقویت کنید?

شما در واقع می توانید با بازاریابی وابسته یک منبع درآمد بلند مدت ایجاد کنید. اما شما باید استراتژی های کاری را برای ایجاد منبع درآمد پایدار تنظیم کنید.

دو مورد وجود دارد که می خواهم به شما توصیه کنم روی آن تمرکز کنید تا جریان درآمد شما از شکست نگذرد:

1. تبلیغ محصولات پرداخت مکرر

این تاکنون بهترین راه برای ایجاد یک تجارت بازاریابی وابسته طولانی مدت پایدار است. در این ساختار کمیسیون ، شما یک بار فروش را تولید می کنید و بارها و بارها کمیسیون می گیرید.

چگونه کار می کند …

شما یک بستر اشتراک را تبلیغ می کنید. هر بار که تولید می کنید ، به شما کمیسیون پرداخت می شود. از آنجا که مراجعه کنندگان شما هزینه های عضویت خود را تمدید می کنند ، کمیسیون های خود را دریافت می کنید تا زمانی که به اعضای پولی پرداخت می شوند.

اگر 30 سایت فروش / مراجعه به سایت عضویت پرداخت شده انجام دهید ، این بدان معنی است که هر ماه ، از پرداخت تمدید 30 فروش شما پرداخت می شود..

اگر اعضای ارجاع شده شما اشتراک خود را لغو کنند ، شما از پرداخت هزینه توسط سیستم عامل جلوگیری می کنید. بنابراین شما باید روی محصولاتی که تقاضا دارند تمرکز کنید تا نرخ لغو حساب را به حداقل برسانید.

2. برای سئو بهینه سازی کنید

عدم توجه و بهینه سازی وب سایت بازاریابی سهامداران برای ترافیک موتورهای جستجو یک خطای بزرگ است. SEO به سادگی مخفف بهینه سازی موتور جستجو است. این یک موضوع پیچیده است.

این مربوط به همه کارهایی است که شما می توانید پس از انجام جستجو ، سایت خود را در صفحات نتیجه موتور جستجو نشان دهید. ترافیک سئو بیشترین هدف را دارد زیرا موتورهای جستجو دقیق ترین نتایج را به جستجوهای کاربر می دهند.

اینها برخی از مقالات SEO است که شاید بخواهید با آنها شروع کنید. همچنین ممکن است بخواهید بررسی کنید این پست وبلاگ SEO برای اطلاعات بیشتر در مورد نکات سئو در وبلاگ من.

اما برای نتایج سریع تر و دانش بیشتر ، ممکن است بخواهید برخی از دوره های SEO را بصورت آنلاین بخرید.

من معتقدم با این اطلاعات ، شما می توانید یک وبلاگ بازاریابی وابسته ایجاد کنید که روز به روز درآمد کسب می کند

نویسنده بیوگرافی:

Enstine Muki یک خبره معتبر Cryptocurrency و وبلاگ نویس تمام وقت است. یکی از او را بررسی کنید بیشترین پست های وبلاگ را می خوانید جایی که وی 15 راه مختلف را برای وبلاگ نویسان به اشتراک می گذارد.

همچنین بخوانید,

 • 10 دلیل چرا شما یک بلاگر موفق نیستید (و چگونه می شود!)
 • 5 راه ضد انعطاف پذیر برای افزایش فروش محصولات وابسته شما در سال 2020
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map