قبل از نوشتن این بررسی ، ما خدماتی را که میزبان A2 ارائه کرده بود خریداری کردیم. ما قبل از اینکه نظر خود را برای شما بیان کنیم ، از آن برای یک سال استفاده کرده ایم (و هنوز هم از آن استفاده می کنیم). در یک سالی که ما از این سرویس استفاده کردیم ، عملکرد A2 را ردیابی کردیم. ما به زمان و سرعت (میانگین بار بار) نگاه کردیم.


ما همچنین آمار واقعی و داده های واقعی را در این بررسی گنجانیده ایم. این داده ها شامل تجربه پشتیبانی مشتری ، ویژگی های اصلی ، هزینه ، زمان به روز و بار واقعی داده های واقعی است. پس از در نظر گرفتن همه چیز ، ما با این بررسی بی طرفانه مواجه شدیم.


امتیاز کلی

4.5 / 5

امکانات
10/10

کاربر پسند
10/10

قیمت گذاری
7/10

پشتیبانی
10/10

قابلیت اطمینان
10/10

تخفیف میزبانی A2
معاملات را مشاهده کنید

وقت تمام وقت

99.97٪

زمان بار

347 ms

A2 هاستینگ به عنوان میزبانی پرقدرت از شهرت خوبی برخوردار شده است. آنچه خدمات آنها را بسیار عالی می کند این است که آنها روی قابلیت اطمینان و سرعت تمرکز می کنند. این شرکت SSD های خود را “سرورهای توربو” معرفی کرده است. این صفحات بار تا 20 برابر سریعتر از سرورهای غیر SSD استاندارد هستند.

سرعت بالا فقط برای مشتریان رده بالای آنها نیست. در عوض ، گزینه های توربو حتی در برنامه میزبانی مشترک آنها گنجانده شده است. بنابراین با کم هزینه می توانید از سرعت بالایی لذت ببرید.

میزبانی A2 در لیست بهترین هاست ها کاملاً دائماً جای دارد. بعلاوه آنها جوایز میزبانی بیشماری نیز کسب کرده اند. تیم خدمه گورو در صورت بروز مشکلات در تمام ساعات شبانه روز در دسترس هستند.

ویژگی های اصلی

 • نظارت 24/7 و امنیت دائمی
 • نرم افزارهای بهینه سازی شده A2 و سرورهای سرعت توربو
 • حساب های نامحدود ایمیل ، دامنه ها و بانکهای اطلاعاتی
 • دارای امکان انتقال رایگان سایت است
 • فضای نامحدود RAID-10 SSD فضای نامحدود
 • هر زمان ضمانت برگشت پول

فضای دیسک
نامحدود

پهنای باند
نامحدود

برگشت پول
30 روز

دامنه رایگان
نه

SSL رایگان
آره

برنامه های میزبانی
www.a2hosting.com

Contents

بررسی میزبانی A2: اطلاعات پیش زمینه

میزبانی A2 در سال 2001 به عنوان Iniquinet به عنوان پشتیبانی میزبان وب شروع شد. این کار از ان آربور در میشیگان آغاز شد. بنابراین ، از زمانی که این شرکت شروع به رشد کرد ، نام آن به A2 تغییر یافت تا به ریشه خود ادای احترام کند. نکته جالب در مورد میزبان این است که همیشه از جدیدترین فناوری پشتیبانی کرده است. سرانجام ، این موفقیت فوق العاده خود را تضمین کرده است.

سایت-زمینه-اطلاعات

در سال 2013 ، میزبان SSD را برای پشتیبانی از سیستم عامل SwiftServer معرفی کرد. سپس این شرکت SSD ها را برای برنامه های میزبانی مشترک خود نیز پذیرفت. در نتیجه توانست سرعت خود را بالا ببرد. تا پایان سال 2014 ، استفاده از سرورهای توربو آغاز شد. در نتیجه ، این سرعت بارگذاری صفحه بهتری را نسبت به بسیاری از میزبانهای وب دیگر ارائه می دهد. با گذشت سالها ، میزبانی A2 به یک هاست پر سرعت و قابل اعتماد تبدیل شده است.

وب سایت میزبان آمار & TLD ها

از سال 2001 ، A2 هاستینگ تلاش کرده است که به انتخاب بسیاری تبدیل شود. با 24 برنامه میزبانی ، میزبان 186152 دامنه است. دامنه هایی که آنها میزبانی کرده اند شامل .com ، .org ، .us ، .biz و .info است. به طور کلی ، سالانه سال رشد 14 درصدی را تجربه کرده است.

a2-hosting-domain-stats

a2-hosting-tlds-stats

عملکرد ، زمانبندی & زمان بار

برای این بررسی ، ما خدمات میزبانی A2 را ثبت نام کردیم و وردپرس را نصب کردیم. سپس ، با استفاده از تم پیش فرض ، یک وب سایت ساختگی درست کردیم. ما همچنین سایت خود را پر کردیم که مانند یک وب سایت متوسط ​​وردپرس واقعی و متوسط ​​کار می کند.

تست عملکرد (پینگدوم)

صرف نظر از طاقچه های آن ، سرعت برای هر وب سایت بسیار مهم است. بنابراین ، با استفاده از Pingdom ، ابتدا سرعت میزبان را آزمایش کردیم. نتایج نشان می دهد که زمان بار تقریبا نیمی از ثانیه است که به خودی خود قابل توجه است.

میزبان pingdom-a2

Uptime سرور & زمان بار (UptimeRobot)

وب سایت شخصی وردپرس ما هر دقیقه برای در دسترس بودن کل میزبان بررسی می شد. به عبارت دیگر ، زمان پاسخ و خرابی هر دو آزمایش شده اند. کاملاً واضح است که برای دو ماه گذشته ، A2 Hosting هیچ خرابی را تجربه نکرده است. بنابراین ، یک سرور 100٪ سرور کاملاً چشمگیر است.

زمان پاسخ نیز بسیار عالی است. همانطور که از نمودار می بینید ، زمان پاسخگویی در طول روز بسیار کمتر از نیم ثانیه است. فقط در یک ساعت از روز پاسخ تقریباً کسری از ثانیه طول می کشد.

به موقع سایت

A2 میزبان Uptime & بارگیری برای آخرین 3 ماه (UptimeRobot)

ماه
Uptime Stats
بارگذاری آمار
ژوئن 201999.97٪278 ms
مه 201999.98٪257 ms
آوریل 201999.99٪263 ms

زمان پاسخگویی سرور (Bitcatcha)

ابزارهایی مانند Pingdom به شما امکان می دهند چگونه داده های سایت شما بارگیری شود. این شامل رسانه ای است که بارگذاری بیشتری نسبت به متن ساده دارد. بنابراین ، برای زمان دقیق تر پاسخ دادن سرور ، ما از Bitcatcha استفاده کردیم. با استفاده از این ابزار می توان زمان پاسخگویی سرور را بدون بارگذاری داده ها آزمایش کرد.

siteground-bitcatha

همانطور که نتایج نشان می دهد ، زمان پاسخ در ایالات متحده زیر یک ثانیه است که استثنایی است. در جاهای دیگر نیز آمار چشمگیر است. همه سرورها در عرض نیم ثانیه پاسخ می دهند.

برنامه ها و ویژگی های میزبانی

این شرکت برای اطمینان از وجود مشتری اصلی خود ، دارای چندین بسته میزبانی است. بسته به نیاز شما می توانید برنامه میزبانی متناسب با شما را انتخاب کنید.

نوع میزبانی
بسته شماره 1
بسته شماره 2
بسته شماره 3
بسته شماره 4
مشترک (پایه)3.92 دلار در ماه4.90 دلار در ماه9/31 دلار در ماه
وردپرس3.92 دلار در ماه4.90 دلار در ماه9/31 دلار در ماه11.99 دلار در ماه
VPS32.99 دلار در ماه46.19 دلار در ماه65.99 دلار در ماه
اختصاصی141.09 دلار در ماه207.49 دلار در ماه290.49 دلار در ماه

میزبانی مشترک

برای میزبانی مشترک ، بسته های سرور ویندوز و لینوکس در دسترس هستند. این بسته ها تقریباً یکسان هستند. تنها تفاوت این است که cPanel برای هر دو متفاوت است. علاوه بر این ، بسته های ویندوز کمی گران تر هستند. درمجموع ، برای هر نوع میزبانی سه برنامه متفاوت متفاوت وجود دارد.

ویژگی های اصلی
LITE
سریع
توربو
قیمت شروع شده3.92 دلار در ماه4.90 دلار در ماه9/31 دلار در ماه
قیمت تمدید7.99 دلار در ماه9.99 دلار در ماه18.99 دلار در ماه
وب سایتها1نامحدودنامحدود
فضای دیسک SSDنامحدودنامحدودنامحدود
پهنای باندغیرمتعارفغیرمتعارفغیرمتعارف
حسابهای ایمیل25نامحدودنامحدود
دامنه (ها) میزبان25نامحدودنامحدود
دامنه های رایگان گنجانده شده است
گواهی SSL رایگان

بسته های a2-hosting-sharing

میزبانی VPS

اگر نمی خواهید با تمام جزئیات فنی سر و کار داشته باشید ، می توانید میزبانی VPS را انتخاب کنید. دو گزینه در دسترس است. برنامه میزبانی VPS یا VPS Dynamic VPS مدیریت شده است. برنامه VPS پویا یک حساب کاربری کاملاً قابل تنظیم را به شما می دهد. در همین حال ، برنامه VPS مدیریت شده ، مدیریت کامل HostGuard را فراهم می کند.

بسته های a2-hosting-vps

اختصاصی میزبانی وب

مجددا دو گزینه برای میزبانی اختصاصی موجود است. با flex اختصاصی میزبان ، شما می توانید خط فرمان را توسعه دهید. در ضمن ، با میزبانی فلکس مدیریت شده ، یک راه حل میزبانی کاملاً مدیریت شده دریافت می کنید. برای هر دو دسته ، سه برنامه در دسترس است. با حداکثر سرعت دویدن ، فراتر رفتن و در آخر ماخ.

بسته های a2-هاستینگ-اختصاصی

میزبانی ابر

تمام برنامه های میزبانی ابر در اطراف سرور لینوکس محور است. به عبارت دیگر ، هیچ گزینه ای برای ویندوز در دسترس نیست. با این حال ، می توانید سیستم عامل لینوکس خود را انتخاب کنید. به علاوه ، شما همچنین می توانید ذخیره سازی مورد نظر خود را انتخاب کنید. SDD یا HDD.

بسته های A2-هاستینگ-ابر

میزبان نمایندگی فروش

یک برنامه میزبانی مجدد مختلف برای سرورهای لینوکس و ویندوز در دسترس است.

بسته های a2-هاستینگ-نمایندگی

A2 Hosting Basic (طرح مشترک) در جزئیات

برنامه مشترک اساسی که شرکت ارائه می دهد بسته Lite نام دارد. این هم برای ویندوز و هم برای لینوکس در دسترس است. این یکی از گزینه های ایده آل برای یک وب سایت واحد است.

برنامه ها & قیمت در جزئیات

بیایید به ویژگی های برنامه اصلی و قیمتی که باید بپردازید نگاهی بیندازیم. همچنین برای کسانی که به آنها احتیاج دارند دو گزینه به روزرسانی نیز موجود است. با برنامه Swift ، دو برابر منابع و وب سایت های بیشتری به دست می آورید. گزینه دیگر طرح توربو است که سریعترین خدمات این شرکت تا به امروز است.

آنچه در بسته بندی اصلی گنجانده شده است?

LITE (بسته بندی اصلی): جدا از یک وب سایت ، این طرح شامل ویژگی های بسیار زیادی است. اینها شامل 5 پایگاه داده ، SSD رایگان و SSL ، انتقال نامحدود و ذخیره سازی نامحدود است. بعلاوه ، مانند همه برنامه ها ، این ضمانت در هر زمان ضمانت برگشت پول نیز دارد. توجه داشته باشید که برنامه اساسی Lite شامل سرورهای Turbo شرکت نمی باشد. بسته بندی با قیمت 3.92 دلار در ماه شروع می شود. با قیمت 7.99 دلار در ماه تجدید می شود.

سریع: بسته Swift شامل وب سایت های نامحدود ، انتقال ، پایگاه داده و ذخیره سازی است. همچنین شامل SSD و SSL رایگان است. با این حال ، سرورهای توربو گنجانده نشده است. سایر ویژگی ها همچنین شامل ضمانت برگشت پول در هر زمان و سی پنل است. قیمت اولیه این طرح 4.90 دلار است. در همین حال ، قیمت تمدید 9.99 دلار در ماه است.

توربو: مانند سایر برنامه ها ، این شامل انتقال نامحدود ، ذخیره سازی و پایگاه داده نیز می شود. همچنین شامل سرور توربو است که حداکثر 20 برابر سرعت سریعتر را ارائه می دهد. سایر ویژگی ها شامل یک کنترل پنل cPanel و ضمانت برگشت پول در هر زمان است.

ویژگی های اصلی
LITE
سریع
توربو
قیمت شروع شده3.92 دلار در ماه4.90 دلار در ماه9/31 دلار در ماه
قیمت تمدید7.99 دلار در ماه9.99 دلار در ماه18.99 دلار در ماه
وب سایتها1نامحدودنامحدود
فضای دیسک SSDنامحدودنامحدودنامحدود
پهنای باندغیرمتعارفغیرمتعارفغیرمتعارف
حسابهای ایمیل25نامحدودنامحدود
دامنه (ها) میزبان25نامحدودنامحدود
دامنه های رایگان گنجانده شده است
گواهی SSL رایگان
کل پایگاه داده ها5نامحدودنامحدود
انتقال وب سایترایگانرایگانرایگان
تقویت کننده SSD
سرور توربو20 برابر سریعتر
امنیت دائمی
نرم افزار بهینه سازی شده A2
هسته1 x 2.1 Ghz2 x 2.1 Ghz2 x 2.1 Ghz
حافظه فیزیکی0.5 گیگابایت1 گیگابایت2 گیگابایت
گزینه های موقعیت مکانی سرور
CloudFlare Basic
CloudFlare Plus
پشتیبان گیری از پشت سرور
وردپرس LiteSpeed ​​Cache20 برابر سریعتر
آدرس IP اختصاصی1.96 دلار در ماه1.96 دلار در ماه1.96 دلار در ماه
مدیریت DNSرایگانرایگانرایگان
دسترسی به SSH & Rsync
کنترل پنل cPanel
نرم
ضمانت برگشت پول در هر زمان

جدول شروع قیمت ها

همانطور که قبلاً ذکر شد ، قیمت هاست لینوکس و ویندوز متفاوت است. بنابراین ، برای لینوکس ، بسته Lite با برنامه های 3 و 3 ساله در ماه 3.92 دلار در ماه شروع می شود. در ضمن ، برای ویندوز ، بسته بندی ماهانه 4.90 دلار هزینه دارد. اما اگر برنامه های سالانه ، برنامه های دو ساله و برنامه های سه ساله را انتخاب کنید ، قیمت ها متفاوت است. به عنوان مثال ، اگر شما برای دوره Lite Plan 24 ماهه تصمیم بگیرید ، هزینه آن 3.92 دلار در ماه خواهد بود. به طور کلی هرچه این طرح طولانی تر باشد ، قیمت ها پایین تر است. برای اطلاع از هزینه دقیق با توجه به مدت زمان مورد نظر خود می توانید جدول زیر را بررسی کنید:

دوره پرداخت / برنامه
(فقط برای کاربران جدید)
LITE
سریع
توربو
1 ماه4.90 دلار در ماه6.37 دلار در ماه12.25 دلار در ماه
12 ماه4.41 دلار در ماه5.39 دلار در ماه10.29 دلار در ماه
24 ماه3.92 دلار در ماه4.90 دلار در ماه9/31 دلار در ماه
36 ماه3.92 دلار در ماه4.90 دلار در ماه9/31 دلار در ماه

جدول قیمت تمدید

درست مانند قیمت های شروع ، با افزایش مدت زمان ، قیمت های تجدید نیز تغییر می کنند. همانطور که از جدول مشاهده می شود ، هزینه برنامه در هر ماه برای برنامه 24 و 36 ماهه کمترین میزان است.

دوره پرداخت / برنامه
(گزینه های تمدید)
LITE
سریع
توربو
1 ماه9.99 دلار در ماه12.99 دلار در ماه24.99 دلار در ماه
12 ماه$ 8.99 / ماه10.99 دلار در ماه$ 20.99 / ماه
24 ماه7.99 دلار در ماه9.99 دلار در ماه18.99 دلار در ماه
36 ماه7.99 دلار در ماه9.99 دلار در ماه18.99 دلار در ماه

ویژگی های اصلی در جزئیات

بیایید نگاهی به ویژگی های اصلی میزبانی A2 ارائه دهیم. دانستن این موارد به شما کمک می کند تا تعیین کنید که آیا این میزبان وب مناسب شماست یا خیر!

نام دامنه & پست الکترونیک

A2 هاستینگ نام دامنه را به صورت رایگان ارائه نمی دهد. با این وجود ، می توانید یک نام دامنه را با قیمت کمی دریافت کنید. این هزینه برای شما 14/95 دلار در سال خواهد بود. علاوه بر این می توانید گزینه حفاظت از دامنه را نیز دریافت کنید.

نامهای دامنه a2-hosting

علاوه بر این ، طرح اصلی شامل 25 آدرس ایمیل است. در ضمن ، هر دو طرح Swift و Turbo شامل آدرس های نامحدود ایمیل هستند.

فضای وب & پهنای باند

با داشتن A2 Hosting ، فضای ذخیره نامحدود و همچنین SSD های رایگان دریافت می کنید. در حقیقت ، ابتدایی ترین برنامه شامل هر دو ویژگی است. بنابراین ، حتی اگر برنامه اصلی را انتخاب کنید ، این دو مورد را از دست نخواهید داد.

نصب یک کلیک وردپرس

کنترل پنل cPanel دارای ویژگی Softaculous است. با استفاده از نصب یک کلیک وردپرس خود ، می توانید وردپرس را به راحتی نصب کنید.

خدمات مهاجرت

با استفاده از این میزبان وب ، می توانید از مهاجرت سایت رایگان لذت ببرید. اگر با میزبان فعلی از cPanel استفاده می کنید ، A2 بدون اینکه هزینه ای را برای آن پرداخت کند ، وب سایت شما را برای شما مهاجرت می کند!

سازنده وب سایت

A2 یک وب سایت سازنده کارآمد A2 ارائه می دهد. در اصل 4 برنامه مختلف وجود دارد. ارزان ترین موردی که برای وب سایت های یک صفحه ای ایده آل است از 3.92 دلار در ماه شروع می شود. در همین حال ، گران ترین آن که برای وب سایت های تجارت الکترونیکی مناسب است ، ماهانه 11.76 دلار هزینه دارد. برنامه های سایت سازنده شامل انواع قالب ها و همچنین ذخیره سازی کافی می باشد.

a2-hosting-وب سایت سازنده

ویژگی های دیگر

A2 ویژگی های بسیار زیادی را برای توسعه دهندگان ارائه می دهد. با این حال ، برجسته ترین ویژگی آنها سرور توربو است که زمان بار بسیار خوبی را وعده می دهد. سایر ویژگی ها همچنین شامل 99.9٪ تعهد به موقع است.

حفاظت از حریم خصوصی دامنه

میزبانی A2 محافظت از ID را ارائه می دهد. با استفاده از این ویژگی می توانید از اطلاعات شخصی خود محافظت کنید. در عین حال ، می توانید اطمینان حاصل کنید که مقدار اسپم وارد شده به صندوق ورودی شما کاهش می یابد. توجه داشته باشید که این هزینه سالانه 9،95 دلار است.

گواهی SSL

گواهینامه SSL اساساً هویت وب سایت شما را تأیید می کند. به علاوه ، داده هایی را که بین سایت و سرور ارسال می شود رمزگذاری می کند. به عبارت ساده تر ، لایه دیگری از امنیت را اضافه می کند که برای وب سایت هایی که پرداخت می پذیرند بسیار مهم است.

A2 دارای گواهینامه های SSL بیشماری متناسب با نیاز وب سایت های شما است. SSL اساسی به صورت رایگان درج شده است. با این حال ، SSL پیشرفته با امنیت کسب و کار برتر نیز موجود است.

امنیت SiteLock

میزبانی A2 امنیت سایت مشتری خود را تضمین می کند. به همین دلیل ، آن را شامل می شود اقدامات محافظتی پیشرو معروف به امنیت اداری در تمام حساب های خود را. این شامل چندین ویژگی مانند اسکن ویروس ، سخت شدن سرور و محافظت از بهبود خودکار است. همچنین برای اطمینان از امنیت بیشتر با SiteLock همکاری کرده است.

آی پی اختصاصی

می توانید از پنل مشتری خود یک آدرس IP اختصاصی سفارش دهید. صرف نظر از برنامه انتخابی شما 4 دلار در ماه هزینه خواهد داشت.

پشتیبان گیری

شما می توانید در هر زمان که بخواهید نسخه پشتیبان تهیه کنید. این زمانی مفید است که شما نمی خواهید برای وقوع پشتیبان هفته ای یا روزانه برنامه ریزی کنید. می توانید برای سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کامل یا جزئی تهیه کنید.

ویژگی های دیگر

برای امنیت بیشتر ، A2 شامل محافظت رایگان HackScan است. این به مسدود کردن هکرها کمک می کند قبل از اینکه حتی کوچکترین آسیب را نیز انجام دهند. از دیگر ویژگی های آن می توان به فایروال دوگانه ، KernelCare و دفاع نیروی بی رحم اشاره کرد.

محل سرور

سرورهای آنها در سه قاره گسترش یافته است که دلیل دیگری برای عملکرد خوب آنها است. سرورها در آمستردام در اروپا ، سنگاپور در آسیا و میشیگان و آریزونا در ایالات متحده واقع شده اند. بنابراین ، می توانید به سرور نزدیکترین مکان خود دسترسی پیدا کنید.

در نتیجه ، شما می توانید از عملکرد پیشرفته و سرعت وب سایت خود لذت ببرید. علاوه بر این ، سرورها بصورت شبانه روزی کنترل می شوند. علاوه بر این ، آنها منحصراً متعلق به A2 هستند ، بنابراین شما بدون هیچ مشکلی می توانید به امنیت اعتماد کنید.

راحتی در استفاده

در حالی که A2 Hosting یک میزبان مناسب برای توسعه دهنده است ، استفاده از آن هنوز دشوار نیست. بیایید به طور خلاصه به ویژگی هایی که این سهولت استفاده را تضمین می کند ، نگاهی بیندازیم.

سهولت ثبت نام

ثبت نام فقط شامل سه مرحله اساسی است. کلیه مراحل اساسی و پیگیری آسان است ، بنابراین در قسمت ثبت نام مشکلی نخواهید داشت.

روش های پرداخت

روشهای پرداختی زیادی پذیرفته شده است. این موارد شامل PayPal ، نقل و انتقال بانکی ، سفارش پول ، کارت اعتباری ، Skrill ، PayULatam و چک است.

فعال سازی حساب

حساب شما فوراً فعال می شود. برای دسترسی به خدمات میزبانی باکیفیت دیگر نباید صبر کنید.

کنترل پنل و داشبورد تجربه

برای اطمینان از سهولت در استفاده ، A2 cPanel ، پانل کنترل استاندارد را ارائه می دهد. حتی برای کسانی که اولین بار از آن استفاده می کنند ، کنترل پنل بسیار ساده است. به علاوه ، به راحتی می توان از طریق گزینه های مختلف برای مدیریت وب سایت حرکت کرد.

به طور مشابه ، نصب اسکریپت های مختلف CMS تنها به چند کلیک نیاز دارد. علاوه بر این ، برنامه های دیگر مانند Drupal و Joomla را می توان به راحتی از کنترل پنل دریافت کرد. ابزارهای تجارت الکترونیکی اضافی نیز برای عملکردهای اضافه شده است. هیچکدام از اینها شامل برنامه نویسی پیچیده نیستند ، بنابراین خوب است که بروید.

خدمات مشتری (پشتیبانی)

خدمات مشتری تا حدی است و روشهای مختلفی برای ارتباط با آنها وجود دارد. در حقیقت ، تیم پشتیبانی به عنوان خدمه گورو (Guu Crew) نامیده می شود که در همه زمان ها آماده کمک است.

پشتیبانی a2-hosting

چت زنده

گفتگوی زنده در طول هفته 24/7 در دسترس است. شما می توانید در هر زمان به آنها پیام دهید.

بلیط

همچنین یک سیستم بلیط پشتیبانی پشتیبانی نیز راه اندازی شده است. بنابراین می توانید سوالات پاسخ داده شده در مورد خدمات موجود خود را مشاهده کنید.

تلفن

پشتیبانی تلفن نیز بسیار کارآمد است. حتی اگر اواخر شب با آنها تماس بگیرید ، کسی به تماس پاسخ می دهد. در بعضی موارد ، ممکن است از شما خواسته شود که پیامی را پشت سر بگذارید. با این حال ، آنها فقط در مدت کوتاهی با شما تماس خواهند گرفت.

منابع آموزشی (پایگاه دانش)

همچنین برای همه کسانی که مایلند به دنبال راه حل باشند ، یک پایگاه دانش وجود دارد. در این پایگاه دانش ، مقاله هایی با موضوعات مختلف پیدا خواهید کرد. اینها شامل حساب های PHP ، SSH ، WordPress و ایمیل است. برای نتیجه سریع ، یک کادر جستجو نیز وجود دارد که می توانید یک کلمه کلیدی را وارد کنید و مقالات مرتبط را دریافت کنید.

a2-hosting-base-دانش

ضمانت برگشت پول (سیاست بازپرداخت)

با A2 Hosting ، شما می توانید یک آزمایش آزمایشی بدون ریسک را به همراه ضمانت برگشت پول در هر زمان دریافت کنید. این بدان معناست که بازپرداخت بدون دردسر از میزبان دریافت می کنید. به علاوه با لغو حساب خود در طی یک ماه ، بازپرداخت کامل دریافت خواهید کرد. در صورت لغو حساب پس از ماه اولیه ، می توانید برخی از بازپرداختهای دارای امتیاز را نیز دریافت کنید. با این حال ، این بستگی به استفاده شما دارد.

چه کسی بهترین میزبان A2 است?

 • ایده آل ترین گزینه برای توسعه دهندگان از آنجا که ابزارهای متنوعی برای توسعه دهنده ارائه می دهد.
 • هنوز هم برای تازه کارها و دانش قبلی در مورد میزبانی وب مناسب است.
 • وب مسترهای با تجربه همچنین می توانند از خدمات خود بهره مند شوند.

طرفداران
CONS

 • عملکرد بار پر سرعت را تضمین می کند.
 • همراه با SSD های رایگان.
 • مناسب کاربران WordPress است.
 • زمان بارگذاری صفحه کاملاً چشمگیر است.
 • برنامه هایی برای میزبانی ویندوز محدود است.
 • این در مقایسه با برنامه های دیگر بیشتر از طرف گران قیمت است.

آیا ما میزبانی A2 را پیشنهاد می کنیم؟?

به طور کلی ، A2 قادر به ارائه تمام ابزارهایی است که افراد مبتدی و متخصصان برای اجرای وب سایت خود نیاز دارند. با توجه به عملکرد ، سرعت و قابلیت اطمینان ، به نظر می رسد گزینه خوبی است. همچنین پشتیبانی مشتری آنها بسیار ماهر ، دوستانه و مایل به کمک در هر زمان است.

در حالی که قیمت ها بالا هستند ، ضمانت برگشت پول در هر زمان آن را تشکیل می دهد. در حقیقت ، ضمانت فقط ایمان به خدمات خود را نشان می دهد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me