DigitalOcean Review: آیا موج زیاد است؟

DigitalOcean به نظر می رسد میزبان VPS بسیار امیدوار کننده باشد اما آیا ارزش آن را دارد؟ ما جواب شما را داریم ما این سرویس را خریداری کردیم و مدتی از آن استفاده کردیم تا داوری کنیم چقدر خوب یا بد است. ما به فاکتورهای زیادی از جمله به روز رسانی ، زمان بار ، هزینه ، ویژگی ها و پشتیبانی مشتری ارائه شده توسط شرکت توجه داشتیم.


امتیاز کلی

4.8 / 5

امکانات
9/10

کاربر پسند
10/10

قیمت گذاری
10/10

پشتیبانی
9/10

قابلیت اطمینان
10/10

تخفیف های DigitalOcean
معاملات را مشاهده کنید

وقت تمام وقت

99.99٪

زمان بار

219 ms

DigitalOcean که در سال 2011 تأسیس شد ، خدمات گسترده ای را ارائه می دهد و امروزه نامی قابل احترام است. حتی به نظر می رسد که نام های بزرگی مانند Gitlab طرفداران این شرکت هستند. علاوه بر این ، توسط برخی از سایت های معتبر نیز تأیید شده است ، از جمله Netcraft ، که آن را یکی از سریعترین سرویس های میزبانی ابر معرفی کرده است. این شرکت از لحاظ اندازه تا سال 2014 ایستاده و از آن زمان تاکنون فقط رشد کرده است.

این شرکت آمریکایی برای کمک به توسعه دهندگان سریعتر کار می کند. این مغز مغز میچ وینر ، بن اورتسکی ، الک هارتمن ، مویز اورتسکی و جف کار است. آنها برای شروع یک راه اندازی کوچک در NYC ، که هم اکنون توسط بیش از نیم میلیون کاربر در آن استفاده می شود ، جمع شدند.

ویژگی های اصلی

 • 99.99٪ ضمانت به موقع ، و آن را به یک سرویس بسیار معتبر تبدیل می کند
 • پشتیبان گیری خودکار نیاز به نگرانی در مورد از دست دادن پرونده های شما را برطرف می کند
 • شبکه های خصوصی به شما امکان می دهد قطرات بیشتری را در همان مرکز داده نگه دارید بدون اینکه به پهنای باند خود دسترسی داشته باشید
 • برنامه های یک کلیک به شما امکان می دهند فقط با یک کلیک تعدادی برنامه را نصب کنید
 • ویژگی های نظارت بدون هزینه می آیند
 • بسیاری از سیستم عامل های تجارت الکترونیک را انتخاب کنید

پردازنده
1 هسته

فضای دیسک
25 گرم

پهنای باند
1 قاشق غذاخوری

رم
1 گرم

برگشت پول
30 روز

برنامه های میزبانی
digitalocean.com

Contents

DigitalOcean Review: اطلاعات پیش زمینه

DigitalOcean که مقر آن در NYC قرار دارد ، یک ارائه دهنده زیرساخت ابری است که مراکز داده در سراسر جهان پخش شده است. این سرویس ترکیبی از خدمات ابری را برای کمک به توسعه دهندگان و مقیاس برنامه ها در رایانه های مختلف ارائه می دهد. این سومین ارائه دهنده بزرگ میزبانی در جهان است و همچنین آن را به Deloitte Technology Fast 500 List در سال 2018 تبدیل کرد.

digitalocean-background-info تصویر صفحه تهیه شده از webarchive.org برای سال 2013

موزی و بن اورتسکی پس از تحقق این نیاز در سال 2011 این مسئله را پیدا کردند زیرا اکثر شرکت ها بر روی بنگاهها متمرکز بودند و نه بر توسعه دهندگان. محصول بتا در سه ماهه اول سال 2012 عرضه شد و این شرکت اولین موفقیت بزرگ خود را در سال 2013 پیدا کرد وقتی که تبدیل به یکی از معدود شرکت هایی شد که گزینه های مبتنی بر SSD را ارائه می دهد.

وب سایت میزبان آمار & TLD ها

این وب سایت در حال حاضر میزبان بیش از نیم میلیون دامنه است که بیشتر متعلق به com. با این حال ، مجموعه ای از TLD های دیگر و همچنین .info ، .org ، .biz ، و TLD های خاص کشور مانند .us را ارائه می دهد..

دامنه های میزبان دیجیتال

digitalocean-tlds-stats

عملکرد ، زمانبندی & زمان بار

مهم است که هنگام انتخاب میزبان وب ، به عملکرد خود توجه کنید. باید سرعت و به روز رسانی خوبی را ارائه دهد زیرا این دو عامل می توانند بسیار مهم باشند و بر رتبه بندی سئو نیز تأثیر بگذارند.

تست عملکرد (پینگدوم)

ما تست Pingdom را انجام دادیم تا در مورد کیفیت سایتی که با استفاده از WordPress ایجاد شده و محتوای ساختگی آن را از جمله گرافیک قضاوت کنیم ، قضاوت کنیم. نتایج آزمون عالی بود:

pingdom-digitalocean

بارگذاری این صفحه کمتر از یک ثانیه طول کشید که کاملاً چشمگیر است. این نکته را باید در نظر داشته باشید زیرا اکثر کاربران در صورت لود شدن 2 ثانیه یا بیشتر ، وب سایت را ترک می کنند.

ما از ترفند ذخیره سازی یا بهینه سازی سرعت استفاده نکردیم و نتایج را بسیار خوب دانستیم. با این حال ، همانطور که می بینید ، اندازه صفحه در اینجا بسیار ناچیز است و در صورت داشتن صفحات سنگین ممکن است سرعت کمی کندتر باشد.

Uptime سرور & زمان بار (UptimeRobot)

ما مانیتورینگ UptimeRobot را در همان سایت انجام دادیم تا کیفیت را قضاوت کنیم و بار دیگر کاملاً تحت تأثیر نتیجه قرار گرفتیم.

زمان دیجیتال

همانطور که مشاهده می کنید ، این وب سایت برای 5188 ساعت بالا رفته است ، که برابر با حدود 216 روز است. سرعت بسیار قابل اعتماد است و حتی یکبار به علامت 1 ثانیه ای نمی رسد. ما می توانیم مطمئن باشیم که سرویس سریع و پایدار است.

Uptime DigitalOcean & بارگیری برای آخرین 3 ماه (UptimeRobot)

ماه
Uptime Stats
بارگذاری آمار
آگوست 2019100٪158 ms
ژوئیه 2019100٪159 ms
ژوئن 2019100٪153 ms

زمان پاسخگویی سرور (Bitcatcha)

دانستن اینکه همه چیز در سایت شما چطور است و چگونه در کشورهای مختلف کار می کند ، ضروری است. بعد از تمام اینترنت همه چیز جهانی است.

digitalocean-bitcatha

DigitalOcean A + را در لیست ما به ثمر رساند. این سرویس دهنده در سراسر جهان وجود دارد. از این رو سرعت تقریباً در همه گوشه ها سریع است. این سریعترین در ایالات متحده است ، به دنبال استرالیا. همچنین در اروپا بسیار سریع است و در لندن برابر با 25 میلی متر است. کمترین سرعت در سائوپائولو و منطقه بنگلور است ، اما این خیلی بد نیست. در کل ، اگر انتظار ترافیک بین المللی خوبی دارید ، گزینه بسیار خوبی است.

قیمت گذاری DigitalOcean & برنامه ها (قطرات)

DigitalOcean نه تنها برای توسعه دهندگان فردی بلکه برای شرکتهای بزرگ و کوچک نیز طراحی شده است. این شرکت ترکیبی از بسته ها را ارائه می دهد و از سطح میزبانی مختلفی برای تأمین نیازهای رو به رشد مصرف کنندگان برخوردار است.

کاربران بسته به حجم و نیازهای ذخیره خود می توانند از بین انواع بسته های هاستینگ انتخاب کنند. بیشتر آنها را می توان به صورت ساعتی یا ماهانه پرداخت کرد.

این شرکت نام “قطرات” را به ماشینهای مجازی خود داده است. شما ممکن است از قطرات بهینه شده CPU یا قطرات استاندارد استفاده کنید. حالت اول برای کاربرانی که می خواهند یک دستگاه گوشت گاو است که می تواند کارهای فشرده انجام دهد ، مناسب تر است ، در حالی که حالت دوم برای کاربرانی که می خواهند کارهای منظم را انجام دهند مناسب تر است.

قطره دیجیتال-ایجاد-قطره

اجازه ندهید این اصطلاحات جدید شما را بترساند. این چیز پیچیده ای نیست فقط یک نام برای یک ماشین. علاوه بر این ، مدیریت و اداره بسیار آسان است. کاربران بسته به نیاز خود می توانند دستگاه سفارش دهند یا حذف کنند.

می توانید انواع مختلفی از سیستم عامل ها از جمله Ubuntu ، Linux ، CoreOS ، Fedora ، FreeBSD ، GPL و Debian را انتخاب کنید. همه سیستم عامل ها از قبل ساخته شده اند و می توانید بلافاصله شروع به کار کنید. در واقع ، فقط 55 ثانیه طول می کشد تا به Droplet جدید دسترسی پیدا کنید.

قطرات استاندارد & قطرات بهینه سازی CPU

Sroplets Standard برای مقیاس بندی و میزبانی برنامه های وب ، وبلاگ ها ، محیط های مرحله بندی و آزمایش ، پایگاه داده و حافظه پنهان حافظه مناسب است. ارزان ترین بسته با قیمت 5 دلار در ماه (0.007 دلار در ساعت) شروع می شود و به 1 گیگابایت رم / 1 CPU ، 25 گیگابایت SSD Disk و انتقال 1000 گیگابایتی مجهز است. می توانید بسته های مختلفی را انتخاب کنید و همه آنها نرخ ساعتی و ماهانه را ارائه می دهند.

از طرف دیگر ، Droplets Optimized CPU دارای موضوعات اختصاصی Hyper هستند و برای برنامه های فشرده CPU مانند سرویس تبلیغ ، یادگیری ماشین ، پردازش دسته ای و رمزگذاری ویدیو مناسب تر هستند. ارزانترین طرح 40 دلار در ماه یا 0.060 دلار در ساعت هزینه دارد. می توانید بسته های مختلفی را انتخاب کنید و همه آنها نرخ ساعتی و ماهانه را ارائه می دهند.

قطرات استاندارد

قطرات بهینه سازی CPU

جدول قیمت برای قطره های بهینه و استاندارد و CPU

قطرات استاندارد

بسته بندی
نام سیستم عامل
RAM / VCPUS
SSD
انتقال
قیمت
ابر 1لینوکس / یونیکسCPU 1 GB / 125 گیگابایت1 سل5 دلار در ماه
ابر 2لینوکس / یونیکسCPU 2 GB / 150 گیگابایت2 سل10 دلار در ماه
ابر 3لینوکس / یونیکسCPU 2 GB / 260 گیگابایت3 سل15 دلار در ماه
ابر 4لینوکس / یونیکسCPU 4 GB / 280 گیگابایت4 سل20 دلار در ماه
ابر 5لینوکس / یونیکسCPU 8 GB / 4160 گیگابایت5 سل40 دلار در ماه
ابر 6لینوکس / یونیکسCPU 16 GB / 6320 گیگابایت6 سل80 دلار در ماه

قطرات بهینه سازی CPU

بسته بندی
نام سیستم عامل
RAM / VCPUS
SSD
انتقال
قیمت
ابر 1لینوکس / یونیکسCPU 4 GB / 225 گیگابایت4 سل40 دلار در ماه
ابر 2لینوکس / یونیکسCPU 2 GB / 150 گیگابایت2 سل10 دلار در ماه
ابر 3لینوکس / یونیکسCPU 16 GB / 8100 گیگابایت6 سل160 دلار در ماه
ابر 4لینوکس / یونیکسCPU 32 GB / 16200 گیگابایت7 سل320 دلار در ماه
ابر 5لینوکس / یونیکسپردازنده 64 GB / 32400 گیگابایت9 سل640 دلار در ماه

توسعه دهندگان

اگر یک توسعه دهنده هستید ، پس از آن خبرهای خوبی برای شما وجود دارد. فقط در 55 ثانیه می توانید از این سرویس برای ایجاد قطرات جدید استفاده کنید. هر قطره دسترسی ریشه ای و برخی ویژگی های جالب دیگر از جمله: امکان انتخاب سیستم عامل ، مدیریت DNS ، صفحه کنترل ساده ، فایروال های ابر ، پشتیبان گیری خودکار ، تصاویر برنامه از قبل ساخته شده ، شبکه های خصوصی ، انتقال تصویر جهانی ، SSD ها را به شما ارائه می دهد..

مهم: این شرکت تعداد گسترده ای از گزینه های میزبانی ابری را ارائه می دهد اما میزبانی مشترک ، اختصاصی یا مدیریت شده را پوشش نمی دهد.

نحوه ایجاد یک قطره?

کنترل پنل DigitalOcean نسبتاً آسان است. در اینجا نحوه ایجاد Droplet خود آورده شده است.

1. وارد صفحه کنترل شوید ، به داشبورد بروید و دکمه سبز “ایجاد” را فشار دهید ، سپس اولین قطره را انتخاب کنید (ایجاد سرورهای ابری).

قطرات استاندارد

2. تنظیمات مورد نیاز خود را در صفحه بعد (ایجاد قطره) انتخاب کنید. تنظیمات با گزینه های پیش فرض همراه است.

3. شما می توانید قطره خود را سفارشی کنید. روند کار بسیار ساده است. تصویری را انتخاب کرده و در صورت لزوم سیستم عامل مورد نظر خود را با برنامه های از قبل نصب شده انتخاب کنید.

تصویر را انتخاب کنید

4. حافظه و رم مورد نیاز را انتخاب کنید.

5. در صورت نیاز به ذخیره سازی اضافی برای حمله به قطرات ، می توانید فضای ذخیره بلوک را نیز اضافه کنید.

6. علاوه بر این ، اگر دوست دارید سیستم یک بار در هفته تصویر یک دیسک از Droplet خود ایجاد کند ، از نسخه پشتیبان تهیه کنید تا در صورت خرابی یا چنین مشکلی دیگر بتوانید از آن استفاده کنید. نسخه پشتیبان تهیه شده حدود یک ماه (چهار هفته) ذخیره می شود.

7. یک منطقه دیتاسنتر را انتخاب کنید و مشتریان خود را در نظر داشته باشید. باید به جایی نزدیک شود که بیشترین تعداد مخاطبان خود را پیدا کنید.

قطرات استاندارد

8. گزینه های اضافی مانند شبکه های خصوصی ، IPv6 ، داده های کاربر و نظارت را انتخاب کنید.

9. کلیدهای امنیتی SSH را برای امنیت خود اضافه کنید.

10. نهایی و ایجاد کنید.

DigitalOcean Basic (طرح VPS) در جزئیات

فرقی نمی کند که یک شرکت چقدر خوب باشد؛ اگر خیلی گران باشد ، بیشتر مردم از آن دور خواهند ماند. خوشبختانه ، DigitalOcean یکی از گزینه های مقرون به صرفه است ، به خصوص که می توانید بین بسته های ساعتی و بسته های ماهانه انتخاب کنید.

کلیه بسته های استاندارد شامل مدیریت DNS ، پشتیبانی 24/7 ، فایروال های از پیش تعریف شده و رایگان ، نظارت کامل و تعدادی از برنامه های منبع باز قبل از ساخت.

بیایید با برنامه ها به تفصیل آشنا شویم.

آنچه در بسته بندی VPS Basic (5 $) موجود است?

شما می توانید بسته استاندارد Droplet 1vCPU را با حداقل 5 دلار در هر ماه یا 0.007 دلار در ساعت دریافت کنید. همراه با 1 ترابایت انتقال و 25 گیگابایت SSD است.

قیمت های شروع

می توانید هر ماه با حداقل 5 دلار شروع کنید. ثبت نام برای مدت طولانی ممکن است گزینه خوبی باشد اما شرکت تخفیفی را ارائه نمی دهد و ارزانترین قرارداد 36 ماهه 180 دلار برای شما هزینه خواهد داشت. گرانترین گزینه 32 vCPU است و هزینه آن 960 دلار در ماه یا 1.429 دلار در ساعت است. این خودرو با 12 ترابایت انتقال و 840 گیگابایت SSD همراه است.

طرح & بسته بندی
ابر 1
ابر 2
ابر 3
ابر 4
ابر 5
ترم 1 ماه5 دلار10 دلار15 دلار20 دلار40 دلار
ترم 12 ماهه60 دلار120 دلار180 دلار240 دلار480 دلار
مدت 24 ماه120 دلار240 دلار360 دلار480 دلار960 دلار
36 ماه ترم180 دلار360 دلار540 دلار720 دلار1140 دلار

قیمت تمدید

این یکی از معدود شرکت هایی است که هیچگونه سیاست تجدیدپذیری ندارد. شما فقط برای استفاده واقعی هزینه می کنید. بعلاوه ، تمام بسته ها دارای کلاه ماهانه هستند تا اطمینان حاصل کنند که هرگز از بودجه خود خارج نمی شوید ، مهم نیست که چند قطره را ایجاد کنید.

ویژگی های اصلی در جزئیات

بیایید نگاهی به برخی از ویژگی های اصلی DigitalOcean ارائه دهیم. این به شما کمک می کند تا تعیین کنید که این گزینه چقدر خوب یا بد برای شما است.

نام دامنه & پست الکترونیک

همه بسته ها با حساب ایمیل رایگان ارائه می شوند. با این حال ، هیچ یک از بسته ها در حال حاضر نام دامنه رایگان ارائه نمی دهند. شما مجبور به خرید یکی از ثبت و انتقال آن به DigitalOcean هستید زیرا خدمات میزبانی DNS را ارائه می دهد اما ثبت نام نمی کند.

ایجاد-رکورد جدید

فضای وب & پهنای باند

می توانید از دو گزینه ذخیره سازی استفاده کنید:

بلوک ذخیره سازی: شما می توانید بین 1 گیگابایت تا 16 گیگابایت را انتخاب کنید و حتی وبلاگ های مختلف را در یک ترکیب کنید ، آنها را مجدداً ذخیره کنید و آنها را از یک قطره به دیگری منتقل کنید. می توانید با هزینه 0.10 دلار در هر ماه ذخیره اضافی اضافه کنید.

Stack Storage: حافظه شیء برای میزبانی از داده های بدون ساختار مانند فیلم ها مناسب است. این متفاوت از ذخیره سازی بلوک است زیرا داده ها از قالب مناسب برخوردار نیستند. همچنین به عنوان Spaces شناخته می شود ، به شما امکان می دهد از طریق HTTP به داده های ذخیره شده دسترسی پیدا کنید. حداقل فضای 250 گیگابایت با حداقل پهنای باند 1TB است.

قطرات استاندارد

برنامه های یک کلیک

با نصب یک برنامه فقط با یک کلیک می توانید در وقت بیشتری صرفه جویی کنید. این موارد شامل: MySQL ، Node.js ، WordPress ، Ghost ، Docker ، MongoDB ، LAMP stack ، Learning Machine و غیره.

برنامه های دیجیتال

خدمات مهاجرت

در حالیکه شرکت خدمات مهاجرتی پولی یا رایگان ارائه نمی دهد ، می توانید در مورد نحوه انجام وظیفه با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید..

فضاها

بر خلاف Droplets ، Spaces برای ذخیره اشیاء ساده ساخته می شوند. این سیستمی است که به شما امکان می دهد داده های ذخیره شده را به کاربران و برنامه های نهایی تحویل دهید. آنها مقیاس پذیر و آسان برای ایجاد هستند. به علاوه ، آنها با روشی واضح عمل می کنند و با API کشیدن و رها کردن همراه هستند.

فضاهای دیجیتال

کوبنتس

Kubernetes یک سرویس تازه راه اندازی شده است که فقط چند دقیقه طول می کشد تا شروع شود. این سرویس مدیریت شده ، از جمله مزایای دیگر ، مقیاس گذاری خودکار ، قابلیت حمل برنامه را ارائه می دهد.

کوببرهای دیجیتال

قابلیت اطمینان (گزینه های امنیتی)

امنیت هنگام نگرانی از داده های موجود در ابر یک نگرانی بزرگ است. به نظر می رسد DigitalOcean این موضوع را درک کرده و مجموعه ای از ویژگی های امنیتی را ارائه می دهد.

حفاظت از حریم خصوصی دامنه

از آنجا که این شرکت Domain Privacy Protection را ارائه نمی دهد ، تنها گزینه شما خرید دامنه از یک شخص ثالث و افزودن آن با استفاده از کنسول دامنه ویژه است که روند کار را آسان می کند. این شرکت می تواند به شما در روند کار کمک کند.

گواهی SSL

در حالی که این شرکت گواهی SSL را ارائه نمی دهد ، کاربران این گزینه را دارند که آن را به صورت رایگان از طریق کنسول نصب کنند. این بسیار مهم است زیرا بعضی از مرورگرها سایت شما را بدون گواهی SSL معتبر بارگذاری نمی کنند و حتی اگر Google فاقد گواهینامه SSL باشد ، ممکن است سایت شما را مجازات کند..

همچنین به شما امکان می دهد تا گواهینامه های استاندارد را از سایت های دیگر خریداری کنید ، مانند GoDaddy که در آن با قیمت 5.99 دلار در سال در دسترس است.

آی پی اختصاصی

این شرکت با هر Droplet یک IP اختصاصی رایگان ارائه می دهد. علاوه بر این ، این شرکت همچنین “IP های شناور” را با هر قطره در اختیار شما قرار می دهد تا حتی اگر قطره ای از کار بیفتد برنامه همچنان به کار خود ادامه دهد. سیستم به سرعت IP را به Droplet در حالت آماده به کار اختصاص می دهد ، بنابراین از خرابی جلوگیری می کند.

پشتیبان گیری

تهیه نسخه پشتیبان از دغدغه DigitalOcean نیست زیرا این شرکت عکس های فوری و پشتیبان گیری ارائه می دهد که به شما امکان می دهد قطره ها را بازیابی ، کپی یا ذخیره کنید. عکس های فوری و پشتیبان گیری به طور جداگانه ذخیره می شوند. در حالی که عکس های فوری به صورت دستی توسط کاربر ایجاد می شوند ، بک آپ ها به طور خودکار توسط سیستم ذخیره می شوند.

کاربران می توانند از پشتیبان گیری خودکار که روی سرور ذخیره شده اند ، فعال شوند اما قابل بارگیری نیستند. با این حال ، به یاد داشته باشید که شرکت روشن می کند که وظیفه مشتری است که امنیت داده ها را حفظ کند و نه شرکت ، بنابراین شما ممکن است داده های پشتیبان را در نظر بگیرید.

ذخیره سازی عکس فوری بر اساس فضا شارژ می شود. این شرکت پشتیبان گیری خودکار را با 20٪ هزینه Droplet برای شما ارائه می دهد.

چگونه بطور دستی نسخه پشتیبان تهیه کنید و به صورت رایگان آن را در دستگاه محلی خود ذخیره کنید:

 1. وارد سیستم دیجیتال DigitalOcean شوید ، با استفاده از این دستور به ترمینال باز و وصل شوید: ssh [ایمیل محافظت شده], فرمان شما مانند خواهد بود: ssh [ایمیل محافظت شده]
 2. از طریق این دستور به فهرست / var / www / html بروید: cd / var / www / html
 3. دستورات زیر را برای نصب ابزار zip راه اندازی کنید (اگر این مورد را از قبل نصب نکردید و به مرحله 4 بروید ، باید این مرحله را یک بار انجام دهید): sudo apt install yum، sudo yum install zip
 4. تهیه نسخه پشتیبان واقعی با اجرای دستور زیر: sudo zip -r /var/www/html/files-backup.zip / var / www / html /
 5. فایل های پشتیبان با نام فایل-backup.zip ذخیره می شوند و می توانید با باز کردن www.yourwebsite.com/files-backup.zip ، آنها را بارگیری کنید.
 6. به دلایل امنیتی ، فایل پشتیبان را با استفاده از این دستور از سرور حذف کنید: sudo rm files-backup.zip

دسترسی محدود به کارکنان

اطلاعات شما ایمن و ایمن است زیرا تنها اعضای تیم مهندسی می توانند به فروشگاههای پشتیبان و عکس های فوری دسترسی پیدا کنند. اعضای کارمندان به این پرونده ها دسترسی ندارند.

ایمنی سرور

شرکت اهمیت حفظ امنیت سرورها را درک می کند. نه تنها مراکز داده توسط پرسنل امنیتی محافظت می شوند ، بلکه این شرکت همچنین از ابزارهای مختلفی مانند مجوز دو عاملی و آزمایش بیومتریک برای دور نگه داشتن مزاحمان استفاده می کند. علاوه بر این ، DigitalOcean همچنین استانداردهای بین المللی و ملی امنیت را رعایت می کند.

امنیت دیجیتال

نظارت کاربر

این شرکت به شما امکان می دهد با تنظیم هشدارهایی در مورد پردازنده بیش از آستانه ، و غیره ، عوامل مختلفی را در نظر داشته باشید. شما می توانید از طریق ایمیل یا Slack دریافت این هشدارها را انتخاب کنید. غیر از این ، توجه به عواملی مانند استفاده از شبکه ، استفاده از حافظه و استفاده از دیسک نیز با نظارت در زمان واقعی آسان است.

همچنین می توانید IP های سفید را لیست کنید و آدرس های مختلف را حتی بر اساس برچسب ها مشخص کنید. این مهم است زیرا در صورت عدم وجود لیست سفید ، فایروال به طور خودکار دسترسی را مسدود می کند.

نظارت کاربر

فایروال ها

شما می توانید قواعد فایروال را در یک یا چند قطره بکار بگیرید. همه آنها متمرکز شده اند و دسترسی به اطلاعات را آسان می کنند.

محل سرور

این شرکت در حال حاضر دارای 8 مرکز داده در سراسر جهان است. آنها از لحاظ استراتژیک در سنگاپور ، هند ، هلند ، آلمان ، کانادا ، ایالات متحده و انگلیس قرار دارند.

راحتی در استفاده

DigitalOcean بسیار مشتری پسند است و برای شروع کار آن را نسیم می کند. در واقع ، شما فقط می توانید بر روی دکمه ها یا آیکون ها کلیک کنید تا وب سایت شما فعال و راه اندازی شود.

سهولت ثبت نام

این روند فقط چند دقیقه طول می کشد. به سایت رسمی بروید ، بسته را انتخاب کنید و روی گزینه Get Started یا ثبت نام کلیک کنید. شرکت می خواهد نام ، آدرس ایمیل و رمز ورود و ورود به سیستم را از شما بخواهد. شما همچنین می توانید از ID Gmail خود برای ثبت نام استفاده کنید.

ممکن است شما یک حساب شخصی یا یک حساب کاربری تیم داشته باشید که اگر با چند نفر کار کنید ، می تواند گزینه خوبی باشد. بعداً ممکن است مجبور شوید جزئیاتی از جمله مکان و دلیل استفاده از DigitalOcean را ارسال کنید.

روش های پرداخت

این شرکت انواع روش های پرداخت از جمله PayPal و کارت (Discover، Visa، MasterCard و American Express) را ارائه می دهد. متأسفانه کارتهای بدهی ، سفارشات پول یا چک دیگر پذیرفته نمی شوند. با این وجود می توانید از کارت بدهی خود برای ارسال پرداخت از طریق پی پال استفاده کنید. پرداخت از طریق Stripe انجام می شود و ایمن و ایمن است.

توجه داشته باشید: این شرکت برای هر حساب دارای یک کد تبلیغی است که می تواند در پس انداز شما کمک کند. استفاده از آن را نیز در نظر بگیرید.

bluehost- پرداخت

کنترل پنل و داشبورد تجربه

وب سایت کنترل پنل بسیار ساده ای را ارائه می دهد. این گزینه ها گزینه های زیادی ندارد زیرا شرکت انواع دیگری از گزینه های میزبانی را ارائه نمی دهد ، اما کافی است که شما را به این سمت برسانید.

cPanel خودتان را نصب کنید

می توانید cPanel را خریداری و نصب کنید. از آنجایی که وب سایت برای توسعه دهندگان طراحی شده است ، گزینه های زیادی در اینجا پیدا نمی کنید مگر اینکه آنها را خریداری کنید – cPanel یکی از این گزینه ها است. با این وجود ، کمبود cPanel اهمیت چندانی نخواهد داشت زیرا به گزینه های زیادی که ارائه می دهد نیاز نخواهید داشت. با این حال ، اگر از سیستم عامل یونیکس لذت نمی برید ، آن را در نظر بگیرید.

با این وجود ، نصب cPanel بسیار ساده است ، با وجود عدم دسترسی به گزینه های یک کلیک.

معرفی رابط DigitalOcean

رابط کاربری کاملاً طراحی شده و کاربردی آسان است. ساده است ، از این رو جذاب است. شما هیچ مشکلی در نظارت یا استقرار قطرات یا برنامه ها نخواهید داشت.

زیر ساخت & فناوری تخصصی

این شرکت دارای مراکز داده در سراسر جهان از جمله سنگاپور ، لندن ، سان فرانسیسکو ، آمستردام و نیویورک است. در حال حاضر فقط چند مرکز داده IPv6 را با برنامه هایی برای گسترش پشتیبانی از مراکز دیگر نیز ارائه می دهند.

این شرکت براساس فناوری تخصصی خود که ساخته شده است تا یک تجربه ساده را در اختیار کاربران خود قرار دهد. سرورهای ابر با استفاده از مجازی سازی KVM ایجاد می شوند. همچنین می توانید از API شرکت برای ایجاد شخصی خود استفاده کنید.

خدمات مشتری (پشتیبانی)

پشتیبانی مشتری هنگام همکاری با ارائه دهنده هاستینگ از اهمیت ویژه ای برخوردار است. حتی یک مشکل ساده می تواند روند کار را متوقف کند.

چت زنده

این گزینه در حال حاضر در دسترس نیست ، که ممکن است برای کاربرانی که عادت دارند مشکلات خود را در آنجا حل کنند ، بسیار مشکل ساز باشد و سپس.

بلیط

تنها راه ارتباط با تیم باز کردن بلیط است. اگر مهم باشد می توانید بلیط های خود را علامت گذاری کنید. بلیت ها بطور معمول طی 12 ساعت جواب داده می شوند ، اما بلیط های فوری ممکن است زودتر در آن حضور پیدا کنند. هر زمان که به روزرسانی در بلیط های باز شما باشد ، اعلان نامه الکترونیکی دریافت خواهید کرد.

تلفن

این شرکت در حال حاضر پشتیبانی تلفنی را ارائه نمی دهد.

منابع آموزشی (پایگاه دانش) & انجمن

از آنجا که DigitalOcean برای توسعه دهندگان ساخته شده است. این شرکت انتظار دارد که کاربران با مشکلات زیادی روبرو نشوند. برای برخی از مسائل اساسی ، آنها می توانند با راهنماهای مشروح مشورت کرده و سیاستهایی را ارائه دهند اما به کمک تصاویر و تصاویر روش هایی را نیز ارائه می دهند..

غیر از این ، اجتماع عظیمی نیز وجود دارد که با دیگران تعامل داشته و به سوالات شما پاسخ دهد. جامعه به درستی توسط تیمی تعدیل می شود که اغلب در بحث ها نیز شرکت می کند.

جامعه دیجیتال

ضمانت برگشت پول (سیاست بازپرداخت)

این شرکت بازپرداخت ارائه نمی دهد. با این حال ، ممکن است در موارد نادری برخی موارد را ارائه دهد. تنها گزینه شما باز کردن بلیط پشتیبانی است.

به غیر از این ، DigitalOcean قول بازپرداخت اعتبار برای خرابی بیشتر از زمان وعده داده شده 99.99٪ را می دهد. اگر تازه کار را شروع کرده اید ، بهترین گزینه این است که قبل از ورود به سیستم ، با ارزان ترین گزینه شروع کنید و سیستم را بررسی کنید.

چه کسی DigitalOcean بهترین است?

از آنجا که این سرویس عمدتا برای توسعه دهندگان طراحی شده است ، بهترین برنامه های جدید و جدید برای توسعه دهندگان است. با این حال ، خیلی دوستانه مبتدی نیست و ممکن است قبل از شروع کار مدتی طول بکشد.

ممکن است این پلتفرم برای کاربرانی که خواهان دستی زیادی هستند ، مناسب نباشد. اگر می دانید چه می خواهید و می توانید از لحاظ فنی مسئولیت رسیدگی را داشته باشید ، می تواند گزینه ای عالی برای شما باشد.

طرفداران
CONS

 • پاک کردن قیمت گذاری بدون گزینه های تجدید پذیر گیج کننده یا هزینه های پنهان.
 • 99.99 up زمان به موقع با بازپرداخت برای خرابی بیش از حد تضمین شده است.
 • پشتیبان گیری خودکار برای اطمینان از ایمن بودن داده های شما.
 • گزینه پرداخت ساعتی و فقط پرداخت آنچه شما از بسته استفاده می کنید ، آن را بسیار مقرون به صرفه می کند.
 • شبکه های خصوصی امکان برقراری ارتباط بین دو یا چند قطره را ممکن می سازد.
 • عدم وجود cPanel می تواند برای برخی از کاربران دردسرساز باشد.
 • هیچ چت زنده یا پشتیبانی تلفنی نمی تواند برخی از کاربران استفاده از این سرویس را دشوار کند.
 • ویژگی های اصلی میزبانی را که از ارائه دهنده هاست انتظار دارید ، ارائه نمی دهد. اینها شامل نام دامنه ، مهاجرت سایت است.
 • ممکن است برای کاربران مبتدی کمی پیچیده باشد.

حقایق دیجیتال اقیانوس & آمار [اینفوگرافیک]

آمار و آمارهای میزبانی وب DigitalOcean

آیا ما DigitalOcean را توصیه می کنیم؟?

براساس بررسی ما ، اگر جدی در مورد داشتن یک سیستم عامل میزبانی VPS ایمن که دارای زمان کافی عالی است ، می تواند انتخاب خوبی باشد. DigitalOcean آنچه را که وعده می دهد ، ارائه می دهد ، و این یک سرور خصوصی مجازی قابل اعتماد است که برای توسعه دهندگان مناسب است. اگر به دنبال سیستم عامل های میزبانی سنتی هستید ، ممکن است بهترین گزینه نباشد.

ما امیدواریم که این بررسی دقیق به شما کمک کند تا به یک تصمیم آگاهانه برسید. تو در مورد آن چه فکر می کنی؟ آیا با DigitalOcean تجربه ای دارید؟ به ما خبر دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map