DreamHost Review: آیا این میزبان شما در مورد آن بودید که آرزو کردید؟

DreamHost یکی از محبوب ترین ارائه دهندگان میزبانی در خارج از کشور است. بسیاری از موارد از جمله نرخ مقرون به صرفه و تعداد زیادی بسته بستگی دارد. ما این سرویس را خریداری کردیم و وب سایت خود را ایجاد کردیم تا ویژگی های ارائه شده توسط این شرکت را بررسی کنیم. ما همه چیز را از هزینه تا زمان به روز و بار واقعی داده واقعی مطالعه کردیم. اما آیا ارزش اعتیاد به مواد مخدره را دارد؟ ما در این بررسی خواهیم فهمید.


dreamhost-sr

امتیاز کلی

4.2 / 5

امکانات
8/10

کاربر پسند
8/10

قیمت گذاری
8/10

پشتیبانی
9/10

قابلیت اطمینان
9/10

تخفیف های DreamHost
معاملات را مشاهده کنید

وقت تمام وقت

99.98٪

زمان بار

539 ms

DreamHost با داشتن یک نمایه جالب و حدود نیم میلیون کاربر فعال میزبان بیش از 1.5 میلیون وب سایت است. این تعداد زیادی است و فقط روز به روز در حال افزایش است. این یک شرکت جدید نیست. این موسسه در سال 1996 تأسیس شده است ، به قدرت رسیده است و حتی چندین بار “بهترین سرویس میزبانی وب” PCMag را به دست آورده است.

این دانشگاه توسط جمعی از دانشجویان در کالج هاروی ماد در کالیفرنیا تأسیس شده است ، اما امروز ده ها تن از کارمندان در تلاش هستند تا اطمینان حاصل کنند که انتظارات میلیون ها مشتری خود را برآورده می کند..

ویژگی های اصلی

 • سازنده وب سایت برای ایجاد آسان سایتهای خودتان
 • SSD برای عملکرد سریعتر
 • نصب کننده برنامه های 1 کلیک
 • تایید شده توسط WordPress
 • برنده جایزه پشتیبانی مشتری در دسترس 24/7
 • حساب های ایمیل با کلیه برنامه های میزبانی مشترک

فضای دیسک
نامحدود

پهنای باند
نامحدود

برگشت پول
97 روز

دامنه رایگان
نه

SSL رایگان
آره

برنامه های میزبانی
www.dreamhost.com

Contents

DreamHost Review: اطلاعات پیش زمینه

DreamHost یک شرکت آمریکایی به معنای واقعی کلمه است. خدمات میزبانی در سال 1996 توسط جمعی از دوستان که در کالج هاروی ماد در کلارمونت ، کالیفرنیا تحصیل می کردند ، تأسیس شد. اینها شامل دالاس بتنون ، مایکل رودریگز ، جاش جونز و سیج ویل بود. این چهار دوست سخت تلاش کردند تا ایده را بسازند و این شرکت رسماً در سال 1997 تاسیس شد.

این دفاتر دارای چندین دفتر در کشور و دسترسی جهانی است. اگرچه قدیمی ترین ارائه دهنده هاستینگ در خارج از کشور نیست ، به دلیل سیاست های سخاوتمندانه و نرخ مقرون به صرفه ، یکی از مشهورترین آنها شناخته شده است.

وب سایت میزبان آمار & TLD ها

این شرکت حدود نیم میلیون کاربر فعال دارد که میزبان بیش از 1 میلیون وب سایت است. این مجموعه از TLD ها شامل .com ، .net ، و غیره را ارائه می دهد. شما همچنین TLD های مخصوص مکان را در اینجا مانند .co.uk و co.us پیدا خواهید کرد. غیر از این ، TLD های خاص تجاری مانند .biz و .info نیز موجود هستند.

dreamhost-domain-stats

dreamhost-tlds-stats

عملکرد ، زمانبندی & زمان بار

داشتن یک میزبانی وب کافی نیست ، شما باید مطمئن باشید که عملکرد خوبی را ارائه می دهد. بهترین روش برای سنجش کیفیت بررسی زمان فعال و با صدای بلند است. بیایید نگاهی بیندازیم.

تست عملکرد (پینگدوم)

ما تست Pingdom را در سایت انجام دادیم تا در مورد سرعت و ویژگی های ارائه شده توسط این شرکت قضاوت کنیم. ما یک سایت مسخره با محتوای واقعی ایجاد کردیم تا بتوانیم به یک نتیجه گیری واقعی برسیم. نتایج آزمون کاملاً خوب بود.

pingdom-dreamhost

بارگیری این صفحه کمتر از یک ثانیه طول می کشد و میانگین آن 471 میلی ثانیه است. این بهتر از تعداد زیادی از ارائه دهندگان در خارج از کشور است و معیار بسیار مهمی در موفقیت یک سایت است. از آنجا که ما از بهینه سازی یا حافظه پنهانی استفاده نکردیم ، می توان گفت که نتایج قابل اطمینان هستند.

Uptime سرور & زمان بار (UptimeRobot)

آزمون UptimeRobot روشی است که مورد آزمایش و آزمایش قرار گیرد تا قضاوت کند که یک وب سایت چقدر مطمئن است. ما آزمایش را در سایت انجام دادیم و یک بار دیگر نتیجه مثبت بود:

زمان خواب

همانطور که مشاهده می کنید ، وب سایت 34 ساعت به بالا رسیده است و حدوداً 1 ماه کاهش پیدا نکرده است. این نرخ حداکثر حداکثر 99.99٪ را در 30 روز گذشته ارائه می دهد ، که معادل حدود 0.072 ساعت در ماه است.

این بسیار خوب است زیرا می دانید وب سایت شما بیشتر اوقات بالا خواهد رفت. به طور مشابه ، سرعت بسیار عالی است و میانگین آن 199.78 میلی متر است.

زمان پاسخگویی سرور (Bitcatcha)

از آنجا که وب سایت ها در سطح جهان مشاهده می شوند ، مهم است که ارائه دهنده هاستینگ را پیدا کنید که بتواند بارهای سریع بار را در سراسر جهان تضمین کند. ما آزمایش Bitcatcha را برای سنجش این مورد انجام دادیم. نتیجه این است.

همانطور که انتظار می رود ، این وب سایت سریعترین سرعت را در ایالات متحده بارگیری می کند ، و پس از آن استرالیا. کمترین سرعت در سائوپائولو و ژاپن است ، جایی که میانگین آن حدود 250 ms است ، به خصوص وقتی آن را با گزینه های دیگر مقایسه کنید خیلی بد نیست. در کل ، مهم نیست مخاطبان شما در کجا قرار دارند ، می توانید بدون هیچ مشکلی میزبان سایت خود در DreamHost باشید.

برنامه ها و ویژگی های میزبانی

DreamHost مجموعه ای از برنامه های میزبانی را ارائه می دهد. در حالی که آنها برخی از ویژگی های مشابه را به اشتراک می گذارند ، برخی ممکن است با قدرت اضافی همراه باشند. چهار برنامه مشهور میزبانی ارائه شده توسط این شرکت شامل.

نوع میزبانی
بسته شماره 1
بسته شماره 2
بسته شماره 3
بسته شماره 4
مشترک (پایه)2.59 دلار در ماه5.59 دلار در ماه
وردپرس2.59 دلار در ماه5.59 دلار در ماه
VPS10 دلار در ماه20 دلار در ماه40 دلار در ماه80 دلار در ماه
اختصاصی149 دلار در ماه279 دلار در ماه

میزبانی مشترک

ارزان ترین بسته به قیمت 2.59 دلار در ماه می رسد. شما می توانید تنها یک سایت در آن میزبان باشید اما علاوه بر ترافیک نامحدود ، SSL رایگان و ذخیره سازی رایگان SSD ، یک دامنه رایگان با آن به دست می آورید..

این بسته گران تر با قیمت کمتر از 5.95 دلار در ماه می آید. می توانید سایتهای نامحدودی را روی آن میزبان باشید و علاوه بر ترافیک نامحدود ، SSL رایگان و ذخیره سازی رایگان SSD ، از یک دامنه رایگان نیز لذت ببرید..

ویژگی های اصلی
اشتراك استارت
نامحدود به اشتراک گذاشته شده است
قیمت شروع شده2.59 دلار در ماه5.95 دلار در ماه
قیمت تمدید2.59 دلار در ماه5.95 دلار در ماه
وب سایتها1نامحدود
فضای دیسک SSD50 گیگابایتنامحدود
پهنای باندغیرمتعارفغیرمتعارف
حسابهای ایمیلدر دسترس برای خریدمشمول
دامنه (ها) میزباننامحدودنامحدود
دامنه های رایگان گنجانده شده است
گواهی SSL رایگاندر دسترساز قبل نصب شده

میزبانی VPS

پایه ای: ارزان ترین بسته به قیمت 10 دلار در ماه می رسد. شما می توانید در ضمن لذت بردن از ایمیل های نامحدود نیز روی آن ها میزبان سایت های نامحدود باشید. دارای گواهینامه های SSL رایگان ، 1 گیگابایت رم و 30 گیگابایت حافظه SSD است ، از این رو ممکن است برای سایت های سنگین مناسب نباشد.

کسب و کار: مناسب برای مشاغل کوچک ، این هزینه 20 دلار در ماه است. شما می توانید در ضمن لذت بردن از ایمیل های نامحدود نیز روی آن ها میزبان سایت های نامحدود باشید. مناسب برای سایت های کوچک ، 2 گیگابایت رم با 30 گیگابایت حافظه SSD و ترافیک نامحدود با گواهینامه های SSL رایگان ارائه می دهد.

حرفه ای: با قیمت کم 40 دلار در ماه نیز می توانید از گواهینامه های SSL رایگان استفاده کنید. این یکی همچنین به شما امکان می دهد تا میزبان سایت های نامحدود با ایمیل های نامحدود باشید. دارای 4 گیگابایت رم و 120 گیگابایت حافظه SSD است و برای مشاغل متوسط ​​و سایتهای حرفه ای مناسب است.

شرکت، پروژه: گرانترین بسته میزبانی VPS 80 دلار در ماه هزینه دارد و دارای گواهینامه های رایگان SSL می باشد. می توانید با ایمیل های نامحدود میزبان سایت های نامحدود باشید. این دوربین 8 گیگابایت رم و 240 گیگابایت حافظه SSD ارائه می دهد و برای سایت های بزرگ مناسب است.

dreamhost-vps-pack

میزبانی ابر

این شرکت مجموعه ای از گزینه های میزبانی ابر را ارائه می دهد. این شامل:

سرور Ram 512MB: این بسته پهنای باند نامحدود 1 vCPU ، تنها در ماه 4.50 دلار یا در هر ساعت 0.0075 دلار هزینه دارد. این نرم افزار برای تنظیم سرعت مناسب است و دیسک SSD 80 گیگابایتی را ارائه می دهد.

2GM Ram Server: این بسته پهنای باند نامحدود 1 vCPU ، فقط 12 دلار در ماه یا 0.03 دلار در ساعت هزینه دارد. برای وب سایت ها مناسب است و دیسک SSD 80 گیگابایتی را ارائه می دهد.

سرور رم 8 گیگابایتی: این بسته 4 باند پهنای باند نامحدود تنها 48 دلار در ماه یا 0.08 دلار در ساعت هزینه دارد. این برای پایگاه داده ها مناسب است و دیسک SSD 80 گیگابایتی را ارائه می دهد.

اختصاصی میزبانی وب

ارزان ترین بسته با قیمت پایین 149 دلار در ماه می باشد. شما فقط از 100٪ ضمانت به موقع لذت نمی برید بلکه با محافظت DDoS به نظارت سرور 24/7 دسترسی خواهید داشت.

بسته های رویایی-اختصاصی

DreamHost Basic (طرح مشترک) در جزئیات

برنامه اشتراکی محبوب ترین برنامه این شرکت است زیرا برای همه مصرف کنندگان ساخته شده است. همه بسته ها با نام دامنه رایگان برای سال اول و ترافیک نامحدود ارائه می شوند.

برنامه ها & قیمت در جزئیات

بیایید نگاهی به ویژگی هایی که با برنامه اصلی آمده است ، داشته باشیم. شما باید از دو گزینه انتخاب کنید.

آنچه در بسته های اشتراکی گنجانده شده است?

پيش غذا: اگر تازه کار را شروع کرده اید یا یک تجارت کوچک دارید ، این بسته مناسب است. شما فقط می توانید یک سایت را میزبانی کرده و برخی از ویژگی های اساسی مانند WordPress و دامنه رایگان را با مجوز SSL رایگان دریافت کنید.

نامحدود: همانطور که از نام آن پیداست ، این بسته وب سایت ها ، ترافیک ها و ایمیل های نامحدود را به شما ارائه می دهد. همچنین می توانید از گزینه های اساسی همراه با بسته استارت مانند نام دامنه رایگان ، WordPress و گواهی SSL رایگان استفاده کنید..

ویژگی های اصلی
پيش غذا
نامحدود
قیمت شروع شده2.59 دلار در ماه5.95 دلار در ماه
قیمت تمدید2.59 دلار در ماه5.95 دلار در ماه
وب سایتها1نامحدود
فضای دیسک SSD50 گیگابایتنامحدود
پهنای باندغیرمتعارفغیرمتعارف
حسابهای ایمیلدر دسترس برای خریدمشمول
دامنه (ها) میزباننامحدودنامحدود
دامنه های رایگان گنجانده شده است
گواهی SSL رایگاندر دسترساز قبل نصب شده
Premium Wildcard SSLنهبله ، با Addon
سازنده سایت رایگان
انتقال رایگان وب سایت
cPanel & نرم
پشتیبان گیری شبانه
پایگاه داده MySQLنامحدودنامحدود
Cloudflare CDN
تضمین بازگشت پول97 روز97 روز

جدول شروع قیمت ها

بسته شروع شده با حداقل 2.59 دلار در ماه شروع می شود. در صورت تمایل به بسته نامحدود می توانید 7.95 دلار در ماه بپردازید.

دوره پرداخت / برنامه
(فقط برای کاربران جدید)
اشتراك استارت
نامحدود به اشتراک گذاشته شده است
1 ماه4.95 دلار در ماه10.95 دلار در ماه
12 ماه3.95 دلار در ماه6.95 دلار در ماه
36 ماه2.59 دلار در ماه5.95 دلار در ماه

قیمت تمدید

سیاست تجدید بسیار ساده است. به شما همان مبلغ اصلی پرداخت می شود ، مگر اینکه تغییری در ساختار قیمت گذاری ایجاد شود.

ویژگی های اصلی در جزئیات

بیایید نگاهی به برخی از ویژگیهای اصلی DreamHost ارائه دهیم. این به شما کمک می کند تا تعیین کنید که این گزینه چقدر خوب یا بد برای شما است.

نام دامنه & پست الکترونیک

هر دو بسته برای سال اول دارای نام دامنه رایگان هستند. با این حال ، ایمیل های رایگان فقط با بسته نامحدود در دسترس هستند. در صورت نیاز به این ویژگی باید ارتقا پیدا کنید.

نامهای dreamhost-domain

فضای وب & پهنای باند

هر دو پکیج دارای فضای ذخیره سازی نامحدود SSD و ترافیک نامحدود هستند. برخی گزارش ها حاکی از آن است که ممکن است نامحدود نباشد اما هیچ مشکلی یا محدودیتی در مورد فضای وب یا پهنای باند پیدا نکردیم.

نصب یک کلیک وردپرس

هر دو بسته نصب 1 WP را به صورت رایگان ارائه می دهند که باعث می شود وردپرس به راحتی در سایت شما فعال شود. شما می توانید نصب وردپرس را انتخاب کنید و سایت شما فقط در عرض چند ثانیه برای شما طراحی خواهد شد.

خدمات مهاجرت

Dreamhost به شما اجازه نمی دهد داده ها را از سایر کنترل های پانل وارد کنید. شما باید این کار را به صورت دستی انجام دهید ، یعنی: پایگاه داده ها و پرونده ها را به تنهایی کپی کنید. بعلاوه واردات ایمیل نیز امکان پذیر نیست. این کار باید به صورت دستی و همچنین با استفاده از یکی از بسیاری از برنامه های دسک تاپ انجام شود.

برای سایت های وردپرس ، شما یا می توانید به تنهایی مهاجرت کنید یا خدمات مهاجرتی این شرکت را با 99 دلار استخدام کنید. کار برای اتمام 48 ساعت طول می کشد.

سازنده وب سایت

سازنده سایت بسیار عالی و بسیار آسان برای استفاده است. می توانید یک طرح را انتخاب کنید و بلافاصله شروع به کار کنید. این سرویس به صورت رایگان ارائه می شود و دارای گزینه های کلیک برای ویرایش است که به شما امکان می دهد تم ها را در صورت لزوم تنظیم کنید. با استفاده از این ویژگی ، در ساخت سایت شخصی خود مشکلی نخواهید داشت.

dreamhost-وب سایت سازنده

ویژگی های دیگر

به غیر از این ، DreamHost یکی از معدود سایت هایی است که می تواند مجوزهای SSL رایگان ارائه دهد که در سیستم عامل های دیگر 10 دلار یا بیشتر برای شما هزینه خواهد داشت. علاوه بر این ، شما می توانید از پشتیبانی 24/7 مشتری و ضمانت برگشت پول 97 روزه ، که پایین ترین نرخ در تجارت است ، بهره مند شوید..

قابلیت اطمینان (گزینه های امنیتی)

امنیت هنگام نگرانی از وب سایت ها یک نگرانی بزرگ است. شما می خواهید بتوانید داده های خود را ایمن نگه دارید تا سایت شما بماند و در حال کار باشد و هیچگونه حمله ای صورت نگیرد. DreamHost مجموعه ای از ویژگی های امنیتی را ارائه می دهد ، بنابراین نیازی به نگرانی در مورد از دست دادن سایت یا داده های میزبانی شده در آن نیست.

حفاظت از حریم خصوصی دامنه

این شرکت مانند بسیاری از خدمات دیگر ، حریم خصوصی دامنه را نیز به صورت رایگان ارائه می دهد. می توانید از این لایه محافظ اضافی برای ایمن نگه داشتن اطلاعات و خارج از حوزه عمومی استفاده کنید.

گواهی SSL

هر دو بسته میزبانی مشترک دارای گواهینامه های SSL رایگان هستند. این مهم است تا اطمینان حاصل شود که سایت شما به خوبی در موتورهای جستجو قرار می گیرد و در تمامی سیستم عامل ها باز می شود.

امنیت DreamShield

این ویژگی پرداخت شده (3 دلار در ماه) ، که قبلاً با عنوان حذف Malware Remover Service شناخته می شد ، از پانل قابل فعال سازی است. این کدهای مخرب را از بین می برد و سایت شما را محافظت می کند. این سایت هر هفته را اسکن می کند و در صورت بروز مشکل ایمیل ارسال می کند.

آی پی اختصاصی

این شرکت IP های استاتیک ارائه نمی دهد اما می توانید یک IP منحصر به فرد را در قسمت Manage Domains اضافه کنید. با این حال ، IP ممکن است در صورت لزوم تغییر کند و شرکت هیچ تضمینی در مورد آن ارائه ندهد. IP های منحصر به فرد در هر سال 59.95 دلار هزینه دارند.

پشتیبان گیری

در حالی که این شرکت در حال حاضر پشتیبان گیری خودکار ارائه نمی دهد ، به شما امکان می دهد پشتیبان گیری دستی ایجاد کنید که در صورت خراب شدن کارها می توانید برای بازیابی سایت خود استفاده کنید.

سایر ویژگی های امنیتی

این شرکت از حریم خصوصی دامنه رایگان ، گواهینامه های SSL / TLS رایگان ، باز و فایروال ، پشتیبانی http / 2 و حذف بدافزار برای محافظت از سایت شما ارائه می دهد.

محل سرور

سرورهای آن فقط در ایالات متحده (Ashburn Virginia و Hillsboro Oregon) قرار دارند ، اما این نباید برای مشتری های خارجی مشکلی ایجاد کند زیرا سرورها از سراسر جهان قابل دسترسی هستند و سرعت و امنیت خوبی را ارائه می دهند..

راحتی در استفاده

این از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است به خصوص اگر تازه وارد تجارت باشید. DreamHost به طور کلی آسان برای استفاده است. بیایید نگاهی بیندازیم.

سهولت ثبت نام

برای ثبت نام فقط باید یک برنامه میزبانی انتخاب کرده و جزئیاتی از جمله ایمیل و رمز عبور خود را ارائه دهید. شما می توانید یک دامنه را انتخاب کنید یا از ترتیب و ترتیب مکان و دامنه موجود خود استفاده کنید. در برخی موارد ، این شرکت ممکن است بعداً از شما بخواهد تا برخی از اسناد مربوطه را ارسال کنید ، به خصوص اگر TLD منحصر به فرد را انتخاب کرده باشید.

dreamhost سهولت ثبت نام

روش های پرداخت

DreamHost مجموعه ای از روش های پرداخت از جمله PayPal ، کارت های اعتباری ، کارت های بدهی ، چک الکترونیکی ، گواهی هدیه و حتی سفارشات پول را می پذیرد. این در حالی است که ارزهای رمزنگاری را قبول نمی کند. بعلاوه ، در برخی موارد ، کارتهای بین المللی نیز کاهش می یابد. در صورت بروز این امر می توانید با شرکت در تماس باشید.

رویاهای پرداخت

فعال سازی حساب

این شرکت قبل از فعال شدن یک حساب ، جزئیات ثبت نام را تأیید می کند. تا زمانی که اطلاعات تأیید نشود ، حساب شما در انتظار ظاهر خواهد شد. در صورت بروز مشکل در حساب شما ، ممکن است این روند حدود 48 ساعت و بیشتر طول بکشد ، در این صورت ممکن است از شما خواسته شود تا اسناد را تأیید کنید ، به خصوص روش پرداختی که استفاده کرده اید.

کنترل پنل و داشبورد تجربه

DreamHost هنگام کنترل پنل ها ، شصت امتیاز بیشتری کسب می کند. این پنل های کنترل معمولی را ارائه نمی دهد اما طراحی خود را ایجاد کرده است که به نظر می رسد از cPanel الهام گرفته است. شما می توانید از نصب های یک کلیک با سایر ویژگی هایی که پانل های کنترل سنتی با آنها به دست آمده لذت ببرید.

به طور کلی ، استفاده از کنترل پنل یک تکه کیک است. با این حال ، کاربرانی که مدت طولانی است از Plesk یا cPanel استفاده می کنند ، ممکن است نیاز به مدتی داشته باشند تا به آن عادت کنند.

خدمات مشتری (پشتیبانی)

DreamHost اهمیت خدمات به مشتری را درک می کند و از این طریق از طریق ابزارهای مختلف به شما کمک می کند 24/7. پشتیبانی از مشتری داخلی بسیار خوب آموزش دیده و در دسترس کاربران بالقوه نیز هست.

چت زنده

این روش ترجیحی برای اکثر افراد است. نمایندگان با دانش بسیار خوبی دوستانه هستند. رسیدن به مأموری که جزئیات شما را قبل از رسیدگی به پرونده بررسی کند ، فقط چند دقیقه طول می کشد.

بلیط

اگر مسئله اصلی باشد باید بلیط را حساب کنید. ما طی 24 ساعت پاسخی دریافت کردیم اما به نظر می رسد تیم بین 5 صبح تا 10 شب فعال است. پاسخ ها مختصر اما حرفه ای بود.

تلفن

این شرکت در حال حاضر پشتیبانی تلفنی را ارائه نمی دهد. با این وجود ، می توانید با مسئولیت توئیتر ارائه دهنده میزبان در تماس باشید تا نگرانی های خود را برطرف کنید. با این وجود ، می توانید 9،95 دلار تماس بگیرید. همچنین بسته ای ماهانه با قیمت 14.95 دلار با سه تماس ارائه می دهد.

منابع آموزشی (پایگاه دانش)

می توانید از مرکز جامعه استفاده کنید یا ده ها مقاله را برای پاسخ به سوالات خود طی کنید. آنها با تصاویر بسیار مفصل هستند تا به شما کمک کنند مشکلات خود را به تنهایی حل کنید.

dreamhost-دانش پایه

ضمانت برگشت پول (سیاست بازپرداخت)

DreamHost یک ضمانت برگشت پول 97 روزه در همه بسته های میزبانی مشترک ارائه می دهد. ضمانت برنامه های دیگر را شامل نمی شود. مبلغ شما به مبلغ پرداخت اصلی ارسال می شود اما ممکن است کسری جزئی به نام هزینه (3٪) وجود داشته باشد.

DreamHost بهترین برای چه کسی است?

خواه یک سایت کوچک داشته باشید یا یک سایت بزرگ ، خواه بخواهید فروشگاه آنلاین خود را شروع کنید یا یک وبلاگ شرکت ، DreamHost می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. این نه تنها مقرون به صرفه است ، بلکه مجموعه ای از ویژگی ها را نیز ارائه می دهد. به عنوان مثال سازنده سایت ، آن را برای تازه کارها مناسب می کند زیرا این ابزار برای ساختن سایت شخصی شما باعث ایجاد نسیم می شود. به همین ترتیب ، مشاغل و صاحبان سایت های بزرگ نیز می توانند از آن استفاده کنند زیرا امنیت عالی و برخی از ویژگی های جالب را ارائه می دهد.

طرفداران
CONS

 • شما می توانید به ازای هر ساعت خرابی از یک روز خدمات رایگان لذت ببرید زیرا شرکت 100٪ به وقت خود را ارائه می دهد.
 • پشتیبانی 24/7 مشتری عالی است.
 • برای حفظ امنیت و امنیت ، باید از ضمانت گسترده بهره مند شوید.
 • سرورها از جمله سریعترین مشاغل هستند ، از این رو برای انواع مشتری مناسب است.
 • این شرکت سبز (خنثی کربن) است و در خنثی سازی گازهای گلخانه ای فعالیت دارد.
 • خدمات مشتری ممکن است 24/7 در دسترس نباشد.
 • بازپرداخت ها فقط بسته های میزبانی مشترک را پوشش می دهد.
 • تأیید صحت اغلب می تواند زمان زیادی را ببرد.

آیا ما DreamHost را توصیه می کنیم؟?

بله ، بدون شک انجام می دهیم. DreamHost امروز جزء بهترین ها در تجارت است. این اعتبار را برای سایت شما به ارمغان می آورد ، زیرا لازم نیست نگران سرعت بارگذاری صفحات ، افزایش هزینه ها یا پایین آمدن سایت خود باشید.

ما امیدواریم که این بررسی دقیق به شما کمک کند تا به یک تصمیم آگاهانه برسید. تو در مورد آن چه فکر می کنی؟ آیا تجربه ای با DreamHost دارید؟ به ما خبر دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map