نقد میزبان: آیا می توان میزبانی خوب و ارزان داشت؟

قبل از نوشتن این بررسی ، خدماتی را که هاستینجر ارائه کرده بود ، خریداری کردیم. ما از آن استفاده کردیم
کل سال و هنوز هم از آن استفاده می کنیم قبل از اینکه تصمیم بگیریم افکار خود را زیر پا بگذاریم. ما پیگیری کردیم
عملکرد میزبان (زمان بروز و میانگین بار). برای اطمینان از بررسی واقعی ، از واقعی استفاده کردیم
داده هایی از قبیل بروزرسانی ، زمان بار ، ویژگی های اصلی ، هزینه و پشتیبانی مشتری. پس از در نظر گرفتن این عوامل ، ما با این بررسی بی طرفانه مواجه شدیم.


امتیاز کلی

4.3 / 5

امکانات
8/10

کاربر پسند
9/10

قیمت گذاری
9/10

پشتیبانی
9/10

قابلیت اطمینان
9/10

تخفیف میزبان
معاملات را مشاهده کنید

وقت تمام وقت

99.97٪

زمان بار

384 ms

هاستینگر قول می دهد خدمات میزبانی قابل اعتماد ، آسان و کاربردی و سازگار با توسعه دهنده ارائه دهد. از ویژگی های ستاره ای و همچنین امنیت و سرعت عالی برخوردار است. نکته مثبت دیگر ، پشتیبانی عالی مشتری است. بهترین چیز شاید این باشد که خدمات با قیمتی مقرون به صرفه در دسترس هستند. در نهایت ، هاستینگر بسته هایی بی نظیر را برای افرادی که به دنبال میزبانی بودجه هستند ارائه می دهد.

میزبان همچنین دسترسی بالایی را به افرادی که از قبل تجربه دارند ارائه می دهد. در عین حال ، به مبتدیان اجازه می دهد تا وب سایت خود را نیز به راحتی شروع کنند. از آنجا که حداقل هزینه برای کارکنان و بازاریابی هزینه می شود ، هاستینگر قادر است منابع خود را در تهیه خدمات و محصولات عالی قرار دهد.

در این بررسی ، ما آن را با جزئیات تفکیک می کنیم و نتیجه می گیریم که آیا ارزش امتحان کردن دارد یا خیر. بدون اینکه خیلی آزار دهید ، اجازه دهید نگاهی به بررسی میزبان ما بیندازیم.

ویژگی های اصلی

 • ویژگی های بی شماری و به سختی امکان افزایش قیمت وجود دارد
 • پنل های مدیریت حساب پاسخگو ، آسان برای استفاده و از نظر بصری خیره کننده هستند
 • آموزش های عمیق توسعه وب
 • سازنده وب سایت سفارشی با قالب های مختلف وب سایت رایگان ارائه شده است
 • برنامه های غنی از ویژگی های با سرعت مناسب با قیمت ارزان در دسترس است
 • برای وردپرس بهینه شده است
 • پشتیبانی چت 24 ساعته در دسترس است

فضای دیسک
10 گرم

پهنای باند
100 گرم

برگشت پول
30 روز

دامنه رایگان
نه

SSL رایگان
آره

برنامه های میزبانی
www.hostinger.com

Contents

مرور میزبان: اطلاعات پیش زمینه

هاستینجر که از سال 2004 شروع به کار کرد ، بیش از یک دهه تجربه میزبانی دارد. آنها هدفشان این است كه با بودجه اندك راهی برای اداره سایتهای خود ارائه دهند. بهترین قسمت این است که با هزینه کم و بدون محدودیت در دسترس است.

در آن زمان ، شرکت در بازار میزبان یک حفره دید و از آن استفاده کرد. در ابتدا آنها یک بستر میزبانی وب رایگان ایجاد کردند. خیلی زود ، آنها میزبان وب محبوب شدند.

تا سال 2012 ، هاستینجر بین المللی گسترش یافته بود. همچنین در همان سال ادغام جدیدی در قبرس داشت. سپس تا ژانویه سال 2017 بیش از 29 میلیون نفر برای خدمات خود ثبت نام کرده بودند.

در حال حاضر ، آنها قول ویژگی های با کیفیت بالا و قیمت پایین را دارند. آنها 178 کشور را خدمت می کنند و به طور متوسط ​​تا 15k ثبت نام جدید هر روز دارند.

میزبان-پس زمینه-اطلاعات

تصویر این صفحه از web.archive.org – 12.11.2012 گرفته شده است.

وب سایت میزبان آمار & TLD ها

Hostinger با داشتن 12 برنامه میزبانی مختلف ، میزبان 280.838 دامنه است. دامنه .com بیشترین درصد دامنه های میزبان را تشکیل می دهد. موارد دیگر شامل .info ، .org ، .us و .biz است. به طور کلی ، این شرکت سال به سال 3 درصد افزایش داشته است.

دامنه میزبان میزبان

hostinger-tlds-stats

عملکرد ، زمانبندی & زمان بار

به منظور تست عملکرد ، ما در خدمات Hostinger ثبت نام کردیم و وردپرس را نصب کردیم. سپس ، یک سایت ساختگی با موضوع پیش فرض ساختیم. ما همچنین سایت خود را پر کرده ایم تا عملکرد آن مانند یک وب سایت متوسط ​​وردپرس واقعی و متوسط ​​باشد.

تست عملکرد (پینگدوم)

یک میزبان وب سریع یک وب سایت سریع را تضمین می کند. به همین دلیل ، ما ابتدا سرعت Hostinger را با Pingdom تست کردیم. همانطور که می بینید ، زمان بار تقریباً یک چهارم ثانیه است که کاملاً چشمگیر است.

pingdom-hostinger-load-time

Uptime سرور & زمان بار (UptimeRobot)

برای آزمایش بعدی ما ، به بررسی کلی بودن هاستینجر پرداختیم. برای این کار ، زمان خرابی و زمان پاسخ را ردیابی کردیم. همانطور که نتایج نشان می دهد ، میزبان بیش از سه ماه استراحت داشته است. میانگین زمان پاسخگویی حتی زیر یک چهارم ثانیه است که بسیار نادر است!

زمان میزبان

میزبان Uptime & بارگیری برای آخرین 3 ماه (UptimeRobot)

ماه
Uptime Stats
بارگذاری آمار
آوریل 2020100٪145 ms
مارس 2020100٪171 ms
فوریه 2020100٪157 ms

زمان پاسخگویی سرور (Bitcatcha)

Pingdom یا ابزارهای مشابه نحوه بارگیری داده های سایت شما را نشان می دهند. این شامل رسانه ای است که بارگذاری بیشتری نسبت به متن ساده دارد. برای زمان دقیق تر پاسخ دادن به سرور ، به Bitcatcha رسیدیم. با استفاده از این ابزار می توان زمان پاسخگویی سرور را بدون بارگذاری داده ها آزمایش کرد.

این نتایج به ویژه در ایالات متحده استثنایی بود. در جاهای دیگر نیز آمار چشمگیر است. همه سرورها در طی یک ربع ثانیه پاسخ می دهند.

میزبان-bitcatha-پاسخ-بار

برنامه ها و ویژگی های میزبانی

هاستینگر اساساً چهار میزبان مختلف را در اختیار عموم گسترده تر قرار می دهد. این سه عبارتند از میزبانی وب مشترک ، میزبانی ابری ، میزبانی VPS و میزبانی وب سایت سازنده بی نظیر.

میزبانی مشترک

این نوع هاستینگ برای کاربران میزبان وب میانی مناسب است. این بیشتر برای کسانی است که نمی خواهند کل بودجه خود را برای میزبانی راه حل ها سرمایه گذاری کنند. سه برنامه میزبانی مشترک وجود دارد. اینها شامل Single ، Premium و Business می شود.

تنها: با قیمت 0.99 $ در ماه ، این برنامه به شما امکان میزبانی 1 وب سایت را می دهد. همچنین شامل یک حساب کاربری ایمیل ، 10 گیگابایت SSD و پهنای باند 100 گیگابایتی است.

حق بیمه: با قیمت 2.89 دلار در ماه ، این طرح دارای وب سایت های نامحدود ، فضای SSD 20 گیگابایتی و پهنای باند نامحدود است. همچنین از پشتیبان گیری هفتگی نیز برخوردار است.

کسب و کار: با قیمتی معادل 3.99 دلار در ماه ، تمام مزایای طرح حق بیمه را به علاوه کمی بیشتر دریافت می کنید. از ویژگی های اضافی این طرح می توان به پشتیبان گیری روزانه و گواهی SSL رایگان اشاره کرد.

نام بسته ها
تنها
حق بیمه
کسب و کار
قیمت شروع شده0.99 دلار در ماه2.89 دلار در ماه3.99 دلار در ماه
قیمت تمدید2.15 دلار در ماه3.49 دلار در ماه7.95 دلار در ماه
وب سایتها1نامحدودنامحدود
فضای دیسک SSD10 گیگابایت20 گیگابایت100 گیگابایت
پهنای باند100 گیگابایتنامحدودنامحدود
حسابهای ایمیل1نامحدودنامحدود
پایگاه داده MySQL1نامحدودنامحدود
دامنه های رایگان گنجانده شده استنهآرهآره
گواهی SSL رایگانآرهآرهآره

بسته های hostinger-sharing

میزبانی وردپرس

Hostinger میزبان ارزان و کارآمد وردپرس را ارائه می دهد. نصب آن آسان است و سریع تنظیم می شود. به علاوه ، امکان قرار گرفتن در معرض فوری آنلاین را فراهم می کند. سه برنامه میزبانی وردپرس در دسترس است. اینها Single ، Premium و Business هستند.

مجرد: با هزینه 2.15 دلار در ماه ، این طرح شامل وب سایت های نامحدود ، فضای دیسک 20 گیگابایتی و پهنای باند نامحدود است. همچنین شامل یک مدیر دسترسی کاربر پسند ، دامنه رایگان با SSL ، کنترل پنل قدرتمند و سازنده وب سایت آسان است.

حق بیمه: این طرح 7.45 دلار در ماه هزینه دارد و تعداد نامحدودی از وب سایت ها ، پهنای باند نامحدود و 100 گیگابایت فضای دیسک SSD را در اختیار شما قرار می دهد. سایر ویژگی ها شامل نام دامنه رایگان با برنامه سالانه ، سازنده وب سایت آسان و یک کنترل پنل قدرتمند است.

تجارت: با قیمت 14.95 دلار در ماه ، این طرح دارای کلیه ویژگی های برنامه Premium با 140 گیگابایت حافظه SSD است. برخی از ویژگی های اضافی شامل پشتیبان گیری روزانه ، پشتیبانی زنده لوکس و مجوز SSL رایگان است.

بسته های میزبان-وردپرس

میزبانی ابر

هاستینجر زیرساخت های ابر منحصر به فرد خود را دارد. در نتیجه ، می تواند خدمات بسیار خوبی را با قیمت پایین ارائه دهد بدون اینکه عملکرد را به خطر بیاندازد. وقتی صحبت از میزبانی ابری می شود ، سه برنامه متفاوت وجود دارد. اینها Startup ، Professional و Enterprise هستند.

استارت آپ: هزینه 7.45 دلار در ماه ، با استفاده از این طرح می توانید یک آدرس IP اختصاصی ، 2 هسته CPU و پهنای باند نامحدود دریافت کنید. از دیگر ویژگی های آن می توان به فضای دیسک 100 گیگابایت و رم 3 گیگابایتی اشاره کرد.

حرفه ای: این طرح 14،95 دلار در ماه هزینه دارد و شامل یک آدرس IP اختصاصی به همراه 140 گیگابایت فضای دیسک و پهنای باند نامحدود است. همچنین شامل 6 GB RAM و 4 هسته CPU است.

شرکت، پروژه: جدا از پهنای باند نامحدود و آدرس IP اختصاصی ، این طرح شامل 8 هسته پردازنده ، 16 گیگابایت رم و 200 گیگابایت دیسک است. همه اینها با قیمت 37.00 دلار در ماه در دسترس است.

هر طرح میزبانی ابری با نام دامنه ارائه می شود کاملاً رایگان.

بسته های میزبان-ابر

میزبانی VPS

میزبان بسته های میزبان VPS بی شماری دارد که هرکدام ویژگی های متفاوتی دارند. تمام برنامه ها دارای ویژگی های مفیدی هستند که عملکرد عالی را تضمین می کنند.

برنامه اول با 1 هسته دارای 1 گیگابایت حافظه ، 2 گیگابایت حافظه رم و ذخیره سازی 20 گیگابایتی است. به علاوه ، شما با این طرح پهنای باند 1000 گیگابایتی را با قیمت 3.95 دلار در ماه دریافت می کنید.

برنامه دوم با 2 هسته در هر ماه 8.95 دلار هزینه دارد. این دستگاه شامل 2 پهنای باند TB ، 40 GB حافظه ، 4 گیگابایت حافظه رم و 2 GB حافظه است.

برنامه بعدی با 3 هسته در ماه 12.95 دلار هزینه دارد. پهنای باند 3000 گیگابایتی ، 60 گیگابایت حافظه ، 6 گیگابایت حافظه رم و 3 گیگابایت در این طرح وجود دارد.

علاوه بر این ، برنامه 4 هسته ای و 4000 گیگابایتی ماهانه 15/95 دلار هزینه دارد. همچنین از رم پشت سر هم 8 گیگابایتی ، حافظه 4 گیگابایتی و 80 گیگابایت حافظه بهره می برد.

برنامه دیگر یکی است که دارای 6 هسته و پهنای باند 6000 GB است. هزینه آن 23/95 دلار در ماه است. سایر ویژگی هایی که با این طرح به دست می آورید ، ذخیره سازی 120 گیگابایتی ، رم پشت سر هم 12 گیگابایتی و حافظه 6 گیگابایتی است.

برنامه آخر 8 هسته اصلی با پهنای باند 8000 گیگابایت است که در ماه 29.95 دلار هزینه دارد. همچنین از 160 گیگابایت حافظه و 8 گیگ حافظه بهره می برد.

بسته های hostinger-vps

میزبانی وب سازنده وب سایت

سازنده وب سایت برای همه کسانی که با آنها میزبان هستند در دسترس است. برای استفاده از سازنده ، هیچ دانش فنی و کدگذاری قبلی لازم نیست. در حقیقت ، طبق گفته هاستینجر ، وب سایت شما فقط ظرف 5 دقیقه قابل افزایش است.

میزبان وب سایت سازنده

Hostinger Basic (طرح مشترک) در جزئیات

ابتدایی ترین برنامه اشتراکی که میزبان ارائه کرده است ، برنامه میزبانی تک مشترک است. این شامل بسیاری از ویژگی های کسی است که فقط راه اندازی آنها نیاز دارد.

برنامه ها & قیمت در جزئیات

بیایید با دقت به برنامه ها و قیمت های آنها نگاه کنیم. همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، سه طرح در دسترس است. یکی برنامه اصلی میزبانی مشترک مجرد است. با این حال ، برای کسانی که می خواهند بیشتر ، دو طرح دیگر با ویژگی های اضافی نیز موجود است. این بسته های مشترک Premium و Business هستند.

آنچه در بسته های مشترک وجود دارد?

میزبانی مشترک مشترک: این ارزانترین برنامه آنهاست. این ویژگی ها شامل یک وب سایت ، 10 گیگابایت فضای دیسک و 100 گیگابایت است. یک نصب کننده خودکار و یک سازنده وب سایت نیز گنجانده شده است. قیمت اولیه این طرح در هر ماه 0.99 دلار است. برای تمدید ، باید ماهانه 2.15 دلار پرداخت کنید.

میزبانی مشترک حق بیمه: این را می توان وسط برنامه میزبانی خط دانست. این طرح شامل فضای نامحدود دیسک SSD ، پهنای باند ، حساب های ایمیل و تعدادی وب سایت است. به علاوه با برنامه سالانه ، می توانید یک نام دامنه رایگان و سازنده وب سایت آسان نیز بدست آورید. قیمت اولیه این طرح 2.89 دلار در ماه است.

میزبانی وب وب تجاری: این بهترین برنامه میزبانی است که آنها دارند. این شامل وب سایت های نامحدود ، فضای دیسک SSD ، پهنای باند و حساب های ایمیل است. سایر ویژگی ها شامل نام دامنه رایگان ، سازنده وب سایت و پشتیبان گیری روزانه است. همچنین دارای چهار برابر قدرت پردازش و گواهی SSL رایگان است. قیمت اولیه این طرح 3.99 دلار در ماه است.

ویژگی های اصلی
تنها
حق بیمه
کسب و کار
قیمت شروع شده0.99 دلار در ماه2.89 دلار در ماه3.99 دلار در ماه
قیمت تمدید2.15 دلار در ماه3.49 دلار در ماه7.95 دلار در ماه
وب سایتها1نامحدودنامحدود
فضای دیسک SSD10 گیگابایت20 گیگابایت100 گیگابایت
پهنای باند100 گیگابایتنامحدودنامحدود
حسابهای ایمیل1نامحدودنامحدود
دامنه (ها) میزبان1نامحدودنامحدود
دامنه های رایگان گنجانده شده است
گواهی SSL رایگان
سازنده سایت رایگان
phpMyAdmin
تهیه پشتیبان هفتگی
پشتیبان گیری روزانه
پایگاه داده MySQL
Cronjobs1نامحدودنامحدود
رم256 مگابایت512 مگابایت1 گیگابایت
تضمین بازگشت پول30 روز30 روز30 روز

راه افتادن & جداول قیمت

همانطور که قبلاً ذکر شد ، برنامه های میزبانی Hostinger بسیار ارزان است. برای ابتدایی ترین طرح آنها ، باید 0.99 دلار در ماه پرداخت کنید. با چنین قیمت کم ، به چندین ویژگی دسترسی پیدا می کنید. در همین حال ، طرح حق بیمه از 2.89 دلار به مدت یک ماه آغاز می شود. علاوه بر این ، طرح میزبانی وب کسب و کار برای یک ماه 3.99 دلار هزینه دارد. اما توجه داشته باشید که اگر برنامه 48 ماهه را انتخاب کنید ، قیمت پایین فقط در دسترس است. برنامه های دیگر با مدت زمان پرداخت کوتاه تر هزینه بیشتری خواهند داشت.

دوره پرداخت / برنامه
(فقط برای کاربران جدید)
تنها
حق بیمه
کسب و کار
12 ماه2.99 دلار در ماه$ 5.99 / ماه6.99 دلار در ماه
24 ماه1.59 دلار در ماه3.99 دلار در ماه4.99 دلار در ماه
48 ماه0.99 دلار در ماه2.89 دلار در ماه3.99 دلار در ماه

قیمت تمدید

در حالی که قیمت های شروع پایین هستند ، قیمت تمدید کمی بالا است. قیمت تمدید برای طرح میزبانی مشترک مجرد مشترک 2.15 دلار در ماه است.

دوره پرداخت / برنامه
(قیمت تمدید)
تنها
حق بیمه
کسب و کار
12 ماه3.25 دلار در ماه$ 5.84 / ماه9.99 دلار در ماه
24 ماه2.85 دلار در ماه$ 4.84 / ماه$ 8.96 / ماه
48 ماه2.15 دلار در ماه3.49 دلار در ماه7.95 دلار در ماه

ویژگی های اصلی در جزئیات

بیایید به طور خلاصه به اصلی ترین ویژگی هایی که هاستینجر با تمام برنامه های خود ارائه می دهد ، بپردازیم. دانستن این موارد به شما کمک می کند تا تعیین کنید که آیا این میزبان وب مناسب شماست یا خیر!

نام دامنه & پست الکترونیک

ایمیل های رایگان با هر سه برنامه درج شده است. می توانید نام دامنه رایگان را با یک حق بیمه و همچنین میزبانی مشاغل به مدت یک سال دریافت کنید. در طولانی مدت ، این کمک می کند تا پول زیادی صرفه جویی کنید. با این حال ، توجه داشته باشید که برای دامنه های اضافی باید مبلغ دیگری پرداخت کنید.

حساب های نامحدود ایمیل با هر دو برنامه برتر به صورت رایگان در دسترس است. در همین حال ، فقط در یک برنامه اصلی یک حساب ایمیل به صورت رایگان درج شده است.

فضای وب & پهنای باند

فضای وب و پهنای باند هر دو محدود به برنامه اولیه هستند. این شامل 10 گیگابایت فضای وب و پهنای باند 100 گیگابایتی است. با این حال ، برای یک مبتدی ، آنها بیش از حد کافی هستند. در ضمن ، هر دو برنامه برتر دارای پهنای باند نامحدود و فضای وب هستند.

نصب یک کلیک وردپرس

هاستینجر نصب یک کلیک را ارائه می دهد. فقط کافی است کنترل پنل هاستینگ را باز کنید و جزئیات را وارد کنید. سپس بر روی یک دکمه کلیک کنید و WP نصب خواهد شد. با این حال ، اگر می خواهید سایتی WP داشته باشید ، می توانید میزبانی وردپرس را انتخاب کنید. به این ترتیب ، یک دسته از ویژگی های اضافی نیز دریافت خواهید کرد. این موارد شامل بروزرسانی خودکار ، SSL رایگان ، مهاجرت و نصب رایگان است.

سازنده وب سایت

یک مورد که میزبان وب را از سایر میزبان وب فراتر می برد ، سازنده وب سایت آن است. این کمک می کند تا کاربران یک وب سایت کاملا منحصر به فرد از سطح زمین ایجاد کنند. آنها این کار را با اجتناب از مضامین استاندارد انجام می دهند که باعث می شود تمام وب سایت ها تقریباً یکسان به نظر برسند. سازنده مجهز به رابط کشیدن و رها کردن است. بعلاوه ، می تواند به شما در ساخت وب سایتهای سازگار با موبایل کمک کند. در صورت بروز هر گونه مشکلی ، پشتیبانی مشتری بصورت شبانه روزی در دسترس است.

میزبان-وب سایت-سازنده سرعت

ویژگی های دیگر

می توانید جدا از میزبانی ارزان ، سایر ویژگی های دیگر را نیز بدست آورید. این ویژگی ها شامل پخش صوتی و تصویری ، کارهای Cron برای برنامه ریزی کار و 50 اسکریپت نصب کننده خودکار است.

قابلیت اطمینان (گزینه های امنیتی)

هاستینجر کاملاً روی امنیت تمرکز دارد. با وجود برنامه های ارزان قیمت ، همه چیز در سطح بالایی قرار دارد. برخی از ویژگی های امنیتی ارائه شده عبارتند از:

حفاظت از حریم خصوصی دامنه

می توانید حریم خصوصی دامنه را از قسمت دامنه ها در حساب Hostinger خود فعال کنید. با این حال ، شما باید 5 دلار در سال برای حفظ حریم خصوصی دامنه بپردازید. از طرف دیگر ، شما می توانید Cloudflare Protection را تنها با 9.95 دلار برای طول عمر انتخاب کنید. با این کار می توانید هم از DDoS محافظت کنید و هم از امنیت استفاده کنید. در عین حال ، می توانید از مزایای سرعت CDN بهره مند شوید.

گواهی SSL

هر برنامه Hostinger شامل یک گواهی SSL به صورت رایگان است. یک گواهینامه SSL به ایمن نگه داشتن اطلاعات سایت شما کمک می کند.

آی پی اختصاصی

IP اختصاصی با برنامه های مشترک Hostinger در دسترس نیست. با این حال ، شما می توانید آن را با برنامه های VPS دریافت کنید.

پشتیبان گیری

پشتیبان گیری روزانه به طور رایگان در برنامه میزبانی مشترک مشاغل گنجانده می شود. اما تهیه بکاپ های هفتگی در هر طرح به صورت رایگان است.

ویژگی های دیگر

به همین دلیل ، Bitninja در تمام برنامه ها گنجانده شده است. این یک مجموعه محافظت در همه زمان ها است. این به جلوگیری از تزریق اسکریپت ، XSS ، نیروی بی رحمانه و بدافزار کمک می کند. تمام برنامه ها همچنین با SpamAssassin همراه است. این یک فیلتر اسپم ایمیل است که ایمیل های اسپم را به صورت خودکار اسکن و حذف می کند.

راحتی در استفاده

هاستینجر کاملاً مبتدی است. یکی از دلایل این امر به دلیل سهولت در استفاده است. بیایید ویژگی های موجود در این سرویس ها را ببینیم که آنها را بسیار کاربر پسند می کند!

سهولت ثبت نام

ثبت نام برای میزبان نسیم است. این ساده است ، بنابراین شما در اینجا مشکلی نخواهید داشت. فقط برنامه میزبانی دلخواه را انتخاب کرده و جزئیات خود را وارد کنید. در مرحله بعدی ، برای ایجاد حساب کاربری ، جزئیات سؤال شده را وارد کنید. سرانجام ، پس از وارد کردن جزئیات پرداخت ، خوب خواهید بود که بروید.

روش های پرداخت

گزینه های متعدد پرداخت در اینجا پذیرفته شده است. اینها شامل PayPal ، MasterCard و حتی بیت کوین است.

فعال سازی حساب

فعال سازی حساب با هاستینجر بسیار ساده است. هنگامی که در سبد خرید هستید ، فقط کافی است بسته میزبانی دلخواه خود را انتخاب کنید. در مرحله بعد ، فقط می توانید به مرحله پرداخت بروید و در مدت زمان کوتاه حساب شما فعال می شود.

کنترل پنل و داشبورد تجربه

این پلت فرم از cPanel برای همه بسته های میزبان خود استفاده می کند. در اصل ، مفهوم کاشی های مایکروسافت را دارد. برای بدست آوردن بینشی از عملکرد آن ، می توانید دسته و تصویر را به راحتی مشاهده کنید. نمادهای بزرگ همچنین پیدا کردن یک گزینه خاص را آسان تر می کند. میزبان سعی نمی کند ویژگی هایی را برای داشتن فضای پاک تر مخفی کند. در عوض ، همه چیز در نوک انگشتان شما قرار می گیرد.

محل سرور

هاستینجر سرورهای مستقر در ایالات متحده ، اروپا (انگلیس) و آسیا دارد. همه سرورها به خطوط اتصال 1000Mbps متصل هستند. در نتیجه ، آنها هم از قابلیت اطمینان و هم از کارایی بالا اطمینان دارند. علاوه بر این ، با همکاری آنها با BitNinja ، سرورهای آنها از حملات سایبری بیشتر محافظت می شوند.

خدمات مشتری (پشتیبانی)

پشتیبانی مشتری Hostinger به زبانهای مختلف در دسترس است. با این کار ، آنها خدمات خود را در سراسر جهان قابل دسترسی ساخته اند. در اصل دو کانال ارتباطی وجود دارد. اینها پشتیبانی بلیط و چت زنده هستند.

میزبان پشتیبانی مشتری

چت زنده

تجربه چت زنده کاملاً خوب است. کاربران ثبت نام شده سابقه چت خود را ثبت کرده اند. بنابراین ، آنها می توانند در هر زمان به آن دسترسی پیدا کنند. به علاوه ، نمایندگان مشتری نکات بسیار خوبی را ارائه می دهند که می تواند بسیار مفید باشد.

بلیط

خدمات بلیط تا حدی است. یک پاسخ مفید در یک بازه زمانی مناسب ارسال می شود.

تلفن

یکی از مواردی که Hostinger فاقد آن است پشتیبانی تلفن است. این برای کسانی که ترجیح می دهند از طریق تلفن مستقیم ارتباط برقرار کنند ، مشکل ساز است.

منابع آموزشی (پایگاه دانش)

هاستینجر یک پایگاه دانش گسترده دارد. این برنامه شامل پیشرفت های ویدئویی ، اطلاعات عمومی ، آموزش ها و راهنماها است. همه اینها ابزارهای مفیدی هستند به خصوص برای کسانی که در سیستم عامل میزبان هستند. شما می توانید یاد بگیرید که چگونه یک مشکل خاص را توسط خودتان به راحتی با راهنماهای دقیق آنها حل کنید.

میزبان-کمک-دانش پایه

ضمانت برگشت پول (سیاست بازپرداخت)

هاستینجر 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد. اگر عملکرد را تا حد علامت پیدا نکردید ، می توانید بازپرداخت بخواهید. با این حال ، همه محصولات قابل استرداد نیست. بعلاوه ، برخی محصولات با شرایط بازپرداخت ویژه ای همراه هستند.

چه کسی بهترین میزبان است?

با توجه به تمام برنامه ها و ویژگی ها ، به نظر می رسد هاستینجر بهترین موارد را برای:

 • کسانی که به دنبال میزبانی اولیه عالی هستند با قیمت کم نیاز دارند
 • برای مشاغل کوچک ، فروشگاه های تجارت الکترونیکی و کسانی که به عنوان سرگرمی وبلاگ می گیرند

توجه داشته باشید که این برای مشاغل نیست که تضمین های به موقع بالاتر را می خواهند.

طرفداران
CONS

 • یک پایگاه دانش عالی که وظایف دشوار را راهنمایی می کند
 • برنامه اشتراکی ساده و همچنین برنامه کاری با قیمت ارزان در دسترس است
 • تمام برنامه ها با ویژگی های عالی و عالی ارائه شده اند که به سختی با چنین قیمت پایین در دسترس نیستند
 • از آنجا که هاستینجر میزبان اختصاصی ندارد ، برای سایت های بزرگ که به منابع بیشتری نیاز دارند مناسب نیست
 • برنامه های مشترک شامل مهاجرت رایگان نیستند که می توانند مشکل ساز باشند

آیا ما Hostinger را توصیه می کنیم؟?

سرعت جامد و قیمت ارزان را در نظر بگیرید ، ما Hostinger را به شدت توصیه می کنیم. بعلاوه ، بروزرسانی و همچنین سرعت بارگذاری صفحه بیش از میانگین صنعت است. در صورت عدم رضایت نیز می توانید در مدت 30 روز اول پول خود را پس بگیرید. پشتیبانی مشتری آنها نیز دوستانه ، پاسخگو و آگاه است.

ما امیدواریم که این بررسی دقیق به شما کمک کند تا به یک تصمیم آگاهانه برسید. تو در مورد آن چه فکر می کنی؟ آیا با هاستینجر تجربه ای دارید؟ به ما خبر دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map