آیا در انتخاب میزبانی مشترک مناسب اشتباه گرفته اید?


در اینجا راه حل است!

در این دنیای دیجیتالی ، هر مشاغل دیگر صاحب یک وب سایت هستند. این که آیا شما در حال فروش یک محصول یا یک سرویس هستید ، یک وب سایت برای افزایش دسترسی و اعتبار مشتری ضروری است. بنابراین ، اگر هنوز یک وب سایت در استراتژی تجاری خود اضافه نکرده اید ، این زمان انجام آن است.

پس از ایجاد وب سایت مورد نظر خود ، باید میزبان آن باشید. برای تصمیم گیری در مورد میزبانی وب سایت خود ، یک تن گزینه خواهید داشت. می توانید میزبانی مشترک را انتخاب کنید ، یکی از محبوب ترین انواع برای افرادی که اولین وب سایت خود را ایجاد کرده اند.

قبل از حرکت به جلو ، ابتدا بیایید درک کنیم که میزبانی مشترک به چه صورت است:

بسته میزبانی شما تعریف می کند که چندین وب سایت از یک سرور واحد استفاده می کنند. بیشتر شما از آن وب سایتهای مشترک آگاه نخواهید شد. با این وجود ، از کل منابع سرور مورد استفاده شما مطلع می شوید.

این گزینه آسان و مقرون به صرفه برای اولین بار است که کاربران میزبان وب سایت می باشد. بسیاری از شرکت ها به همان میزان فضای ذخیره سازی و فضای کمتری را ارائه می دهند ، بنابراین برای این کار عاقلانه عمل کنید یک شرکت قابل اعتماد را انتخاب کنید.

بیایید نگاهی به برخی از میزبانهای مشترک مشترک بیندازیم.

میزبانی A2

در سال 2001 راه اندازی شد, A2 برخی از سریعترین سرعت سرور را تحویل داده است. از بهترین سخت افزار ، نرم افزار و بهینه سازی ها برای ارائه سرورهای سریعتر 20 برابر با گزینه های اختصاصی سرور توربو استفاده می کند. این باعث می شود مشتری شما طولانی تر در صفحه بماند و از این رو نرخ تبدیل افزایش می یابد.

اگر به دنبال میزبانی قابل اعتماد هستید ، میزبانی A2 از تعهد حداکثر زمان 99.9٪ به حساب شما اطمینان می دهد. علاوه بر این ، برنامه هایی کاملاً مقیاس پذیر را ارائه می دهد تا بتوانید در زمان رشد وب سایت خود تغییر دهید. بنابراین ، اگر از برنامه موجود خود پیشی بگیرید ، A2 به شما کمک می کند تا به یک برنامه میزبانی مشترک با منابع بالاتر تبدیل شوید.

با A2 هاستینگ ، می توانید از ویژگی های منحصر به فردی مانند پهنای باند و ذخیره نامحدود ، SSL رایگان و هر زمان که پول داشته باشید ، لذت ببرید. همچنین ابزار منحصر به فرد A2 SiteBuilder خود را برای ایجاد سایت های دلخواه با درگ ارائه می دهد & ویرایش قطره ، مضامین جذاب و انتشار سریع. اگر از قبل وب سایت دیگری را میزبانی کرده اید ، A2 Hosting یک سرویس مهاجرت رایگان سایت برای انتقال آن به سرورهای آنها ، که توسط تیمی از مهاجران متخصص سایت انجام می شود ، ارائه می دهد..

میزبانی A2 به شما امکان می دهد از لیست لیستی از مراکز داده واقع در سراسر جهان ، مناسب ترین مکان را برای سایت خود انتخاب کنید ، تا داده های شما بتوانند به بازدیدکنندگان شما نزدیکتر باشند و سریع سفر کنند. علاوه بر ویژگی های سرعتی که A2 ارائه می دهد ، گزینه انتخاب موقعیت جغرافیایی ، مزیت مهم کاهش تأخیر را نیز به همراه دارد.

با خدمات پشتیبانی 24/7 مشتری ، همیشه یک طرف کمک خواهید داشت. این یک گزینه مقرون به صرفه برای مبتدی است.

SiteGround

میزبانی مشترک ارزانترین برنامه برای همه چیز است SiteGround ارائه می دهد. اگر آماده تعهد به یک ارائه دهنده هستید ، می توانید از قیمت ویژه آنها نیز لذت ببرید. علاوه بر این ، هاست مشترک SiteGround از فناوری Linux Containers استفاده می کند که به ایجاد سرورهای اختصاصی برای به دست آوردن توزیع و کارایی بهتر و بهتر از منابع مشترک.

همچنین به دلیل ارائه امنیت درجه یک شناخته شده است. برای برنامه و سرور ، امنیت کامل سایت شما را مدیریت می کند. می توانید داده های خود را با رمزگذاری مجانی SSL و پشتیبان گیری روزانه ایمن نگه دارید تا مطمئن شوید که تمام اطلاعات مورد نیاز را در اختیار دارید.

این برنامه ها شامل مدیریت وردپرس از نصب ، ایجاد سایت WP starter به نرم افزار و افزونه های به روز شده است. علاوه بر این ، شما می توانید هر دو سایت و دامنه خود را در یک مکان مدیریت کنید.

تمام برنامه های SiteGround بسیاری از چیزهای جالب و بدون هزینه اضافی مانند CDN ، ایمیل با حساب های نامحدود ، ترافیک بدون برنامه و پایگاه داده های نامحدود را ارائه می دهند. برای تأکید بر عملکرد ، این شرکت راه حل ذخیره سازی خود را با نام SuperCacher تهیه کرد. این فناوری شتاب می یابد سرعت وب سایت چندین بار ، و در دسترس کلیه مشتریان SiteGround است ، سه گزینه حافظه پنهان را انتخاب می کنید.

برای ساخت سایت خود از ابتدا در SiteGround ، شما می توانید از WordPress یا استفاده کنید Weebly. برنامه های بالاتر ویژگی های خاصی مانند ابزار مرحله بندی ، ادغام Git ، سایت های نامحدود و موارد دیگر را اضافه می کند.

کل پلتفرم میزبانی سایت SiteGround با استفاده از شبکه های فوق سریع و درایوهای SSD در Google Cloud ساخته شده است. با افزودن سایر ویژگی های خاص به معادله ، مانند NGINX Direct Delivery ، CDN و چندین راه حل نرم افزاری در سطح سرور ، نتایج مستقیم سایتهای فوق سریع است.

DreamHost

DreamHost اینجاست تا سفر آنلاین خود را با پای راست شروع کنید. با راه حل های مشترک میزبانی مشترک می توانید به راحتی یک وب سایت عالی تهیه کنید. از ویژگی هایی مانند ایجاد دامنه ، گواهی SSL ، محافظت از حریم خصوصی و آدرس ایمیل حرفه ای به صورت رایگان لذت ببرید و در سیستم عامل های آنلاین موفق شوید.

از فضای نامحدود دیسک برای سایت خود استفاده کنید ، بنابراین ، حتی اگر در زمان ترافیک زیاد ، نیازی به نگرانی در مورد ذخیره سازی ندارید. DreamHost پانل های پیشرفته اما با کاربردی آسان ارائه می دهد. می توانید به سرعت رمزگذاری SSL ، حسابهای ایمیل جدید را ایجاد کنید ، کاربران را اضافه کنید ، دامنههای رو به جلو و WordPress را نصب کنید. اگر از طرفداران WordPress هستید ، باید DreamHost را به طور جدی در نظر بگیرید زیرا ابزارهایی را برای ایجاد و سفارشی سازی سایت وردپرس شما به سرعت ، کارآمد و بدون کدگذاری فراهم می کند. این شرکت دارای بیش از 200 قالب سایت مبتکر است که هر صنعت را پوشش می دهد.

سرورهای DreamHost با عملکرد بهینه WordPress در ذهن ، از پیکربندی سرور گرفته تا پایگاه داده ، طراحی شده اند ، بنابراین مجدداً گزینه ای برای در نظر گرفتن وب سایتهای مبتنی بر WordPress است. سایر ویژگی های پیشرفته و بسیار قدردانی شامل مخزن براندازی ، پوسته کامل یونیکس ، دسترسی به پرونده های ورود به سیستم خام ، دسترسی Crontab ، دسترسی کامل به CGI از جمله موارد دیگر است..

DreamHost امنیت کامل اطلاعات شخصی کاربران را بدون جبران هزینه های اضافی فراهم می کند. با داشتن سابقه عالی رضایت مشتری ، می توانید برای میزبانی مشترک خود به DreamHost اعتماد کنید.

Bluehost

از ایجاد و میزبانی وب سایت خود ، گرفته تا خدمات بازاریابی ، ابزارها و اعتبارهای تبلیغاتی پرداخت شده ، می توانید همه چیز را در زیر یک سقف برای افزایش سطح جهانی وب سایت خود بیابید. شما می توانید یک سایت زنده را مطابق نیاز کسب و کار خود در عرض چند دقیقه با نرخ مناسب تهیه کنید.

حتی اگر هیچ تجربه طراحی و توسعه وب سایت ندارید ، میزبانی مشترک به راحتی قابل استفاده است. علاوه بر این ، شما از ویژگی هایی مانند نصب وب سایت های یک کلیک مانند وردپرس با صفحه شخصی سازی و کنترل برخوردار هستید.

BlueHost از فناوری استفاده می کند که از منابع مورد نیاز برای شناسایی وب سایت ها استفاده می کند و به طور موقت آنها را مجدداً به سیستم های جدا شده اختصاص می دهد. به این ترتیب ، عملکرد وب سایت افزایش می یابد و ریسک امنیتی سرور مشترک کاهش می یابد. همچنین این امکان را به شما می دهد که پس از شروع کار خود به یک گزینه قدرتمند بروید.

Bluehost پرتفوی خود از میزبانی محصولات را با مجموعه ای از خدمات منحصر به فرد و با ارزش افزوده مانند کمک به بازاریابی ، طراحی وب ، خدمات سئو و خدمات پرداخت به ازای هر کلیک ، تکمیل می کند که می توانید برای تمرکز خود در اجرای مشاغل خود استخدام کنید. در عین حال ، آنها از تمام جزئیات ریزه اندام مراقبت می کنند.

Namecheap

در سال 2000 تاسیس شد, Namecheap توانسته است یک پایگاه مشتری رضایت بخش قوی ایجاد کند. بنابراین ، پیشنهاد بازگشت پول را در مدت 30 روز تضمین می کند. اگر به دنبال یک نام دامنه خوب و قوی هستید ، این مکان برای شما مناسب است. اما ، نتوانسته سریعترین سرعت بارگیری را در اختیار وب سایت ها قرار دهد. این میانگین سرعت صفحه 687ms طی 24 ماه گذشته است که مطابق استاندارد صنعت نتیجه مطلوبی است.

شما تمام ویژگی های لازم مانند پهنای باند پهنای باند ، 100٪ به موقع ، فضای دیسک را طبق نیاز خود ، نصب اتوماتیک رایگان SSL ، دامنه های نامحدود پارک شده ، سازنده وب سایت و موارد دیگر دریافت خواهید کرد. همچنین ، حتی در زمان نگهداری برنامه ریزی شده یا بدون برنامه ریزی ، وب سایت شما همیشه بصورت آنلاین خواهد بود.

برای تأمین ثبات واقعی ، Namecheap بارهای سرور خود را به طور مساوی توزیع می کند ، به طوری که هیچ گونه افزایش در بازدید بازدید کنندگان از یک وب سایت بر همسایگان مجازی آن تأثیر نمی گذارد. همچنین ، به لطف یک طرح تکثیر داده قوی ، سرویس میزبانی مشترک یک لایه اضافه شده از محافظت در برابر حوادث پیش بینی نشده فراهم می کند.

میزبان

اگر به تازگی وب سایت خود را ایجاد کرده اید و نمی خواهید هزینه زیادی صرف کنید ، باید فهرست کنید هاستینجر برنامه ها: آنها مطابق با نیاز سایت در سطوح مختلف طراحی شده اند. این روش شما برای بدست آوردن یک هاست ساده ، آسان و با بودجه مناسب برای وب سایت شماست.

ارزانترین طرح Hostinger تنها در هر ماه 0.99 دلار هزینه دارد (چاپ کوچک بیان می کند که قیمت اولیه است ؛ در هنگام تمدید به 2.15 دلار افزایش می یابد) اما تا حدودی محدود است: فقط یک وب سایت ، یک حساب ایمیل ، حداکثر پهنای باند 100 گیگابایتی و قدرت پردازش 1x و حافظه اگر توانایی مقابله با یکی از برنامه های حق بیمه را دارید ، ثبت نام دامنه رایگان ، وب سایت های نامحدود ، حساب های ایمیل نامحدود ، پهنای باند نامحدود و قدرت و حافظه پردازشی 2x یا 4x (طبق برنامه) دریافت می کنید. گزینه برتر نسخه پشتیبان تهیه روزانه و یک گواهی SSL را اضافه می کند.

وب سایت هایی که در هاستینجر میزبانی می شوند ، از فناوری مبتنی بر ابر با سرعت وردپرس بهینه 3 برابر استفاده می کنند. برای ایمن نگه داشتن این سایت ها ، هاستینجر از BitNinja برای محافظت از همه کاربران خود استفاده می کند و اطمینان حاصل می کند که سرورهای آن با اجرای نرم افزار امنیتی سفارشی ساخته شده و زیرساخت های آن به طور مداوم به روز می شوند..

میزبان

میزبان میزبان تمام بهترین برنامه های مدیریت محتوا در وب ، مانند وردپرس ، ویکی ، جوملا ، مگنتو و موارد دیگر. در اینجا ، شما می توانید ویژگی هایی مانند کنترل پنل انعطاف پذیر ، آسان برای استفاده ، زیر دامنه های نامحدود ، حساب های FTP و حساب های ایمیل ، ضمانت به موقع قوی و پایدار 99.9٪ ، پهنای باند بدون تقارن ، صدور گواهینامه رایگان SSL و 45 روز ضمانت برگشت پول را دریافت کنید..

اگر می خواهید سایت موجود خود را منتقل کنید ، HostGator را به عقب برگردانید. به راحتی می توانید فایل های سایت ، بانک اطلاعاتی ، اسکریپت ها و حتی یک نام دامنه را برای شما جابجا کنید. حتی اگر چندین سایت نصب شده باشد ، آنها را تحت پوشش قرار می دهد.

HostGator یک آموزش عالی برای حرکت حتی یک مبتدی را به DNS و مراکز داده ارائه می دهد. همچنین ، شما یک راه حل پشتیبانی برتر 24/7 دارید تا هیچ یک از درخواستهای شما حل نشود.

بیش از 8 میلیون دامنه میزبان – از سایت های شخصی گرفته تا شرکت های Fortune 500 – در HostGator اقامت دارند و از 99.9٪ ضمانت به موقع آن بهره مند می شوند.

FastComet

با شبکه ای از 11 مرکز داده واقع در سراسر جهان – 4 مورد در ایالات متحده ، 3 در اروپا ، 3 در آسیا و 1 در استرالیا – FastComet به طور متوسط ​​99.97٪ زمان به روز تضمین شده را ارائه می دهد. اگرچه قیمت های آن می تواند کمی بالاتر از سایر گزینه های میزبانی مشترک باشد ، آنچه در عوض می پردازید ارزش پرداخت آن را دارد: فقط سرورهای SSD ، اجازه نامه رمزگذاری SSL ، پشتیبان گیری روزانه رایگان و اسکن نرم افزارهای مخرب. & گزارش ها ، از جمله ویژگی های دیگر.

این شرکت 45 روز کامل برای بازپرداخت پول شما فراهم می کند تا بتوانید خدمات آنها را امتحان کنید و قبل از تسویه حساب روی سایت ، سایت را آزمایش کنید. می توانید نسخه های به روز شده را به صورت رایگان دریافت کنید و بک آپ ها را به مدت 30 روز در خارج از سایت ها ذخیره کنید.

علاوه بر این ، حتی در برنامه اصلی آنها ، می توانید یک شبکه تحویل محتوای Cloudflare (CDN) رایگان دریافت کنید. این امر به بارگیری سایت بلافاصله برای هر کس و هر مکان با میزبانی داده های شما در سرورهای سراسر جهان می انجامد. همچنین ، کلیه برنامه ها شامل فناوری RocketBooster است: 3 برابر منابع بیشتر در هر حساب و 3 برابر کمتر کاربر در سرور با محیط میزبانی php7 با کارایی بالا و متشکل از LiteSpeed ​​LSAPI، APC & حافظه نهان OPCache ، استاتیک و پویا.

سنگ بزرگ

سنگ بزرگ یک راه حل میزبانی وب ارزان قیمت ارائه می دهد که برای مشاغل کوچک و سایت های شخصی مناسب است. این معدود نام هایی است که میزبان مشترک را برای لینوکس و ویندوز ارائه می دهد. BigRock برای اولین بار در هند و در حال حاضر بخشی از یک گروه بین المللی راه اندازی شده است که توانسته است یک مشتری مستحکم بسازد.

آنها معتقدند که راه حل های میزبانی را متناسب با نیازهای تجاری خود ارائه می دهید. آنها کاملاً به یک کنترل پنل cPanel مجهز شده اند تا برنامه های منبع باز مانند وردپرس ، جوملا و غیره را فقط با چند کلیک نصب کنید..

از ابتدایی تا پیشرفته ، تمام برنامه ها دارای ویژگی هایی مانند فضای نامحدود در کل به جز برنامه Starter (10 گیگابایت) ، ایمیل نامحدود در همه به جز برنامه Starter (200 آدرس) ، پهنای باند نامحدود و کنترل پنل cPanel (Linux) یا Plesk (ویندوز) هستند. صفحه کنترل.

زیرساخت هاست میزبان از پردازنده های دوگانه Quad-Core Xeon ، رم 24 گیگابایتی و معماری بسیار زائد استفاده می کند. گزینه لینوکس پایگاه داده MySQL نامحدود را ارائه می دهد ، در حالی که گزینه ویندوز پایگاه داده های نامحدود MySQL ، MS SQL یا Access را به همراه ASP و ASP.NET v3.5 ارائه می دهد..

میزبانی InMotion

در حرکت یک نام بزرگ در صنعت است ، بنابراین آنها هزینه هویت برند خود را می پردازند. بنابراین ، اگر کسی هستید که می خواهید یک برند برتر در پروژه خود کار کند ، به سراغ InMotion بروید. با میانگین زمان حداکثر 99.95٪ ، آنها در لیست برترین ها قرار دارند. برای مدیریت محتوا مبتنی بر داده ها ، وب سایت های ثابت و برنامه های کاربردی سفارشی ، آنها راه حل های میزبانی مشترک عالی ارائه می دهند.

آنها به رضایت مشتری 100٪ رضایت دارند ، بنابراین امکاناتی از قبیل درایوهای SSD رایگان ، دامنه رایگان ، بازیابی آسان و تهیه نسخه پشتیبان از داده ها ، کدها به زبان های مختلف محبوب ، نصب آسان برنامه ها ، ایمیل ایمن IMAP ، دسترسی SSH ، حداکثر سرعت بارگیری و Google فراهم می شود. ادغام برنامه.

InMotion از چندین مکان مرکز داده استفاده می کند ، بنابراین می توانید سایت خود را در یک ساحل غربی یا یک مکان ساحل شرقی قرار دهید. این شرکت همچنین از ارائه دهنده پهنای باند پهنای باند و فناوری پیشرفته مسیریابی استفاده می کند تا شبکه خود سریعتر از مسابقات باشد.

جدا از خدمات فوق ، آنها برای همه برنامه ها پهنای باند نامحدود ، فضای دیسک و ایمیل را در اختیار شما قرار می دهند. همچنین اگر بعد از خرید متوجه شوید که خدمات یا برنامه ای مناسب برای وب سایت شما نیست ، آنها 90 روز ضمانت پس انداز دارند.

کریستال

میزبانی مشترک کریستال کاملاً مملو از ویژگیهای عالی مانند 99.99٪ ضمانت به موقع ، دامنه افزونه نامحدود ، سرویس ثبت دامنه ، فضای نامحدود دیسک و پهنای باند ، پشتیبان گیری رایگان و گواهی SSL 256 بیتی رایگان است. Krystal سرورهای اختصاصی را از یک تسهیلات امن ارائه می دهد که امنیت کامل اطلاعات شما را تضمین می کند.

Krystal سرورهای اختصاصی را از یک تسهیلات امن ارائه می دهد که امنیت کامل اطلاعات شما را تضمین می کند. مرکز داده های مستقر در لندن از یک شبکه چند حامل با ظرفیت 100 گیگابیت بر ثانیه با بهترین فن آوری های مسیریابی استفاده می کند تا بیشترین سرعت را در هنگام ارائه محتوا فراهم کند..

آنها با راه حل های قابل اعتماد و با کیفیت بالا برای میزبانی ، آنها به بزرگترین ارائه دهنده خدمات میزبانی وب سایت مستقر در ایالات متحده تبدیل شده اند. علاوه بر این ، LiteSpeed ​​Cache بهینه سازی شده با وردپرس را فراهم می کند ، که باعث می شود سایت شما شش برابر سریعتر از معمول و عملکرد فوق العاده با ذخیره سازی SSD افزایش یابد..

آنها به شفافیت کامل اعتقاد دارند و از این رو یک صفحه وب با آمار زنده درباره عملکرد سرور خود ارائه می دهند. در اینجا ، می توانید میزبانی ، بازیابی و تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و دسترسی به آماری وب سایت خود را با کنترل پنل cPanel به راحتی مدیریت کنید.

نتیجه

اطمینان حاصل کنید که قبل از عضویت در هر برنامه ای ، قرارداد میزبانی را با دقت بخوانید زیرا میزبان سرور مشترک با محدودیت های محدود همراه است. آنها ممکن است شما را از استفاده از برنامه های خاص یا افزونه ها در وب سایت خود منع کنند.

اگر وب سایت شما ترافیک کم حجم را جذب می کند و به حافظه عظیمی نیاز ندارد ، توصیه می شود با هاست اشتراکی بروید. اما ، اگر سایت شما میزان زیادی از ترافیک را به خود جلب می کند ، یک محیط میزبانی مشترک مناسب مناسب نیست. با این حال ، همیشه سایت می توانید وقتی که سایت شما در گسترش منابع موفق شد ، این طرح را تغییر دهید. اگر از WordPress استفاده می کنید ، می توانید میزبانی حق بیمه را امتحان کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me