5 بهترین راه حل دسک تاپ مجازی برای فرد یا تجارت

با تکامل فضاهای کاری ، اکنون می توانیم از هر دستگاه ، هرجای هر زمان و هر زمان به دنیای دیجیتال خود دسترسی پیدا کنیم.


از مجازی سازی دسک تاپ به عنوان راهکاری برای فعال کردن امنیت مدیریت مرکزی دسک تاپ های کاربر استفاده شده و دارای سرآمد مدیریت IT کمتر است.

با استفاده از دسک تاپ های مجازی که دارای سیستم عامل ویندوز هستند ، می توانید از طریق یک دسک تاپ دستگاه های iPad و Android یا یک لپ تاپ به آن دسترسی پیدا کنید. شما به محیط دسک تاپ شخصی یا یک فضای کاری دسترسی دارید. این بدان معنی است که من می توانم در خانه ، دفتر ، از هتل یا هر جای دیگر کار کنم. و از هر دستگاه ، من به داده ها و برنامه های خود دسترسی خواهم داشت.

اکنون ، این رویکرد داده ها و برنامه های سیستم عامل شما را از سخت افزار محلی جدا می کند و در عوض آنها را به طور جداگانه روی یک سرور از راه دور اجرا می کند.

ایجاد یک فضای مجازی سازی مجازی رومیزی در داخل بسیار گران و پیچیده بوده است. کاربران غالباً فاقد تجربه بهره وری از یک دسک تاپ محلی هستند و برای دستیابی به یک اجرای موفقیت آمیز هفته ها و گاهی اوقات ماه ها طول می کشد..

بنابراین ، چرا از سیستم عامل های میزبانی استفاده نمی کنیم?

V2 ابر

برای مشاغل کوچک و متوسط ​​که راه اندازی زیرساخت دسک تاپ مبتنی بر ابر می تواند مدیریتی ایمن و گران باشد ، دشوار است. V2 Cloud می تواند کمک کند.

cloud V2 دسک تاپ به عنوان ارائه دهنده خدمات است. این امکان را به شما می دهد تا به طور ایمن از داده ها ، برنامه های تجاری ، اسناد و منابع دیگر از هر کجای دستگاه استفاده کنید.

این سیستم دارای یک سیستم عامل پنجره چند کاربره با Microsoft Office است. کارمندان و مشاوران شما می توانند از هر کجای رایانه ، تلفن یا رایانه لوحی به همه برنامه های تجاری شما دسترسی پیدا کنند.

با استفاده از V2 Cloud ، لازم نیست کدی را بنویسید تا نسخه ابری از نرم افزار شما باشد. به راحتی می توانید به جای مجوزهای دائمی ، مدل مبتنی بر اشتراک را به راحتی اهرم کنید.

V2 Cloud در تجربه دسکتاپ با کیفیت بالا با نظارت زنده و پشتیبانی فنی 24/7 مقرون به صرفه است. در دسک تاپ مجازی cloud V2 شما می توانید حداکثر 250 عضو را اضافه کنید و آنها می توانند ضمن جلسه خود ، پرونده ها و برنامه ها را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

با خیال راحت میزبان رایانه های Cloud شما می باشد ، بنابراین همیشه بهینه و در دسترس هستند. همه روزه به طور خودکار از هر نسخه پشتیبان تهیه می شود ، و شما باید تمام کنترل های مدیریت را داشته باشید. به عنوان سرپرست ، می توانید هر نرم افزاری را که لازم دارید نصب کنید و به تعداد دلخواه کاربر اضافه کنید. پس از افزودن کاربران به فضای کاری ، می توانند به دستگاههای شخصی و فقط با یک مرورگر وب ، به دسک تاپ خود و تمام برنامه های شغلی شما دسترسی داشته باشند ، هیچ افزونه ای لازم نیست. بنابراین ، داده ها هرگز فضای کاری را ترک نمی کنند ، و همه چیز به طور ایمن در ابر میزبانی می شود.

Microsoft Active Directory با cloud V2 سازگار است. این می تواند احراز هویت چند عاملی را با استفاده از AD Connector پشتیبانی کند. برای استفاده از فهرست موجود و اعتبار شرکتهای شما نیازی به تکرار آنها در V2 Cloud نیست.

می توانید مکانی را انتخاب کنید که محل مرکز امنیت شما می خواهید فضای کاری شما در آن واقع شود ، داده ها هرگز آن مکان را ترک نمی کنند. شما نمی خواهید داده های خود را با V2 Cloud عجله کنید ، مجوز V2 Cloud را خریداری کنید و داده های خود را در مورد سایر ارائه دهندگان Cloud مانند Microsoft Azure Amazon AWS یا پلتفرم Google Cloud برای فروشندگان نرم افزار قرار دهید..

فضاهای کاری آمازون

فضاهای کاری آمازون یک راه حل DaaS (دسک تاپ به عنوان سرویس) است. این دسکتاپ های کاملاً ایمن مدیریت شده اند که دسترسی به اسناد و منابع برنامه ها از هر کجای دستگاه دستگاه پشتیبانی شده را برای کاربران آسان می کند.

می توانید دسک تاپ های ویندوز یا لینوکس را در عرض چند دقیقه تهیه کنید تا قول “آوردن دستگاه خود را” تحویل بگیرید. این کارمندان از راه دور ، تلفن همراه و پیمانکاری را قادر می سازد و فرایندهای آزمایش و توسعه را ساده تر می کند. از آنجا که داده ها به صورت رمزگذاری شده به دستگاه های شما پخش می شوند و به صورت محلی ذخیره نمی شوند ، فضاهای کاری آمازون به بهبود امنیت شما کمک می کنند. این امر شما را قادر می سازد با از بین بردن نیاز به ایجاد زیرساخت های داخلی برای استقرار میراث VDI ، هزینه ها و پیچیدگی را کاهش دهید..

Amazon WAM (مدیر برنامه کار (Workplace Manager)) استقرار و مدیریت برنامه های شما را در محل کار آمازون انعطاف پذیر ، سریع تر و امن تر می کند. مراقبت از همه به روزرسانی ها ، وصله ها و حذف برنامه ها در سیستم مجازی است. این برنامه به سرعت می تواند برنامه های دسک تاپ را به عنوان ظروف به سیستم مجازی شما ارائه دهد. اینگونه به نظر می رسد رابط مدیر برنامه کاربری آمازون:

فضاهای کاری آمازون - دسک تاپ مجازی

به کمک فضای کاری آمازون ، دیگر نیازی به خرید دسک تاپ و لپ تاپ ندارید. برای رفع نیازهای کاربر می توانید به دسک تاپ های ابری در صورت تقاضا دسترسی داشته باشید. بنابراین ، هزینه با یک حاشیه خوب کاهش می یابد.

کلیه کارهای اداری مانند تهیه ، نگهداری ، دسک تاپ های بازیافت توسط Amazon Workspace انجام می شود. شما می توانید از هرگونه ویندوز یا رایانه های شخصی Mac ، iPad ، رایانه لوحی Android و مرورگرهای وب Chrome و Firefox به فضای کار Amazon دسترسی پیدا کنید..

کاماترا

کاماترا دسک تاپ ویندوز 10 و 8 را ارائه می دهد

می توانید یک حالت سفارشی را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد سرور خود را در هر یک از 13 مرکز داده میزبانی کنید. Kamatera از لینوکس ، ویندوز و سیستم عامل های سفارشی پشتیبانی می کند.

آنها به دلیل پیشنهادهای زیر احتمالاً سریعترین ابر کره زمین هستند:

 • سریعترین پردازنده Intel Platinum 8270
 • 40 Gbit Public & سرعت شبکه خصوصی
 • درایو حالت جامد (SSD) بدون هیچگونه تنگنای I / O
 • منابع اختصاصی ضمانت شده برای هر سرور
 • کنسول مدیریت ابری کاربر پسند برای استقرار در چند ثانیه

مایکروسافت لاجورد

دسک تاپ مجازی ویندوز توسط مایکروسافت لاجورد یک راه حل کامل ابری برای مجازی سازی دسک تاپ است. از هر دستگاه خود می توانید به آن دسترسی داشته باشید. این پشتیبانی از مشتری بومی را برای Windows ، Android ، Mac و همچنین HTML5 فراهم می کند تا بتوانید تقریباً برای هر مرورگر مدرن به دسک تاپ ها و برنامه های از راه دور دسترسی داشته باشید..

دسکتاپ مجازی ویندوز لاجورد

این زیرساخت دسک تاپ از راه دور را در اختیار شما قرار می دهد که شامل نقش هایی است که می بایست آنها را مدیریت کنید. تمام VM های شما در سرویس دسک تاپ ویندوز مجازی از طریق اتصال به خارج از کشور امن ارتباط برقرار می کنند و شما از ظرفیت نامحدودی بهره مند می شوید. بر اساس حجم کار ، این انتخاب را نیز به شما می دهد و چگونه می توانید کاربران را در آن VMS توزیع کنید.

این برنامه از برنامه های مدرن مانند برنامه های OneNote و Office 365 پشتیبانی می کند. می توانید یک دسک تاپ کامل ، برنامه های از راه دور یا هر دو را مستقر کنید و همچنین در صورت لزوم از مقیاس بالا یا پایین استفاده کنید و فقط طبق هر استفاده هزینه می کنید.

شما می توانید چندین کاربر را با استفاده از یک سیستم عامل مشتری ، به یک سیستم عامل سرور اختصاص دهید. دسک تاپ ویندوز مجازی منحصر به فرد از هر کاربر در هر VM جدا می شود و تنها تجربه چند جلسه Windows 10 را ارائه می دهد.

همچنین گزینه ای برای بارگذاری تعادل کاربران در استخرهای میزبان ماشین مجازی شما فراهم می کند. بنابراین برای بهترین کارایی ، می توانید حالت تنفس را تنظیم کنید. این به طور مساوی کاربران خود را درمورد استخر میزبان برای بار کاری شما اختصاص می دهد. همچنین دارای الگوهای مدیر از قبل ساخته شده لاجورد برای ایجاد و به روز رسانی نظرسنجی میزبان شما به طور مداوم است.

اکنون ترکیبی از زیرساخت های ماشین مجازی میزبان ابر مایکروسافت است و اتصال به فضای نامحدود OneDrive هم سریع و هم بی انتها است.

دسک تاپ های ویندوز 7 مزیت بی نظیری را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید آنها را تا مدت سه سال در ابر اجرا کنید بدون اینکه هزینه بروزرسانی های امنیتی طولانی مدت را بپردازید که همه آنها در 14 ژانویه سال 2020 گذشتند و از تاریخ پشتیبانی ، همچنین می توانید RDS موجود خود را تغییر دهید..

OVHcloud

OVH یک شرکت فرانسوی است که دسک تاپ های مجازی ابری و سایر خدمات وب را ارائه می دهد. با استفاده از یک دسک تاپ ، ماشینی را تهیه می کنید که می توانید از هر مرورگر وب یا ایستگاه کاری به آن دسترسی پیدا کنید. از هر دستگاهی می توانید به دسک تاپ ، برنامه ها ، محتوای خود دسترسی داشته باشید.

در زیر ویژگی های کلیدی آورده شده است:

 • حتی اگر لپ تاپ شما گم شود ، داده ها و برنامه های شما در OVH Cloud امن می شوند
 • از منزل ، محل کار یا هتل خود به دسک تاپ خود دسترسی پیدا کنید. تجربه یکسان است
 • با اختصاص دسک تاپ مجازی به کارمندان جدید هزینه خود را صرفه جویی کنید و هر زمان که لازم باشد آنها را حذف کنید

در اینجا پیکربندی و جزئیات هزینه OVH Virtual Cloud Desktop ، طبق نیاز خود ، سفارش دهید:

قیمت گذاری ovhcloud

نتیجه

امیدوارم اطلاعات فوق به شما کمک کند براساس نیاز خود ، ارائه دهنده میزبانی میزکار مجازی را انتخاب کنید. این تصمیم هوشمندانه است که وقتی شما یا کارمند خود در حال حرکت هستید از سیستم عامل های فوق استفاده کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map