6 بهترین سیستم عامل میزبانی داکر برای ظروف خود

برنامه های Docker خود را در بهترین سیستم عامل ابری قرار دهید.


Docker یک ابزار کانتینر سازی محبوب در DevOps است. برنامه شما را درون یک ظرف اجرا می کند ، از حداقل منابع استفاده می کند ، می تواند سریعتر مستقر شود و می تواند به سرعت مقیاس شود.

هنگامی که شما در یک محیط تولید مستقیم کار می کنید ، ممکن است 100s ظروف docker در چند خوشه در حال اجرا باشد. مدیریت تمام ظروف می تواند دردناک باشد. Kubernetes و Docker Swarm چند راه حل برای مدیریت خوشه های بزرگ docker هستند ، اما این راه حل ها پیچیدگی و دانش مهارت زیادی را به وجود می آورد..

چرا منابع و وقت ماهر خود را در مدیریت ظروف docker هدر دهید هنگامی که چندین سیستم عامل میزبانی داکر وجود دارد که می تواند از آن مراقبت کند. با بارگذاری سردرد میزبان به متخصص ، روی تجارت اصلی خود تمرکز می کنید.

در اینجا لیستی از محبوب ترین سیستم عامل های میزبانی docker وجود دارد که برای مدیریت ظروف داکر خود باید در نظر بگیرید.

ناپاک

درهم و برهم سریع ، ساده و ایمن است.

با Sloppy ، می توانید چندین ظرف داکر را در عرض چند ثانیه پرتاب کنید.

Sloppy یکی از بهترین گزینه ها برای میزبانی ظروف داکر و شروع آنها در چند ثانیه است. پروژه در یک پرونده JSON تعریف شده است.

شما می توانید استفاده کنید CLI دستورات تنظیم شده برای استقرار ، نگهداری و نظارت بر ظروف داکر توسط آنها تنظیم شده است. این همچنین همراه با مبتنی بر وب گزینه ای برای ایجاد پروژه ها ، نگهداری و نظارت بر ظروف docker با سهولت.

با استفاده از Sloppy ، گزینه های مختلفی برای استفاده از تصاویر docker از تصاویر عمومی در مرکز docker وجود دارد. همچنین می توانید از تصاویر دیگر از docker استفاده کنید عمومی یا رجیستری خصوصی. هنگام ایجاد برنامه ها از طریق وب مبتنی بر ، شروع به تایپ کردن نام تصویر به صورت خودکار به شما می دهد گزینه های تصویر docker را به صورت خودکار توصیه کنید.

ظروف موجود در زیرساخت ها وجود دارد بسیار در دسترس است سخت افزاری ، بنابراین نیازی به نگرانی در مورد پایین آمدن هیچ ظرفی ندارید. آنها با استقرار نورد ، قابلیت برگشت و ویژگی های حجم مداوم آن ، نگهداری از ظرف Docker شما را بسیار آسان می کنند. می توانید ظروف را با آنها به روز کنید خرابی صفر ظروف جدید را شروع می کنند و ظروف قدیمی را بعد از آماده شدن ظروف جدید متوقف می کنند.

در صورت بروز هر اشتباهی در هر یک از به روزرسانی های خود ، می توانید به راحتی با تنها سه کلیک به نسخه پایدار قبلی برگردید. داده ها به صورت بلوک ذخیره می شوند که در چندین دستگاه فیزیکی توزیع می شوند. بنابراین ، دیگر لازم نیست نگران از دست دادن اطلاعات خود باشید.

تو می توانی مانیتور تمام معیارها (استفاده از CPU ، ترافیک شبکه ، استفاده از حافظه و غیره) با فاصله 5 دقیقه. اگر هر یک از برنامه های شما ناموفق باشد ، اگر هنوز پایین باشد ، دوباره پس از چند بررسی متوالی ، دوباره شروع به کار می کند.

همچنین با پیش تنظیم شده همراه است به عنوان مثال GitLab CE هنگامی که به روزرسانی کد را فشار دهید ، بطور خودکار ظروف ایجاد می کند.

ژله ای

ژله ای یک پلتفرم چند ابر است که می تواند چندین ابزار / چارچوب / برنامه های مختلف مانند Docker ، Kubernetes ، Java ، Ruby ، ​​Python ، JavaScript ، Go و غیره را میزبان خود کند. مدل ها.

بسترهای نرم افزاری Jelastic از فناوری مجازی سازی مبتنی بر کانتینر استفاده می کند Virtuozzo. با استفاده از Virtuozzo ، می توانید چندین ماشین مجازی و ظروف مجازی را روی یک سرور واحد اجرا کنید.

در دسترس بودن چند ابر مهمترین ویژگی سیستم عامل Jelastic است. می توانید ظروف داکر را در میان چندین گزینه ابر (PaaS ، Caas) میزبان کنید.

این تنها راه حل های dockerized از پیش تنظیم شده را تنها با یک کلیک فراهم می کند. می توانید یک موتور docker مستقل را تنظیم کنید ، یا می توانید یک خوشه swarm docker را اجرا کنید. این محصول با مصرف مبتنی بر قیمت مقرون به صرفه است ، که به شما امکان می دهد فقط طبق استفاده از طریق a بپردازید پرداخت به عنوان شما مدل قیمت گذاری.

رابط کاربری بسیار ساده است که محیط های تولید ، تست ، تولید را با چند کلیک در عرض چند ثانیه تنظیم می کند.

میزبانی ژله داکر

Jelastic بسته به نیاز شما می تواند بطور خودکار از نظر عمودی یا افقی مقیاس کند.

اینها چند نکته برجسته دیگر:

 • رابط کاربری دوستانه با دسترسی به ssh
 • رابط کاربری متفاوتی را برای توسعه دهندگان و Admins فراهم می کند
 • پشتیبانی از خدمات خرد و برنامه های میراث
 • استقرار خرابی صفر با توزیع خودکار ترافیک

کاماترا

کاماترا سکوی دیگری که سرورهای ابری را برای میزبانی ، مدیریت و نظارت بر برنامه ها فراهم می کند.

قیمت گذاری بسیار جذاب است. می توانید آن را با حداقل 4 دلار در ماه شروع کنید.

نکات برجسته

 • هیچ نقطه ای از شکست نیست. 99.95٪ به موقع تضمین شده است
 • پشتیبانی فنی 7 24 24 را ارائه می دهد
 • زیرساخت های ابری را در کمتر از 60 ثانیه مستقر کنید
 • مقیاس سریع و بالا و پایین
 • قیمت مناسب
 • تعمیر و نگهداری سخت افزار نیست
 • بدون هزینه راه اندازی ، بدون تعهد ، هر زمان لغو شود

Amazon ECS

سرویس ظروف الاستیک آمازون (Amazon ECS) یک سرویس کانتینر بسیار مقیاس پذیر با پشتیبانی docker است. این مورد برای مهار برنامه های خود در AWS استفاده می شود. این سازگاری با ویندوز را فراهم می کند و از مدیریت ظروف ویندوز پشتیبانی می کند.

استفاده می کند AWS Fargate سرویس برای استقرار و مدیریت ظروف داکر. AWS Fargate از تهیه سرور ، مدیریت خوشه ها و ارکستراسیون مراقبت می کند. لازم نیست نگران اینها باشید شما فقط باید روی مدیریت منابع تمرکز کنید.

به روزرسانی ظروف به نسخه های جدید در Amazon ECS بسیار آسان است. تمام کاری که شما باید انجام دهید بارگذاری تعریف وظیفه برنامه از نسخه جدید در ECS است. ظروف جدید را با یک تصویر جدید شروع می کند و ظروف قدیمی تر را متوقف می کند. کانتینرها بطور خودکار ثبت و از بین می روند.

نقشه ابر ابر AWS Amazon ECS به کشف و اتصال ظروف با یکدیگر کمک می کند. این به افزایش در دسترس بودن برنامه کمک می کند. هر دو را پشتیبانی می کند یکپارچه و معماری میکروسرویس, بنابراین می تواند برنامه های کاربردی را در هر یک از معماری ها محکم کند.

شما فقط به منابعی که استفاده می کنید پرداخت می کنید.

در زیر چند ویژگی اضافی وجود دارد:

 • امنیت را با استفاده از آمازون IAM و Amazon VPC فراهم می کند
 • برای بهینه سازی هزینه نمونه های نقطه ای EC2 Amazon2 را اجرا می کند
 • این به راحتی می تواند مدلهای یادگیری ماشین را برای آموزش و استنتاج مهیا کند
 • به راحتی با خدمات AWS ادغام شوید

از چندین سرویس AWS دیگر مانند AWS CloudWatch برای نظارت ، AWS ELB برای تعادل بار و غیره استفاده می کند.

مایکروسافت لاجورد

مایکروسافت لاجورد دومین ارائه دهنده خدمات ابری بعد از AWS است. Azure همچنین خدمات میزبانی ظروف Docker را روی سیستم عامل خود ارائه می دهد.

می توانید ظروف را در سراسر آن ارکستر کنید 29 منطقه در ابر عمومی. به راحتی می توانید حرکت کنید ASP.NET برنامه های کاربردی روی ظروف docker لاجوردی.

مایکروسافت لاجورد ارائه می دهد سرویس لاجوردی کوبورنتس (AKS) برای استقرار و مدیریت برنامه های کانتینر به راحتی. دایرکتوری فعال لاجورد برای هویت پیشرفته و مدیریت دسترسی استفاده می شود. استفاده كردن سرویس برنامه لاجوردی, همچنین می توانید ظروف سفارشی ویندوز را روی Azure مستقر کنید. بازار لاجورد دارای تعداد زیادی برنامه docker آماده که در Azure میزبان است.

Docker بازار لاجورد

مانیتور لاجورد چشمگیرانه عملكرد ظروف و در دسترس بودن آنها را نگه می دارد.

برخی از ویژگی های محبوب ارائه شده:

 • به طور مستقیم با Docker ارتباط برقرار می کند که باعث می شود پیچیدگی و API های اضافی غیر ضروری از بین برود
 • امنیت سطح سازمانی را برای اجرای برنامه های مدرن و سنتی لینوکس یا ویندوز در یک ظرف داکر فراهم می کند
 • توزیع سفارشی لینوکس را برای بهترین تجربه docker ارائه می دهد
 • ویژگی تمیز کردن و بهبودی خود برای ظروف استفاده نشده و ناسالم
 • اسکریپت تشخیص داکر را اجرا می کند تا در صورت بروز هرگونه مشکل در گزارش اشکال ، به کارمندان پشتیبانی داکر اطلاع دهد
 • پشتیبانی از برنامه های سنتی و میکرو خدمات

HostPresto

HostPresto یکی از اولین شرکت های انگلستان است که یک بستر و خدمات میزبانی ظروف کانتر docker را ارائه می دهد.

در مورد Hostpresto ابر فوق العاده سریع, می توانید ظروف داکر را خیلی سریع و آسان ایجاد و راه اندازی کنید. به جای راه اندازی و نظارت بر ظروف docker خود ، می توانید روی موارد مهم دیگری مانند برنامه ریزی ظرفیت ، تخصیص منابع تمرکز کنید.

بسته به خواسته های کاربر ، می توانید ظروف docker را راه اندازی کنید و آنها را با سهولت مقیاس کنید. همچنین به شما امکان می دهد تا به روزرسانی های کد را روی ظروف داکر بطور مداوم فشار دهید. هر زمان که یک عضو جدید به تیم بپیوندد ، فقط باید یک ظرف داک توسعه را بچرخاند و برای چند ثانیه آماده می شود تا وی با کار توسعه شروع کند..

اختصاصی تیم پشتیبانی انگلیس برای کمک به سؤالات شما در دسترس شماست. اگر در منطقه انگلستان هستید ، میزبانی ظروف Docker در HostPresto یکی از بهترین گزینه ها است.

HostPresto فراهم می کند با ضمانت برگشت 30 روزه پول اگر از خدمات و پشتیبانی دریافت شده راضی نیستید. همچنین ، می دهد پهنای باند نامحدود به برنامه ظرف بدون هیچ گونه هزینه اضافی در استفاده.

نتیجه

تصمیم هوشمندانه ای برای میزبانی ظروف docker در هر یک از سیستم عامل های میزبانی docker فوق و فراموش کردن راه اندازی ، استقرار و مدیریت ظروف..

برچسب ها:

 • داکر

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map