وبلاگ نویسی با تعداد بیشماری از گزینه های موجود در این روزها ، هرگز آسان نبوده است. 


اگر می خواهید مخاطبان گسترده ای را با آموزش و آگاهی از آنها درباره پیشنهادات تجاری خود ایجاد کنید ، وبلاگ نویسی هنوز هم این کلید را حفظ می کند. رسیدن به ارگانیک همچنان منبع غالب ترافیک است و شرکتهایی که اغلب وبلاگ می کنند ، احتمالاً این امکان را دارند دریافت 97٪ پیوندهای بیشتری به وب سایتهایشان.

بنابراین ، اگر شما تصمیم به ایجاد بلاگ نویسی زده اید ، گزینه های بسیاری برای انتخاب وجود دارد – وردپرس, شبح ، جوملا و غیره.

اما چگونه می دانید کدام یک بهترین عملکرد را برای شما خواهد داشت?

امروزه شبح در حال بدست آوردن سریع حرکت است تا به عنوان یکی از پدیدار شود بهترین گزینه های وردپرس. انتشار محتوا را در یک فضای نامشخص ارائه می دهد که به دلیل بارهای ویژگی که ممکن است نیازی به آن نداشته باشید دچار پریشانی نمی شوید. اگر می خواهید از پلاگین با افزونه های مورد نیاز برای پشتیبانی از سئو ، به اشتراک گذاری اجتماعی ، فرم ها و غیره جلوگیری کنید., شبح را امتحان کنید

شبح چیست؟?

نترس!

روح یک بستر وبلاگ نویسی منبع باز است.

این تمرکز بیشتر در مدیریت فعالیت های پشت صحنه و نظارت بر سایر محتوا و ارسال ها است. این تجربه کلی وبلاگ نویسی را از نوشتن و ویرایش گرفته تا انتشار تقویت می کند. 

این پلت فرم از محیط زمان اجرا Node.js برای عملکرد سریع چشمگیر از وردپرس با استفاده از کدهای PHP دست و پا گیر استفاده می کند. این شما را از حواس پرتی ویژگی های اضافی که فضای کار را به هم می زنند نجات می دهد تا بتوانید کاملاً روی نوشتن تمرکز کنید تا به خلاقیت خود بپردازید.. 

بیایید به سرعت برخی از ویژگی ها را بررسی کنیم.

ساخته شده در جستجوگرها و به اشتراک گذاری اجتماعی

با توجه به رقابت گسترده اطراف ، ایجاد محتوا و انتشار آن کافی نیست. توزیع محتوا بسیار مهم است ، بنابراین به عرصه وسیعی از مخاطبان می رسد که سود خود را از این طریق سوق دهند. 

با استفاده از SEO داخلی که Ghost ارائه می دهد ، دید وبلاگ های خود را بهبود بخشید. برخلاف وردپرس ، به هیچ افزونه SEO نیاز ندارید. علاوه بر این ، ویژگی های اشتراک گذاری اجتماعی را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید محتوای خود را در سیستم عامل های معروف مانند توییتر ، فیس بوک و غیره توزیع کنید.

Ghost همچنین صفحات داخلی AMP داخلی Google ، نقشه های XML ، برچسب های متعارف ، میکرو قالب ها ، URL های بهینه شده ، برچسب ها برای Open Open Graph ، پشتیبانی از کارت های Twitter ، و نشانه گذاری معنایی را در اختیار شما قرار می دهد.. 

عملکرد سریع تر

Node.js یک پشته تکنولوژی مدرن و سریع است که Ghost را قدرت می دهد. در نتیجه ، عملکردی 19 برابر سریعتر از وردپرس ارائه می دهد. این بدان معنی است که برای هر پاسخ WordPress ، Ghost می تواند به 19 درخواست پاسخ دهد. از این رو ، SEO را ارتقا می بخشد و تعامل کاربر تلفن های هوشمند را ارتقا می بخشد. 

ادغام یکپارچه

می خواهید وبلاگ های خود را با دیگر گردش ها و ابزارها ادغام کنید?

شبح شما را پوشانده است!

می توانید آن را با ابزارهایی مانند Google AMP ، Google Analytics ، Slack ، YouTube و غیره ادغام کنید. 

پیشنهادات آن فراتر از بلاگ نویسی است زیرا این REST JSON API است که از معماری انعطاف پذیر و قوی برخوردار است. از این رو ، شما می توانید بر اساس نیاز خود ، آن را گسترش داده ، تنظیم و تنظیم کنید. 

آیا این یک CMS بی سیم است?

Ghost از یک معماری CMS بی هدف استفاده می کند که در آن تمرکز کاملاً روی تسهیل گردش کار محتوا و رابط کاربری اداری اختصاص داده شده به سازندگان محتوا است. این امر با CMS سنتی که بر لایه های ارائه ، ساختار سایت ، طراحی ، الگوهای و غیره تأکید دارد مغایرت دارد. 

تصویب CMS بدون سر به سرعت در حال افزایش است و پیش بینی می شود تا سال 2021 دو برابر شود ، در حالی که 63٪ از کاربران آن طبق این Contentstack عاشق آن هستند. از این رو ، گنجاندن آن در Ghost باعث می شود تا از بقیه متمایز شود و نشان دهنده تکامل CMS بعدی باشد.  

این امکان را به شما می دهد تا برای طراحی لایه ارائه وبلاگ Ghost ، فناوری طراحی مورد نیاز ، ایجادکننده سایت یا چهارچوبهای دیگر را انتخاب کنید. می توانید وب سایت خود را به یک زبان برنامه نویسی مانند Python ، Javascript ، Swift و غیره قادر به انجام درخواست API برای بازیابی اطلاعات بصورت یکپارچه توسعه دهید.. 

تفاوت بین Ghost و WordPress

اگرچه هر دو Ghost و WordPress از CMS با منبع باز هستند ، اولی هنگام نوشتن وبلاگ ، حائز اهمیت است. در حالی که وردپرس به صاحبان سایت کمک می کند تا نیازهای کل وب سایت خود را طراحی و برطرف کنند ، Ghost صرفاً ابزارهای حرفه ای وبلاگ نویسی را ارائه می دهد تا بر روی موج های مدیریت محتوای شما بدون سرنشین سوار شوند..

اگر می خواهید یک سکوی برای مدیریت نیاز وب سایت خود داشته باشید و انتشار فقط نیاز دیگری برای شماست ، ممکن است وردپرس کافی باشد. اما اگر شما یک ناشر صادق هستید که می خواهید سر و صداهای خود را کاهش داده و به دنبال یک راه حل مطمئن و با عملکرد بالا برای همه نیازهای انتشار خود باشید ، Ghost راهی است که!

شبح برای بارگیری و استفاده رایگان است. می توانید ابر VM مورد نظر خود را بدست آورید و خود را تنظیم کنید. با این حال ، نیاز به مهارت های سرور و نگهداری مداوم دارد. گزینه دیگر استخدام a فریلنسر برای شما تنظیم کنید. 

اما ، اگر نمی خواهید وقت خود را برای مدیریت بستر های نرم افزاری شبح تلف کنید ، می توانید برای آن اقدام کنید مدیریت سیستم عامل میزبانی. بیایید آنها را بررسی کنیم.

روح

آیا می دانید Ghost پیشنهاد راه حل میزبانی نیز دارد?

درست است. می توانید از پلتفرم میزبان آنها برای اجرای وبلاگ و سایت Ghost خود استفاده کنید.

وقف فناوریهای پیشرفته چاپ و نشر, روح یک بستر قدرتمند برای کمک به شما در راه اندازی یک تجارت سودآور است. از وبلاگ ها و خبرنامه ها گرفته تا پرداخت ها و عضویت ، راه حل انتشار متن باز شما را تحت پوشش قرار داد!  

این ابزار و ویژگی های مدرن و متناسب با خواسته های آینده را ارائه می دهد. ویرایشگر غنی آن با یک محیط آشنا ، تجربه نوشتن بی نظیری را ارائه می دهد. شما می توانید یکپارچه سازی بلوک های پویا در محتوای خود ، مانند تصاویر ، فیلم ها ، جاسازی ها ، و Markdown. با یک ویژگی برچسب زدن قوی ، می توانید محتوا و مسیریابی پویای خود را برای ساختن روشی که دوست دارید طبقه بندی کنید. 

برای تنظیم تاریخ و زمان انتشار ، محتوای خود را با استفاده از تقویم سرمقاله خود برنامه ریزی کنید. بهینه سازی SEO داخلی ، ابرداده اتوماتیک ، برچسب های متعارف و نقشه های XML به همراه بارگذاری صفحه شتاب. برای به دست آوردن دید بیشتر ، مطالب را در فیس بوک ، توییتر و غیره توزیع کنید و سایت را با ابزارهای مورد علاقه خود ادغام کنید.  

Ghost برای جلوگیری از نقض امنیتی احتمالی ، امنیت در سطح صنعت را با صدور گواهینامه SSL ، برنامه های جدا شده ، محافظت از آبگرم و دیوارهای آتش فراهم می کند.. 

FastComet

تجارت خود را با آن سوخت دهید FastComet برای نوشتن مطالب خلاقانه خود با جهان این عملکرد یا ویژگی های آن باشد. سکوی هرگز از تعجب متوقف نمی شود! همچنین انتقال دامنه را به صورت رایگان ارائه می دهد و روند کلی آسان و سریع است.

FastComet یک ارائه دهنده میزبان SSD است که به شما امکان می دهد به بانک اطلاعاتی خود دسترسی داشته باشید و 300٪ سریعتر از سیستم عامل های میزبان غیر SSD دسترسی داشته باشید. همچنین مهاجرت رایگان برای انتقال کلیه ایمیل ها و داده های دیگر را در اختیار شما قرار می دهد. با توزیع محتوای با کیفیت بالا با Cloudflare CDN به صورت رایگان ، مخاطبان مورد نظر خود را گسترده تر کنید. 

کنترلر میزبان قدرتمند cPanel ، FastCloud را برای مدیریت آسان و سریع کلیک کردن روی میزبانی وب حساب می کند. علاوه بر این ، داده های خود را با پشتیبان گیری رایگان ارائه شده توسط آنها به صورت روزانه یا هفتگی ایمن نگه دارید. اگر در وسط گیر کرده اید ، وحشت نکنید! با پشتیبانی فنی 24/7 رایگان به آنها برسید.

FastCloud امنیت FastGuard را ارائه می دهد که از سایت شما در برابر فعالیت های مخرب محافظت می کند و شما را از قبل مطلع می کند. لایه امنیتی آن شامل جداسازی حساب ، محافظت از نیروی بی رحم ، رمزگذاری SSL ، اسکن بدافزار ، تشخیص DDoS و غیره است.. 

میزبانی A2

از عملکرد بسته بندی شده و قابلیت اطمینان از آن لذت ببرید میزبانی A2 برای انتشار مطالب خود ، توزیع آن و مدیریت راه مورد نظر خود. این میزبان وب سایت Ghost در سکوی کارآمد خود ، SwiftServer است و سرعت بارگذاری صفحه شما را 20 برابر سریعتر افزایش می دهد. 

حتی یک تأخیر دوم در بارگذاری صفحه می تواند در رتبه بندی سئو ، میزان گزاف گویی یا تبدیل شما تأثیر بگذارد. اما با داشتن A2 Hosting می توانید عملکرد فوق العاده سریع را به همراه SSD رایگان دریافت کنید. 

A2 هاستینگ با اطمینان از اینكه سرور شما با سرعت كامل كار می كند و با استفاده از شیوه های استاندارد صنعت ، مراكز داده سطح بالا و آخرین اقدامات امنیتی ، وعده می دهد 99.9٪ از زمان به روز است. در صورت بروز هر مشکلی ، تیم پشتیبانی فنی آن 24/7/365 پشتوانه شما قرار گرفته است.

می توانید میزبان سایت Ghost خود در یکی از چهار مرکز داده آنها باشید.

  • میشیگان ، ایالات متحده
  • آریزونا ، ایالات متحده
  • آمستردام
  • سنگاپور

NodeChef

به دنبال یک سکوی میزبانی Ghost ارزان قیمت اما حرفه ای برای برآورده کردن خواسته های مدیریت محتوای خود هستید?

تلاش كردن NodeChef.

داشبورد NodeChef یک رابط کاربری ساده برای بارگذاری و حذف موضوعات را ارائه می دهد. با در نظر گرفتن رشد شغل خود با گذشت زمان ، آنها زیرساخت های مقیاس خودکار را فراهم می کنند. بنابراین ، در مورد سنگر ترافیک نگران نباشید.

NodeChef یک گواهی SSL را به صورت رایگان ارائه می دهد ، که می توانید از داشبورد خود درخواست کرده و نصب کنید. این برنامه به طور خودکار روزانه از داده های شما نسخه پشتیبان تهیه می کند و یک سرور قدرتمند متشکل از SSD محلی را برای اطمینان از عملکرد بی نظیر ارائه می دهد. 

با NodeChef با قیمت پایه 10 دلار در ماه شروع کنید و از 5 گیگابایت ذخیره سازی فایل S3 ، 1 گیگابایت MySQL ، بازدید 100 صفحه ، تحویل ایمیل ، دامنه سفارشی و نصب یک کلیک در حالی که همه داده های خود را دارید استفاده کنید.. 

DigitalOcean

Ghost را در DigitalOcean با کمک a. مستقر کنید برنامه با یک کلیک.

از 5 دلار در ماه شروع می شود.

با استفاده از این طرح ، شما یک پردازنده 1 GB / 1 ، 25 گیگابایت SSD ، 1 انتقال سل دریافت می کنید. برای شما مناسب است که درک کنید که روح در ارائه نوشته های خلاقانه شما چگونه کار می کند و آن را با جهان به اشتراک می گذارد. با این حال ، پس از آشنایی با آن ، می توانید برنامه های بالاتری را انتخاب کنید تا بیشترین بهره را از آن ببرید.

Google Cloud

با راه اندازی Ghost گواهی شده توسط Bitnami ، از عملکرد و امنیت برتر بهره مند شوید Google Cloud.

Bitnami صحت و امنیت تمام تصاویری را که می توانید در وب سایت خود استفاده کنید ، تأیید می کند. همچنین تضمین می کند که تصاویر با استفاده از شیوه های استاندارد صنعتی بسته بندی شده اند و برای دستیابی به عملکرد بهتر به روز هستند. 

Google Cloud دارای مراکز داده جهانی است که به شما امکان می دهد میزبان وبلاگ خود در نزدیکی کاربران هدفمند خود باشید.

نتیجه

Ghost ایده ارائه یک تجربه مدیریت محتوای یکپارچه را برای بهره مندی از مشاغل مدرن نشان می دهد. انتشار مطالب باکیفیت از طریق هر یک از سیستم عامل های میزبانی فوق الذکر Ghost و آماده باشید تا تفاوت مثبت در حضور آنلاین ، برندسازی ، فروش و درآمد خود را متوجه شوید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me