7 بهترین بستر های نرم افزاری میزبان فروشندگان برای کسب و کار بعدی شما

اجرای یک وب سایت میزبانی وب کاملاً پرسود است ، اما راه اندازی آن از ابتدا ساده ترین کار نیست.


این روند کاملاً پیچیده است و برای ادامه کار باید مجبور به مدیریت مراکز داده باشید. به طور خلاصه ، این یک تجارت واقعی است و به زمان و تلاش زیادی نیاز دارد.

با این حال ، اگر به دنبال چیزی در امتداد خطوط هستید اما نمی خواهید آن زمان و تلاش دیوانه وار را در این امر قرار دهید ، من یک راه حل برای شما دارم. به این میزبان نمایندگی می گویند.

ساده ترین توضیحات میزبان نمایندگی می تواند باشد – شما به اندازه کافی قدرت سرور (فضا / پهنای باند) را از یک ارائه دهنده میزبانی قابل اعتماد خریداری می کنید و سپس مستقیماً به مشتریان پیشنهاد می کنید که گویی خود شما ارائه دهنده میزبانی وب هستید. به این ترتیب ، شما می توانید خدمات میزبانی را بدون داشتن مرکز داده ها به صورت واقعی بفروشید. شما به سادگی از قدرت استفاده می کنید برچسب سفید.

و در این فرآیند ، شما همچنین درآمد قابل توجهی کسب می کنید و یک تجارت در اطراف آن ایجاد می کنید. این نوع مشاغل را می توان تا سطح چشمگیر افزایش داد و شما می توانید از گردش درآمد نیمه منفعل لذت ببرید.

اکنون مواردی نیز وجود دارد که باید هنگام انتخاب ارائه دهنده هاستینگ از آنها منابع سرور را بخاطر بسپارید. برخی از آنها در زیر بحث شده است.

نمره Uptime

احتمالاً اولین چیزی که باید هنگام انتخاب یک سکوی میزبانی در لیست شما باشد ، نمره uptime بسیار مهم است. شما باید یکی را انتخاب کنید که دارای 7 24 24 است و بر روی سرورهای قدرتمند ساخته شده است و دارای اتصالات شبکه قابل اطمینان است.

برای آسانتر کردن کارها ، می خواهید به ارائه دهندگان میزبانی که حداقل امتیاز حداکثر حداکثر 99.5٪ را دارند نگاه کنید. هر آنچه در زیر است ، کار را برای شما و مشتریانتان دشوار خواهد کرد.

پشتیبانی مشتری

بسیاری از موارد ممکن است اشتباه کنند یا شما در بعضی از موارد دچار مشکل نشوید ، بنابراین داشتن پشتیبانی فنی صوتی امری ضروری است. چیزی که 24 × 7 کار می کند و وسیله متفاوتی برای اتصال دارد ، مانند تلفن ، ایمیل و چت زنده ، ایده آل خواهد بود.

هنگام اقامت در منطقه زمانی متفاوت ، یک سیستم پشتیبانی شبانه روزی مهم است.

نگهداری

یک روال نگهداری منظم ضروری است که باید در ارائه دهنده هاست جستجو کنید. آنها باید به روز رسانی سخت افزار ، به روز رسانی نرم افزار ، بررسی سرور و تکه های امنیتی را به موقع انجام دهند.

امنیت

مهم نیست که امنیت چقدر محکم باشد ، همیشه حداقل احتمال کمی برای هک شدن یا دستکاری آن وجود خواهد داشت. برای تحمل بهترین فرصت برای برخورد نکردن با آن ، مهم است که ارائه دهنده هاستینگ را انتخاب کنید که تأکید زیادی بر امنیت کند.

با تمام این موارد بررسی شده ، اجازه دهید در لیست پرش کنیم.

A2Hosting

دارای سرورهای فوق العاده قابل اعتماد, A2Hosting یک سرویس فوق العاده سریع به شما و مشتریان شما ارائه می دهد. گزینه “سرورهای توربو” آنها به شما کمک می کند تا 20 برابر ذهن داشته باشید بارهای سریعتر صفحه, و این یکی از بهترین بازارهاست.

می توانید از 99.9٪ ضمانت به موقع و سروری که به سختی باعث ایجاد سکسکه می شود ، انتظار داشته باشید. آنها چندین سال جوایز کسب کرده اند ، و این صرفاً به دلیل خدمات عالی آنهاست. سرورهای آنها به سرعت بهینه شده اند و شما می توانید به همراه SSD های رایگان موقعیت مکانی سرور مورد نظر خود را انتخاب کنید.

علاوه بر این ، به لطف صفحه کنترل خود مدیر میزبان وب (WHM) ، از نظر توسعه دهنده آسان و قابل استفاده است. شما از تیمی که بسیار آگاه و ماهر است برای مقابله با هرگونه مشکلات فنی ، پشتیبانی 24 24 7 دریافت می کنید.

اگر به شما بگویم که این میزبانی هزینه بازو و پا را دارد ، شرم آور خواهد بود. خوشبختانه ، این طور نیست. برنامه شروع آنها به میزان حداقل 9.80 دلار در ماه است.

SiteGround

من قبلاً آن را گفته ام و می خواهم دوباره آن را بگویم, SiteGround, بطور کلی یکی از ارائه دهندگان میزبانی مورد علاقه من است. من سالها با آنها بوده ام و هرگز نیازی به تغییر به یک شرکت دیگر احساس نکردم. آنها عالی هستند ، به خصوص تیم پشتیبانی آنها.

با هزینه کمتر از 15 دلار در ماه ، شما از برنامه میزبان GoGeek نمایندگی فروش خود استفاده می کنید ، که 40 گیگابایت فضای اینترنتی ارائه می دهد. شما همچنین دریافت می کنید:

 • ترافیک بدون مجوز
 • سایت های نامحدود
 • حساب های نامحدود ایمیل
 • پشتیبانی اولویت 24 24
 • حساب کاربری خود را برای اعضای خود اضافه کنید.
 • SSL رایگان
 • ادغام CDN Cloudflare

شما می توانید نسخه کاملی از میزبان White White Label را به مشتریان خود ارائه دهید بدون اینکه هیچکدام از مارکهای SiteGround را داشته باشند. به طور کلی ، بسیاری از ویژگی های بیشتر این ارائه دهنده هاستینگ وجود دارد که باعث می شود کسب و کار شما با ارزش تر شود.

میزبانی InMotion

با SSD های رایگان ، SSL ، cPanel و WHMCS, میزبانی InMotion به اندازه سایر افراد موجود در این لیست خوب است. شما می توانید نقل و انتقالات رایگان ، پشتیبانی 24 brilliant 24 درخشان و قیمت گذاری غیر قابل باور دریافت کنید. سطح ورود آنها فقط 15/15 دلار در ماه هزینه دارد و 800 گیگابایت پهنای باند و 80 گیگابایت فضای دیسک را در اختیار شما قرار می دهد.

این برنامه نویسی برای توسعه دهندگان است و حساب های ایمیل رایگان به همراه گزینه دامنه نامحدود و ویژگی های امنیتی مختلف دریافت می کنید. شما کنترل کامل روی میزبان فروش خود را به دست می آورید ، و می توانید طبق دلخواه خود آن را تنظیم کنید.

نکته جالب این است که سرورهای آنها مجهز به محافظت DDoS Corero و ردیابی بدافزار Patchman هستند ، بنابراین از نظر امنیتی نگرانی چندانی برای شما وجود ندارد.

Namecheap

شما از پهنای باند پیموده نشده و cPanel رایگان برای میزبانی نمایندگی فروش خود استفاده می کنید Namecheap. مدیریت آسان همه چیز از یک داشبورد واحد و تنظیم یکپارچه سیستم های مدیریت محتوا و همچنین ایجاد سرورهای نام شخصی شما آسان است.

همچنین می توانید دامنه های نامحدود اضافه کنید و از همه چیز با فایروال ها و نرم افزارهای ضد ویروس محافظت کنید. علاوه بر این ، به راحتی می توانید حساب های میزبان مشتریان خود را با کمک مدیر میزبان وب (WHM) مدیریت کنید.

لازم به ذکر نیست ، شما می توانید همه چیز را سفارشی کنید و بستر صورتحساب خود را بر روی سرویس White Label تنظیم کنید. امنیت و سرعت هرگز مسئله ای در Namecheap به حساب نمی آید ، زیرا این همیشه تمرکز اصلی آنها بوده است.

میزبان

سالهاست میزبان گزینه انتخابی برای میزبانی نمایندگی فروش بود ، اما بعد گزینه های دیگر بیرون آمدند و کمی کنار هم قرار گرفتند. اما نکته جالب اینجاست که هنوز هم یکی از برجسته هاست و به همین دلیل جایگاهی در این لیست دارد.

در اینجا چندین مزیت استفاده از میزبان نمایندگی میزبان میزبان ارائه شده است:

 • دامنه ها و حساب های نامحدود
 • 99.9٪ به موقع تضمین شده است
 • سرورهای خصوصی بر اساس دامنه شما
 • نرم افزار رایگان مدیریت و صورتحساب مشتری WHMCS رایگان
 • کنترل پنل WHS / cPanel
 • سازگار
 • پشتیبانی فنی 7 24 24

می توانید با کمترین قیمت در ماه 19.95 دلار در ماه شروع کنید و تجارت میزبان وب خود را راه‌اندازی کنید.

پرنده

شما می توانید استفاده کنید پرنده به White Label و خدمات آنها را با قیمت های شخصی خود بفروشید ، این کار نیز به صورت مکرر انجام می شود. شما می توانید منطقه مدیریت مشتری و سیستم صورتحساب خود را برای شروع به چرخش تاس از کلمه بروید. ��

همچنین ، می توانید Stripe را در سیستم صورتحساب ادغام کنید تا پرداخت مستقیماً به حساب بانکی شما وارد شود. Flywheel یک کادر پشتیبانی شگفت انگیز دارد که در هر مرحله از روند به شما کمک می کند. آنها برای تهیه پشتیبان از شما 24 × 7 available در دسترس هستند.

نکته ای که در اینجا باید به آن توجه داشته باشید این است که میزبان نمایندگی فروش Flywheel به عنوان یک افزودنی برای هر یک از برنامه های آنها در دسترس است. این بدان معناست که شما باید یک برنامه میزبانی وب از آنها انتخاب کرده و سپس افزونه White Label را خریداری کنید. این افزونه بالاتر از هزینه میزبانی معمولی که پرداخت می کنید ، 99 دلار در ماه است.

ResellerClub

با ResellerClub’s میزبان نمایندگی فروش لینوکس ، شما می توانید فقط با پرداخت $ 11.39 در ماه هنگامی که به مدت سه سال صورتحساب دریافت کنید ، شروع به کار کنید و مشاغل میزبانی وب خود را شروع کنید. تنظیم و مدیریت همه سایت های شما از یک صفحه مدیریت واحد بسیار ساده است.

در اینجا برخی از ویژگی های اصلی که باید بدانید وجود دارد:

 • رایگان WHM و cPanel
 • نصب برنامه با یک کلیک با Installer Softaculous.
 • با CDN محافظت می شود
 • حساب های نامحدود ایمیل
 • مهاجرت رایگان از ارائه دهنده هاستینگ دیگر
 • سرعت سرور بی نظیر

علاوه بر این ، می توانید از امنیت سخت و تیم پشتیبانی برخوردار باشید که از هرگونه امور آگاهی بالایی دارند.

نتیجه

همانطور که قبلاً گفته شد ، شروع به کار میزبانی نمایندگی فروش بسیار سودآور است و مطمئناً نیازی به علم موشکی نیست. بدون شک ، ارائه دهندگان میزبان فوق مواردی هستند که برای بدست آوردن بهترین شروع برای سرمایه گذاری ، باید انتخاب کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map