7 راه حل میزبان قابل اعتماد JSON برای برنامه مدرن شما

JSON بدون شک در اینترنت غیر قابل اجتناب شده است. این قالب مورد علاقه برای طیف گسترده ای از خدمات وب ، از جمله بازیکنان بزرگ است.


برای نامگذاری چند شرکت برتر ، مانند Google ، Twitter ، و داده های کاربر Facebook با فرمت JSON. تا سال 2013 ، توییتر از XML پشتیبانی می کرد اما در نسخه بعدی خود برای استفاده از JSON افت کرد.

وقتی که توسعه دهنده Android می خواهد اعلام کند که برنامه به اجازه کاربر احتیاج دارد ، قالب در JSON ، XML ، YAML و موارد دیگر نوشته شده است. اما JSON از همه آنها در مقایسه با قالب های مختلف برای برقراری ارتباط با برنامه های مختلف در اینترنت استفاده می کند.

چرا?

به همین منظور ، اجازه دهید نگاهی کوتاه به مفهوم JSON بیاندازیم.

JSON چیست؟?

JavaScript Object Notation (JSON) یک قالب مبتنی بر متن برای نمایش داده ها است که بر اساس لیست سفارش داده شده و جفت های ارزش کلیدی ساخته شده است. شما می توانید از آن برای ذخیره داده به صورت منطقی و سازمان یافته استفاده کنید تا بتوانید بدون دردسر به آن دسترسی پیدا کنید. همچنین از آن برای تبادل داده بین سرورهای وب و مشتری استفاده می شود.

جدا از تبادل داده ، می توانید از آن برای مهاجرت بانک اطلاعاتی ، به عنوان مثال ، از JSON به SQL استفاده کنید. حتی می توانید داده ها را با استفاده از JSON از برنامه های وب ثبت شده صادر کنید.

اگرچه JSON از JavaScript سرچشمه گرفته است ، اما مستقل از زبان است ، به این معنی که زبان های برنامه نویسی مختلف می توانند داده ها را تجزیه کنند.

راز محبوبیت آن چیست?

JSON یک تجربه کاربری منحصر به فرد و برتر را ارائه می دهد. این نحو ساده تر را تسهیل می کند که روشی ساده برای نمایش داده ها وجود دارد. بسیاری از افراد همچنین دریافتند که الفبای شیء JavaScript یک فرمت مناسب برای انتقال داده های شی گرا در شبکه است.

هنگامی که کدهای جلویی خود را در Javascript می نویسید ، فرمت JSON بارگذاری داده را در درختان ساده می کند و کار صاف را با آنها تسهیل می کند. برای ذخیره پهنای باند و افزایش زمان پاسخگویی در هنگام برقراری ارتباط با یک سرور ، داده ها به صورت جامع شکل می گیرد.

از انتقال آسان داده گرفته تا خواندن و سبک بودن در برنامه نویسی ، همه چیز با JSON یکپارچه است. به دلیل محبوبیت بسیار زیاد آن ، بسیاری از بانکهای اطلاعاتی پشتیبانی بومی از JSON را گسترش داده اند. به عنوان مثال ، MySQL و PostgreSQL با داده های JSON بومی برای ذخیره سازی و سوالات پشتیبانی می کنند.

چرا JSON را در هاست قابل اعتماد ذخیره کنید?

فرایندهای تجاری مستندات زیادی را شامل می شوند. با گذشت زمان ، ممکن است کسب و کار خود را در یک اقیانوس کاغذ بازی شنا کنید ، که پس از آن برای ذخیره و مدیریت آن داده ها سخت می شود..

می دانید اینترنت با سارقان سایبری چقدر آسیب پذیر شده است و منتظرند یک فرصت برای سرقت داده های شما و ایجاد مشکل برای شما فراهم شود. با کمک یک سیستم عامل میزبانی ایمن ، می توانید داده های خود را از بدافزار ، DDoS و سایر تهدیدها ذخیره کنید. همچنین می توانید برای محافظت از حریم خصوصی داده ها ، سطح تأیید هویت پیشرفته و نظارت بر جلسه را تنظیم کنید.

اکنون ، بیایید در مورد برخی از بهترین خدمات میزبانی JSON برای ذخیره ایمن اطلاعات خود صحبت کنیم.

Vultr

با ذخیره سازی شیء Vultr, شما انعطاف پذیری لازم برای ادغام با S3 را دارید که ابزارها و برنامه های شخص ثالث را فعال می کند. معماری مقیاس پذیر در مورد ذخیره سازی شیء ، قابلیت اطمینان بیشتر داده ها و پیچیدگی مدیریت کمتری را فراهم می کند.

از آنجا که داده های شما را 3 بار به صورت خودکار کلون می کند ، می توانید از دوام و در دسترس بودن داده ها مطمئن باشید. با افزودن اشیاء یا حذف آن ، نیازهای ذخیره داده خود را گسترش یا کوچکتر کنید. این محصول با ارائه فناوری ذخیره NVMe عملکرد بالایی را ارائه می دهد.

همچنین می توانید موارد رسانه ای ایستا را برای برنامه های خود ، از جمله تصاویر ، فیلم و صدا ذخیره کنید. این امر باعث می شود با استفاده از نیاز شما ، میزان مصرف را افزایش یا کاهش دهید ، ذخیره سازی را ساده می کند.

اهرم گسترده ای از راه حل های سفارشی از جمله نقاط مبدأ CDN ، ذخیره داده های برنامه مبتنی بر ابر ، صرفه جویی در سابقه ورود به سیستم ، تنظیم بازیابی فاجعه ، بایگانی کردن مجموعه داده های بزرگتر و موارد دیگر.

Vultr از ویژگی های نصب یک کلیک برنامه ، SSD محلی به همراه و CPU های Intel برای عملکرد بالا برخوردار است. این مرکز دارای 17 مرکز داده در سراسر جهان و ترکیب سیستم های نامحدود از جمله CentOS ، Ubuntu ، Windows ، Debian و FreeBSD است. این برنامه همچنین افزودنیهای قدرتمندی مانند عکس فوری ، محافظت از DDoS ، فایروال و شبکه انعطاف پذیر ارائه می دهد.

قیمت: با هزینه 5 دلار در ماه ، ذخیره سازی 250 گیگابایتی ، ارسال اطلاعات 1000 گیگابایتی در هر ماه شروع می شود

میزبانی A2

میزبانی A2 به دلیل راه حل های میزبانی سریع و قابل اعتماد ، متناسب با نیازهای شما مشهور است. با نصب PHP خود JSON را به صورت پیش فرض تبدیل کرده و با میزبانی روی سرورهای توربوی خود ، 20 برابر سریعتر تجربه را ارائه می دهد..

این نرم افزار از کلاس های پیشرفته توسعه مانند PHP ، MySQL ، Python ، PERL ، PostgreSQL ، Apache ، Node.js و MariaDB بهره می برد. علاوه بر این ، دسترسی مجانی به مجوزهای SSH و SSL به شما می دهد. A2 هاستینگ از جمله محافظت از HackScan به صورت رایگان و همچنین حفاظت از DDoS ، مانع از تهدیدات داده های شما می شود.

A2 99.9٪ از طریق سرورهای با کارایی بالا 99 بار در زمان خود را تضمین می کند ، بنابراین می توانید در هر زمان به اطلاعات دسترسی پیدا کنید آنها مجموعه دیگری از گزینه های دیگر را برای میزبانی نرم افزار از جمله Ubuntu Server ، Nginx ، Apache Tomcat ، IonCube و Perl 5.10 ارائه می دهند..

آمازون S3

سرویس ذخیره سازی ساده آمازون یا آمازون S3 دسترسی به داده های درجه بالا ، مقیاس پذیری ، عملکرد و امنیت را ارائه می دهد. مهم نیست که تجارت شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد؛ این یک راه حل برای همه برای ذخیره داده ها دارد.

این می تواند از داده های شما برای انواع مختلف موارد استفاده ، از جمله برنامه های تلفن همراه ، وب سایت ها ، برنامه های سازمانی ، تجزیه و تحلیل داده های بزرگ ، دستگاه های IoT و موارد دیگر محافظت کند. ویژگی های مدیریت کاربر پسند آن به شما کمک می کند تا داده ها را ذخیره و سازماندهی کرده و سپس آن را با کنترل دسترسی موثر پیکربندی کنید.

آمازون S3 با ایجاد و ذخیره نسخه هایی از همه اشیاء دارای S3 سطح بالایی از دوام داده ها را ارائه می دهد. از این رو اطلاعات شما در هر زمان قابل دسترسی است و از تهدیدات و خطاها در امان نیست. این کلاس های ذخیره سازی مقرون به صرفه را که از سطوح مختلف دسترسی به داده ها پشتیبانی می کنند ، ارائه می دهد.

Amazon S3 کاملاً با HIPAA / HITECH ، PCI-DSS ، دستورالعمل حفاظت از داده های اتحادیه اروپا ، FedRAMP و FISMA سازگار است. علاوه بر این ، آن را ارائه می دهد قابلیت های حسابرسی ، تکثیر داده ها ، مدیریت کنترل دسترسی ، ادغام S3 با استفاده از Amazon Macie ، سیاهههای مربوط به فعالیت ها و موارد دیگر.

با استفاده از S3 Select می توانید زیر مجموعه داده های شی را بازیابی کنید و عملکرد پرس و جو را افزایش دهید. پرس و جو در محل به شما امکان می دهد تجزیه و تحلیل داده های بزرگ را انجام دهید ، پرس و جو S3 را قادر می سازد داده ها را با عبارات SQL با استفاده از Amazon Athena انجام داده و داده ها را با استفاده از طیف آمازون Redshift تجزیه و تحلیل کنید.

همچنین ممکن است نکات امنیتی S3 را بررسی کنید.

GitHub

مورد اعتماد بیش از 50 میلیون توسعه دهنده, GitHub شریک میزبانی کامل شماست ، که در آن مدیریت پرونده های شما و دسترسی به آنها ساده است. این نرم افزار نه تنها کنترل های دسترسی انعطاف پذیر و دسترسی به داده های دانه ای را ارائه می دهد ، بلکه از طریق امنیت و اطمینان محکم از طریق GitHub Enterprise Cloud خود نیز پشتیبانی می کند..

GitHub میزبان بسیاری از مخازن منبع باز ، خصوصی و عمومی در یک مکان است. هر یک از آنها مجهز به ابزارهای پیشرفته ای هستند که می توانند در میزبانی ، اسناد و مدارک ، انتشار کدها و موارد دیگر به شما کمک کنند. این کار شما را هنگام کار با پرونده های بزرگ با کمک Git LFS ساده می کند.

برای استقرار آن در مرکز داده از سرور Enterprise GitHub استفاده کنید. همچنین می توانید آن را در Cloud خصوصی از طریق خدمات وب آمازون ، Google Cloud یا لاجورد مستقر کنید. هر فرآیند را با API بصری به همراه برنامه های GitHub سفارشی کنید.

این امکان ادغام بی عیب و نقص ابزاری را که شما برای تسهیل گردش کارآمد کار می کنید فراهم می کند. داده های خود را از طریق CI / CD داخلی آن به ابر منتقل کنید. شما می توانید از بسته های GitHub استفاده کرده و داده های نامحدود را درون اقدامات GitHub منتقل کنید.

از CodeQL ، که یک موتور سطح بالا برای تجزیه و تحلیل کدهای معنایی است ، برای شناسایی آسیب پذیری های امنیتی استفاده می کند.

Google Cloud Storage

Google Cloud یک راه حل یک مرحله ای برای همه نیازهای شما برای ذخیره سازی شیء است که شرکت ها و توسعه دهندگان در سراسر جهان به آن اعتماد دارند. این یک روش مقیاس پذیر ، یکپارچه و با دوام را برای ذخیره و محافظت از داده های شما فراهم می کند.

با استفاده از مدیریت چرخه هدف شی (OLM) ، می توانید داده ها را پیکربندی کنید و بر اساس معیارهای خود ، آن را به صورت خودکار به کلاس های ذخیره سازی ارزان منتقل کنید..

GCP به شما امکان میزبانی داده های JSON و برنامه های کاربردی خود را در مکانی که می خواهید و روشی که می خواهید مطابق نیازهای عملکرد خود را ذخیره کنید ، می دهد. این کلاس های مختلف ذخیره سازی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد قیمت گذاری و در دسترس بودن را تعیین کنید.

چهار کلاس ذخیره سازی وجود دارد:

 • استاندارد برای دسترسی و کارایی با فرکانس بالا بهینه شده است.
 • برای دسترسی به داده ها به ندرت با دوام و سرعت بالا ، خط نزدیک
 • Coldline برای دسترسی به داده ها چند بار در سال با دوام و سرعت بالا
 • بایگانی برای دسترسی به داده ها هر سال یک بار با قیمت مناسب

این تعداد زیادی مورد استفاده ، از جمله مخزن داده های یکپارچه برای محاسبات ، یادگیری ماشین و تجزیه و تحلیل ، ذخیره و تحویل محتوای رسانه ها ، بایگانی ها و تهیه نسخه پشتیبان را پشتیبانی می کند. در صورت بازنویسی یا حذف ، می توانید از نسخه های شیء برای ایجاد و ذخیره نسخه های شی استفاده کنید.

علاوه بر این ، شما می توانید خط مشی حفظ ، تعریف شیء را برای کاهش حذف ، رمزگذاری و مدیریت داده ها از طریق سرویس مدیریت کلید Cloud ، نگه دارید و ACL های شی را برای کنترل دسترسی غیرفعال کنید. همچنین می توانید با استفاده از قفل سطل ، حفظ اطلاعات را پیکربندی کنید ، اعلان ها ، گزارش های حسابرسی و دسترسی به کنترل را با هویت Cloud کنترل کنید & مدیریت دسترسی (IAM).

JSONbin

با JSONbin در کنار شما ، برای آزمایش برنامه های جلویی نیازی به پیکربندی پایگاه داده یا راه اندازی سرورهای موقت ندارید. از آن استفاده کنید تا تمام داده های خود را ذخیره کنید و برنامه های کاربردی خود را به صورت رایگان تست کنید.

هر زمان که وارد یک رکورد جدید شوید ، کپی های شی را ایجاد و ذخیره می کند. حتی می توانید در صورت نیاز به جدیدترین به روزرسانی ها یا رکورد اصلی دسترسی پیدا کنید. وقتی وارد سیستم JSONbin می شوید ، یک کلید مخفی برای شما فراهم می کند که می توانید برای ایجاد سوابق خصوصی خود استفاده کنید.

با عبور از کلید مخفی معتبر ، می توانید سوابق خود را برای حفظ حریم خصوصی و امنیت به روز کنید یا مشاهده کنید. این ویژگی مجموعه ای را ارائه می دهد که در آن می توانید داده ها را به ترتیب خاصی ذخیره و سازماندهی کنید. شما حتی می توانید از پرس و جوهای سفارشی خود برای دسترسی به چندین رکورد با تعریف فیلترها استفاده کنید.

با استفاده از Webhooks ، می توانید داده ها را ایجاد کرده ، حذف یا به روز کنید. این داشبورد کاملاً شخصی سازی شده را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید سطل های خصوصی یا عمومی ایجاد کنید. شما می توانید از مرجع API آن کمک بگیرید تا اطلاعاتی در مورد نحوه مدیریت سوابق و ایجاد سطل ایجاد کنید.

می توانید سوابق خود را با استفاده از Schema Docs تأیید کنید ، که می توانید آن را با مجموعه ها ضمیمه کنید. از طریق ایمیل به اطلاعات واقعی در مورد فعالیت های API دسترسی پیدا کنید. شما می توانید اعضای جدیدی را اضافه کرده و با استفاده از ویژگی مدیریتی تیم ، آنها را به طور موثری مدیریت کنید.

n: نکته

تنظیم نقاط انتهایی JSON و ویرایش داده ها در چند ثانیه بعد از استفاده امکان پذیر است n: نکته. برای شروع ، می توانید از پس زمینه سبک n: برای ایجاد داده استفاده کنید ، ساختار داده را از طریق JSON Schema تعریف کنید ، و سپس آن را قفل کنید تا از حذف یا نادیده گرفتن جلوگیری شود..

اکنون می توانید دسترسی به تیم خود در جایی که می توانند سوابق را بروزرسانی کنند ، بدون اینکه مانع از اطلاعات اصلی شود ، فراهم کنید ویرایش داده ها بی دردسر است زیرا می تواند خطاها را به سرعت جلب کند و به نحوی شیء JavaScript اجازه می دهد که قابل انعطاف باشد.

برای دسترسی به یک داده خاص ، فهرستهای آرایه یا کلیدهای خاصیت را به URL API اضافه کنید. دسترسی به API از هر کجا با استفاده از ویژگی های CORS آن امکان پذیر است.

نتیجه

مشاغل مدرن هر روز مستندات زیادی را درگیر می کنند ، که مدیریت با زمان دشوار می شود. همچنین داده های شما در معرض تهدیدات آنلاین و خسارات جسمی قرار دارد که می تواند بیش از آنچه پیش بینی کرده اید ، هزینه بیشتری برای شما به همراه داشته باشد. اما اخم نکنید ، بدون کاغذ بروید و اجازه دهید خدمات میزبانی شخص ثالث ، همانطور که در بالا گفته شد ، داده های خود را ذخیره کرده و سرورهای مرتبط را مدیریت کنید تا شما را از سردردهای اضافی رهایی بخشند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map