میزبانی وب سایت دارای تغییرات مختلف است ، از برنامه های مشترک در سطح ورودی گرفته تا خدمات حرفه ای مدیریت شده برای سرورهای اختصاصی. آنچه را که تصمیم دارید با آن شروع کنید ، تا حد زیادی به نیازهای تجاری یا پروژه ای که در آن کار می کنید بستگی دارد.


کلمه کلیدی در اینجا است اداره می شود, همانطور که سرورهای اختصاصی هم مدیریت شده و هم بدون کنترل در دسترس هستند. برای بهتر نشان دادن ، در اینجا یک مجموعه سریع از آنچه میزبانی مدیریت می شود و دلیل آن می تواند برای شما سودمند باشد آورده شده است.

میزبانی “مدیریت شده” چیست?

بیایید بگوییم که وب سایت کسب و کار شما استفاده می کند دروپال برای مدیریت محتوا ، و یک سرور NGINX با MongoDB برای بخش انتهایی. این یک مجموعه نسبتاً معمول برای وب سایتهای تجاری با سطح بالا است ، اما هنوز هم به اندازه کافی نادر است که ممکن است مجبور شوید به صورت جداگانه در مورد هر فن آوری بیاموزید.

علاوه بر این ، به روزرسانی پایگاه داده شما ممکن است نیاز به استخدام یک مهندس نرم افزار اضافی داشته باشد تا در طولانی مدت از بروز مشکلات جلوگیری کند.

اینجاست اداره می شود میزبانی وارد می شود. سکویی که برای میزبانی سرور اختصاصی مدیریت شده خود استفاده می کنید ، یک تیم IT در اختیار شما قرار داده است تا به شما کمک کند در هنگام انجام مواردی مانند به روزرسانی ، بهینه سازی ، نظارت و پشتیبان گیری ، آن دسته از لایه های پیچیدگی را مرتب کنید..

بنابراین ، در این مرحله ، ممکن است تعجب کنید – آیا نمی توانید همه اینها را خودتان انجام دهید؟ و اگرچه پاسخ کوتاهتر بله است ، شما کاملاً می توانید – در مورد خدمات مدیریت شده مواردی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. و به همین دلیل است.

چرا برای میزبانی مدیریت شده بروید?

هیچ پنهانی نیست که قیمت هاست مدیریت شده می تواند خیلی سریع افزایش یابد. از یک برنامه تقریبا 10 دلار در هر ماه برای یک برنامه مشترک تا 250 دلار در ماه برای یک برنامه مدیریتی کاملاً جهش است. و به همین دلیل ، بسیاری با خوشحالی سرور میزبان خود را مدیریت می کنند زیرا بسیار ارزان تر است.

این بهترین راه حل از طریق خدماتی مانند DigitalOcean و Vultr است که سرورهای مجازی مقرون به صرفه را با حداقل 5 دلار در هر ماه ارائه می دهند. تنها گرفتن این است که شما باید تمام مراحل نصب ، پیکربندی و مدیریت سرور را خودتان انجام دهید.

با این حال ، حتی در این مثال های کوتاه ، با بزرگ شدن شغل شما ، به سرعت می فهمید که تمام مدیریت خود برای شما هزینه و زمان زیادی را خرج می کند. شما کاملاً به معنای واقعی کلمه باید همه چیز را از خدمات بهینه و بهینه ، مدیریت خطاهای خطا ، برخورد با مسائل امنیتی ، کنترل مشکلات احتمالی خودتان کنترل کنید. بسیار وقت گیر است.

به همین دلیل است که میزبانی مدیریت شده پرداخت خود را پرداخت می کند. زمانی که می خواهید سرور خود را مدیریت کنید ، می توانید در عوض برای کارهایی صرف کنید که در واقع روی خط پایین تجارت شما تأثیر می گذارد. سایر موارد مرتبط با وظایف عملکرد سرور را می توان در اختیار ارائه دهنده میزبان شما قرار داد.

چه باید در یک سیستم عامل میزبانی مدیریت شده جستجو کنید?

هیچ مشکلی در ارائه دهندگان خدمات ویژه در میزبانی اختصاصی مدیریت شده وجود ندارد. به این ترتیب ، خلاصه مواردی است که باید هنگام تصمیم گیری در مورد کدام سیستم عامل برای شغل خود انتخاب کنید.

 • کارایی. صدها هزار پیکربندی سرور مختلف برای نیازهای تخصصی تجاری موجود است. و هر پلتفرم میزبانی تمایل دارد که از ویژگی های خاص خود برای تنظیمات مجموعه برخوردار باشد. بسته به نوع وب سایت یا عملی که می خواهید میزبان آن باشید ، به دنبال ویژگی های عملکردی باشید که مستقیماً به سود شما باشد.
 • محل. یک شبکه تحویل محتوا به جای راه حلی برای مسائل مبتنی بر مکان جایگزین است. اگر کل مشاغل شما در کشور چین مستقر است ، ایده خوبی است که سرورهای اختصاصی خود را از همان نزدیکی کار کنید. این همچنین تضمین می کند که شما همیشه بهینه ترین عملکرد اتصال را به سرورهای شغلی خود داشته باشید.
 • امنیت. احتمالاً مهمترین عامل همه آنها امنیت است. یک زیرساخت مطمئن به این معنی است که شما می توانید هر شب به خواب بروید بدون اینکه نگرانی در مورد تمیز کردن تمام مشاغلتان در طول شب باشد. هر سیستم عامل میزبانی رویکرد خاص خود را در هنگام امنیت به وجود می آورد ، اما این روز و سن ، تقریباً تضمین می کند بدون توجه به کدام پلتفرم برای انتخاب.

و این فقط در مورد جمع آن است. در مرحله بعد ، اجازه دهید نگاهی به سیستم عامل های واقعی ارائه دهنده راه حل های میزبانی مدیریت شده برای کسب و کار شما بیندازیم.

LiquidWeb

وب مایع

وب مایع پیشگام درجه یک در فضای میزبان است ، به خصوص وقتی نیازهای میزبانی شده مدیریت و اختصاص داده شود. بخشی از ضمانت تضمین می کند که شما 100٪ به موقع برای هر دو سرور سرور و شبکه ای که از آن پشتیبانی می کند دریافت کنید. این همراه با ویژگی های نظارت در زمان واقعی است ، بنابراین شما همیشه می توانید در صورت لزوم در بالای موارد بمانید.

این چیزی است که یک سرور میان رده شما را بدست می آورد:

 • حداکثر 8 هسته @ 3.0 گیگاهرتز
 • رم 64 گیگابایتی
 • دیسک اولیه SSD 2 x 480 GB
 • دیسک پشتیبان گیری 1 2 2 TB SATA
 • پهنای باند 8 سل
 • 250 گیگابایت پشتیبان سایبری Acronis Cyber

شما می توانید در هر زمان ارتقا دهید.

سرورها در دسترس هستند لینوکس و پنجره ها سیستم های عامل. شبکه مایع در حال حاضر سه مکان مختلف مرکز داده را ارائه می دهد: ایالات متحده مرکزی (میشیگان) ، غرب غربی (آریزونا) و اتحادیه اروپا هلند (آمستردام).

آخر اینکه همه سرورهای وب مایع مجهز به DDoS Protection ، Cloudflare CDN ، AdvancedSecure Advanced Security ، آدرس IP اختصاصی و ذخیره سازی SSD با کارایی بالا هستند..

میزبانی A2

میزبانی A2 به توازن بین عملکرد با کیفیت بالا و دامنه استفاده آسان از ابزارهای اداری افتخار می کند. این شرکت یک موتور “SwiftServer” سفارشی ساخته است که عملکردی در سطح جهانی حتی برای بیشترین درخواست های تجاری را ارائه می دهد. علاوه بر این ، شما قادر خواهید بود تا 30 روز با ضمانت برگشت پول ، سرور انتخابی خود را تست کنید!

در اینجا مشخصات مربوط به محبوب ترین طرح ذکر شده است:

 • ذخیره سازی 1TB RAID1
 • اینتل Xeon 2.4+ گیگاهرتز
 • رم 16 گیگابایتی
 • پهنای باند 15TB
 • 4 هسته CPU
 • 2 آدرس IP اختصاصی

بسیاری از این مشخصات (RAM ، CPU و غیره.) می توانند هنگام ثبت نام به منظور پاسخگویی به نیازهای فوری شما تنظیم شوند.

به عنوان یک مشتری ، به طور خودکار در برنامه HostGuard ثبت نام خواهید کرد. مدیریت HostGuard از میزبان A2 شامل پشتیبانی 24/7 (ایمیل ، تلفن ، چت زنده) ، خودکار است & پشتیبان گیری روزانه ، نصب یا به روزرسانی نرم افزار مدیریت شده ، اعلان های سفارشی ، مدیریت امنیت و 99.9٪ ضمانت Uptime!

مکانهای مرکز داده میزبانی A2

برای مکان های مرکز داده ، چندین انتخاب دارید: ایالات متحده ، انگلستان ، کانادا ، فرانسه و استرالیا. شما باید مستقیماً از پشتیبانی سؤال کنید تا ببیند که آیا آنها یک مرکز داده در مکانی خاص در نزدیکی عملیات تجاری خود دارند.

Rackspace

Rackspace

Rackspace یکی از قدیمی ترین سیستم عامل هاستینگ است که به طور خاص در خدمات اختصاصی ، کاربردی و مدیریت شده تخصص دارد. در کل تاریخ خود ، Rackspace هیچگاه برنامه میزبانی مشترک ارائه نداده است ، که این میزان از تخصص شرکت ها در فضای سرور اختصاصی است.

می توانید بین آنها تصمیم بگیرید خدمات که Rackspace مجبور است ارائه دهد ، یا در عوض ، شما می توانید خاص را انتخاب کنید راه حل ها و بستر، زمینه که دوست دارید با آن کار کنید اگرچه ، برای این گردهمایی ، ما بیشتر علاقه مند به خدمات میزبانی مدیریت شده آنها هستیم. و اینها در دو تفاوت متفاوت وجود دارد.

مدیریت و فشرده. Rackspace در هر دو راه حل استاندارد مدیریت شده بلکه یک سرویس فشرده منحصر به فرد تخصص دارد. Intensive یک لایه مدیریت اضافی را فراهم می کند ، که اگر به یک کل IT نیاز دارید برای کمک به مقیاس بیشتر در کسب و کار خود مفید است..

Rackspace مدیریت و فشرده

سرانجام ، این شرکت دارای مراکز داده در سراسر جهان است. با مکان های متعدد در سراسر آمریکا ، اروپا و آسیا. در صورت نیاز به مشخصات خاص در این مورد ، به این مورد مراجعه کنید مرکز داده Rackspace صفحه برای کسب اطلاعات بیشتر به کلیه مشتریان Rackspace تضمین شده در ثبات شبکه ، زیرساخت و سخت افزار اطمینان داده می شود.

هیو

هیو

هیو یک شرکت میزبان بریتانیا است که در زمینه راه حل هایی مانند Cloud Hosting ، سرورهای اختصاصی و خدمات متعدد مدیریت شده تخصص دارد. اگرچه بریتانیا مستقر است ، هایو دارای مراکز داده در سراسر ایالات متحده ، هند ، فرانسه ، آلمان ، انگلستان و بیش از 30 مکان دیگر است.

یکی از مواردی که Hyve را بسیار جذاب می کند تعهد آنها به سخت افزار کلاس جهانی است. همه سرورها از مزایای استفاده می کنند HPE BladeServers, راه حل های شبکه سیسکو, و امنیت Juniper امکانات. این کار با دسترسی آسان به نرم افزارهای محبوب لازم برای کار با وب سایت یا برنامه های تجاری شما تکمیل می شود.

مدیریت CMS مدیریت شده

سرانجام ، هایو برنامه های مجموعه بسته ارائه نمی دهد. این به این معنی است که شما باید سرور و نرم افزار مناسب خود را در طی مراحل پردازش پیکربندی کنید. این تضمین می کند که با ورود به عنوان مشتری ، سرور شما دقیقاً متناسب با نیاز شما تنظیم می شود.

صرف نظر از پیکربندی که تصمیم می گیرید ، در اینجا ویژگی هایی وجود دارد که کلیه مشتریان Hyve به آنها دسترسی دارند:

 • پشتیبان گیری های آفلاین. همه مشتریان Hyve داده های خود را با استفاده از پشتیبان گیری در خارج از سایت ذخیره می کنند LiveVault فن آوری از کوه آهن.
 • DDoS Protection. تمام برنامه های مدیریت شده با Hyve شامل نفوذ رایگان و محافظت از DDoS است. شما حداکثر 1 گیگابایت از حفاظت DDoS رایگان دریافت خواهید کرد ، در صورت سقوط طاغوت برای حملات مخرب طولانی ، می توان آن را ارتقا داد..
 • مقیاس گذاری. اگر کسب و کار شما با رشد ناگهانی محبوبیت روبرو شود ، هیو خوشحال خواهد شد که موفقیت شما را با راه حل های مقیاس پذیری قابل دسترسی جبران کند. از شبکه به سخت افزار.

این شرکت توسط یک تیم کوچک اما متخصص از متخصصین فناوری اطلاعات اداره می شود که تمام تلاش خود را برای کمک به هرگونه مسئله خاص که در اطمینان از موفقیت کسب و کار آنلاین شما انجام می دهند ، اداره می شود..

میزبانی InMotion

میزبانی InMotion راه حل های میزبانی در دسترس در کل صفحه است. و ، نادیده گرفتن آنچه که شرکت می تواند ارائه دهد ، در نگاه اول به نظر می رسد در بهترین حالت آسان است. اگرچه ، یکی از زمینه هایی که InMotion از آن برتری دارد ، وجود هسته های CPU است که با تمام برنامه های اختصاصی دریافت می کنید.

اگر می خواهید یک وب سایت بسیار کارآمد جهت دهی کنید که از طریق ده ها برنامه فشرده پردازنده کار می کند ، پس از آن 16 هسته CPU درست در مورد مقدار مناسب برای اطمینان از اینکه همه کارها همیشه روان کار می کنند صدا کنید. مطمئناً ، این یکی از برنامه های گران قیمت آنها با مبلغ 500 دلار در ماه است ، اما همچنین یکی از بهترین بازارها است. علاوه بر این ، به طور کامل مدیریت می شود.

سرورهای مدیریت شده InMotionHosting

چه اولین بار با استفاده از خدمات مدیریت شده یا دهمین بار شماست ، InMotion یک تیم اختصاصی از متخصصان در اختیار شما برای همه برنامه های مدیریت شده خود دارد. این تیم در طیف گسترده ای از فناوری های فناوری اطلاعات ، به عنوان مثال تخصص دارد:

 • سیستم عامل لینوکس (CentOS ، اوبونتو ، و غیره)
 • CMS (وردپرس ، دروپال ، جوملا! ، و غیره)
 • MySQL ، Tomcat ، Python و غیره.
 • تجارت الکترونیکی (Magento ، PrestaShop ، و غیره)
 • عملکرد (Redis ، لاک الکل ، Memcached و غیره)
 • کنترل پنل ها (cPanel ، WHM و غیره)

می توانید از InMotion استفاده کنید راه‌اندازی دستیار برنامه ، که به شما امکان می دهد مستقیم با تیم IT خود ارتباط برقرار کنید و بهترین برنامه را برای نیازهای تجاری خود بحث کنید. این مشاوره سؤالات و درخواستهای دیگری را که ممکن است دراختیار داشته باشید ، پوشش می دهد.

Namecheap

Namecheap نامی نیست که شما معمولاً با هاستینگ در آن ارتباط دارید زیرا مارک اغلب برای ثبت دامنه خود شناخته می شود. اگرچه ، این شرکت به طور جدی خدمات میزبانی خود را از وردپرس مقرون به صرفه و برنامه های مشترک به راه حل های پیشرفته تر سرور اختصاص داده است.

در این حالت ، Namecheap به سرورهای اختصاصی قابل اعتماد با Xeon ارائه می دهد که در آنها می توانید نیازهای خاص خود را تنظیم کنید.

سرورهای Namecheap Xeon

به منظور بهره مندی کامل از خدمات مدیریت شده ، باید در برنامه مدیریت سرور اختصاصی خود عضو شوید. طرح کامل در هر ماه 50 دلار می آید و موارد زیر را شامل می شود:

 • مشاوره پشتیبانی مشتری
 • ترمیم سرور (به دلیل عدم موفقیت)
 • ارتقاء نرم افزار & مدیریت
 • تجزیه و تحلیل علت ریشه (به دلیل عدم موفقیت)
 • تنظیم اولیه و پیکربندی
 • پشتیبان گیری های آفلاین (حداکثر 200 گیگابایت)
 • نظارت در زمان واقعی

همچنین می توانید مجموعه میزبان موجود خود را به صورت رایگان به Namecheap منتقل کنید. در مورد مکان های مرکز داده ، Namecheap مکانهایی در دسترس در سراسر ایالات متحده و انگلستان دارد.

DreamHost

DreamHost به عنوان یک برند و به عنوان ارائه دهنده هاستینگ رشد زیادی داشته است. در اواخر دهه 90 که تاسیس شد ، DreamHost تا حدودی پیشگام در فضای میزبان است. به گفته این ، اکثر مردم DreamHost را با برنامه های میزبانی مشترک و WordPress مدیریتی خود مرتبط می کنند.

اما برای اینکه بتوانیم در یک بازار رقابتی رو به رشد رو به رشد قرار گیریم ، حتی مارک هایی مانند DreamHost باید ابتکار عمل را بگیرند. و این ابتکار عمل میزبانی اختصاصی مدیریت می شود. برنامه های کاملاً مدیریت شده آنها با مشخصات سرور جذاب و حتی گزینه های بهتر قیمت گذاری همراه است.

DreamHost میزبانی کاملاً مدیریت شده

برای یک برنامه همه کاره که حتی بیشتر از درخواست های برنامه های وب باشد ، شما به دنبال یک قیمت 380 دلار در ماه می گردید. این طرح از بالا تنظیمات زیر را به شما ارائه می دهد:

 • Intel Xeon 12-Core 24-Thread
 • رم 64 گیگابایتی (!)
 • 240 GB SSD
 • RAID 1 ذخیره سازی
 • ضمانت 100٪ از طریق شبکه
 • پشتیبانی فنی 7 24 24 & مانیتورینگ سرور
 • DDoS Protection

DreamHost در حال حاضر دارای مراکز داده در اشبورن ، ویرجینیا و هیلزبورو در اورگان است. برای به دست آوردن جزئیات بیشتر در این مورد ، باید با پشتیبانی آنها تماس بگیرید یا از طریق داشبورد مدیریت سرور خود به پانل داده مرکز دسترسی پیدا کنید.

فست فودها

فست فودها

فست فودها گزینه هایی برای همه بازه های قیمت در دسترس است. مقرون به صرفه ترین طرح در هر ماه با 40 دلار شروع می شود و شامل چهار هسته Intel Xeon E3-1230 v6 @ چهار هسته X 3.5GHz ، 16 گیگابایت رم DDR4 ECC و 1TB HDD در پیکربندی RAID1 است. این بیش از اندازه کافی برای میزبانی یک عملیات تجاری متوسط ​​با استفاده از سیستم های مدیریت محتوای مدرن است. از همه مهمتر ، تمام برنامه ها شامل پهنای باند نامحدود و قابلیت اتصال حداکثر 1Gbps هستند.

سوالات متداول fasthosts

Fasthosts به عنوان یک شرکت مستقر در انگلیس دارای مراکز داده ای در سراسر انگلستان است. علاوه بر این ، Fasthosts پذیرای فاکتورهای انرژی تجدید پذیر است و تمام زیرساخت های آن در این واقعیت بنا شده است.

همه چیز از تنظیم سرورها گرفته تا بهینه سازی سفارشی ، هنگامی که تصمیم گرفتید برنامه خود را انتخاب کنید ، از طرف شما انجام می شود. Fasthost ها پشتیبانی مداوم و مداوم شما را در طول مراحل راه اندازی و مشارکت مداوم شما با نام تجاری به عنوان ارائه دهنده میزبانی مدیریت شده خود ارائه می دهند.

خلاصه

اشتباه با چنین لیست جامع و جامع شرکتهای میزبان سخت است. بازار با ارائه دهندگان میزبانی قابل اعتماد و معتبر برخلاف گذشته ، در حال رشد است. این عمدتاً مربوط به این واقعیت است که مشاغل بیشتری در حال انجام عملیات خود به صورت آنلاین هستند.

عملیات بزرگ تجارت الکترونیکی در مقیاس بزرگ به منظور ارائه تجربه خرید صاف به مشتریان ، نیاز به سرور فوق العاده ای دارد. و این گردهمایی سیستم عامل هاستینگ یک مکان شروع عالی برای پیدا کردن خانه برای تجارت شما است.

از همه مهمتر ، میزبانی وب تضمین می کند که همیشه یک تیم فنی در اختیار شما باشد تا به حل مشکلات فنی کمک کند. به این ترتیب ، می توانید بر روی رشد تجارت خود در بخش روابط با مشتری و بازاریابی متمرکز شوید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me