9 خدمات میزبانی ایمیل قابل اعتماد برای مشاغل کوچک و بزرگ

ایمیل همچنان به عنوان اصلی ترین عامل در دستیابی مشتری و حفظ مشتری برای مشاغل کوچک و متوسط ​​محسوب می شود. اگرچه رسانه های اجتماعی با امثال ، نظرات ، توییت ها و اشتراک گذاری های خود در حال رونق گرفتن هستند ، اما از اهمیت ایمیل ها فراتر نمی رود..


مطابق با آمار, 81٪ مشاغل کوچک و متوسط ​​هنوز هم به عنوان کانال اصلی برای جذب مشتری به ایمیل ها بستگی دارند. این یافته ها نشان می دهد که ارسال ایمیل همچنان بهترین راه برای دستیابی مستقیم و تأثیرگذاری است.

از آنجا که مشاغل باید روزانه هزاران ایمیل ارسال و دریافت کنند ، مدیریت آنها کار ساده ای نیست. علاوه بر این ، ایمیل های تجاری شما حاوی نام دامنه شرکت شما است که به نوبه خود به اثبات اعتبار شما کمک می کند. از این رو ، منطقی است که مشاغل بتوانند میزبان ایمیل را برای کارشناسان بارگیری کنند.

بنابراین ، هنگامی که مشتری ایمیل شما را با نام شرکت موجود در آن دریافت می کند ، می تواند در شرکت شما جستجو کند تا در مورد محصولات یا خدمات شما اطلاعات بیشتری کسب کند که ممکن است توجه آنها را جلب کند.

چرا باید به جای مجانی مانند Gmail به دنبال میزبانی ایمیل برای تجارت بروید?

ممکن است مشاغل با استفاده از خدمات رایگان غیر حرفه ای به نظر برسند. از این رو ، ممکن است منجر به قضاوت افرادی درباره مشروعیت شرکت شما شود. برخی از مردم تصور غلط دارند که شما در مورد شغل خود جدی نیستید ، در حالی که برخی دیگر ممکن است فکر کنند که در درازمدت مشاغل شما نخواهد بود. شانس منصفانه ای وجود دارد که تجارت شما در برابر جرایم سایبری آسیب پذیر باشد.

و این آخرین موردی است که ممکن است برای شغل خود بخواهید!

بنابراین ، به جای مراجعه به ایمیل های رایگان برای مشاغل خود مانند Gmail ، Outlook ، Yahoo و موارد دیگر ، ایده خوبی برای پرداخت و انتخاب یک سرویس میزبانی قابل اعتماد است. سرمایه گذاری چند دلار در میزبانی ایمیل برای کسب و کار ممکن است تجارت شما را از چنین برداشت های منفی نجات دهد و به شما در ایجاد کسب و کار خود به عنوان قانونی و قابل اعتماد کمک کند. این یک موقعیت برنده برای کسب و کار شما و همچنین مشتریان شما با حمایت از منافع آنها است.

بیایید برخی از مزایای استفاده از ایمیل کسب و کار را دریابیم.

اعتماد ایجاد می کند

اگر می خواهید مشتریان شما تجارت شما را جدی بگیرند ، داشتن یک هویت ناشناس کار نخواهد کرد. دریافت یک حساب کاربری ایمیل به صورت رایگان این روزها فاقد فکر است و اگر شغلی هستید که می خواهید اعتماد ایجاد کنید ، باید در جمع بایستید.

با یک ایمیل شغلی ، مشتریان می توانند تجارت شما را به عنوان قابل اعتماد تشخیص دهند ، که اولین قدم برای پیشبرد یک کسب و کار موفق است. حتی اگر شما یک تیم کوچک داشته باشید ، می توانید با استفاده از ایمیل های مختلف برای صدور صورت حساب ، فروش ، مشاغل و پشتیبانی ، به سازمان خود نگاهی متنوع دهید..

یک برداشت حرفه ای را ارائه می دهد

کسی درست گفته است –

برداشت اول آخرین برداشت است.

در واقع وقتی صحبت از تجارت می شود صادق است. بیشتر اوقات ، شما با مشتری خود از طریق ایمیل تعامل می کنید. لحظه ای که مشتری یا مشتری شما ایمیل را باز می کند ، باید این ارتباط را برقرار کنید تا شغل خود را به جلو سوق دهید.

داشتن یک ایمیل شغلی ، یک تصویر حرفه ای از برند شما را در نگاه مشتریان هدفمند شما ایجاد می کند که می تواند به شما در گرفتن مزیت رقابتی از بقیه کمک کند.

از داده های حساس تجاری محافظت می کند

خدمات میزبانی ایمیل رایگان با حملات مکرر بدافزار روبرو هستند و مستعد تبلیغات اسپم و هدفمند هستند. آنها فاقد اقدامات امنیتی اساسی برای محافظت از منافع کاربران هستند. علاوه بر این ، شما کنترل کامل ایمیل های خود را نیز ندارید.

اگر مشاغل خود را اداره می کنید ، باید اطلاعات خود و همچنین منافع مشتریان را به همراه داده های آنها تأمین کنید. از این رو ، شما نباید با استفاده از خدمات ایمیل رایگان که می توانند تجارت شما را آسیب پذیر جلوه دهد ، تجارت خود را به خطر نیاندازید.

ایمیل های شما را از رفتن به فیلترهای اسپم ذخیره می کند

بدافزارها و اسپم ها به راحتی می توانند ایمیل های رایگان را هدف قرار دهند. اگر از تلاشهای بازاریابی ایمیلی برای هدایت فروش خود استفاده می کنید ، استفاده از ایمیل های رایگان ممکن است درآمد شما را به دوش بکشد. به این دلیل است که ایمیل های ارسالی شما ممکن است به عنوان هرزنامه نمایش داده شود. بنابراین ، اگر مشتریان شما پوشه های اسپم خود را بررسی نکردند ، تمام تلاش شما بیهوده خواهد بود.

اما اگر از طریق خبرگان میزبان ایمیل شوید ، این باعث می شود تا ایمیل های شما از گزاف گویی یا وارد شدن در پوشه های اسپم ذخیره نشود. بنابراین ، می توانید از تعامل با مشتریان خود از طریق ایمیل لذت ببرید و مزایای اعمال نفوذ را ادامه دهید.

پشتیبان گیری و حفظ حریم خصوصی

ایمیل های رایگان تمایل به خطرات بالای خراب شدن ، بسته شدن بدون هشدار قبلی یا حتی هک شدن دارند. هنگامی که این اتفاق بدون هیچ گونه پشتیبان گیری رخ می دهد ، ممکن است از نظر اطلاعات ضروری کسب و کار که قابل بازیابی نیست ، شغل شما را هزینه کند. شما اطلاعات محرمانه و ایمیل های مهم را از مشتریان و چشم انداز خود گم می کنید.

نام تجاری

نامه الکترونیکی حرفه ای با تبلیغ نام شرکت خود ، یک هویت تجاری قوی از تجارت شما ایجاد می کند. این باعث می شود تا با نگاه کردن به نام ، برند شما در نگاه مشتریان قابل اعتماد باشد.

اکنون که شما یک ایده منصفانه در مورد اهمیت ایمیل های شغلی برای تجارت خود دارید ، در زیر ذکر شده برخی از خدمات قابل اعتماد میزبانی از طریق ایمیل در اختیار شماست..

G مجموعه

با استفاده از یک آدرس ایمیل حرفه ای برای تجارت خود ایجاد کنید G مجموعه, Gmail شما قبلاً آن را دوست دارید. این کنترل های سرپرست و مجموعه ای از ویژگی های جالب و بدون تبلیغات آزار دهنده را ارائه می دهد. میزبانی نامه الکترونیکی با ابزارهایی طراحی شده است که می توانند با افزایش سریع کار و هوشمندی کارآیی کسب و کار شما را تقویت کنند!

G Suit نه تنها ارتباطات ایمیلی را بی دردسر بلکه خلاقانه نکرده است ، جایی که می توانید در زمان واقعی بر روی پرونده ها و تقویم دسترسی به شما برای برنامه ریزی جلسات همکاری کنید. با ایجاد زیرساخت های بسیار ایمن Google ، G Suite از تمام داده های تجاری ، کاربران و دستگاه های شما محافظت می کند. همچنین از داده های شما در ابر نسخه پشتیبان تهیه می کند و کنترل کامل ایمیل خود را به دست می آورید.

ویژگی هایی که ارائه می دهد Gmail ، تقویم ، جریانها ، گپ ، ملاقات ، اسناد ، برگه ها ، فرم ها ، اسلایدها ، سایت ها ، اسکریپت های برنامه ها ، درایو ، جستجوی ابر ، نگه داشتن ، مدیریت ، طاق ها ، Endpoint ، آموزش G Suite و افزودنی ها.

میزبانی A2

میزبانی A2 بسته بندی شده با ابزار و ویژگی های ایمیل مفید برای کمک به شما در بازاریابی ایمیل شماست. برای ارسال یا دریافت ایمیل می توانید از IMAP یا POP3 استفاده کنید. و اگر می خواهید از وب میل استفاده کنید ، RoundCube و Horde در اختیار شما از قبل نصب شده است. علاوه بر این ، این برنامه شامل Mailman برای کمک به شما در تماس با لیست ایمیل انتخاب شده است.

سرویس میزبانی نامه الکترونیکی تعهد به موقع بیشتری را برای استفاده از عملکرد قابل اعتماد به شما ارائه می دهد. هر حساب میزبانی ایمیل با یک دسته از منابع ایمیل به صورت رایگان بارگیری می شود. می توانید این منابع را از طریق صفحه کنترل آن به نام cPanel پیدا و مدیریت کنید.

این منابع رایگان شامل موارد زیر است.

 • برای مدیریت حسابها و رمزهای عبور خود و پیکربندی تنظیمات POP3 یا IMAP ، حسابهای میزبانی ایمیل را ارسال کنید.
 • Webmail از طریق Roundcube و Horde
 • BoxTrapper برای تأیید فرستنده
 • SpamAssassin برای فیلتر کردن اسپم ها
 • Barracuda برای فیلتر کردن اسپم پیشرفته با بررسی هر ایمیل ورودی
 • تأیید اعتبار و ارسال ایمیل
 • ورود به MX برای ارسال ایمیل
 • پاسخ دهندگان خودکار ، لیست پستی ، رمزگذاری و موارد دیگر

نامه زهو

می خواهید از یک هاست رمزگذاری شده ، ایمن و بدون اضافه لذت ببرید?

زهو می تواند همه آنها را با حفظ حریم خصوصی تضمین کند. با استفاده از این میزبانی ایمیل می توانید به محافظت از چابک و پیشرفته در برابر بدافزارها و هرزنامه ها دست یابید. این نرم افزار از طریق ایمیل حرفه ای را ارائه می دهد تا به برند شما اعتبار و اصالت بالاتری داشته باشد.

دیتاسنترهای نامه Zoho Mail از نظارت و امنیت درجه بالایی برخوردار هستند تا بتوانند زمان قابل اطمینان را برای شما فراهم کنند. رمزگذاری نهایی به پایان و در حالت استراحت برای ایمن سازی ایمیل های شما همراه با رمزگذاری پیام از طریق S / MIME انجام می شود.

با استفاده از صفحه کنترل قدرتمند و ساده Zoho ، می توانید تمام تنظیمات ، تنظیمات و پیکربندی ها را انجام دهید. می توانید هموار کاربران را اضافه کنید ، خط مشی های خود را تنظیم کنید ، نام گروه ها را مدیریت کنید و موارد دیگر. برای مقابله با هرگونه حمله حقوقی ، ایمیل های خود را برای مدت معینی حفظ کنید. همچنین به شما کمک می کند تا ایمیل های حفظ شده خود را به سرعت کشف کنید.

مدیریت ارتباطات تجاری بی سیم است زیرا برنامه Zoho Mail در دستگاه های Android یا iOS قابل بارگیری است. جالب است که شما همچنین می توانید با استفاده از تیمهای استریم و برچسب گذاری ، فالوورهای رسانه های اجتماعی را مستقیماً به صندوق پستی خود اضافه کنید ، اظهار نظر کنید ، پرونده ها را به اشتراک بگذارید و وظایف را به راحتی مدیریت کنید.

Rackspace

اگر به دنبال میزبانی ایمیل مقرون به صرفه برای تجارت خود هستید, Rackspace یکی از بهترین گزینه های شما است. مشاغل کوچک می توانند بدون سرمایه گذاری زیاد ، به ایمیل های خود زیبایی حرفه ای نشان دهند. با فیلتر کردن حق بیمه ، صندوق پستی شما عاری از هرزنامه ها و فعالیت های مخرب خواهد بود. علاوه بر این ، این اطلاعات همچنین به داده های حساس مشاغل خود ، امنیت و امنیت کامل می بخشد.

Rackspace همچنین با کارشناسان بسیار متخصص و خاص خود ، از طریق ایمیل های قبلی خود به ایمیل های حرفه ای جدید ، مهاجرت هموار را در اختیار شما قرار می دهد. فقط بخاطر داشته باشید که نام دامنه خود را در کجا ثبت کرده باشید و مابقی را به متخصصان Rackspace اختصاص دهید.

با قیمت مقرون به صرفه فقط 2.99 دلار در هر کاربر در هر ماه ، Rackspace هر آنچه را که برای اجرای یکپارچه ایمیل های شغلی خود نیاز دارید از جمله ارائه می دهد:

 • صندوق پستی 25 گیگابایتی
 • چشم انداز ، ایمیل و دسترسی به تلفن همراه
 • لیست نامحدود گروه ، نام مستعار و حمل و نقل
 • بایگانی ایمیل

مایکروسافت 365

با انتخاب ایمیل های کلاس تجاری ایجاد کنید مایکروسافت 365 به عنوان میزبان ایمیل خود و همیشه در همگام ماندن باشید. از هر مکانی با استفاده از دستگاه ، به رایانه یا تلفن همراه خود ، به ایمیل ها ، تقویم های مشترک و مخاطبین خود دسترسی پیدا کنید.

در صورت از بین رفتن تلفن خود با تمام ایمیل های شغلی خود بر روی آن ، وحشت نکنید! شما همچنان می توانید ایمیل های خود را از راه دور پاک کنید تا اطلاعات تجاری خود را ایمن نگه دارید. مایکروسافت 365 با ایجاد قالب های سفارشی ، استفاده از نام دامنه و تصاویر و غیره ، می توانید هر ایمیل خود را برای شخصی سازی کنید.

با استفاده از این هاستینگ ایمیل می توانید پرونده ها تا 150 مگابایت ارسال کنید. همچنین امکان ذخیره 100 گیگابایتی را برای شما فراهم می کند تا بتوانید ایمیل های خود را با تصاویر و قالب های سفارشی ذخیره کنید. با داشتن یک مرکز سرور مستقیم ، می توانید ایمیل های خود را بهتر مدیریت کنید ، از جمله ایجاد حساب های جدید ، حذف ، ایجاد اسکریپت های سفارشی و غیره.

مایکروسافت 365 برای محافظت از ایمیل های شما در برابر جرایم سایبری احتمالی ، بهترین فیلتر ضد اسپم و ضد بدافزار را به شما می دهد. علاوه بر این ، شما همچنین ویژگی های بایگانی و eDiscovery را دریافت می کنید.

GoDaddy

با استفاده از ایمیل های حرفه ای از خود ، تصور جاودانه ای را در ذهن مشتری خود قرار دهید GoDaddy کسب و کار شما را تعریف می کند این شامل ویژگی های آسان برای استفاده مانند مخاطبین ، تقویم ها ، یک درگاه وب ایمیل و وظایف است. ایمیل ها در طیف گسترده ای از دستگاه ها ، از جمله رایانه ها و تلفن های همراه بسیار عالی کار می کنند و به روز می شوند تا ایمیل های شما به روز شود.

GoDaddy شامل یک فیلتر اسپم استاندارد در صنعت است تا یک صندوق ورودی تمیز برای شما فراهم کند و می تواند هر روز با فیلترهای ضد ویروس و رمزگذاری 256 بیتی خود بیش از 300 میلیون ایمیل مضر را به طور بالقوه مسدود کند. این نرم افزار مانیتور تهدید خودکار ، تجزیه و تحلیل داده های پیشرفته و تیم ویژه ای از کارشناسان امنیتی را برای ارائه بالاترین سطح امنیتی ترکیب می کند..

شما می توانید به راحتی آدرس ایمیل خود را سفارشی کنید تا آن را چشمگیر و منحصر به فرد جلوه دهد و در عین حال ظاهری حرفه ای را با برنامه های بدون آگهی حفظ کنید. قبل از ارسال آنها ، یک نگاه اجمالی به محتوای پیوست های ایمیل خود داشته باشید ، از یک درگاه وب میل استفاده کنید تا فضای آنلاین خود را با ابزارهای سفارشی از جمله ورزش ، آب و هوا ، اخبار و غیره مدیریت کنید..

کارنامه آمازون

کارنامه آمازون علاوه بر پشتیبانی از برنامه های سرویس گیرنده پست الکترونیکی تلفن همراه و دسک تاپ ، علاوه بر پشتیبانی از برنامه ایمیل ایمیلی و تجاری آسان و آسان برای مدیریت ، ارائه می دهد. با استفاده از برنامه های مشتری مورد نظر خود ، از جمله Outlook و سایر برنامه های ایمیل بومی Android یا iOS که از پروتکل IMAP پشتیبانی می کنند ، بدون دردسر به ایمیل ، تقویم و مخاطبین خود دسترسی داشته باشید. همچنین می توانید با استفاده از مرورگر وب مورد نظر خود به آنها دسترسی پیدا کنید.

ایمیل های خود را یکپارچه با فهرست شرکت های فعلی خود ادغام کنید. همچنین امکان رمزگذاری داده ها به همراه مکان ذخیره آن را به شما می دهد. علاوه بر این ، می توانید قابلیت همکاری Microsoft Exchange Server را تنظیم کرده و کاربران ، منابع و گروه های خود را از طریق SDK مدیریت کنید.

Amazon Workmail امنیت سطح سازمانی را از طریق سرویس مدیریت کلید AWS برای داده های شما فراهم می کند. این امکان را به شما می دهد تا کنترل کامل ایمیل ها و داده های خود را داشته باشید و به شما امکان می دهد روشی را که دوست دارید مدیریت کنید. این برنامه 50 گیگابایت برای ایمیل و داده های شما ذخیره می کند.

Fastmail

Fastmail به شما امکان می دهد با ارائه سهولت سفارشی سازی ، ایمیلهایی برای مشاغل خود ایجاد کنید که با وب سایت شما مطابقت داشته باشند. می توانید ایمیل های خود را با هوشمندانه با استفاده از یک صندوق ورودی در هر زمان ارسال و باز کردن ایمیل مدیریت کنید. می توانید پوشه های ایمیل ، مخاطبین و تقویم ها را برای گردش روان اطلاعات با تیم خود به اشتراک بگذارید و سریع جلسات خود را برنامه ریزی کنید.

این گزینه Topicbox را در اختیار شما قرار می دهد تا تیم های شما بتوانند منابع و بینش های خود را به اشتراک بگذارند و به شما امکان می دهد در یک مکان به کل تیم برسید. همچنین می توانید با استفاده از این ویژگی بایگانی شرکت خود را بسازید و آن را مدیریت کنید. با استفاده از Fastmail ، می توانید سطح دسترسی به ایمیل را مدیریت کرده و از تنظیمات پیشرفته برای ایمن نگه داشتن اطلاعات استفاده کنید.

محاکمه رایگان 30 روزه خود را امتحان کنید و سپس مطابق با نیاز خود یک برنامه مناسب را انتخاب کنید.

Namecheap

Namecheap یک سرویس میزبانی ایمیل سریع ، مطمئن و ایمن است که به طور خاص برای پاسخگویی به نیازهای تجاری شما طراحی شده است. مدیریت ایمیل ، تقویم ، مخاطبین و بازاریابی کلی ایمیل شما با استفاده از این سرویس بی دردسر است.

شما حتی می توانید یک آزمایش آزمایشی رایگان از Namecheap را به مدت دو ماه دریافت کنید تا اثربخشی این پلتفرم را تجربه کرده و سپس طرحی را برای ادامه استفاده از مزایای آن در کل مشاغل خود انتخاب کنید. به سرعت با دستگاه های شما از جمله Android ، Windows یا iOS سازگار است. این سرویس ایمیل های مبتنی بر دامنه ، صندوق ورودی یکپارچه ، محافظت در برابر ضد هرزنامه ، امضاهای HTML ، دسترسی POP3 یا IMAP و دسترسی ایمن به ایمیل را با هر برنامه ای ارائه می دهد.

با اشتراک گذاری ایمیل ، مخاطبین ، اسناد ، قرار ملاقات ها ، صفحات گسترده و لیست کارها از همکاری یکپارچه و ایمن با ایمیل تجاری خود لذت ببرید. شما می توانید از خدمات میزبانی از عملکرد بالایی انتظار داشته باشید که دیگر لازم نیست نگران باشید که آیا ایمیل های شما به مقصد رفته اند یا نه ، Namecheap از آن مراقبت می کند!

تأیید هویت Two-Factor ضمن ایمن نگه داشتن اعتبار ، امنیت بیشتری را برای ایمیل های شما فراهم می کند. این سیستم از درجه یك جهانی فاكتور جهانی (U2F) و گذرواژه یك زمانه مبتنی بر زمان (TOTP) امنیت درجه یک را فراهم می كند..

نتیجه

ایمیل با ویژگی های جدید و خلاقانه ای در حال پیشرفت است که به شما کمک می کند یکپارچه با مشتریان و چشم انداز خود ارتباط برقرار کنید. ایمیل های تجاری نه تنها لمس حرفه ای به تجارت شما ایجاد می کنند ، بلکه حضور برند شما را نیز گسترش می دهند. با استفاده از خدمات میزبانی از طریق ایمیل فوق ، می توانید ایمیل های خود را به راحتی مدیریت کنید ، داده های خود را ایمن کرده و اعتماد به نفس خود را برقرار کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map