10 ابزار برتر مدیریت پروژه

پروژه های موفق همه چیز در مورد مدیریت پروژه موفق است. با استفاده از این ابزارها راه خود را برای موفقیت طی کنید!


مدیریت پروژه سس مخفی است که پروژه ها را با موفقیت به پایان می رساند و به شرکت ها اجازه می دهد تا عالی شوند. نه ، این یک کلیک نیست – من دیده ام که دو شرکت نرم افزاری از نزدیک نزدیک شده اند (من در آنجا کار کردم) به دلیل مدیریت ضعیف پروژه طی 1-2 سال نابود می شوند. عده دیگری دیدند که عرضه محصولات آنها تاخیر چند ماهه است. در حالی که من قبول خواهم کرد که مانند بسیاری از رشته های دیگر در آنجا ، مدیریت پروژه مقدار زیادی روغن مار و شارلاتان را می بیند ، از اهمیت و تأثیر آن کاسته نمی شود.

و آنچه در مورد مدیریت پروژه در مورد ابزارهای مدیریت پروژه نیز صدق می کند – موارد عالی می توانند به شما در افزایش بهره وری مدیریتی ، کاهش زمان اتمام ، کاهش سردرگمی و ناامیدی و غیره کمک کنند. بنابراین ، در اینجا برخی از بهترین ابزارهای مدیریت پروژه در خارج از کشور برای شرکتهایی با تمام اندازه و نیاز وجود دارد.

Basecamp

Basecamp مدت زمان طولانی در بازی مدیریت پروژه بوده است. این در سال 2004 راه اندازی شد ، و از آن زمان تاکنون کم و بیش به فلسفه سادگی و شفافیت وفادار مانده است. این افراد هستند که محبوبیت بسیار زیاد ایجاد کرده اند یاقوت روی ریل چارچوب وب ، بنابراین می گویم که آنها درباره طراحی چیزهای ساده و مفید ، چیزهایی را می دانند. ��

همانطور که انتظار دارید ، Basecamp دارای تیم ها ، پروژه ها ، وظایف و غیره است ، اما چند ویژگی جالب دیگر وجود دارد که می خواهم آنها را برجسته کنم:

 • چت در زمان واقعی: اگر از Basecamp استفاده می کنید ، دیگر نیازی به جابجایی بین آن و یک ابزار گپ برای مدیریت ارتباط در زمان واقعی نیست. چت های گروهی همچنین می توانند از تمام ویژگی هایی که این روزها از برنامه های گپ انتظار داریم:mentions ، پیوست های رسانه ای ، ایموجی ها و موارد دیگر.
 • دسترسی مشتری: Basecamp به شما امکان می دهد تا مشتری های خود را مستقیماً به پروژه های خود وصل کنید (آنچه را که می توانند یا نمی توانند کاملاً ببینند) را کنترل کرده و با آنها کار کنید. ایمیل های مشتری موجود می تواند به Basecamp ارسال شود ، و تحویل ها را می توان به طور مستقیم از Basecamp پیش نمایش ، بحث و تأیید کرد..
 • لیست کارهای انجام شده: مهم نیست که ابزارهای پیشرفته مدیریت پروژه چقدر به دست بیایند ، همیشه جایی برای لیست های انجام کار وجود خواهد داشت. موارد بسیاری وجود دارد که همه افراد درگیر آن وظایف را به خوبی درک می کنند ، و همه آنچه ما نیاز داریم روشی “سریع و کثیف” برای نگه داشتن آنها در جایی است. در Basecamp ، لیست های انجام کار کاملاً قدرتمند هستند ، زیرا یادآوری ها و اعلان ها به صورت خودکار انجام می شوند ، بنابراین لازم نیست برای به روزرسانی وضعیت ، کسی را بهم بزنید. ��
 • تابلوهای پیام: هنگامی که طوفان مغزی یا اعلان ها انجام می شوند ، بحث های بسیار مفیدی می تواند ایجاد شود – و از بین برود. تابلوهای پیام Basecamp به شما امکان می دهد چنین ارتباطاتی را به صفحه پیام تبدیل کنید ، جایی که تیم شما می تواند فایلها را مورد بحث ، واکنش و پیوست قرار دهد.
 • اسناد و پرونده ها: بازی مدیریت اسناد و پرونده های Basecamp جامد است. کلیه آپلودهای پروژه و ذخیره شده ، و پرونده هایی که تغییر می کنند ، نسخه می شوند. Google Docs را می توان مستقیماً در Basecamp به اشتراک گذاشت و ویرایش کرد.

به نظر من Basecamp محصولی لذت بخش است که برای تیم هایی با تمام اندازه که نیازهای آنها عمومی و ساده است ، معقول است. بله ، Basecamp ابزاری برای انجام کارهای بسیار تخصصی (مثلاً توسعه نرم افزار Agile) نیست و شرکت نیز این واقعیت را پنهان نمی کند.

احتمالاً بهترین قسمت قیمت گذاری است: با قیمت 99 دلار در هر ماه (بله ، مهم نیست که چه اندازه تیم!) Basecamp خودش را تبدیل به یک مغز مغز در حوزه خود می کند.

جیرا

کاملاً برخلاف ابزار قبلی ما Basecamp, جیرا مجموعه مدیریت پروژه جهت مدیریت پروژه های نرم افزاری چابک است. در نتیجه ، بازار هدف آن ، قیمت گذاری ، پیچیدگی ، قابلیت ها و غیره همه متفاوت است. در واقع ، این غیر معمولی نیست که تیم های نرم افزاری از Basecamp شروع به کار کنند و “فارغ التحصیل” به جیره شوند.

جیرا توسط شرکت Atlassian ، شرکت پشتیبان توسعه یافته است BitBucket, که برای مدت طولانی ، توسط پروژه های منبع بسته بیش از GitHub ترجیح داده شد زیرا مخازن خصوصی نامحدودی را ارائه می داد.

اگر تیم های نرم افزاری شما به حدی رسیده اند که ابزارهای مدیریت پروژه که پیش از این احساس نفس نفس می کشید ، ناکافی به نظر می رسند ، زمان آن رسیده است که به جیرا بروید. درست از برنامه ریزی پروژه گرفته تا گزارش دهی ، ردیابی اشکالات تا عمیق در هدر رفتن ، جیرا همه چیز را دارد. در اینجا چند ویژگی جالب وجود دارد که جیره را متمایز می کنند:

 • مجموعه ای غنی از API برای کسانی که مایل به ایجاد واسط های جایگزین برای گردش کار خود هستند ، در دسترس است.
 • تخته های Scrum و Kanban.
 • چندین روش توسعه پشتیبانی می شوند. برای کسانی که هنوز خوشحال نیستند ، گزینه ایجاد خودتان وجود دارد.
 • با بیش از 3،000 برنامه ادغام می شود.
 • اتوماسیون هوشمند مانند تعیین تکالیف خودکار به یک شخص ، پیوند دادن مسائل به کد و غیره ، اصطکاک ذهنی را کاهش می دهد و به شما امکان می دهد تا گردش کار پیچیده ای را به سرعت ایجاد کنید.
 • گزارش قدرتمند و گسترده.

حداقل کمتر از سایر ابزارهای مدیریت پروژه اما سبک وزن جیرا قیمت کمی دارد. هزینه آن برای هر کاربر در هر مدل مدل (7 دلار برای استاندارد ، 14 دلار برای حق بیمه) می تواند هزاران دلار در ماه برای تیم های بزرگ هزینه کند. اما پس از آن ، این هزینه جبران می شود که بدون جیرا ، تیم هایی با این اندازه به سادگی غرق می شوند. ��

آسانا

آسانا یک ابزار مدیریت پروژه با هدف کلی است که بر سرعت و شهود تمرکز دارد. سرعت را می گویم زیرا آسانا نمونه خوبی از یک برنامه تک صفحه ای است که به خوبی طراحی شده است. همه چیز بلافاصله اتفاق می افتد ، در همان لحظه ای که کلیک می کنید ، وقتی کار شما را با عجله انجام می دهید (تحت فشار) چنین راحتی است.

در اینجا برخی از ویژگی های قابل توجه آسانا آورده شده است:

 • حجم کار: حجم کار خلاصه ای از میزان اعضای تیم شما در صفحه خود است. به این ترتیب ، می توانید با یک نگاه بگویید که آیا تیم های بازاریابی ، طراحی و مهندسی شما قادر به همکاری در مورد تغییر محصول اصلی در ماه آینده خواهند بود.
 • جدول زمانی بصری: جدول زمانی پروژه در Asana بصری تشکیل شده و بسیار قدرتمند است. آنها به شما این امکان را می دهند که یک پروژه را با سهولت برنامه ریزی کنید و بصری ببینید که در آن کجاست.
 • تقویم: تقویم آسانا به کلیه وظایف و برنامه های شما متصل است و می تواند چگونگی تهیه برنامه برای تیم را نشان دهد. اگر می خواهید مطمئن شوید که برنامه از همگام سازی خارج نشده یا فقط خراب شده است ، جایی برای رفتن به آنجاست.
 • تصحیح تصویر: این فقط یک اصطلاح فانتزی است ، اما ویژگی اساسی آن عالی است – به داوران این امکان را می دهد که نظرات خود را به قسمت های مختلف یک تصویر اضافه کنند. این برای تیم های طراحی بسیار ارزشمند است ، زیرا جمع آوری بازخورد بدون مراجعه بصری خاص تمایل به کابوسی دارد.

نسخه اصلی Asana رایگان است و دارای محدودیت 15 عضو تیم است. اگر می خواهید اعضای بیشتری اضافه کنید یا می خواهید به ویژگی های پیشرفته مانند کنسول سرپرست ، تصحیح تصویر و غیره دسترسی پیدا کنید ، قیمت گذاری از 10 دلار برای هر کاربر در هر ماه شروع می شود..

اینجا فضای بیشتری وجود دارد ، و فضای کافی برای پوشش دادن وجود ندارد. نکته پایانی این است که آسانا به سرعت به محبوبیت خود رسیده است و یک انتخاب عالی برای مدیریت پروژه برای سازمانهایی در هر اندازه است.

ترلو

ترلو مدیریت جدید پروژه با طراوت متفاوت و مینیمالیستی است. این هیچ یک از ویژگی های برجسته که نیاز به مطالعه و تعهد عمیق دارد ، ندارد. در حقیقت ، تعداد کل ویژگی های اصلی آن را می توان در انگشتان یک دست حساب کرد. قبل از اینکه چشمان خود را بچرخانید و آن را کنار بزنید ، به آن فرصت دهید.

ترللو مفهوم را در پیش گرفت تخته Kanban از روش نرم افزار Agile استفاده کرده و آن را به بازار انبوه تبدیل کرده است. ایده ساده است: وظایف در کارت ها ایجاد می شوند که در یکی از تابلوهای زیادی که ایجاد می کنید پشته می شوند.

این تابلوها می توانند نمایانگر هر چیز باشند: توابع / تقسیمات موجود در شرکت شما ، وضعیت کار یا حتی ماههای یک سال تقویم. اعضای تیم می توانند در مورد کارتها نظر دهند ، به بحث و گفتگو بپردازند ، تصاویر را ضمیمه کنند و موارد دیگر. پس از اتمام کار روی کارت ، آن را به کارت بعدی منتقل کنید. مثل این:

برنامه رایگان Trello بسیار خوب است ، محدودیت فقط در تعداد تابلوها و اندازه پیوست هاست و نه بر تعداد کاربران! برای اکثر مردم ، این کافی است ، اگرچه برنامه های حق بیمه از 10 دلار برای هر کاربر در هر ماه شروع می شود. اگر شما یک تیم کوچک هستید (یا حتی یک نفر مجرد!) که پروژه های آنها نیازی به برنامه ریزی دقیق ندارند ، Trello یک گزینه سرگرم کننده و کارآمد است!

پدیا

در لیست بعدی ما قرار دارد پدیا, که یک پیشنهاد سنگین وزن برای تیم ها و شرکت های بزرگی است که نیاز به قابلیت شخصی سازی و CRM دارند.

پس چرا از Podio استفاده می کنیم؟ در اینجا چند دلیل آورده شده است:

 • قابل تنظیم: برخلاف بسیاری از رقبای خود ، Podio گزینه های سفارشی سازی گسترده ای دارد. این امر به شما این امکان را می دهد که نه تنها نحوه عملکرد ماژول های آن را تغییر دهید بلکه همچنین از شر قسمت هایی که برای شما ربطی ندارند خلاص شوید.
 • داخلی CRM: Podio CRM با مدیریت اطلاعات مشتری ، ردیابی سفر به مشتری ، ردیابی سرب و سایر ویژگیهای کلیدی در CRM همراه است..
 • مدیریت کارمندان: Podio دارای پشتیبانی درجه یک برای مدیریت کارمندان است و به شما امکان می دهد هزینه ها ، تعطیلات ، جریان فعالیت و موارد دیگر را از یک مکان مدیریت کنید.
 • مدیریت پروژه: همکاری با مشتری ها ، پیوند دادن ایمیل به کارها ، حقوق دسترسی دانه ای ، برنامه ریزی پروژه های Scrum و ساختن sprints ، همه این موارد گنجانده شده است.
 • مدیریت رویداد ، مدیریت ایمیل ، مدیریت تجارت. . . لیست ادامه دارد! ��

در حالی که Podio یک برنامه رایگان دارد ، تنها مدیریت وظیفه اساسی را ارائه می دهد. کاملاً صریح ، دلیل کمتری برای استفاده از برنامه اصلی وجود دارد به غیر از احساس سکو. رده های پرداخت شده در جایی هستند که ویژگی های واقعا قدرتمند آنلاک هستند و اینها از 9 تا 24 دلار در هر کاربر در هر ماه متغیر است.

کار گروهی

به اسمش صادق است, کار گروهی در حالیکه به ذینفعان اجازه می دهد تا همیشه یک دیدگاه سطح بالا از پروژه داشته باشند ، به تیم ها کمک می کنند تا با همکاری و کارآمدتری کار کنند.

کار تیمی دارای تابلوهای شبیه Trello و ردیابی زمان داخلی است ، بنابراین اگر به دنبال یک برنامه تمیز و مفید با این ویژگی ها هستید ، Team Team برای شما مناسب است. اگر حداکثر پنج کاربر داشته باشید ، می توانید استفاده کنید ، در حالی که برنامه های حق بیمه با هزینه 9 دلار برای هر کاربر در هر ماه شروع می شود.

قبل از اینکه این کار را ببندم ، می خواهم خاطرنشان کنم که Teamwork مجموعه ای از محصولات است ، برنامه مدیریت پروژه یکی از آنهاست. آنها همچنین CRM ، یک نرم افزار راهنمای خدمات ، یک سیستم مدیریت اسناد ، یک برنامه چت (مانند Slack) و موارد دیگر را ارائه می دهند. آنها را بررسی کنید اینجا.

قابل شنیدن

از نظر نوآوری ناب, قابل شنیدن جذاب ترین پیشرفت اواخر هنگام صحبت از ابزارهای مدیریت پروژه است. شما می توانید از Airtable به عنوان صفحه گسترده ای در مورد استروئیدها فکر کنید – و حتی شرکت آن را به این روش توصیف می کند – اما به نظر من ، این دیدگاه به توانایی های این ابزار بی اعتبار است..

اکنون ، یکی از مؤلفه های Airtable در واقع صفحه گسترده است ، اما از ویژگی های آن چنان پر شده است که ممکن است شروع به متنفر کردن از برنامه صفحه گسترده مورد علاقه خود کنید! منظورم این است که فقط به این نگاه کنید:

این صفحه به عنوان صفحه گسترده ای مختصر است اما دارای تفکیک بصری از کارها ، برچسب های رنگارنگ است که می توان فوراً تشخیص داد ، قابلیت انجام وظایف به افراد ، اعلان ها ، و روشن و روشن.

یکی دیگر از ویژگی های لگد زدن ، بلوک ها است که ماژول های کوچک ، کامل و تخصصی هستند که می توانید برای افزایش بهره وری در جریان کار خود قرار دهید. به نظر می رسد انتزاعی به نظر می رسد ، بنابراین در اینجا چند مثال مشخص وجود دارد: نقشه ها و مکان جغرافیایی ، نمودارهای گانت ، نقشه های نوار / خط / پراکندگی ، سازنده صفحه بصری ، کاوشگر مدل های 3D ، ردیاب زمان ، نمودار سازمانی – خوب ، من نفس نمی کشم! نکته این است که این بلاک ها فقط کار می کنند و می توان آنها را در هر یک از وظایف و گردش های کاری قرار داد.

این را با ویژگی های معمول مانند مدیریت اسناد ، تابلوهای Kanban ، تقویم ها ترکیب کنید و چیز شگفت انگیزی را در دستان خود داشته باشید.

بهترین بخش قیمت گذاری است: برنامه رایگان به تیم هایی با اندازه نامحدود اجازه می دهد ، تنها محدودیت این است که یک پایه واحد (ورق) نمی تواند بیش از 1200 مورد داشته باشد. برای من بسیار غیرقابل مقاومت به نظر می رسد!

وجود دارد دوره Udemy برای کارآفرینان اگر شما علاقه مند به یادگیری Airtable هستید.

پروژه مایکروسافت

وقتی مایکروسافت کاری انجام می دهد ، ممکن است زیباترین کار همیشه نباشد ، اما این کار به خوبی انجام می شود ، و مردم نمی توانند آن را از زندگی خود جدا کنند. ویندوز ، آفیس ، چشم انداز ، اشتراك و تبادل همه نمونه های آن. همین طور پیش می رود پروژه مایکروسافت, محصولی که به طور خاص (در حقیقت بطور خاص) در مدیران پروژه های حرفه ای کار با تیم های بسیار بزرگی قرار دارد.

چه مدیریت پروژه ، مدیریت منابع ، یا مدیریت نمونه کارها ، مایکروسافت پروژه ابزاری جامع برای گرفتن دقیق پیچیدگی به شما می دهد. از زمان نوشتن ، مایکروسافت به تازگی پشتیبانی از گردش کار پروژه Agile را اضافه کرده است ، این درخواست برای شرکتهایی که برخی از تیم ها یا بخشهایی دارند که به شیوه ای چابک کار می کنند ، جذاب خواهد بود..

دو دلیل مهم برای انتخاب وجود دارد:

 1. نصب پیش فرض: در حالی که ابزاری که تاکنون شگفت انگیز از آن استفاده کرده ایم ، واقعیت برای اکثر شرکت ها این است که به دلایل انطباق مجاز به میزبانی داده های خارج از دارایی شرکت نیستند. با داشتن Microsoft Project ، انجام این کار بسیار ساده است زیرا نسخه دیگری را نیز ارائه می دهند.
 2. ثبات بلند مدت: مایکروسافت شرکتی است که برای همیشه در آنجا بوده و برای همیشه در دسترس خواهد بود (نوع) ، بنابراین می توانید با اطمینان از این امر که فرایندهای کسب و کار شما یک روز متوقف نشود ، به محض فروپاشی شرکتی که این ابزار را ساخت ، متوقف شود..

برنامه ریزی ، PMP ، تصدی – مانند صدا به نظر می رسد ، سپس Microsoft Project را بررسی کنید!

TeamGantt

همانطور که از نام پیداست, TeamGantt به نمودارهای گانت ، ترللو نسبت به تابلوهای Kanban چیست. این شرکت بر روی نمودارهای گانت به عنوان اصلی (و تنها) محرک اصلی برنامه ریزی و گردش کار پروژه های اجرایی متمرکز شده است. حال اگر این کار عملکرد را به شدت محدود کند ، باعث می شود TeamGantt فوق العاده تمیز ، آسان برای یادگیری و کارآمد باشد.

اما فریب نخورید که فکر کنید همه کاری که می توانید با TeamGantt انجام دهید این است که نمودارهای Gantt و پیگیری با انتساب را یاد بگیرید. عملکردهای زیادی وجود دارد که باعث می شود همکاری آسانتر شود ، مانند:

 • گفتگو
 • مدیریت اسناد
 • ردیابی زمان
 • وابستگی (نقشه برداری پروژه هایی که به پروژه های دیگر متکی هستند)

این برنامه رایگان فقط به سه عضو و یک پروژه امکان پذیر است ، بنابراین بسیار جالب است که به شما امکان دهید طعم برنامه را بگیرید. برنامه های پرداخت شده 10 دلار و 15 دلار برای هر کاربر در هر ماه است. اگر فکر می کنید نمودارهای گانت بهترین کار را برای شما انجام می دهد و می خواهید جریان کاری خود را در این زمینه بسازید ، TeamGantt یک گزینه خوب و خوب است.

پروژه های Zoho

پروژه های Zoho یکی از پیشنهادات بسیاری از شرکت Zoho است ، شرکتی که ممکن است قبلاً با آن آشنا باشید. به پروژه های Zoho فکر کنید که ترکیبی از انواع ویژگی هایی است که در این لیست با آنها روبرو شده ایم.

نمودارهای گانت ، نقاط عطف ، ردیابی اشکال ، جدول زمانی ، مدیریت اسناد ، امور مالی ، ادغام با برنامه های محبوب ، انجمن ها و موارد دیگر – همانطور که گفتم ، همه چیز کمی است و همه قسمت ها را به خوبی بازی می کند. برنامه پایه برای حداکثر 10 کاربر رایگان است ، و پس از آن ، برنامه بین 20 تا 35 دلار در ماه هزینه خواهد شد (توجه داشته باشید: این یک هزینه ماهانه ثابت است ، نه برای هر کاربر).

Zoho Projects به خودی خود گزینه خوبی است اما اگر قبلاً از مجموعه برنامه های تجاری Zoho استفاده کنید.

نتیجه

هیچ انکاری وجود ندارد که ابزارهای مدیریت پروژه برای موفقیت یک تیم بسیار مهم باشند. با داشتن گزینه های بسیار مختلف ، تصمیم گیری در مورد چه چیزهایی برای شما مفید است. به همین دلیل این لیست شامل بهترین ابزارهایی است که فکر می کنم بهترین و کاملاً متفاوت از یکدیگر هستند. من واقعاً امیدوارم که به شما کمک کند صفر در سمت راست صعود کنید! ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map